|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Četrtkova nočna mora
25.6.2008 7:21:35   
Hope2
Mi je kar srce zastalo ob branjuuser posted image , samo, da je malčica dobro in da si imel trezno glavouser posted image . Naj se vam več ne ponovi zgodba in to želim tudi ostalim malčkom in staršem, ki so to dali čez.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Četrtkova nočna mora
25.6.2008 8:00:11   
Paštetka
Hvala bogu, da se je vse dobro izteklo.  user posted image user posted image  Za vaju z ženo.

To kako ti pa odpovejo možgani ob teh dogodkih, pa še prekleto dobro vem in kaj vse se dogaja v tebi.

Upam, da boste čimprej prišli na normalne tire, čeprav bo še kar nekaj časa trajalo, da se navadite živeti s tem strahom,  s strahom pred ponovitvijo.

Samo, da je z malo že vse vredu. user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Četrtkova nočna mora
26.6.2008 8:20:26   
kalbo
No tamala je že v svojem starem elementu, na moro spominjajo le še pobriti laski na treh mestih. Mala je že pri enem letu zaprisežena punkericauser posted image .

Ja, strah pa ostaja, seveda, samo zdaj vem, da vročinski krč ni dušenje ampak le posledica hitrega in nenadnega dviga vročine. To se je zgodilo med tem, ko je jedla pri ženi v naročjo, tako da je blo res na hitro. Upam, da se to nikoli več ne ponovi, če pa se, bomo pa vsaj znali ukrepat. Tašči sem kupil telefon in ga je brez besed sprejela, ker se je tud ona zelo ustrašila. Reva boga je pograbila tamalo, ko sva jo v petek pripeljala domov in se je samo zjokala. Za njo je bilo pomoje še huje kot za naju. Tebi kot staršu najprej udari na možgane, da moraš ukrepat, čustva pridejo za tabo in sam se tamale v krču niti ne spomnem, ker sem samo gledal na cesto medtem ko sem drvel v zdravstveni dom. Tašči je pa na čustva usekalo.
Pa še nekaj: Povrnilo se mi je zaupanje v naš zdravstveni sistem. V sili dela vse kot namazano, od reševalcev do komplet osebja na kirurgiji in v pediatrični kliniki. Kapo dol za te ljudi, ki delajo čudeže v nemogočih razmerah.

Pa ko kaj takega doživiš vsi problemi, ki jih imaš čudežno izginejo, ostane pomembno le eno, zdravi in zadovoljni otroci in to je edino, kar je res pomembno. Še šef mi danes ne gre več na jetra.

Hvala za vse besede, mala vam jih vrača s tono poljubčkov, takih njenih taslinastih

Kalbo

< Sporočilo je popravil kalbo -- 26.6.2008 8:27:29 >

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Četrtkova nočna mora
26.6.2008 8:49:37   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: viv

Ja faaaaaaaaaaak, sem pričakovala da je pralni stroj crknil ali pa kaj, ne pa takole zgodbico!

Za vse vas user posted image user posted image .

Samo da se je dobro izteklo...


enako.


HB, da je micena sedaj v redu. user posted image  

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Četrtkova nočna mora
26.6.2008 8:50:49   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Pa ko kaj takega doživiš vsi problemi, ki jih imaš čudežno izginejo, ostane pomembno le eno, zdravi in zadovoljni otroci in to je edino, kar je res pomembno. Še šef mi danes ne gre več na jetra.


aneda. user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Četrtkova nočna mora
26.6.2008 8:53:54   
*žaži*
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Pa še nekaj: Povrnilo se mi je zaupanje v naš zdravstveni sistem. V sili dela vse kot namazano, od reševalcev do komplet osebja na kirurgiji in v pediatrični kliniki. Kapo dol za te ljudi, ki delajo čudeže v nemogočih razmerah.

..no vidš...jaz že skos govorim, da z našim zdravstvenim sistemom ni nč narobe...pač se včasih zgodi, da ne gre vse po maslu, kar pa še zdaleč ne pomeni, da imamo nesposobne ljudi v zdravstvu....no....tu pa tam se tut najde kakšn, ki je bol na hojladri...sam v večini...so kr fajn

Še šef mi danes ne gre več na jetra.  .....to pa zato, ker si očiščen vsega negativnega in sedaj vidiš vse prav pozitivno...ja včasih je kakšn pretresljiv dogodek kr velika šola....pravzaprav se kr naenkrat zavemo, da pa le ni tko vse hudo, kakor jamramo iz dneva v dan.....in se ti šefove spodnjice s snupijem na riti in oprijetimi, belimi hlačami zdijo prav ****iš user posted image



< Sporočilo je popravil *žaži* -- 26.6.2008 8:54:36 >

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Četrtkova nočna mora
26.6.2008 9:01:22   
eva1
ja samo da je mala princeska okuser posted image user posted image user posted image , in upam,da se vročinski krči nikoli več ne ponovijo!

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Pa še nekaj: Povrnilo se mi je zaupanje v naš zdravstveni sistem. V sili dela vse kot namazano, od reševalcev do komplet osebja na kirurgiji in v pediatrični kliniki. Kapo dol za te ljudi, ki delajo čudeže v nemogočih razmerah.
Kalbo


Hvala!

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Četrtkova nočna mora
26.6.2008 14:36:08   
muki1
Ja groza no. Sreča, da se je vse dobro končalo. user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Četrtkova nočna mora
26.6.2008 15:04:50   
Anonimen
Upam, da je bilo to zadnjič! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?