|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009
7.11.2008 19:05:29   
Pupa7
Hojla čvekice,

ste tok napisale, da nit ne folgam brat user posted image

Maks je moj nečak in je najbolj srčkan fantek na svetu, zadnjič se je mami zafrkavala in mu rekla glej kaka bajsika je Maruša mali pa je rekel : neeee babi, Maluša ni bajsika, ona ima dojenčka v tlebuščku user posted image in mu potem zapel pesmico... Skratka če bi bil lahko moj Maks bi bil hahaha

Drugače pa sem danes iz MF in naš poba tehta že 450 g user posted image cel korenjak, nič čudnega da moj lubi skoz sprašuje, če me res ne boli, ko ma mali fuzbal trening (zadnjič ga je prov močno brcnil in je bil čist šokiran) hahaha

No zdaj pa grem naprej štrikat odejico za bodočega člana user posted image

Bodite fino!

(odgovor članu Infinity1)
Neposredna povezava do sporočila: 4676
   RE: Marčevke 2009
7.11.2008 19:23:25   
tasa_m

dež,dež, dež,.. cel user posted image z totim vremenom.
Mi je moj zrihtal računalnik tak da zdaj pa že imam šumnike,..juhey user posted image .

Mi danes tak paše vse kar se da pojest, da verjetno v tor. na pregledu se bo tak za glavo prijela, kolko sem šla gor. user posted image Mandarine mi tak pašejo, da mi jih moj ne folga kupovat user posted image
Zdaj pa grem še malo na net pogledat, da se mi vsaj malo sladoled zraven mene stopi. Mi je boljši ko je malenkost stopljen..


(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4677
   RE: Marčevke 2009
7.11.2008 19:38:24   
MalaČebelica
Zdravo vsem!

Ve ste pa res aktivne tu zgoraj. Šele včeraj našla to temo "marčevke 2009" (ki jo mimogrede iščem že nekaj časa, a časa žal vedno na napačnih koncih in krajih foruma user posted image ) pa je že v dveh dneh pet novih strani. Krasno user posted image

Samo zdaj rabim malo časa, da pregledam, kaj se je dogajalo v tem času, ko sem vas iskala gor in dol po forumu...

Včeraj smo imeli pregled pri ginekologu in naš mali pikec ali pikica (kdo bi vedel) ni hotel/a razširit nog, tako da še vedno ne vemo, kaj bomo dobili.

Pritisk pa še vedno ni ok. user posted image Malo je visok. Doma imam ponavadi okrog 130/90, včasih tudi manj. Baje da to še ni kritično, ampak pri zdravniku sem pa imela 150/110 user posted image Kriza... Ginekolog pravi, da naj doma počivam in čakam, da vidimo, kaj bo. Fuuuuul ne bi šla v bolnico ležat user posted image No, saj bom tudi to, če bo treba... Kar se mora, ni težko.

Zdaj pa grem malo brat vaše prispevke, da vas spoznam. Pa se oglasim še kaj čez vikend...

Papa vsem

Aja, pa hvala za dobrodošlico. Tak sem vesela, da sem vas našla user posted image



(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4678
   RE: Marčevke 2009
7.11.2008 19:50:40   
pondelak
joj joj user posted image !saj ne folgam brat...user posted image fino da ste tak pridne!
celo popoldne že samo poležavam,da me že vse boli,če pa je res tako trapasto vremeuser posted image !
zdaj grem pa malo kmetije gledat,da vidim kaj bo novega.se slišimo jutri,pa upam da nebo več dežja...
fajn pančajte,pa božajte svoje bušije!

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4679
   RE: Marčevke 2009
7.11.2008 20:14:22   
spps
ma ste danes pridne s čvekanjemuser posted image user posted image user posted image user posted image
sej vas nisem uspela prebrat,ker sem danes preutrujena bom jutri nadoknadlauser posted image

zdajle pa si grem nekaj za večerjo naredit-prej nisem bila lačna,zdaj pa sem se že bolj al manj umirilauser posted image
danes bom verjetn hitro skočla pod kojter,da nadoknadim včerajšnjo noč,ko sem menda eno uro sam zadremalauser posted image

lepo bodite danes,lepo spite in se tipkamo jutriuser posted image
nočko

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 4680
   RE: Marčevke 2009
7.11.2008 20:21:19   
tasa_m
Punce moje jaz se tudi poslavljam za danes. Grem malo pred TV te pa me bo tak zmanjkalo. Grem ju3 na fuzbal, brata spremljat, ker je to zadnja tekma v SLO. pol gre v Nemčijo user posted image te pa se moram naspat da bom lahko navijala.
Lepo bodite pa se slišimo jutri,..nočka ter en user posted image vsem marčevkam (ter njihovim pomladkom, kateri so verjetno že pripravljeni za ajat user posted image ).

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4681
   RE: Marčevke 2009
7.11.2008 20:28:05   
jadrnica
živ, komaj gledam, sem tolk preč od celega tedna....pa služba pa to....pa še apetita nimam se mi zdi...bom šla dons kar s kurami spat....en jih tud mora spremljati, kajneuser posted image user posted image

neki sem vas brala ampak samo po diagonali, tko da bom jutr not prinašala, čau.....si moram it mal želez zmerit...mogoče je spet obiskal spodnje vrednosti user posted image user posted image

aja sem vidla , da si pripovedujemo pravljice : Kako sva se poznalauser posted image user posted image fino ....ampak jaz sem dons sam še za v postlo....

že smrčim.....hrrhrhrhrhrhr nočko

aja pr nas je pa pravo prvenstvo v nogometu v trebuhu, pa še zabava po tekmi ....res, ne vem kako bo šlo to do koncauser posted image user posted image user posted image najbrž bo plesalka al pa aerobičarkauser posted image user posted image s tolk energije najbž ne bo za klavir sedetuser posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4682
   RE: Marčevke 2009
7.11.2008 20:30:10   
MalaČebelica
Ojla!

Sem zdaj eno uro študirala naš forumček, da sem končno malo na tekočem. Res ste vse super aktivne. Glavno, da nam ni dolgčas...user posted image

Dolžna sem še moje podatke:
PDP: 17.3.2009
št.user posted image :  1
št. user posted image : 0
Kraj: MB
Spol: je bolj sramežljive narave in noče dat nog narazen, ampak čutim, da bouser posted image me prav zanima user posted image
+ kg: ogromno... user posted image v številki pa to pomeni + 8 kg
cm trebuha pa ne vem. Bom drugič zmerila.

Zdaj pa tudi mene na seznam. Proooosim!!!

Lepo pančkajte

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4683
   RE: Marčevke 2009
7.11.2008 20:36:11   
yania
Ojla...danes malo prej, a...ja tudi meni ni všeč tole vreme. Ko sm prišla iz službe sva šle z malo malo na sprehod v palenrinci in dežniki, pa škornji..in je bilo prav fajn, samo temno..itak malo pred 5.uro user posted image user posted image
MLEKO no takole je bilo že v prvi nosečnosti, trde, polne pa ne da bi zdej fuuul ven teklo, samo tko, npr.ko zapeče pogledam in se mi na bradavici naredi lužica...ma ful zoperno...kak mesec nazaj sem opazila da se je mleko pojavilo, ampak se je nakako stanje umirilo, sem pa zadnjič nekaj si zmasirala ko sem se tuširala, z mandljevim oljem za tuširanje, od Loccitana, ej, od takrat pa imam zdej še bolj probleme, no danes je bilo kar znosno..no prvič sem imela v porodnišnici ogromno mleka, trde ko kamen, in nisem imela toliko izkušenj s tem. Nisem vedela, da je treba ven črpat. Čeprav sem tu v porodn.Ljubljana hodila v materisnko šolo, si vse zapisovala, samo res ne vem, kje sem to izpustila, da obstaja mlečna kuhinja, al kako se že reče, pa ful prijazne sestre so tam (sem si zapomnila sestro Elfije)...jaz sem zaupala moji malčici, da če spi potem je sita...samo priklopla se je , malo pomencala z ustki in že je spala, ponoči pa dretje, pa ne jest pri meni, ampak dodatek, obe noči....to FUUUUULLLLLLL zamerim mojim nočnim sestram, vam povem, da bi jih človek kar tožil....ko sem rekla, da mala joče, so rekle, ah kar dojite jo, in ko sem rekla, da verjetno ne zna zagrabiti, ker so bradavice bolj male in vdrte (seveda, ko je bilo vse trdouser posted image user posted image user posted image ) me je pa nadrla, kako da imam take...haloo...namseto da bi malo prijela, oz, mi svetovala, naj si svoje izčrpam in potem dam po steklenički, če že ni hotela jesti...tudi z aventovim nastavkom je bil križ...niso imeli male številke cuclja (to si daš na bradavico, ponavadi če so bradavice vnete, ali pa vdrte),,,,mala se je po treh , štirih potegih že zasanjala, no ravno takrat, ko se je ulilo, iz obeh strani, vam povem GROOOOOZNOOOO....
Žzakaj to pišem? Glejte , vse tiste ki ste prvič nosečke: če vam takoj  ne uspe vzpostaviti dojenja, itak to ni nič čudnega, ampak samo toliko, da se pozanimajte, naj vas nekdo pogleda- dojke, svetuje kaj narediti...tu v Lj.niso imele pojma, no jaz sem šla domov tretji dan, mala je imela seveda težo enako porodni, kar je super, glede na to da vsak shujša...kar je normalno....ja, ampak niso zapisale ženske, da je pila neko umetno zadevo...namesto moje, in da dojenje NI steklo.....katastrofa, no in 4.dan doma: pride patronažna na dom, meni ugotovi mastitis, rdečo otrdlino, vročina skoraj 39, mala vsa oranžna, začetna zlatenca, in seveda sva šle nazaj v porodnišnico, da je dala kri, mene pa pošljejo dol v mlečno, k  super sestri Elfije, ki je bila tako prijazna, je rekla, joj, vem da boli, ko vam takole masiram, samo tole mora res ven, poglejte, 4.dan gre ven KOLOSTRUM, ko ga že 1.dan ne bi smelo biti več....no in celih 5 mesecev sem pristala na vroči kopeli , pod tušem, masirala, in upala, da kmalu mleko gre k vragu, ker z malo ni in ni šlo...vam povem, da je bilo to najbolj grozno....pa cel zaspanček je bila, pa pedijatrinja je ful težila, da se moram bolj potruditi, halooooo..jaz pa že kar na koncu z živci, stalno tehtanje tamale, celo tehtnico so dali domov...ma grozno...no zdaj upam, da bo drugače,...res upam....vztrajala bom, od začetka, če ne, pa moj mi pravi da tudi če ne, vsak zraste, samo verjemite, res je bila kriza....
Upam da nisem preveč zamorila, samo zdaj sem res pripravljena, kako bom grizla nazaj, v porodnišnici, če bo kaka pametna sestra...res je da sem bila stara ravno 25 let, izgledala ene 18....in so se me hotele malo sposoditi....če me je nadrla, da je dojenček obveznost, da to vsem pove, da ga je tudi v trebuhu zvijalo, in da takrat nisem se nič pritoževala....halooo, jaz sem samo hotela, da mi svetuje, kaj naj naredim, ko se je revče drlo obe noči...čez dan pa spalo....no da so imele mir pred mano, so dale dodatek, in niti v kartoteko tega napisale....halo... ahjeje, tole naše zdravstvo....D oddelek je res v riti tule v Ljubljani, to od mnogih slišim...sej ne za vse sestre, po moje jih je ena trtjina kul no, samo ostalo....za na cesto, res...

Nič, jaz sem danes zjutraj delala praženec in izgubila živce....5 minut na vsaki straniuser posted image user posted image user posted image user posted image jajajaja, in potem svizec...halo..meni je bilo vse pocasto....potem se je zažgalo, pa dam v drugo ponev, pa nič...potem v pečico, na 240 C, pa spet v ponev,,,,skratka pekla sem ga uro in pol,,,pa rajš mal več....tko da mala ni šla v vrtec, ker je bila ura deset user posted image user posted image user posted image ...sem klicala, da je ne bo....

Nič....lepo ajajte, pa spočijte se čez vikend...
a vam tudi trebušček tako raste....joooj, moj je z dneva v dan večji....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 4684
   RE: Marčevke 2009
7.11.2008 20:43:35   
MalaČebelica
Yania - kaka grozna zgodba o dojenju. Nekateri zdravstveni delavci so res kriza... Je sicer boleča izkušnja, a verjetno dragocena za vnaprej. Fajn da si jo delila z nami, ker res pomaga, ko veš kaj pričakovat in kako se spravit k zadevi.

Jaz sem se sicer za danes že poslovila, ampak sem si hotela dodat še slikico, preden se čisto odjavim. Takšno bi rada imela, ki se pojavi zraven vsakega prispevka na forumu. Kje se to nastavi? Predvidevala sem, da v kakem osebnem profilu. Ampak ne najdem pa ne najdem user posted image

Zdaj pa res nočko vsem!

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 4685
   RE: Marčevke 2009
7.11.2008 20:52:10   
Dali*
                                            MARČEVKE 2009


    PDP    Ime            (št. user posted image , št. user posted image )    Pregledi, kraj,spol,+ kg, cm buši

user posted image


27.02. 
chichinchek
(28)        (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)              

01.03.  
jjasna85 
(23) 
           
(št.1 user posted image , št. user posted image 0) 26.11., Izola,  user posted image  , +6 kg 
cita (27)                      (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 12.11, CE, user posted image +9 kg
02.03
ada2 
(29)                    (št. 3 user posted image , št. user posted image 2) 17.11., ?, user posted image  

hedviga (34) user posted image user posted image      (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)  ?,LJ user posted image user posted image
03.03. 
=jasna=
(26)              (št. 2 user posted image , št. user posted image 1)
24.11. , LJ, user posted image +1 kg, 105cm
Miša99 (33)                (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)     
04.03.  
mihaela01 (27)           (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 19.11., Ptuj, user posted image +3,8 kg, 85 cm 
05.03. 
Linda25
(28)              
(št. 1 user posted image , št. user posted image 0)          
06.03. 
Grahec (30)                 (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 12.11., LJ, user posted image +2,5 kg, 99 cm   
07.03. 
spps
(26)                      (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 3.12., CE, user posted image
+7,5 kg, 95cm
Steffi (32)                     (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 22.11., ?, user posted image +3 kg, 92 cm
08.03. 
yania
(29)                     (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 11.11.,
LJ, user posted image +3kg, 85cm
Lolita23 (23)                (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 9.12, CE , user posted image +6,7kg
11.03. 
petrcaK
(25)                 (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) ?, CE, user posted image +6 kg,100 cm
mama_milchy (27)       (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 03.12., Izola, user posted image +4,5 kg
12.03. 
michell
(28)                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)
PERSIDA (32) user posted image  user posted image (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)11.11., MB,user posted image user posted image +4,8 kg,104 cm
helimaša                      (št. 3 user posted image , št. user posted image 1) 21.11., LJ, user posted image    -3,5kg, 93 cm
13.03.
imam
(24)                     (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)
trezika (24)                   (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 19.11., Ptuj, user posted image +9 kg
an_angel (28)               (št. 1user posted image , št. user posted image   0)  ?, ?,  user posted image  +8 kg
bskrle                            (št .4user posted image  , št.user posted image  3 )
14.03. 
juli@
(24)                     
(št. 2 user posted image , št. user posted image 0)  
trinity22 (30)                (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)  
škratka (23)                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)             
*TEJČI* (24)                 (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) ?, ?, user posted image  , +5 kg  
  

15.03. 
lejca
(32)                     
(št. 2 user posted image , št. user posted image 0) 24.11., ITA user posted image +10 kg, 103 cm 
16.03.
dana
(30)                      (št. 2 user posted image , št.  user posted image 1) 9.12., LJ, user posted image
+5 kg
Infinity1 (26)            (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 01.12., NM, user posted image  + 1,8kg, 113 cm 
babyg                         (št. 1user posted image   , št.  user posted image 0) 12.12., CE, user posted image   +9kg, 94 cm 
17.03. 
mediuhec
(29)
            (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 11.11., MB, user posted image   +3,5 kg, 85 cm
MalaČebelica (?)              (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) ? , MB, user posted image +8 kg

18.03. 
Dali*
(28)                     
(št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 20.11., CE, user posted image
+4 kg, 85 cm
buksi                             (št.1 user posted image ,  št. user posted image 0) 25.11., PO, user posted image +2 kg
tasa_m (25)                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 11.11., MB, user posted image +4 kg, 98cm
20.03.
KOKICA32
(32)             (št. 2 user posted image , št. user posted image 0) 18.11, MB, user posted image +5 kg, 93 cm
evica23                         (št. 2 user posted image , št. user posted image 1)
gaja (28)                        (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)
pocka (29)                    (št. 2 user posted image , št. user posted image   1) 04.12., Izola, user posted image  +7 kg,90cm 
21.03. 
_andreja_
  (23)          (št. 2 user posted image ,št. user posted image 1)18.11.,TRB, user posted image +0,5kg,118 cm     
sanna                             (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)  
mojčika (32)                  (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) ?, LJ, user posted image
+2,5kg, 88cm
pupa7 (28)                     (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 7.11., CH, user posted image +2 kg, 104 cm
jadrnica                         (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 24.11., LJ, user posted image +4kg, 88cm
čebeica maja                 (št. 2user posted image , št. user posted image  1) 11.11., NM  user posted image +4 kg, 86 cm
22.03.
pikapoka12345 (26)     (št. 2user posted image , št.user posted image 0) 11.11., LJ, user posted image +3kg
peugeot (34)                  (št. 1 user posted image , št.user posted image 0)  ?, ?  user posted image +5kg
23.03.
Zasanjana
(26)              (št.3 user posted image , št. user posted image 2) ?, FRA, user posted image
+8 kg, 105 cm
1hruska (24)                  (št. 1 user posted image , št.  user posted image 0) ?, LJ, user posted image
pondelak (19)                 (št.1 user posted image ,  št. user posted image 0) 26.11., MS, user posted image +6 kg 
25.03.
piamaria
                        (št. 4 user posted image , št. user posted image 2) ?, LJ, user posted image
+5 kg
MONIKQ                         (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 10.11., MS, user posted image  + 2 kg, 96 cm
štručka** (25)               (št. 2 user posted image , št. user posted image 0)
marec2009 (31)             (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)         
27.03.
lotoska
 
    
                       (št. 2user posted image , št. user posted image 1 )
SRCCEK (28)                   (št. 2user posted image , št. user posted image 1 ) 27.11., LJ user posted image  +5 kg
novo (29)                        (št. 3 user posted image ,  št. user posted image 0) 12.11., CE, user posted image +5 kg, 90 cm
Sončnica1                       (št. 1 user posted image ,  št. user posted image ?) ?,? user posted image
28.03.
Nina00
(35)                    (št. 2 user posted image , št.  user posted image 1) 18.11, LJ, user posted image   +4 kg
suncicica (29) user posted image  user posted image      (št. 2 user posted image , št.  user posted image 0) ?, Ptuj, user posted image +5kg
Tejči H                            (št.1 user posted image ,  št. user posted image 0) 12.11., LJ, user posted image +1 kg
mkkl (23)                      (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 8.12., LJ, user posted image  +3 kg, 94cm
29.03.
mikroB
(25)                (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 20.11.,SG-CE,user posted image
+6 kg, 97 cm
30.03.
janaja
(25)                     (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 18.11., KR, user posted image  
-0,1 kg,108cm
31.03.
Naja30
(30)                  
(št.2 user posted image , št. user posted image 1) 10.11., LJ, user posted image +2 kg
dolči (29)                        (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 21.11., ?, user posted image +3,5 kg, 84 cm
xx.03. 
julam 
(33)                      (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)                

anonimnauser posted image (29)       (št.  2user posted image ,  št. user posted image 1)     
kayica24 (24)                 (št. 1 user posted image ,  št. user posted image 0) 
03.04
Piruri (30)                       (št. 2user posted image , št. user posted image 1) 18.11., PO, user posted image , 87 cm

user posted image  - 12 fantkov
user posted image  - 7 punčk
user posted image  - 52 presenečenj

Trentno je 71 nosečk!

user posted image

user posted image  

Z nami so pot začele:
user posted image   fragola , Nikita,  zasavka, pikica36 user posted image

user posted image    MAŠKA, ajja, enkratna   user posted image  


ZANIMIVE SPLETNE STRANI:


  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:
user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image  NOSEČNOST                user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image  NOSEČNIŠKI KALK.     user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image  MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA


  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ

Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1     priloga S-1
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2        Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
Priznanje očetovstva
Kako do otroškega dodatka?
Zdravstveno zavarovanje novorojenčka






[/quote]

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4686
   RE: Marčevke 2009
7.11.2008 20:54:54   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

Yania - kaka grozna zgodba o dojenju. Nekateri zdravstveni delavci so res kriza... Je sicer boleča izkušnja, a verjetno dragocena za vnaprej. Fajn da si jo delila z nami, ker res pomaga, ko veš kaj pričakovat in kako se spravit k zadevi.

Jaz sem se sicer za danes že poslovila, ampak sem si hotela dodat še slikico, preden se čisto odjavim. Takšno bi rada imela, ki se pojavi zraven vsakega prispevka na forumu. Kje se to nastavi? Predvidevala sem, da v kakem osebnem profilu. Ampak ne najdem pa ne najdem user posted image

Zdaj pa res nočko vsem!



MalaČebelica - Ecco, si že na seznamu. Manjka še podatek o letih in naslednjem pregledu.

Slikico naložiš v Mojem profilu, Moj avatar.

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4687
   RE: Marčevke 2009
7.11.2008 22:26:13   
Dali*
Pupe...maaaaa, kaj že vse spite al pa gledate TV. No jaz pa še kar nekaj projektiram na compu in šele sedaj sem videla koliko je že ura. Hm, bejžmo spat...

Nočko...naj vas zvok dežnih kaplic zavije v prijeten spanec.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4688
   RE: Marčevke 2009
8.11.2008 4:47:12   
PERSIDA
Dobro jutro.

Če se lahko tako reče.Včeraj od 22h ,pa do dveh zjutraj nama je tel.zvonil na normo in to s polnim gasom.Vsakokrat ,ko se je začel dret sem si mislila se ne bo več.No in je trajalo do dveh zjutraj,ko mi je prišlo preko.In sem šla kilicat na telekom za prijavo napake.Gospod na drugi strani ,pa reče najboljše bo ,če sedaj tel.izklopite ,ker zdaj vam tako ne morem pomagat.Sem rekla saj bom samo sem morala javit preden znorim.No in popipam vse kable iz vtičnic in probam zaspat.Ja na kar moj začne sanjat,da mu tovornjak leti po bregu in da mu bremze ne primejo,pa da luči so mu crknile.Ker je v temi lovil stikalo za luč,pa tolče po postelji,pa ga vprašam kaj išče.No nakar se v sanjah razkuri,kako da ne morem prižgati luči.En čas sem ga še poslušala ,ko je nekaj mrmral sam sebi pol ,pa sem se kar dvignila in šla na rač.,da sem vas prebrala.Pa pride čez kakšno uro za mano v dnevno ,pa pravi kako dolgo si pa ti tu,pa nisi prej klicala na telekom.Ja sem ,pa še kakšna štorija je bila tud zmes.Mu vse razložim,pa začne pi...rit,kako ,da se mu sanja vedno in isto.No jaz ,pa prasnem v smeh on ,pa tud kaj ,pa hočeva.
yania - sem se morala tvojem pražencu prav nasmejat,si ,pa podirala rekorde v trajanju pekeuser posted image .
No drage moje zdaj ,pa grem probat še mal nazaj zaspat,če ne bo spet kake akcije.Lepo jutro vsem,ko boste vstajale.Pa eno user posted image  še za mene spijte.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4689
   RE: Marčevke 2009
8.11.2008 9:06:35   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

Ojla!

Sem zdaj eno uro študirala naš forumček, da sem končno malo na tekočem. Res ste vse super aktivne. Glavno, da nam ni dolgčas...user posted image

Dolžna sem še moje podatke:
PDP: 17.3.2009
št.user posted image :  1
št. user posted image : 0
Kraj: MB
Spol: je bolj sramežljive narave in noče dat nog narazen, ampak čutim, da bouser posted image me prav zanima user posted image
+ kg: ogromno... user posted image v številki pa to pomeni + 8 kg
cm trebuha pa ne vem. Bom drugič zmerila.

Zdaj pa tudi mene na seznam. Proooosim!!!

Lepo pančkajte



MalaCebelica, verjetno si ugotovila da imamo štajerke srečanje v sredo 12.11 ob 16h v kavarni slaščičarni Ilich. Tak, da si tudi ti dobrodošla, če ti čas dopušča.

yania- glede dojenja, jaz sem 1.user posted image in ti povem, da je me najbolj strah dojenja. Ne vem zakaj ampak imam občutek da nam nebo zalaufalo user posted image , sploh pa jaz ko znam že v P. past v "depresijo", če bodo kakšne čudne sestre tam (MB. porodnišnica ni glih znana po prijaznosti) in jim bo težko povedat. Je pa res da imam tudi velik jezik in lahko pridemo hitro v konflikt.. user posted image

persida- upam, da si se naspala?!

Hmmm, zdaj pa letim na zajtrk, ga je danes moj nardil pa že tak dišššiiii...

Aja, DOBRO JUTRO vsem. Skoraj sem vam pozabla zaželet...

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4690
   RE: Marčevke 2009
8.11.2008 9:09:09   
Naja30
Drage moje, moja mala je ponoči zakuhala in sem takoooo slabooooo spala, da komaj gledam. Podočnjake imam do kolen. user posted image  Čaka me pa še dooolg dan in če ne grem zdaj še malo spat (pa ne grem, ker ne morem zaspat), kasneje ne bo časa. Uh, rabim eno kavico.
Še dobro, da sem včeraj preživela en tak lep šoping in čvekast dan. user posted image  Spoznala sem našo čvekico Dali in smo se zaklepetale kot stare znanke. user posted image  Ej Dali, res si super punca! user posted image  Kupila pa sem si nos. žametne hlače in je res že skrajni čas, da presedlamna nos. garderobo, ker zdaj so mi pa tud zadnje moje hlače čisto pretesne.

dolči, njami, povabi tudi mene. user posted image  Zdajle bi mi pasala ena kalorična bomba, da se malo zbudim.

Dojenje - tasa_m, sploh ne razmišljaj, da ne bi šlo. Zakaj pa ne bi šlo? Konec koncev če pa ne bo šlo, pa pač ne bo šlo. Sem napisala eno kačo zdej. user posted image

< Sporočilo je popravil Naja30 -- 8.11.2008 9:11:26 >

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4691
   RE: Marčevke 2009
8.11.2008 9:16:51   
helimaša
čao!

vidim da se raja zbirauser posted image user posted image .....sm tud jst bl slabo spala....me je ful neki zebl ponoč.....zdej me pa ful glava boli....Maša je že ob šestih začela težit za ustat....tko da sm jo pol do pol sedmih nahecala.....sm šla kr pospravljat drgač bi po mojem na kavču zaspala.....dons bova nardila martinovo večerjo......sam da bo namest race piščanc....ker noben od naju ne mara race......sm že lačna......
grem kej pojest k sm ful lačna.....sm se mi tok neki v glavi vrti da se mi tud ustat ne da.....
a ste se kej lublančanke menile za kšno srečanje.....ajde....zdej bo pa že čas....se bote že vse prej zmenle....me pa bomo počakale na user posted image .....

ajde zdej grem pa res jest.....

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4692
   RE: Marčevke 2009
8.11.2008 9:28:48   
Naja30
helimaša, midve sva pokonc od pol 6h. user posted image user posted image  Skrajn čas, da si privoščim en kofe.

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4693
   RE: Marčevke 2009
8.11.2008 9:49:34   
helimaša

IZVIRNO SPOROČILO: Naja30

helimaša, midve sva pokonc od pol 6h. user posted image user posted image  Skrajn čas, da si privoščim en kofe.



jah jst sm ga takoj k sm ustala skuhala....čepraov mi ni nč dobr naredu.....mi je neki čudn slabo....mogoče pa je sam vreme.....zdele sicer se je pokazal sončerk.....sm se vsake tolk cajta skrije za oblake......ma čudn je vse to....
a grete dons kej martinovat....midva letos ne greva nkamor......vsak let smo letal okol....pa je letos moj reku da se bo mal sam potrudu in naredu večerjo.....bomo vidl kaj bo ratal......
Naja pošiljam ti eno virtualno user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4694
   RE: Marčevke 2009
8.11.2008 10:28:35   
Dali*
Jutro!

Punce...ma zgleda, da smo v nekem čudnem obdobju. Se sprašujem. če nas telo izziva in pripravlja na nočno bedenje. Jaz sem spala od 00.00 - 3.00 ure in potem sem šla na compa risat še en projekt, ki mi ni dal miru, nazaj pa sploh nisem mogla zaspat. No, ob 7.00 sem šla pa nazaj spat in sem se zbudila pred 10 min... Zdej si grem pripravit zajtrk in en kufffeeee.

Pa tko sem mislila, da bo prijatna noč, če malo dežuje, tko na rahlo, pa evo ga zlomka.


Ja, včeraj smo bile z Najo na "hitri" pijački, ki se je kar zavlekla. Ma full smo se ujele in Naja, ti si res super punca user posted image , škoda, da nisi v CE, heh... user posted image user posted image user posted image

Ma, bogica tvoja mala. Kaj jo je pa zmatralo. Ojej, dejte se mal pocartat in počajčkat, pa upam, da bo čimprej mimo ta vročina in da bo tvoj spanec boljši.

< Sporočilo je popravil Dali* -- 8.11.2008 10:33:42 >

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4695
   RE: Marčevke 2009
8.11.2008 11:09:56   
pondelak
živjo souser posted image !jaz sem pa sinoči neko grozljivko gledla,pa me je matralo ponoči,se mi je samo o tem sanjalo....
naš user posted image pa je sinoči prvič začutil brce naše user posted image ,pa mi je blo tak lepo,da sem se kar raznežila-ojoj ti hormoni...
da odperem še eno temo:koža!jaz mam z mozolji probleme že od pubertete,ampak sedaj v user posted image pa je stanje res obupno!!imam jih po obrazu,ramah,dekolteju in po hrbtu,včasih tak bolijo da niti spat nemorem...kak pa ste kaj ve pri tem??

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4696
   RE: Marčevke 2009
8.11.2008 12:40:03   
KOKICA32
Ojla, na hitro se vam javim, preden greva z dragim na martinovo kosilo k njegovi teti. Sva bila povabljena. Super! user posted image

yania- tudi jaz sem delala carski praženec, pa ga tudi meni ni uspelo speči v 10 minutah, od tega v 5 mni na vsaki strani. Sem naredila polovično dozo, pa sem ga vseeno pacala na vsaki strani cca 15 minut. Potem pa še dober ni bil. user posted image ne vem, neki pocast se mi je zdel. Bljek.

Včeraj sva bila na 40-letnici, kjer smo slavljenca oblekli v dojenčka. Mater je bilo smeha. Mali pa je v bušiji imel svojo fešto, ker sem bila do 02.30h pokonci. Tega pa ni vajen. Pa muzika je bila na glas, pa je očitno plesal. user posted image

moderci- tudi jaz si kupil kakega bolj poceni. Zadnjič sem si ga kupila v Takko-tu, pa sem zanj dala 3,00 EUR. Pa še taki je, da se da naramnica dol, da bo primeren tudi za dojenje.

A vam že kaj zatekajo noge. Meni še ne, a se bojim, da mi bodo, ker imam kar pogosto prekrižane noge. Ne morem se tega odvaditi. Pa se bom morala! user posted image Pa še h krčnim žilam sem nagnjena, po mami.

Papa..šibam na kosilo...

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 4697
   RE: Marčevke 2009
8.11.2008 13:50:49   
Lolita23
Živjo!!!

Kako ste?Midva sva pravkar prišla iz sprehoda, cela vas se pripravlja na martinaovanje, tak da je noro zunaj.Midva pa bova šla počasi na žurko k njegovi teti .user posted image

pondelak jaz  sem prej imela dokaj v redu kožo, sedaj sem mi pa včasih pojavi kak mozolj(gora).Ko še nismo vedeli, kaj pričakujemo je tast veden rekel, da punčka ne more bit ker nimam mozoljev, pa je vseen.No se mi pa zdi, da prihajajo ti časi.Vsi pravijo, da punčke poberejo mami lepoto, da postanejo one lepe,če sama presodim bi morala moja bolj jo očiju pobirat ko pa men, je že primankuje. Sem pa opazila, da sem zadnje čase bolj bleda, včasih se kar sama sebe ustrašim.

No uživajte v martinovi soboti!!!!

cawuser posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4698
   RE: Marčevke 2009
8.11.2008 13:54:24   
Dali*
Ejla punce, danes si pa bomo privoščile kozarček, ha. Se spodobi na Martinovo, a ne.
Jaz ravno pripravljam kosilo. Sladice sem pekla dopoldan, sedaj so pa na vrsti mlinci, puran, zelje, solata... Malo bomo obarvali po Martinovo.

Lep dan vam želim...

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4699
   RE: Marčevke 2009
8.11.2008 15:03:45   
trezika
Dan! Sn glih eno super pecivo spekla, zdaj pa čakam, da se ohladi, da ga lahk sprobamo...user posted image user posted image  Zdaj vmes se pa z mandarinami bašemuser posted image user posted image user posted image  Sploh me ne folgajo z njimi zalagat tk sn pridnauser posted image user posted image user posted image
No, kar se tiče dojenja... to je tut moja prva user posted image  in če me je česa strah, me je dojenja....no, ne vem, če je beseda strah glih primerna, pač razmišljam kako bo steklo, če bo steklo, če sploh bo kaj mleka,.... tako pač je, ko ne veš, kaj točno lahk pričakuješ...upam samo, da bom naletela na dobro osebje v P kr drugač tut mene lahk čist iz tira vržejo...ampak upam, da bo...moramo bit pozitivneuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?