|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Rade nagajate?
26.6.2008 8:56:42   
Anonimen
Jaz sem v taki družbi da se vsi radi šalimo.
Mi pa na konc pameti ne pade da bi taščo zavila v sekret papiruser posted image  Neko osnovno spoštovanje pa pač more bit.
Pa na splošno sm bolj pristaš prefinjenih zajebancij. Tlačenje igrač v posteljo od tasta in tašče to pač ni. BTW kaj imaš ti sploh za počet v njuni spalniciuser posted image  A onadva tud šetata po tvoji in šnofata po tvoji pojstli?

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   [Brisano sporočilo]
26.6.2008 8:56:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Rade nagajate?
26.6.2008 9:00:55   
*žaži*
...tut mogoče.....ampak še vseeno se mi s tem ne zdi nč narobe....če jim ne paše pa naj lepo povejo
...itak se pa po reakcijah ljudi vidi al jim je kaj všeč al ne
...no jst moram rečt, da nimam slabih izkušenj s hecom...vedno sm taka....je pa res, da v neke skrajnosti ne grem, ker tut nimam take domišljije kot Sramežljivka user posted image


(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Rade nagajate?
26.6.2008 9:07:23   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica
Samo mene je strah in dobermanov in rotwailerjev (slabe izkušnje) user posted image user posted image user posted image


Z njimi moras znati, tako kot s primerjano gospodicno user posted image user posted image user posted image user posted image

BTW: Strah je varovalka. Psi so ok, kar se pa za marsikaterega lastnika ne more reci. Sama sem imela rdecega dobermana in je bil izjemno prijazen pes, dokler se mu ni zazdelo, da me kdo ogroza. Recimo, prepovedano je bilo prijateljsko me klofnit po rami, ce je bil pesonja zraven. Mu ni bilo vsec. Obozeval je pa banane, mleko in suhe fige.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Rade nagajate?
26.6.2008 9:15:00   
mehurčica
Sramežljivka, sem se nasmejala.user posted image Če bi jaz mojo taščo ali njenega partnerja med spanjem v WC papir ovila, bi se verjetno še celo leto smejala. Pa tudi nastavljenim igračam in še kakim podobnim paketom. Tudi moja družina bi se vsekakor ob takšnih paketih pošteno nasmejala. Mislim, da smo kar vsi bolj sproščene sorte.user posted image

_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Rade nagajate?
26.6.2008 9:18:07   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  vsejedi pes. Naša ima tudi rada banane. In paradižnik user posted image .

Ja, saj v gospodarjih je bil problem, psi sami po sebi niso napačni. Samo če se ti 60-kilski (al kolk imajo kil, saj ne vem) rotwailer postavi pred tebe in renči, ker je ljubosumen do amena, pa se gospodar zraven smeje in je navdušen, kako pes pozdravi nekoga, ki je drugače tam vsakd rug dan, in se mu ne zdi nič neobičajnega če ta isti pes podre dvoletnega otroka na tla (in ne v igri!), potem ne moreš ostati ravnodušen tudi do psa. Čeprav je primarno problem v gospodarju.

PS: drugače se s kužki prav uredu razumem.

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Rade nagajate?
26.6.2008 9:28:21   
Lepotica
Sramežljivka očitno imaš mnogo preveč časa, da zganjaš take bedarije. Pa predvsem si otročja. Ampak te bo že minilo.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Rade nagajate?
26.6.2008 9:35:46   
muki1
Uh, meni je pa to tak bedno user posted image  Sploh nič smešno.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Rade nagajate?
26.6.2008 11:27:48   
ninataja
Jaz si kaj takega res ne bi upala naredit fantovim staršem ... Bi me vprašali na čem sem user posted image

_____________________________

Za cilj si vedno izberi luno. Saj če padeš še vedno pristaneš med zvezdami.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Rade nagajate?
26.6.2008 13:21:24   
Paštetka
Meni je smešno samo tisto z bormašino. Pa kako ni pogruntala, da je kufer dosti težji user posted image .





_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Rade nagajate?
26.6.2008 15:13:43   
ZARA
Dobra si user posted image ...že zato, ker se ti da.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Rade nagajate?
26.6.2008 16:28:43   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

user posted image user posted image user posted image  vsejedi pes. Naša ima tudi rada banane. In paradižnik user posted image .


Mogla bi videti nase sijamke - strocji fizol s cesnom (brez mesa), prepecenec z mlekom - obvezno posebej, ce si dal prepecenec v mleko niso jedle, olive, suhe fige, kokosov puding.. pa se kaj bi se naslo user posted image user posted image user posted image


Ja, saj v gospodarjih je bil problem, psi sami po sebi niso napačni. .....


Se popolnoma strinjam.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Rade nagajate?
26.6.2008 16:30:13   
Zamima
ne, meni grejo ti  ti. "paketi" pošteno na jetra user posted image , se raje zabavam na kak drug način, ja sem verjetno med tistimi čudnimi, ki jim res ni do tega, da bi nekoga živcirala s svojimi čudnimi forami user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Rade nagajate?
26.6.2008 18:03:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica
Samo mene je strah in dobermanov in rotwailerjev (slabe izkušnje) user posted image user posted image user posted image


Z njimi moras znati, tako kot s primerjano gospodicno user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja hvala no user posted image .

Drugace od psov poznam samo sosedovega kokr spanjela in zlatega prinasalca. Ampak prinasalec ziher nisem user posted image .

Mogoce bi bila kraski ovcar, tkole na pamet user posted image

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Rade nagajate?
26.6.2008 21:28:49   
lenika
Ob tem sem se spomnila na eno foro, koje pred nekaj meseci prišel k nam dimnikar. Če okno v dnevni sobi je lezel na streho. Stopil je na kavč in pri tem po nesreči pritisnil na pametnega kužata. In potem ga je skoraj kap, ko mu je ta rekel: Ku-ku, vidim te.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Rade nagajate?
26.6.2008 21:46:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Sramežljivka
A kdaj nagajate ljudem okrog sebe? Jaz to tko rada počnem! Pa čeprav je odziv včasih negativen...kaj češ, vsi ne morejo razumeti mojih glupih for.
Prejšnji teden smo bili na obisku pri tašči user posted image . Vsi so na terasi pili kavo, jaz pa sem se izgovorila, da grem na wc in šla v njeno spalnico. Odgrnila sem odejo in pod njo zmetala vse igrače od ta malega, ki sem jih našla. Na njeno in tastovo stran seveda. Pod povšter sem jima stlačila tisto kmetijo, ki muka, kikirika, laja..Ko sta se odpravila spat, sta popizdila in zmetala vse dol. Ko pa sta se končno vlegla in je začelo mukat...pa je sodu itak izbilo dno. Tašča je rekla, da se je močno poškodovala v neko želvo, ki je bdw iz pliša user posted image in da bi jo moral tast kmalu peljati v bolnišnico user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Najbrž od vzhičenosti user posted image user posted image user posted image user posted image .
Danes sem se pa tudi spomnila genialne ideje. Tašča in mali sta šla spat v spalnico, moj je pral avto, tast je zaspal na kavču, jaz pa sem poleg njega bulila tv. Ker ni bilo nič pametnega in mi je postalo dolgčas, sem uvidela, da je tast idealen plen in da je v bistvu sam kriv, da je tam in kaj naj rečem, kar čakal je, da mu jaz kaj ušpičim. In sem mu. Kavč je malo dvignjen od tal in ni potisnjen čisto ob steno, tako da lahko za njim magari salso plešeš, ker je dovolj prostora. In tko sem...šla po wc papir in ga z kavčem v red zavila vanj. Nekako tako kot mumijo, samo da nisem dokončala, ker se je prej zbudil. Nimam pojma zakaj se je jezil, saj ga nisem, dala jaz ležat tja. Saj vendar ve, da poleg mene ni nihče varen user posted image user posted image user posted image user posted image
No, še komu tko trga al sem edini pacient tle?


Oprosti, ampak men je to glupo. Neresno. user posted image

(odgovor članu Sramežljivka)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Rade nagajate?
26.6.2008 22:18:43   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: lenika
Ob tem sem se spomnila na eno foro, koje pred nekaj meseci prišel k nam dimnikar. Če okno v dnevni sobi je lezel na streho. Stopil je na kavč in pri tem po nesreči pritisnil na pametnega kužata. In potem ga je skoraj kap, ko mu je ta rekel: Ku-ku, vidim te.user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Rade nagajate?
26.6.2008 22:22:59   
Anonimen
Dobra, lenika...user posted image

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Rade nagajate?
26.6.2008 22:41:18   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

ne, meni grejo ti  ti. "paketi" pošteno na jetra user posted image , se raje zabavam na kak drug način, ja sem verjetno med tistimi čudnimi, ki jim res ni do tega, da bi nekoga živcirala s svojimi čudnimi forami user posted image


Enako.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Rade nagajate?
27.6.2008 7:21:24   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Ob tem sem se spomnila na eno foro, koje pred nekaj meseci prišel k nam dimnikar. Če okno v dnevni sobi je lezel na streho. Stopil je na kavč in pri tem po nesreči pritisnil na pametnega kužata. In potem ga je skoraj kap, ko mu je ta rekel: Ku-ku, vidim te.user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image tale je pa res dobrauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Rade nagajate?
27.6.2008 7:58:00   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Ob tem sem se spomnila na eno foro, koje pred nekaj meseci prišel k nam dimnikar. Če okno v dnevni sobi je lezel na streho. Stopil je na kavč in pri tem po nesreči pritisnil na pametnega kužata. In potem ga je skoraj kap, ko mu je ta rekel: Ku-ku, vidim te.user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image tale je pa res dobrauser posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa sem vedla, da so to res pametni psi user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 121
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?