|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zakaj ne greste kampirat v Francijo?
25.7.2008 14:13:10   
sazi
Odgovor na zastavljeno vprašanje je, da zato, ker je dosti bliže.


Istra in Kvarner že mogoče, ob ostalem pa ni več take razlike. Na FR obali si v 9ih urah - sveda voziš po omejitvah. Če greš na Korčulo ali kam tja dol pa časovno nisi skoraj nič na boljšem - če sploh si.

Se pa strinjam s tisto razlago glede navajenosti, domačnosti, poznavanja trgovin, izdelkov in seveda jezika.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Zakaj ne greste kampirat v Francijo?
25.7.2008 14:20:29   
leda
ne bi špekulirala okrog strahu pred neznanim in ostalih subjektivnih razlogih, ampak če se osredotočimo na stroške, bi pa rekla, da po mojih izkušnjah porabiš približno isto. letos smo kampirali na hrvaškem in je bla pot res cenejša, zato pa kamp toliko dražji...

(odgovor članu .Anonimna.)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Zakaj ne greste kampirat v Francijo?
27.7.2008 12:06:47   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: viv
Lani, za Sardinijo smo se vozili 5 ur, naprej pa ladja, kar je zelo ugodno.


To mi ne gre v glavo. Trajekti Jadrolinije so ful dragi.  S katero družbo pa potem to pluješ in kakšne so približno cene?

Nam se npr. ni splačalo iti s trajektom od splita do Pelješca. Veliko ceneje je prišlo s kombijem, zat smo se kar peljali. Pa tudi lepo se mi zdi z avta opazovat okolje okoli sebe. Se mi zdi, da na ta način lahko ful spoznaš državo. Če obvoziš Hrvaško po jadranski magistrali, je res krasno.  Vsi se ustavljajo in slikajo, ker so res pravljični razgledi.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Zakaj ne greste kampirat v Francijo?
27.7.2008 12:08:09   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: sazi
Na FR obali si v 9ih urah - sveda voziš po omejitvah. Če greš na Korčulo ali kam tja dol pa časovno nisi skoraj nič na boljšem - če sploh si.


Mi smo se do Ploč, kjer je trajekt za Pelješac (Korčula je takoj poleg Pelješca), vozili 8 ur.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Zakaj ne greste kampirat v Francijo?
27.7.2008 12:10:04   
Mišni
Aja, cena kampov na Hrvapkem je ful različna. Na Pelješcu je bil en kamp, kjer bi plačali za 2 odrasla, 1 otrok, elektrika in avto 14 evrov, v našem smo 22 evrov na dan. V južni Dalmaciji je ceneje. V Istri in Kvarnerju pa hočejo od 30 do 40 evrov, ponekod tudi do 50. No, na Pagu v Straškem je menda 50.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Zakaj ne greste kampirat v Francijo?
27.7.2008 21:50:16   
Anonimen
Se strinjam s tistimi, ki pravijo, da so kampi na Hr dragi. Sicer nisem gledala še cen v drugih državah, ampak po opisu sodeč drugje  niso dražji. Mi še nismo šli na dopust drugam kakor na Hr, točno zaradi tega; sporazumevanja, trgovine, bližina SLo...mogoče pa le kdaj zaidemo kam drugam. lp

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?