|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: "Preskakovanje" srca
1.7.2008 13:44:36   
tanikaa
Jaz se v te stvari ne razumem. Pojdi v Hervis, tam ti bodo znali čisto dobro svetovat.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: "Preskakovanje" srca
1.7.2008 13:45:28   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Jaz se v te stvari ne razumem. Pojdi v Hervis, tam ti bodo znali čisto dobro svetovat.


ja, saj bom. je itak tašča rekla, naj si nekaj izberem pa rezerviram, da bo ona plačala user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: "Preskakovanje" srca
1.7.2008 13:47:43   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Jaz se v te stvari ne razumem. Pojdi v Hervis, tam ti bodo znali čisto dobro svetovat.


ja, saj bom. je itak tašča rekla, naj si nekaj izberem pa rezerviram, da bo ona plačala user posted image user posted image



Zakaj že? user posted image  Vsekakor pa ne šparaj v tem primeru. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: "Preskakovanje" srca
1.7.2008 13:48:22   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Jaz se v te stvari ne razumem. Pojdi v Hervis, tam ti bodo znali čisto dobro svetovat.


ja, saj bom. je itak tašča rekla, naj si nekaj izberem pa rezerviram, da bo ona plačala user posted image user posted image



Zakaj že? user posted image  Vsekakor pa ne šparaj v tem primeru. user posted image


Ma ne, ne bom predraga user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: "Preskakovanje" srca
1.7.2008 13:51:52   
cmokec
Koliko stanejo te ure ne vem, ker je že dolgo tega, ko smo jo kupili. Je pa super zadeva. Oči je srčni bolnik in dokler ni po infarktu sam sebe toliko spoznal, da je vedel, kje in kdaj mora bolj počivati, je imel to uro. Sicer je delana za športnike. Je pa super, ker je očita z alarmom opozarjala, če je srčni utrip preveč narasel. Uro mu je za njegove potrebe nastavil kardiolog. Tko, da ura ponuja veliko informacij o delovanju srca.




_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: "Preskakovanje" srca
1.7.2008 13:53:25   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: cmokec

Koliko stanejo te ure ne vem, ker je že dolgo tega, ko smo jo kupili. Je pa super zadeva. Oči je srčni bolnik in dokler ni po infarktu sam sebe toliko spoznal, da je vedel, kje in kdaj mora bolj počivati, je imel to uro. Sicer je delana za športnike. Je pa super, ker je očita z alarmom opozarjala, če je srčni utrip preveč narasel. Uro mu je za njegove potrebe nastavil kardiolog. Tko, da ura ponuja veliko informacij o delovanju srca.





Ja, saj tako uro si itak že dolgo želim, da bi jo imela za laufanje, pa si me ravno pravi čas spomnila. Cmokec, hvala, zelo si mi pomagala s svojimi odgovori. user posted image

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: "Preskakovanje" srca
1.7.2008 13:53:27   
dory
No jst sem mela glih zadnjič kontrolo, ke mi na par minut prestavlja srce in poskakuje...sam jest mam še druge težave zraven,ko mi pri kaki obremenitvi začne vse bolet, vse žile od srca do čeljusti vključno z levo ramo...sem dobla takoj napotnico za internista...

Meni so tko razložil, da vsaka angina pač pusti posledice na srcu, vsak zvišan pritisk in še in še dejavnikov...zato le kliči in pejt vsaj na UZ srca...jst sem ga že mela, ampak če ležim tud aritmija ni tko strašno alarmantna zadeva, zej mam pregled srca na obremenitev, tam se bo pa pokazal,kar se ma za pokazat...

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: "Preskakovanje" srca
1.7.2008 14:11:34   
Anonimen
Meni npr. ura polar ne bi koristila, ker mi merilci pulza ne zaznajo vseh utripov. Je bila enkrat na PeK panika, ker sta mi dva aparata namerila pulza 32.

Meni je tudi prva leta ob naporu aritmija izginila in je srce normalno bilo, potem se je pa stanje poslabsalo in zdaj je tako kot je. Jaz sicer nekih tezav nimam, ampak tezko prenasam vrocino npr. in je v teh poletnih mesecih srce se bolj obremenjeno - se hitro utrudim, ne morem dihat itd.

Ob obremenitvi (test delajo s sobnim kolesom) se mi pa neke zadeve se bolj pojavljajo, zato naj bi bilo nevarno. Ce je pa med obremenitvijo ok, kor sem ze prej napisala, pa ni take panike.

Ja, aritmijo so pa pri meni ugotovili 3 mesece po hudi angini ... prej je bilo vse ok.


< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 1.7.2008 14:12:09 >

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: "Preskakovanje" srca
1.7.2008 22:46:52   
Gina
Jaz imam tudi nekaj takega podobnega. Pravijo, da ni nič hudega na kardiološki. V bistvu te pošljejo na holter pa na uz srca, da ugotovijo, če ni kaka druga stvar, ki to povzroča, sicer se pa s tem ne ukvarjajo, ker menda ni nevarno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: "Preskakovanje" srca
1.7.2008 23:25:35   
Pikec
Ta je fajn

http://www.polar.fi/en/products/cycling/CS200cad
http://www.polar.fi/en/products/fitness_crosstraining/F55al

Sigme tud niso slabe:
http://www.sigmasport.com/en/produkte/pulscomputer/?flash=1

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: "Preskakovanje" srca
2.7.2008 9:32:26   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

Ta je fajn

http://www.polar.fi/en/products/cycling/CS200cad
http://www.polar.fi/en/products/fitness_crosstraining/F55al

Sigme tud niso slabe:
http://www.sigmasport.com/en/produkte/pulscomputer/?flash=1


Sem gledala včeraj v hervisu, bom enkrat nabavila, ko bom imela viška denarja, ker en šit za 20 evrov se mi zdi BV, tako da bom raje orng čez čas vzela.

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?