|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: japanke za čist majhne
2.7.2008 14:24:36   
thumbelina
Evo zdaj pa še malo zares:
obuvalo za tako majhnega otroka ne pride v poštev, ker se pri tej starosti otrok še ne postavlje na noge, tudi kobacajo zelo redki in
1. zakaj za vraga mu bom talčila na nogice nek plastik fantastik, če je lahko bos ali ima tanke štumfke???
2.Tisti trakec med prstkom utegne žuliti, motiti...
3. ker pediatri in nevrofizioterapevti strogo odsvetujejo kakršnokoli obutev preden otrok ne shodi (seveda obstajajo argumenti za to, samo se mi zdajle ne da široko o tem razpredati)
4.naš je še pri dobrem letu ker še ne hodi v štumfihz bremzicami in mu nič ne fali
5. a sem prav prebrala, da je ena napisala, da si je otroček sam izbral/a te japankice. Pa a se hecate al kaj???? Jaz še štiriletnici ne pustim da bi si kaj hudo izmišljevala in kake hudo kičaste in nepraktične čevlje izbirala. Upoštevam njene predloge, vendar če ne gre skupaj z mojo logiko, pač dotičnih čevljev ne dobi in pika. Sploh pa za1x dečva res ne rabi vedet, da so čevlji moden dodatek ampak da jih rabimo predvsem da nas ne zebe, da si ne umažemo nog ipd...

Potem se pa človek sprašuje, kako to da po OŠ vidiš korakati otroke, konkretno punčke v drugi triadi s tangicami, oblečene pa kot ene pocestnice... Saj ni čudno če jim mame že pri pol leta ovesijo ves kič tega sveta....

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: japanke za čist majhne
2.7.2008 14:26:28   
tanikaa
Wau.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu thumbelina)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: japanke za čist majhne
2.7.2008 14:29:23   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Wau.


Se podpišem

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: japanke za čist majhne
2.7.2008 14:31:30   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: thumbelina


Potem se pa človek sprašuje, kako to da po OŠ vidiš korakati otroke, konkretno punčke v drugi triadi s tangicami, oblečene pa kot ene pocestnice... Saj ni čudno če jim mame že pri pol leta ovesijo ves kič tega sveta....



kaj češ. v naših časih smo navijali za Billya Idola in smo hodili navešeni z doma narejenimi verigamiuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu thumbelina)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: japanke za čist majhne
2.7.2008 14:34:17   
Raho
Jaz sem generacija Duran Duran -  sem si že v 3. razredu OŠ morala dati v glavo enak pramen kot ga je imel John Tayloruser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: japanke za čist majhne
2.7.2008 14:34:27   
thumbelina
jaz sem bla bolj soft varianta in sem preden sem odkrila Guns'n'Roses poslušala New Kids on the BLockuser posted image user posted image user posted image (še danes ne vem kaj mi je bilo) in Jasona Donovana. Temu primerno smo nosili kariraste srajce z zavihanimi rokavi in kavbojke na korenček. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: japanke za čist majhne
2.7.2008 14:34:32   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: thumbelina

Evo zdaj pa še malo zares:
obuvalo za tako majhnega otroka ne pride v poštev, ker se pri tej starosti otrok še ne postavlje na noge, tudi kobacajo zelo redki in
1. zakaj za vraga mu bom talčila na nogice nek plastik fantastik, če je lahko bos ali ima tanke štumfke???
2.Tisti trakec med prstkom utegne žuliti, motiti...
3. ker pediatri in nevrofizioterapevti strogo odsvetujejo kakršnokoli obutev preden otrok ne shodi (seveda obstajajo argumenti za to, samo se mi zdajle ne da široko o tem razpredati)
4.naš je še pri dobrem letu ker še ne hodi v štumfihz bremzicami in mu nič ne fali
5. a sem prav prebrala, da je ena napisala, da si je otroček sam izbral/a te japankice. Pa a se hecate al kaj???? Jaz še štiriletnici ne pustim da bi si kaj hudo izmišljevala in kake hudo kičaste in nepraktične čevlje izbirala. Upoštevam njene predloge, vendar če ne gre skupaj z mojo logiko, pač dotičnih čevljev ne dobi in pika. Sploh pa za1x dečva res ne rabi vedet, da so čevlji moden dodatek ampak da jih rabimo predvsem da nas ne zebe, da si ne umažemo nog ipd...

Potem se pa človek sprašuje, kako to da po OŠ vidiš korakati otroke, konkretno punčke v drugi triadi s tangicami, oblečene pa kot ene pocestnice... Saj ni čudno če jim mame že pri pol leta ovesijo ves kič tega sveta....



user posted image  aha, kdor čaka dočaka....

Prav imaš, res nebi rada, da mala pocestnica rata.

(odgovor članu thumbelina)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: japanke za čist majhne
2.7.2008 14:35:51   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

user posted image  aha, kdor čaka dočaka....

Prav imaš, res nebi rada, da mala pocestnica rata.


A zaradi japonk bo pocestnica ratala?????

Kaj pa zaradi geoxovih čeveljcev? Šminkerca?

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: japanke za čist majhne
2.7.2008 14:37:25   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

user posted image  aha, kdor čaka dočaka....

Prav imaš, res nebi rada, da mala pocestnica rata.


A zaradi japonk bo pocestnica ratala?????

Kaj pa zaradi geoxovih čeveljcev? Šminkerca?


ne šuhomanka user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: japanke za čist majhne
2.7.2008 14:38:32   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: thumbelina

Evo zdaj pa še malo zares:
obuvalo za tako majhnega otroka ne pride v poštev, ker se pri tej starosti otrok še ne postavlje na noge, tudi kobacajo zelo redki in
1. zakaj za vraga mu bom talčila na nogice nek plastik fantastik, če je lahko bos ali ima tanke štumfke???
2.Tisti trakec med prstkom utegne žuliti, motiti...
3. ker pediatri in nevrofizioterapevti strogo odsvetujejo kakršnokoli obutev preden otrok ne shodi (seveda obstajajo argumenti za to, samo se mi zdajle ne da široko o tem razpredati)
4.naš je še pri dobrem letu ker še ne hodi v štumfihz bremzicami in mu nič ne fali
5. a sem prav prebrala, da je ena napisala, da si je otroček sam izbral/a te japankice. Pa a se hecate al kaj???? Jaz še štiriletnici ne pustim da bi si kaj hudo izmišljevala in kake hudo kičaste in nepraktične čevlje izbirala. Upoštevam njene predloge, vendar če ne gre skupaj z mojo logiko, pač dotičnih čevljev ne dobi in pika. Sploh pa za1x dečva res ne rabi vedet, da so čevlji moden dodatek ampak da jih rabimo predvsem da nas ne zebe, da si ne umažemo nog ipd...

Potem se pa človek sprašuje, kako to da po OŠ vidiš korakati otroke, konkretno punčke v drugi triadi s tangicami, oblečene pa kot ene pocestnice... Saj ni čudno če jim mame že pri pol leta ovesijo ves kič tega sveta....



user posted image  aha, kdor čaka dočaka....

Prav imaš, res nebi rada, da mala pocestnica rata.



A ti to resno? Zaradi japank?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: japanke za čist majhne
2.7.2008 14:38:35   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

user posted image  aha, kdor čaka dočaka....

Prav imaš, res nebi rada, da mala pocestnica rata.


A zaradi japonk bo pocestnica ratala?????

Kaj pa zaradi geoxovih čeveljcev? Šminkerca?

Pa ne se zdaj usajat , preberi si kako strokovno je zgornji post napisan, pa pediatri, pa nevronevemkaj pa štunfki do četrtega leta - seveda po maminem okusu...bo že držalo.
Pravzaprav razmišljam, da malemu crocse z nogic skinem ,da mi ne bo narkoman ratal.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: japanke za čist majhne
2.7.2008 14:39:51   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

user posted image  aha, kdor čaka dočaka....

Prav imaš, res nebi rada, da mala pocestnica rata.


A zaradi japonk bo pocestnica ratala?????

Kaj pa zaradi geoxovih čeveljcev? Šminkerca?

Pa ne se zdaj usajat , preberi si kako strokovno je zgornji post napisan, pa pediatri, pa nevronevemkaj pa štunfki do četrtega leta - seveda po maminem okusu...bo že držalo.
Pravzaprav razmišljam, da malemu crocse z nogic skinem ,da mi ne bo narkoman ratal.



Jebela, sem komaj zdaj skapirala kaj si hotela povedat v prejšnjem postu. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: japanke za čist majhne
2.7.2008 14:40:24   
rija
ja, moj bo tole zadnje ratal, ker ne pospravlja igrač......baje user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: japanke za čist majhne
2.7.2008 14:40:52   
Raho
A zaradi Crocsov pa narkoman...

Kaj pa moj, ki ima japonke pri treh in pol letih????? On bo tudi pocestnicauser posted image

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: japanke za čist majhne
2.7.2008 14:41:34   
thumbelina
Ne nisem hotela pogojevatiz japankicami, me pa strašansko pogreje, ko vidim, kaj vse eni starši navlečejo otroku. Neke čudne majčke, pa modrčke od kopalk pri starosti dveh treh letuser posted image , nakit pri starpsti enega leta (ki ne samo da izgleda neokusno ampak je tudi nevarno - samo moje skromno mnenje). Da gre otrok star tri leta k frizerju in se mu naredi pramene. Preveč narod spodbuja pri tako micenih otročkih narcisizem. pretirano samozavest, to da se pa danes ravna z otroci kot da so center vesolja je pa že itak ustaljena praksa.


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: japanke za čist majhne
2.7.2008 14:43:47   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

A zaradi Crocsov pa narkoman...

Kaj pa moj, ki ima japonke pri treh in pol letih????? On bo tudi pocestnicauser posted image



ne, zdaj si ga ostrigla...tako, da pocestnica bolj težko.
Ne vem, res nisem strokovno podkovana v korelaciji obutev pred enim letom z izbiro poklica v srednjih  letih...hm

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: japanke za čist majhne
2.7.2008 14:44:21   
Raho
A tako se spodbuja narcisizem?user posted image user posted image

C. Lasch ravno ne trdi tega

(odgovor članu thumbelina)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: japanke za čist majhne
2.7.2008 14:44:29   
thumbelina
Nekatere pa bolj pomanjkljivo berete punce. Nisem pisala, da mora biti otrok v štumfih do 4. leta. DOKLER NE SHODI. Z otrokom sem hodila v razvojno ambulanto in resnično ne priporočajo obutve dokler ne shodijo otroci.


(odgovor članu thumbelina)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: japanke za čist majhne
2.7.2008 14:45:00   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

A zaradi Crocsov pa narkoman...

Kaj pa moj, ki ima japonke pri treh in pol letih????? On bo tudi pocestnicauser posted image



ne, zdaj si ga ostrigla...tako, da pocestnica bolj težko.
Ne vem, res nisem strokovno podkovana v korelaciji obutev pred enim letom z izbiro poklica v srednjih  letih...hm


Moj je tako ali tako povedal, da gre študirat v Ljubljano za traktorista

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: japanke za čist majhne
2.7.2008 14:46:53   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

A zaradi Crocsov pa narkoman...

Kaj pa moj, ki ima japonke pri treh in pol letih????? On bo tudi pocestnicauser posted image



ne, zdaj si ga ostrigla...tako, da pocestnica bolj težko.
Ne vem, res nisem strokovno podkovana v korelaciji obutev pred enim letom z izbiro poklica v srednjih  letih...hm


Moj je tako ali tako povedal, da gre študirat v Ljubljano za traktorista



user posted image  Mali je faca.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: japanke za čist majhne
2.7.2008 14:49:32   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

A zaradi Crocsov pa narkoman...

Kaj pa moj, ki ima japonke pri treh in pol letih????? On bo tudi pocestnicauser posted image



ne, zdaj si ga ostrigla...tako, da pocestnica bolj težko.
Ne vem, res nisem strokovno podkovana v korelaciji obutev pred enim letom z izbiro poklica v srednjih  letih...hm


Moj je tako ali tako povedal, da gre študirat v Ljubljano za traktorista


user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: japanke za čist majhne
2.7.2008 14:49:46   
Volga
Ampak narkič lahko postaneš, četudi začneš crocse nositi po 35. letu. Ali pa alkoholik, dajmo rečt raje alkoholik.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: japanke za čist majhne
2.7.2008 14:51:28   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Ampak narkič lahko postaneš, četudi začneš crocse nositi po 35. letu. Ali pa alkoholik, dajmo rečt raje alkoholik.


Po 35. je bolj v modi alkoholizem. Sam če štikle nosiš tud lahko, bojda...

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: japanke za čist majhne
2.7.2008 14:52:28   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Ampak narkič lahko postaneš, četudi začneš crocse nositi po 35. letu. Ali pa alkoholik, dajmo rečt raje alkoholik.


Po 35. je bolj v modi alkoholizem. Sam če štikle nosiš tud lahko, bojda...



Sunce japansko, jaz pa jih večkrat obujem. A sem alkoholik? user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: japanke za čist majhne
2.7.2008 14:53:40   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

user posted image   Jao, moram iti klicat na CSD.
To je brivski aparat bjonda, ne pa telefon.user posted image


OMG, le s čim se šele ta vibrira, če z brivnikom telefonira...ajme meni user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

No pa sem se spet nasmejala do solzuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?