|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 15:44:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

uh zanimiv lukrecija in poopsika tud jaz sem iz Celja user posted image in lahko samo potrdim, da so ful napadalno  nastrojeni tam pri nas doma, ko sem se sama preselila na gorenjsko valda se je našla in se najde kakšna beseda ki ni moja beseda ampak je njihova, se trudim govoriti po celjsko tako kot govorim celo življenje ampak je težko, ker se mi zdi da je podobno kot če greš v tujino. Jaz sem si zadala da svoje govorice ne bom spreminjala in da ne bom postala še ena ki je pozabila na svoje korenine in  zato me tole ko pridem domov k staršem k sorodnikom ful prizadene ko rečejo da govorim čist po ljubljansk, in me gledajo zviška čez zdej se je pa punca spremenila ker se je preselila v Ljubljano, pa naj povem da sem 30 km izven ljubljane doma.

A ja naj povem to da če reče v Celju vsaj v mojem okolišu kdo ŽIVJO to pomeni da si Ljubljančan in si fin, sploh moj brat je čist alergičen na tale živjo pa čeprav ne živiš niti blizu Ljubljane. Z mojim se pa še vedno nisva zedinla al je njihova govorica bol podobna ljubljanski al naša in verjetno ne bova nikol prišla skupaj.

nč grem raj domov iz te LJ user posted image user posted image



puncica se čisto strinjam s teboj.
čisto enako je pri meni...sem rekla, da ne bom nikoli prevzela druge govorice...ampak je res težko.

Meni ne prizadane, da mi kdo reče, da čisto po Lj govorim, ker vem, da zaradi tega ne tajim svojih korenin in da zarad tega nisem nič manj celjanka.
Moj dom bo zmeraj Celja in vedno kadar grem domov sem najbolj vesela na svetu. In še zmeraj imam tam prijatelje..zame se nič spremenilo, razen govoriceuser posted image .

Glede Živjo, ja ...v Celju tega sliašt ne smejo in jst zmeraj , ko sem doma pozdravljam  Zdravo, zmerajuser posted image , da bi še Živjo rekla bi me pa požrluser posted image

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 15:45:11   
baguSka
poglej enkrat mal na troli k boš


uff.. se tega mi je treba... user posted image  no tnx..

pa faxov mam tud dost pomoje.. dozivotno.. user posted image

se vid da ne zahajam v take kroge..

ker jaz tud prijateljce nimam nobene, ki bi bla sestavljena po takem vzorcu... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 15:47:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

me pa full moti,ko gre npr. ena študirat v Lj pol je tam kakih 4 leta la pa več.....pol pa pride nazaj kaj domov pol pa tisti naglas ljublanski govori uh,,bljak..


jah to pa ni zanalasc ves...

jaz sem tud pred leti sla zivet na gorenjsko... in sem ze po parih mesecih CIST NEHOTE ze baje po njihovo zavijala... user posted image user posted image user posted image  bl sm se trudila da nebi, slabs je blo... in sem pol po skor treh letih, ko sem se vrnila v LJ spet rabla neki casa, da sem se odvadla gorenjscine... pa npr nisem hotla niti najmanj tko govort, ampak tko pac pride zgleda...

je pa drugo, ce mas take, ki te niti pozravjo ne.. ampak takih pac ne rabis met za prjatle, ne!?

torej so po tvoji logiki glih vascanke tiste taprevzetne... user posted image


hvala lepauser posted image user posted image



(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 15:58:58   
timika
IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

user posted image dobra tema!
Jst sem štajerka( iz Celja) in že skoraj 4 leta živim v Lj.
Preden sem se sem preselila mi Lj ni preveč dišalauser posted image , pa govorica mi je šla strašn na živce...taka zafnana...ne vem no...sem bla pač lokalpatriotkauser posted image .
Potem pa me je ljubezen in služba pripeljala v Lj takrat sem rekla, da nikoli v življjenju ne bom govorila po "lublansk" .....user posted image no in zdej k grem domov v Celje me vsi zafrkavajo, da sem ratala čista Ljubljančanka in da sploh noben ne bi rekel, da sem kadarkol živela v Celjuuser posted image ....pa sem pojedla velik kos zaračenga kruhka!

Ljubljana mi je ful všeč, punce so super, se mi ne zdijo nič bolj prevzetne od štajerk, primork, gorenjk itd...
Meni je fajn...smotane,zafnane, zoprne babure pa najdeš vsepovsoduser posted image



Živjo, tole pa moram pokomentirat, ker je že skor malo freaky - namreč kot bi pisala o sebi - letos začenja teči 5. leto, kar imam službo v Lj, kmalu pa zaradi ljubezni tudi preselila v to močvarico oz. malo na obrobje. V študentskem obdobju sem imela fanta iz Celja, vso družbo tam in si nikakor nisem mogla predstavljat življenja tukaj. Vsak vikend sva letela domov.
Sedaj tu uživam bolj kot kadarkoli v življenju. Bo verjetno kriv moj njami možek in zlati sinko, res je, kar pravijo, kjer je srce, tam je dom.
Glede ljudi pa - jaz poznam več prepotentnih Celjanov in Celjank kot Ljubljančanov. Čeprav tale moj okoliš ni ravno center, pa vseeno.
Ni pravila, imamo ene in druge povsod. jaz imam okoli sebe raje simpl, neobremenjene ljudi in si take tudi vedno poiščem oz. poiščeva.

P.S. pa še nekaj naju druži, poopsie ....Tina Turner....sem tolk nasmejala zadnjič, koi mi moj prisveti s kartama za njen dunajski koncert februarja nasl. leto. Sem se prav spomnila nate...

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 16:04:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tancy

http://www.youtube.com/watch?v=rd6sZ8IFN-Q
poslušte trkajauser posted image user posted image user posted image
ma jst sm gorenjka in to opazim le v toliko, da dejansko povečini ljubljančanke več časa preživijo pred špeglom, kar je dost logično, ker mi, ki se npr. vozimo iz gorenjske moramo že zato bolj zgodaj vstat, da pridemo do ljubljane, one majo pa pač zjutrej več časa, da se uštimajo... No pa pozna se tudi pr tem, da se bolj mažejo, pa več nosijo petke pa tko, pa več šopingirajo.. Niso pa zato nč slabše punce in to ne velja za vse, se najdejo cvetke v ljubljani in na gorenjskem... Sem pa res opazila, da so punce iz kmetij po večini pobarvane, sploh blond je popularna... Ma preveč opazujemuser posted image


Vstajala sem 7:15, od doma sem sla ob 7:30, petk ne nosim, mazem se ne, po trgovinah res dost hodm, ampak ne kupujem, pa VISOKA tut nisem, zal ...

Aja, pa pobarvana tut nisem, pramen tut nimam, po zadnji modi se ne oblacim ... mater, cist sem retro!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 16:10:53   
Anonimen
Zakaj je pa Zivjo prepovedana beseda v Celju? Sej to je cisto knjizno slovensko user posted image Kr neki.

Se mi zdi, da so vsi drugi tolk prevec obremenjeni z Ljubljancani, da je kar groza. Meni je prav vseeno, od kje je clovek - ce mi je antipaticen mi pac je.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 16:14:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Zakaj je pa Zivjo prepovedana beseda v Celju? Sej to je cisto knjizno slovensko user posted image Kr neki.

Se mi zdi, da so vsi drugi tolk prevec obremenjeni z Ljubljancani, da je kar groza. Meni je prav vseeno, od kje je clovek - ce mi je antipaticen mi pac je.



sej ni prepovedana...user posted image ...všečna ni večini šajercevuser posted image



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 16:15:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Zakaj je pa Zivjo prepovedana beseda v Celju? Sej to je cisto knjizno slovensko user posted image Kr neki.

Se mi zdi, da so vsi drugi tolk prevec obremenjeni z Ljubljancani, da je kar groza. Meni je prav vseeno, od kje je clovek - ce mi je antipaticen mi pac je.



sej ni prepovedana...user posted image ...všečna ni večini šajercevuser posted image





se bom popravla...všečna ni nekaterim štajercemuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 16:16:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: timika

IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

user posted image dobra tema!
Jst sem štajerka( iz Celja) in že skoraj 4 leta živim v Lj.
Preden sem se sem preselila mi Lj ni preveč dišalauser posted image , pa govorica mi je šla strašn na živce...taka zafnana...ne vem no...sem bla pač lokalpatriotkauser posted image .
Potem pa me je ljubezen in služba pripeljala v Lj takrat sem rekla, da nikoli v življjenju ne bom govorila po "lublansk" .....user posted image no in zdej k grem domov v Celje me vsi zafrkavajo, da sem ratala čista Ljubljančanka in da sploh noben ne bi rekel, da sem kadarkol živela v Celjuuser posted image ....pa sem pojedla velik kos zaračenga kruhka!

Ljubljana mi je ful všeč, punce so super, se mi ne zdijo nič bolj prevzetne od štajerk, primork, gorenjk itd...
Meni je fajn...smotane,zafnane, zoprne babure pa najdeš vsepovsoduser posted image



Živjo, tole pa moram pokomentirat, ker je že skor malo freaky - namreč kot bi pisala o sebi - letos začenja teči 5. leto, kar imam službo v Lj, kmalu pa zaradi ljubezni tudi preselila v to močvarico oz. malo na obrobje. V študentskem obdobju sem imela fanta iz Celja, vso družbo tam in si nikakor nisem mogla predstavljat življenja tukaj. Vsak vikend sva letela domov.
Sedaj tu uživam bolj kot kadarkoli v življenju. Bo verjetno kriv moj njami možek in zlati sinko, res je, kar pravijo, kjer je srce, tam je dom.
Glede ljudi pa - jaz poznam več prepotentnih Celjanov in Celjank kot Ljubljančanov. Čeprav tale moj okoliš ni ravno center, pa vseeno.
Ni pravila, imamo ene in druge povsod. jaz imam okoli sebe raje simpl, neobremenjene ljudi in si take tudi vedno poiščem oz. poiščeva.

P.S. pa še nekaj naju druži, poopsie ....Tina Turner....sem tolk nasmejala zadnjič, koi mi moj prisveti s kartama za njen dunajski koncert februarja nasl. leto. Sem se prav spomnila nate...

LP

pa je res malo freakyuser posted image

Lepo si napisala, se strinjam.

Pa uživaj na Tini, mogoče se srečamouser posted image user posted image

(odgovor članu timika)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 16:22:11   
gojska
V Ljubljani lahko mirne duše vsakega pozdraviš zdravo.


Halo kje ste Primorke ?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 16:23:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: gojska

V Ljubljani lahko mirne duše vsakega pozdraviš zdravo.


Halo kje ste Primorke ?


Zato je pa tako luštn tukajuser posted image

(odgovor članu gojska)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 16:25:12   
gojska
IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

IZVIRNO SPOROČILO: gojska

V Ljubljani lahko mirne duše vsakega pozdraviš zdravo.


Halo kje ste Primorke ?


Zato je pa tako luštn tukajuser posted image



veš kaj ti zoprna Celanka......................
a se ne pogovarjamo o prevzetnicah

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 16:59:33   
Anonimen
pa riba, to itq ne velja za vse, ampak poglej malo po šoli, oz. boš pogledala k boš na fdvju, določene punce pač živijo za to, da so perfect.

(odgovor članu gojska)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 17:11:14   
sunny24
Sej pri nas je tudi neko "pravilo", da pač Ljubljane ne maramo, je pa dejstvo, da se tudi Ljubljančani, ko pridejo na naš konc kure tako obnašajo, kot da majo jajca od boga direkt na glavi. Pa itak, da niso vsi isti, mam tudi žlahto in znancev Lj, pa so prav OK.

Edino kar mi pa res dvigne vse kocine je, ko sišim te fensi šmensi pubertetnice (pa tudi mal starejše) govort v nekem **** jeziku, npr:  "Včeri sem pelu doga wokat", al pa naprimer našega sanjskega moškega, ko pride k nam, ves vzvišen, pa si misli, da je vse njegovo, pa mi reče "Ej bejba, dej to pa to..." Pa ko te J..., kdo si ti?

Drugače pa spoštujem vsakega in nimam proti nobenemu nič. So mi pa osebno štajerci dosti bolj fajn!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 17:34:37   
Seven*
Jaz prihajam iz okolice MB in sem imela možnost skusit vse ker sem v srednjo hodla v MB, na faks pa v LJ. No moram rečt, da mi je LJ dosti bolj pri srcu. Tam sem v 10 letih srečala dosti manj primitivcev, mogoče tu in tam kakšnega napihnjenca, ampak teh je v MB in okolici dosti več. Ne, nimam dobrega mnenja o MB, mogoče se LJ pozna, da je ene 10x bolj univerzitetno mesto kot MB in se pozna na splošni mentaliteti folka. Pa to ne pomeni, da moraš bit študiran, da si razgledan in kolikotoliko normalen.

Ne vem, meni se dosti toži po LJ. Pa v LJ nisem imela niti ene same slabe izkušnje glede folka, pa dvomim da sem se gibala samo v taki družbi.  Drugac je pa štajerce ena sama fovšija, ker je pač LJ glavno mesto in ker se tam vse dogaja pol pa kar folk obsojajo namesto da bi pometali pred svojim pragom. Pa najstniški sleng MB-ja je tudi hud, samo v njega se noben ne vtikuje.. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 18:14:43   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

Glede Živjo, ja ...v Celju tega sliašt ne smejo in jst zmeraj , ko sem doma pozdravljam  Zdravo, zmerajuser posted image , da bi še Živjo rekla bi me pa požrluser posted image



Evo točno tako in se trudim tud tle kjer sem zdaj pozdravljat z Zdravo pa se mi zdi da me marsikdo čukast gleda

IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Zakaj je pa Zivjo prepovedana beseda v Celju? Sej to je cisto knjizno slovensko  Kr neki.



ne zastopiš, ker nisi s celauser posted image

Drugače pa sem v teh 8 letih kar sem izven Celja in živim na Gorenjskem spoznala da smo štajerci veliko bol odprti za nova poznanstva, se znamo na vsaki žurki pa če je še tako slaba dobro zabavat med tem ko se mi zdi da so Gorenci veliko bol zadržani.To je le moje videnje.

Mah mogoče sem pa le jaz taka user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil puncica -- 2.7.2008 18:16:49 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 18:19:06   
hugolina***
Samo nekaj bi rada pokomentirala pa če me potem vsi popljuvate samo moram to napisat.
Kar slabo mi postane ob raznoraznih izjavah kako nakatere čisto slučajno začnete govoriti drugo narečje že v tako kratkem času zaradi ljudi, ki jih iamte okoli sebe. Sama sem rojena gorenjka že 5 let živim na popolnoma drugem koncu Slovenije in govorm še čisto točno tako kot sem doma. Zakaj? Zato, ker me vsi čisto lepo razumejo in se ne rabim nekaj afnat. In zato, ker sem to jaz to prihaja iz mene.Nobena mi ne bo rekla, da kar spontano prihajajo te besede. Spontano govoriš samo in edino svoje narečje vse ostalo je naučeno kontrolirano! Je pa seveda razlika kam se preseliš ena narečja so nam v čast in se jih nekateri hitro nalezejo druga pač ne.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 18:27:44   
Julija08
Kot jaz vidim so hujše tiste, ki pridejo iz kmetov v mesto in mislijo, da sedaj držijo boga za jajca. Niso vse take seveda.
IZVIRNO SPOROČILO: Taula


To se pa jaz čisto strinjam, jih poznam kar nekaj, ki so prišle iz nekje bogu iza leđa pa se nosijo kot da so nevem kaj. Pa tudi precej Ljubljančank poznam, ki so ful normalne oz. večino

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 18:36:34   
alička
Hugolina, brez zamere ampak se ne strinjam čisto s tabo. Med porodniško sem preživela 1 mesec v Dalmaciji in čeprav drugače govorim dobro hrvaško, je to prej ko ne knjižna hrvaščina, po ndveh tednih pa sem začela uporabljati dalmatinske izraze. Pa ne zato da bi se afnala besede ti pridejo na jezik če se vsak dan srečuješ z njimi. Npr. če hočeš na tržnici paradajz, te gledajo čukasto, če poveš po slovensko so prijazni in uslužni, če pa rečeš da bi radi imel pomadore ti pa sigurno izberejo najlepše paradižnike user posted image  pa še pohvaijo te, kako dobro govoriš.

Je pa res, da čeprav sem priseljena Gorenjka že šest let, ne govorim gorenjsko, ker se kranjščina in ljubljanščina ne razlikujeta prav veliko.

< Sporočilo je popravil alička -- 2.7.2008 18:37:24 >

(odgovor članu hugolina***)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 18:43:42   
pety78
Jaz sem prečesala del Slovenije, od Celja do Dravograda, nazaj v Celje, vse do Maribora, z dvoletnim postankom v Ljubljani, sedaj sem pa na gorenjskem, v Tržiču. Povsod so isti ljudje, sploh pa zelo težko v LJ srečaš prave ljubljančane, ker prihajajo iz vseh koncev študirati in tam tudi ostanejo.
Skratka, jaz imam same lepe izkušnje. Očitno srečuješ sebi podobne...user posted image

Ampak Celje imam pa še vedno skoraj najraje. Zelo všeč mi je govorica. Najmanj mi pa gre v uho mariborska, pa imam kar nekaj kolegic od tam, s katerimi smo še od študija v konstantnih stikih, kljub razdalji.

_____________________________



(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 18:58:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

Glede Živjo, ja ...v Celju tega sliašt ne smejo in jst zmeraj , ko sem doma pozdravljam  Zdravo, zmerajuser posted image , da bi še Živjo rekla bi me pa požrluser posted image



Evo točno tako in se trudim tud tle kjer sem zdaj pozdravljat z Zdravo pa se mi zdi da me marsikdo čukast gleda

IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Zakaj je pa Zivjo prepovedana beseda v Celju? Sej to je cisto knjizno slovensko  Kr neki.



ne zastopiš, ker nisi s celauser posted image

Drugače pa sem v teh 8 letih kar sem izven Celja in živim na Gorenjskem spoznala da smo štajerci veliko bol odprti za nova poznanstva, se znamo na vsaki žurki pa če je še tako slaba dobro zabavat med tem ko se mi zdi da so Gorenci veliko bol zadržani.To je le moje videnje.

Mah mogoče sem pa le jaz taka user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image

ne nisi samo ti takauser posted image

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 19:03:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Jaz sem prečesala del Slovenije, od Celja do Dravograda, nazaj v Celje, vse do Maribora, z dvoletnim postankom v Ljubljani, sedaj sem pa na gorenjskem, v Tržiču. Povsod so isti ljudje, sploh pa zelo težko v LJ srečaš prave ljubljančane, ker prihajajo iz vseh koncev študirati in tam tudi ostanejo.
Skratka, jaz imam same lepe izkušnje. Očitno srečuješ sebi podobne...user posted image

Ampak Celje imam pa še vedno skoraj najraje. Zelo všeč mi je govorica. Najmanj mi pa gre v uho mariborska, pa imam kar nekaj kolegic od tam, s katerimi smo še od študija v konstantnih stikih, kljub razdalji.


Se ne bi mogla bolj strinjatuser posted image

Ja Celje je res krasno mestouser posted image ...



(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 19:27:56   
helloKitty
Jst ne morem nič rečt, ker že skoz živim v Lj.user posted image  Sem pa, ko sem bila mlajša, preživela dosti počitnic na vikendu na primorskem in dolenjskem in so me tam bolj gledal z viška, češ kok se nosi pa me sploh poznali niso.

_____________________________

Đoli:)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 19:29:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

Kaj pravte a drži mit da so ljubljančake visoke in prevzetne in da je vsaka punca pa če je gorenjka, primorka, dolenjka, štajerka,... boljš od ljubljančanke?

Pa to mi ni en tip rekel ampak že par moških, tako da zdej ne vem al je kej s tipi narobe al samo jaz ne vidim nobene razlike med puncami na našem koncu ala štajerska/gorenjska ali v Ljubljani, saj se povsod najdejo super punce in povsod škisi.



user posted image user posted image user posted image  Sem živela tu in tam pa lahko mirne duše rečem, da je večina ljudi na vseh koncih čisto fajn. Prevzetne punce (in fantje) pa niso privilegij Ljubljane, ampak se tudi najdejo povsod. Ponavadi je to samo zunanji videz. Znotraj jih teži, da jih imajo za kaj manj, pa ni važno, a so iz Ljubljane ali podeželja.
Sploh en kolega je imel take izbruhe, vsakič ko sva se videla, o žabarji, pa vihanje nosa,... joj, kako zakomleksan je ta človek user posted image .

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 19:42:41   
petja
No, jaz pa priznam, da sem visoka Ljubljančanka ...





























180 cm user posted image .

Drugače so pa meni vsi fajn, najlepše mi pa govori folk iz NG in okolice - imajo tako leeeeeeeeeeeepo narečje user posted image .

< Sporočilo je popravil petja -- 2.7.2008 19:43:05 >


_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?