|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 23:05:27   
Anonimen
Mene je pa ful zmotilo enkrat na enem tekmovanju v OŠ, ko smo morali zagovarjat seminarske. In nekako je logicno, da na tekmovanju na drzavni ravni tudi govoris pravilno slovensko. Hja, zborno sva govorili le midve s sosolko, vsi ostali pa po svoje (prevladovali so Stajerci + Prekmurci, 3x lahko ugibate, kdo je zmagal oz. se dobro uvrstil ... tekmovanje je bilo pa v MS) user posted image

Sicer pa je v SLO okoli 50 narecij, ki se delijo v 7 skupin ... Ah, kako sem jaz pametna (napiflana za maturo) user posted image Je pa slovenscina ze od vsega zacetka deljena na narecja in prva podlaga slo jeziku je bilo ljubljansko narecje z dolenjskim dialektom, potem je bil pa mocan vpliv gorenjscine.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 23:24:30   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

Kaj pravte a drži mit da so ljubljančake visoke in prevzetne in da je vsaka punca pa če je gorenjka, primorka, dolenjka, štajerka,... boljš od ljubljančanke?

Pa to mi ni en tip rekel ampak že par moških, tako da zdej ne vem al je kej s tipi narobe al samo jaz ne vidim nobene razlike med puncami na našem koncu ala štajerska/gorenjska ali v Ljubljani, saj se povsod najdejo super punce in povsod škisi.





Zdi se mi zelo narobe, da se vse Ljubljančanke meče v isti koš. Ne moreš zaradi istega kraja bivanja za vse reči, da so afne ali pa domišljave, halooo, kako predsodki so zdaj to? To je isto, kot če nekdo trdi, da so vse Štajerske žleht ali pa vse Gorenjke škrte. To so samo miti, stereotipi, kakorkoli že... Človeka moraš spoznati, da lahko presodiš, kaj in kako, vsakdo ima lepe in malo manj lepe strani. Neglede na to, kje je odraščal user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 23:27:50   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: caillou

Ma meni se pa zdi, da ljubljančanke v resnici res zelo veliko dajo nase. In ker se toliko ukvarjajo s tem, imajo vso pravico biti prevzetne in visoke. Moj stil ni biti spedenana v nulo, pa tudi prevzetna in visoka se mi ne da biti. Sem rajši kmetica s hribov. Mi ta stil zelo leži .


In po čem sklepaš, da so vse Ljubljančanke takšne? user posted image

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   [Brisano sporočilo]
2.7.2008 23:30:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Majuska)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 23:37:40   
Peli
IZVIRNO SPOROČILO: caillou

Ma meni se pa zdi, da ljubljančanke v resnici res zelo veliko dajo nase. In ker se toliko ukvarjajo s tem, imajo vso pravico biti prevzetne in visoke. Moj stil ni biti spedenana v nulo, pa tudi prevzetna in visoka se mi ne da biti. Sem rajši kmetica s hribov. Mi ta stil zelo leži user posted image .




Sploh na vaseh itak noben ne prenese Ljubljančanov nasploh, sploh kakšnih vikendašov, jih srečaš na cesti - pozdraviš - kot je navada na vasi, pa te gleda k bi mu nevemkaj naredu...
Ja no take smo - kmetice...user posted image

Drugače sploh ni to res - poznam par Ljubljančank pa so prav v redu punce. (res pa mal več dajo na izgled)user posted image

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   [Brisano sporočilo]
2.7.2008 23:40:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Peli)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 23:45:43   
Anonimen
PRi nas sredi LJ se v stolpnici vsi sosedi pozradvljamo. Ziher so sami priseljenci user posted image

V hribih tudi pozdravimo mimoidoce. Ne vem pa zakaj so naju vceraj ob Brniku pozdravljali, ampak ok user posted image Smo pac pozdravili nazaj.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 23:49:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Mene je pa ful zmotilo enkrat na enem tekmovanju v OŠ, ko smo morali zagovarjat seminarske. In nekako je logicno, da na tekmovanju na drzavni ravni tudi govoris pravilno slovensko. Hja, zborno sva govorili le midve s sosolko, vsi ostali pa po svoje (prevladovali so Stajerci + Prekmurci, 3x lahko ugibate, kdo je zmagal oz. se dobro uvrstil ... tekmovanje je bilo pa v MS) user posted image

No ja, se mi zdi da pretiravaš. Pri seminarskah je samo delna ocena govorni nastop in če niso govorili tako zborno kot vidve, hkrati pa so meli boljše naloge.. se mi ne zdi tako čudno da so se uvrstili pred vama. user posted image

Kar se pa teme tiče.. Tudi jaz sem vstajala 15 min preden sem šla v šolo, oblečem se pač tako kot mi paše (ne bom dala nečesa nase kar mi ni všeč pa čeprav je po zadnji modi) pa sem Ljubljančanka. In če me ima kdo vseeno za perfect se mi samo fajn zdiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
2.7.2008 23:52:58   
Anonimen
Ne ne, niso imeli boljsih nalog .. vsaj po zagovorih sodec (po vsebini, ne po nacinu podajanja). Ce bi imeli boljse ali pa vsaj dobre, se ne bi sekirala. Se sploh, ker je bilo na ocenjevalnem obrazcu napisano SREB, pa precrtano in zraven napisano bronasto. Hm. Zadnje castno mesto sva si pa delili z eno blazno cudno seminarsko, sej se ne spomnem vec no, o cem se je sploh slo ... No sej, nima to veze user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
3.7.2008 0:05:40   
Anonimen
Kaj pravte a drži mit da so ljubljančake visoke in prevzetne in da je vsaka punca pa če je gorenjka, primorka, dolenjka, štajerka,... boljš od ljubljančanke?


Ene toliko jih je kot kje drugje, v procentu, samo osnova je visja in njihova koncentracija na "must be seen" mestih vecja. V Ljubljani se tudi vec dogaja, ze med tednom gres komot zvecer na lepotno promenado, ker se ze med tednom hodi ven. Skratka, vec priloznosti za biti opazen.

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
3.7.2008 7:43:30   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: taška30

Jaz prihajam iz Zasavja, sem pa že 15 let v Ljubljani (od začetka študija) in moram reči, da sem zelooo fouš vsem, ki ste uspele prevzet 'ljubljanščino' za svoj jezik. Ker meni ne rata. Se zavoha moja zasavščina že na par sto metrov.


Ja tako je to, jaz sem pa čist vesela ko mi kdo reče a ti si pa štajerka user posted image user posted image , ampak to je zelo redko, večinoma rečejo, ej nisem vedel/a da si iz štajerske. Je pa res da se celjščina in mariborščina zelo razlikujeta, vsi pa tretirajo mariborsko govorico kot štajersko govorico.

Ampak še vedno trdim da je celjsko narečje eno najbolj podobnih slovenskemu zbornemu al knjižnemu al neki jeziku. Se mi zdi da mi najmanj zavijamo. Tako to je pa moje mnenje, ki mi ga ne morem nihče skrivit tud moj dragi ne, ki mi vstrajno našteva besede ki so za njegove pojme čist mim, sploh ZOKNI al pa KLUKE (ščipalke za perilo) mu ne potegnejo pa če se na trepalnice postavi. user posted image user posted image

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
3.7.2008 7:50:25   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: puncica


Ampak še vedno trdim da je celjsko narečje eno najbolj podobnih slovenskemu zbornemu al knjižnemu al neki jeziku. Se mi zdi da mi najmanj zavijamo.  user posted image



To se zdi vsakemu za svoje narečje. Kar pa seveda ni res.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
3.7.2008 7:57:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

IZVIRNO SPOROČILO: taška30

Jaz prihajam iz Zasavja, sem pa že 15 let v Ljubljani (od začetka študija) in moram reči, da sem zelooo fouš vsem, ki ste uspele prevzet 'ljubljanščino' za svoj jezik. Ker meni ne rata. Se zavoha moja zasavščina že na par sto metrov.


Ja tako je to, jaz sem pa čist vesela ko mi kdo reče a ti si pa štajerka user posted image user posted image , ampak to je zelo redko, večinoma rečejo, ej nisem vedel/a da si iz štajerske. Je pa res da se celjščina in mariborščina zelo razlikujeta, vsi pa tretirajo mariborsko govorico kot štajersko govorico.

Ampak še vedno trdim da je celjsko narečje eno najbolj podobnih slovenskemu zbornemu al knjižnemu al neki jeziku. Se mi zdi da mi najmanj zavijamo. Tako to je pa moje mnenje, ki mi ga ne morem nihče skrivit tud moj dragi ne, ki mi vstrajno našteva besede ki so za njegove pojme čist mim, sploh ZOKNI al pa KLUKE (ščipalke za perilo) mu ne potegnejo pa če se na trepalnice postavi. user posted image user posted image


Ma ja, to je res. Pa sta totalno različni govorici, čist.


user posted image ja, moj me zmeraj zeza kje so njegovi zokniuser posted image ...

Ena taka beseda je tud švinglcuser posted image ...se kr ne more naučudt, da je to plonkcuser posted image


(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
3.7.2008 8:34:16   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

IZVIRNO SPOROČILO: puncica

IZVIRNO SPOROČILO: taška30

Jaz prihajam iz Zasavja, sem pa že 15 let v Ljubljani (od začetka študija) in moram reči, da sem zelooo fouš vsem, ki ste uspele prevzet 'ljubljanščino' za svoj jezik. Ker meni ne rata. Se zavoha moja zasavščina že na par sto metrov.


Ja tako je to, jaz sem pa čist vesela ko mi kdo reče a ti si pa štajerka user posted image user posted image , ampak to je zelo redko, večinoma rečejo, ej nisem vedel/a da si iz štajerske. Je pa res da se celjščina in mariborščina zelo razlikujeta, vsi pa tretirajo mariborsko govorico kot štajersko govorico.

Ampak še vedno trdim da je celjsko narečje eno najbolj podobnih slovenskemu zbornemu al knjižnemu al neki jeziku. Se mi zdi da mi najmanj zavijamo. Tako to je pa moje mnenje, ki mi ga ne morem nihče skrivit tud moj dragi ne, ki mi vstrajno našteva besede ki so za njegove pojme čist mim, sploh ZOKNI al pa KLUKE (ščipalke za perilo) mu ne potegnejo pa če se na trepalnice postavi. user posted image user posted image


Ma ja, to je res. Pa sta totalno različni govorici, čist.


user posted image ja, moj me zmeraj zeza kje so njegovi zokniuser posted image ...

Ena taka beseda je tud švinglcuser posted image ...se kr ne more naučudt, da je to plonkcuser posted image




mater, a to da je čist Celjska špraha? jaz sem Lublančanka pa glih tako rečem zokni, popendekel, pisker ... res pa, da dolgo nisem razumela kaj pomeni, da mi nekaj gepira. user posted image

preveč se obremenjujemo z nepomembnimi stvarmi, a se vam ne zdi? jaz mam prijatelje iz cele Slo, pa bivše Juge, pa širom po svetu in nikdar nismo imeli nobenih problemov s komunikacijo. pa nobenih pomislekov, da je nekdo s kmetov, drugi pa iz urbane sredine.


_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
3.7.2008 8:44:23   
snake
sam prosim ne vprašat primorce kaj mislijo o ljubljankovičih:::::))))))

jaz zelo težko prebavljam ljubljanski naglas, ampak kaj češ nekdo ne mara primorskega!!!začaran krog.


_____________________________

življenje je lepo

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
3.7.2008 8:49:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hugolina***

Me prav zanima, če bi isto ponavljala besede pa isto spontano zavijala, če bi imela npr fanta iz Idrije ali pa Črne na Koroškem.


user posted image user posted image user posted image  Ko ravno Idrijo omenjaš, izhajam iz tistih koncev, samo da bolj po Cerkljansko vlečem. Moj dragi je čistokrven Ljubljančan, mene vsak dan posluša govoriti po domače, v mojem narečju in je v teh letih privzel kar nekaj naših narečnih besed. Npr. riž ni več riž ampak "rajž". Pa besedo smetana drugače naglaša. Poznam eno Ljubljančanko, ki je eno leto živela v Idriji pri svojem možu in je začela govoriti z močnim idrijskim naglaševanjem besed. Ko sem jo prvič srečala, bi prisegla, da je doma iz Idrije.
Ko jaz nisem doma, torej sem v Ljubljani ali kje drugje, se trudim govoriti knjižno slovensko. Poudarek je na trudim, ker vem, da nimam posluha za jezike in težko stopim ven iz mojega narečja, posebnih sklonov. Knjižno pa ne govorim, ker bi se sramovala svojega okolja, prej obratno, sem lokal patriot, a v pozitivnem smislu, ampak preprosto iz spoštovanja do drugih, da me razumejo in da sem razumljena. Ker če bom na Vrhniki, Gorenjskem, Štajerskem začela govoriti, da rabim tako in tako marejno, dvomim, da bo sploh kdo vedel, kaj hočem. Ampak jaz nimam posluha za jezike. Tisti, ki jih ima, bo brez posebnega problema prestopal iz enega narečja v drugega ali iz enega jezika v drugega in to delal podzavestno, pa če verjameš ali ne. 

(odgovor članu hugolina***)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
3.7.2008 8:50:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

IZVIRNO SPOROČILO: puncica

IZVIRNO SPOROČILO: taška30

Jaz prihajam iz Zasavja, sem pa že 15 let v Ljubljani (od začetka študija) in moram reči, da sem zelooo fouš vsem, ki ste uspele prevzet 'ljubljanščino' za svoj jezik. Ker meni ne rata. Se zavoha moja zasavščina že na par sto metrov.


Ja tako je to, jaz sem pa čist vesela ko mi kdo reče a ti si pa štajerka user posted image user posted image , ampak to je zelo redko, večinoma rečejo, ej nisem vedel/a da si iz štajerske. Je pa res da se celjščina in mariborščina zelo razlikujeta, vsi pa tretirajo mariborsko govorico kot štajersko govorico.

Ampak še vedno trdim da je celjsko narečje eno najbolj podobnih slovenskemu zbornemu al knjižnemu al neki jeziku. Se mi zdi da mi najmanj zavijamo. Tako to je pa moje mnenje, ki mi ga ne morem nihče skrivit tud moj dragi ne, ki mi vstrajno našteva besede ki so za njegove pojme čist mim, sploh ZOKNI al pa KLUKE (ščipalke za perilo) mu ne potegnejo pa če se na trepalnice postavi. user posted image user posted image


Ma ja, to je res. Pa sta totalno različni govorici, čist.


user posted image ja, moj me zmeraj zeza kje so njegovi zokniuser posted image ...

Ena taka beseda je tud švinglcuser posted image ...se kr ne more naučudt, da je to plonkcuser posted image




mater, a to da je čist Celjska špraha? jaz sem Lublančanka pa glih tako rečem zokni, popendekel, pisker ... res pa, da dolgo nisem razumela kaj pomeni, da mi nekaj gepira. user posted image

preveč se obremenjujemo z nepomembnimi stvarmi, a se vam ne zdi? jaz mam prijatelje iz cele Slo, pa bivše Juge, pa širom po svetu in nikdar nismo imeli nobenih problemov s komunikacijo. pa nobenih pomislekov, da je nekdo s kmetov, drugi pa iz urbane sredine.


ma to je meni vse simpatičnouser posted image ...
jst tud nisem imela nikol nobenih problemov, sej sem  že na začetku napisala, smotane in fajn ljudi lahko najdeš v mestu, na kmetih..kjerkoluser posted image

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
3.7.2008 8:54:23   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: total

Mene je pač vseeeno iz kje prihajaš,j me pa full moti,ko gre npr. ena študirat v Lj pol je tam kakih 4 leta la pa več.....pol pa pride nazaj kaj domov pol pa tisti naglas ljublanski govori uh,,bljak...ko da je boga za jajca primla...to mi gre pa na k*****pa še kjako se držijo pol...o may gad....user posted image


Hja, veš, to je pa tako, da čisto nehote dobiš malo naglasa. Tudi, če bi šel Ljubljančan v MB študirat, bi po štirih letih verjetno mal po štajersko zavijal. Je pa user posted image , ker potem nisi ne tič, ne miš. V LJ ti vsi pravijo, da ne moreš skrit svojega porekla , ko prideš domov, ti pravijo pa ljubljanska srajca.

Drugače je tole z Ljubljančani takole......škise najdeš povsod. Tako v LJ, kot tudi drugje. Razlika je mogoče samo v tem, da imajo Ljubljančani mogoče malce več samozavesti. Ja, seveda najdeš tudi cel kup vzvišenih, ampak procentualno gledano je verejtno takšnih ravno toliko kot v kakšnem MB, Kopru, Kranju, ali kje drugje (ok, NM nisem omenjala, ker Podgurci s(m)o pač Podgurciuser posted image ).

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
3.7.2008 9:18:12   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: snake

sam prosim ne vprašat primorce kaj mislijo o ljubljankovičih:::::))))))

jaz zelo težko prebavljam ljubljanski naglas, ampak kaj češ nekdo ne mara primorskega!!!začaran krog.



Jaz bi raje to besedo zamenjala z vikendaši, pa sploh nima veze iz kje so....Ko pride na vikend ali dopust in resnično misli, da so VSI NA DOPUSTU!!!!!


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
3.7.2008 9:32:50   
carlyle
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

Pa to mi ni en tip rekel ampak že par moških, tako da zdej ne vem al je kej s tipi narobe al samo jaz ne vidim nobene razlike med puncami na našem koncu ala štajerska/gorenjska ali v Ljubljani, saj se povsod najdejo super punce in povsod škisi.



Ne bodi tako naivna - to pravijo tebi, ki nisi ljubljančanka, ljubljančankam pa pihajo na dušo, da so ostale kmetice in podobno (se mi je že zgodilo, pa kaj češ - eni tipi so pač tresnjeni v glavo in mislijo, da bodo tako imeli kaj več šans user posted image .)

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
3.7.2008 9:36:40   
jagoda77
sem jaz že tudi dobila pod nos, da smo ljubljančanke neki vzvišene. Ne vem... vzvišenost se najde povsod in ni ravno za posploševat in določat, kdo je bolj kdo je manj. Kaj a potem npr. folk v Londonu je pa še bolj vzvišen, ker je še v večjem mestu doma?
Tudi sama nisem bila rojena v Lj, ampak sem tu doma že 8 let in enostavno, ker imaš službo in družbo ljubljansko, ne moreš mimo tega, da ne govoriš potem tudi "isti jezik" in pa kaj... a zdej bom pa celo življenje govorila tako kot sem v otroštvu. Brez veze... meni je vseeno od kje je kdo in zakaj je kdo, pa kaj dela, pa kako seksa, pa kako živi, pa kaka je njegova usmerjenost, pa kakšen naglas ima... samo da je fajn pa da se mamo skupi fajn, pa da je dobr kolega, pa tko dalje...
Imajo pa eni zelo probleme s tem kako kdo govori pa kakšno tablico ima na avto pa kaj jaz vem kaj še... zakaj se sploh ukvarja tak človek z drugimi? Pa dejte ljudem pustit, da živijo in delajo tisto, kar jim paše.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
3.7.2008 9:37:50   
Anonimen
hehe, riba, maš prov tut ločanke niso nč boljše. glede faksov je pa povsod svega in svašta, in prov tko na fdvju opazš vse... ma ne vem jst nimam nč prot lublančanom, niti ne prot urejenim puncam, sam opazla sm pač, da mejbi une iz lj, zjutrej res mal več časa namenjo temu, kar bi pa jst tut vrjetno, če bi živela pet minut pred faksom...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
3.7.2008 9:38:30   
kokodajsa
A ni to fino, da ravno tisti, ki imajo toliko povedat čez Ljubljano in Ljubljančane/ke, tako radi ostanejo po končanem študiju v Ljubljani, ali pa si nadvse želijo, da bi lahko ostali. Pa če vam je tako hudo v Ljubljani in vam gremo  tako na živce, zakaj hudiča pa tako z veseljem rinete v Ljubljano živet, a?

Ja, če foušija bi gorela, bi bila Slovenija v ognju cela.



_____________________________

Tudi slepa kura zrnje najde.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
3.7.2008 9:39:38   
lunca77
Jaz sem rojena ljubljančanka. Ljubljana je moje mesto in jo imam zelo rada. Uživam pa povsod po Sloveniji od Goričkega do Primorske imam prijatelje in moram rečt, da se tudi v sanjah ne obremenjujem s tem od kod so in kaj delajo. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Prevzetne in visoke Ljubljančanke....
3.7.2008 9:56:56   
Anonimen
Tancy, cisto tko, za primerjavo. Sej so bile osnovnosolke in osnovnosolci kao zrihtani pa to na Pozdrav poletju (sicer jih nisem kej dost vidla, ker nismo smel na prir. prostor z Luno pa itak je ze vse po travi lezalo), ampak "urejenost" obiskovalcev Siddharte zadnjic v Skofji Loki je bilo pa prav zabavno opazovat user posted image Kako so bili vsi spedenani user posted image  

(odgovor članu lunca77)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




prsna črpalka
tina202

Ali ste potrebovale prsno črpalko? ( pa še kakšen komentar zraven prosim)

Da, ker dojenje ni steklo (26%)

Da, čeprav sem tudi normalno dojila (39%)

Ne, ker sem dojila (29%)

Ne, ker sem dajala drug mlek (5%)


Število vseh glasov: 248

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!