|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: orhideje
10.9.2008 12:37:40   
*žaži*
IZVIRNO SPOROČILO: *žaži*

Sm kolegici za rojstni dan kupila eno prečudovito orhidejo...nikjer nism take videla...o barvi govorim....takšne barve je kot žametna vrtnica...še malo na barvo višnje vleče...in cvetovi so resnično žametni...jooooj kok je lepa...če bi jo v cvetličarni še kdaj dobili bi si jo takoj kupla...prečudovita je user posted image




No, pa sm si jo kupla....sm glih naletela na cel tovornjak orhidej pred cvetličarno...in glej ga zlomka...tut tapravo barvo so imeli, tisto, ki sm jo vs čas iskala user posted image

A se vam zdijo orhideje v cvetličarnah ful drage? Men se kr mal zdijo zasoljene...22 eur za orhidejco user posted image
Kaj pa orhideje iz nakupovalnih centrov se vam zdijo kvalitetne?

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: orhideje
10.9.2008 12:52:28   
orhideja75
lepa orhidejca ni bila še nikol pocen user posted image .



_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: orhideje
14.9.2008 8:21:46   
zaljubljena23
Meni osebno se zdijo predrage, do zdaj je bila moja najdražja orhideja 20 evrov, pa še to sem dobila v dar, jaz si orhideje kupujem samo v vrtnih centrih in trgovinah (Tuš, Hofer ali Spar), ker se mi zdi predrago dati toliko za orhidejo, tudi tiste, ki sem jih naročila iz tujine, je bila maksimalna cena 13 evrov. Tako, da cvetličarne pri meni odpadejo, ker se mi zdi brezveze dati toliko za orhidejo, če dobim drugje cenejšo in tudi kvalitetno

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: orhideje
14.9.2008 20:45:32   
*žaži*
Ja zaljubljena...sm jst tut o tem razmišljala user posted image ...sam k ne vem kak mi bo ona iz nakup. centra delala....baje da kr lepo delajo....in bom verjetno tut začela v centrih kupovat. Eno mam iz Baumaxa...pa mi dolg ni nč hotla pognat.

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: orhideje
19.9.2008 14:15:32   
muška
ufff kolko date za njih?????  Jaz sem si dve velikanki kupila v Tušu za 7 € , ravno ta teden sem pa eno krasotico prinesla iz Obija za 10 €. več kot 10 € za rožo ne dam.
Mi pa čudovito uspevajo vse!

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: orhideje
20.9.2008 15:46:38   
Eca
Jaz pa sem ta teden prinesla kar 3 lepotice iz Hoferja in vsaka je stala 2eur user posted image user posted image user posted image .

Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: orhideje
21.9.2008 20:51:40   
*žaži*
IZVIRNO SPOROČILO: Eca

Jaz pa sem ta teden prinesla kar 3 lepotice iz Hoferja in vsaka je stala 2eur user posted image user posted image user posted image .

Eca



2 eura orhideja?????????? Neeeeeee!! Kje?? Kakšna pa je? user posted image


(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: orhideje
28.9.2008 7:12:43   
Eca
Hofer je imel menda razprodajo orhidej - so jim ostale še iz kakšne prejšnje akcije.
So pa ozkoliznate in z različnimi oblikami in velikostmi cvetov. Bom morala poslikat a ne?user posted image

Lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: orhideje
2.10.2008 11:49:02   
zaljubljena23
Žaži moje orhideje so večinoma iz teh vrtnih centrov in vse krasotno delajo.

Sem pa se zdaj malo omejila in si že več kot dva meseca nisem kupila nobeno, kar je pri meni huh napredovanjeuser posted image , sem skoraj odvisno postala (zato pa se jih je tako hitro 70 nabralo )user posted image user posted image


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: orhideje
2.10.2008 11:49:30   
zaljubljena23
Aja punce, kaj pa kakšne fotke

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: orhideje
8.10.2008 22:56:05   
lusa8
jaz mam pa težavo. dobila sem orhidejo pa na začetku nisem vedla kako in koliko jo moam zalivati, pa sem malo pozabla na njo. ko sem jo dobila je bla ful lepa. Pol so začeli cvetovi se sušit. Ok, pemalo vode. Sem dobila nasvet da jo naj zalijem 1x na teden tak da v lonček nalijem vodo da je zemlja pokita z vodo in odlijem po nekaj min. Ok, zgleda vredu, samo zdej post festum pa se mi na 2 listih na konici suši, oz. sta rjava-sicer samo š****, me pa vseeno skrbi. A je to še lahko posledica une suše?

Mate kak nasvet? 

Hvala vam.

Ostanite v rožicah user posted image

_____________________________

Vse ima svojo uro, vsako veselje ima svoj čas pod nebom.
Pridigar 3:1

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: orhideje
9.10.2008 12:47:12   
RoZala
IZVIRNO SPOROČILO: lusa8

jaz mam pa težavo. dobila sem orhidejo pa na začetku nisem vedla kako in koliko jo moam zalivati, pa sem malo pozabla na njo. ko sem jo dobila je bla ful lepa. Pol so začeli cvetovi se sušit. Ok, pemalo vode. Sem dobila nasvet da jo naj zalijem 1x na teden tak da v lonček nalijem vodo da je zemlja pokita z vodo in odlijem po nekaj min. Ok, zgleda vredu, samo zdej post festum pa se mi na 2 listih na konici suši, oz. sta rjava-sicer samo š****, me pa vseeno skrbi. A je to še lahko posledica une suše?

Mate kak nasvet? 

Hvala vam.

Ostanite v rožicah user posted image


Zrak v prostoru je presuh. 2x na teden jo z vodo pošpricaj.

(odgovor članu lusa8)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?