|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Letošnje cene na Hrvaškem
8.7.2008 17:43:43   
SINEJA
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: andrej77

LP


Zanima me, če mi kdo ve povedati kakšne so kaj cene na Hrvaškem, predvsem za pico, sladoled (kepica), kava, mostarina za most na Krk... Take turistične stvari, ker bomo letos tam "dnevni turisti"

Hvala za informacije



pizza nekje od 35-40kun
kava 7-9kun
coca cola v baru nekje 13kun
flaširana voda 6-7kun
v ribji restavraciji smo dali za 2x polnjene lignje, prilogo, solato in juho - 244kun
v starem delu zadra ribja plošča za dve osebi (v precej fini gostilniciuser posted image ) 190kun, hrane gor za 6osebuser posted image
kepica sladoleda 5kun
ledena kava okoli 12kun
bencin je dražji kot pri nas

če te še kaj zanima, povej, za mostarino na otok Krk pa na žalost ne vem

SINEJA, cene v večjih trgovinah so takšne kot pri nas, nekaj dražje, nekaj cenejše, skupno je pa približno enako.

Kar se mlečnih izdelkov tiče, ima Dukat tolk dobre, da se jih ne splača vlačit s seboj, sadje in zelenjavo sem pa jaz kupovala kar pri domačinih, so to nadevali gor na njihove škarpe in prodajali za majhne pare. se splača na tak način, mmm smokve pa nektarince, paradižnik, čebula, olivno olje. to sem jaz kar pri njih kupovala. pa seveda paški siruser posted image


STRAWBERRIE CHERRIE,vidim da malo poznaš Zadar,zato me zanima,če poznaš tudi kakšno dobro gostilno.Za vsako informacijo bom hvaležna.
Lep pozdravuser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Letošnje cene na Hrvaškem
9.7.2008 10:13:45   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: ella2006

Pač na dopustu ne gledamo na cene in si privoščimo kar si poželimo. Res pa da nismo jedli pizze ali kalamare, ampak morske specialitete.
Saj tudi pri nas če greš na malo boljše kosilo si že takoj na 100 EUR za 4 osebe oz. tudi več.


user posted image Hudo, 100€ za 4 osebeuser posted image
Midva z možem greva tud kdaj ven jest pa ne gledama na ceno pa nikol nisva dala več kot 30 € z pijačo vred. Se pravi max 60€ v restavraciji.user posted image   V trgovini smo pa ravnokar kupovali za na morje pri nas.
Gre nas 4 odrasli in 4 otroci in smo kupili prv vse-dol kupimo samo kruh , sadje, sladoled. Skupaj smo dali 240 € kar je 120 € za 1 teden na družino. Meni čisto poceni.

< Sporočilo je popravil KIKI**** -- 9.7.2008 10:17:54 >

(odgovor članu ella2006)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Letošnje cene na Hrvaškem
9.7.2008 23:22:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

IZVIRNO SPOROČILO: ella2006

Pač na dopustu ne gledamo na cene in si privoščimo kar si poželimo. Res pa da nismo jedli pizze ali kalamare, ampak morske specialitete.
Saj tudi pri nas če greš na malo boljše kosilo si že takoj na 100 EUR za 4 osebe oz. tudi več.


user posted image Hudo, 100€ za 4 osebeuser posted image


Ce jes kvalitetne ribe, prides do te cene.

(odgovor članu KIKI****)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Letošnje cene na Hrvaškem
16.7.2008 17:51:35   
Spiria
Ma, saj ni tako težko doseči te cifre, tako začudenje res ni potrebno, no... midva sva recimo za 2 osebi plačala ribjo pojedino s predjedjo in belim vinom 450 HRK, kar je v bistvu dobrih 60 €; ampak saj se ve, da ribe so pač malo dražje, sem pa tja si privoščiš, vsaj en večer med dopustom user posted image
Ko sva šla pa na pico, je bilo pa tudi samo 100 HRK.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Letošnje cene na Hrvaškem
16.7.2008 18:14:39   
*Junona*
Midva sva dala za dve pici in 4 Tangerine okoli 100kn, malo manj. Ni hudo drago. Bi pri nas marsikje dal več.

< Sporočilo je popravil *Junona* -- 16.7.2008 18:25:25 >


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Spiria)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?