|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: po tragediji na Savi - se samo meni zdi č...
8.7.2008 20:48:07   
tina a
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: tina a

Tudi jaz se strinjam s prvotnim postom. Pa kljub temu, da je bilo vmes nekaj ljudi, ki niso bili funkcionarji.

Bom pa kljub temu, da me bodo nekatere napadle rekla samo to, da se mi zdi, da če bi se nekaj takega pripetilo meni ali pa kateremukoli navadnemu "smrtniku" ne bi ne imeli takšno obsežno iskalno akcijo, ne dneva žalovanja in še manj bi odprli račun za mojo družino. Žal mi je ampak to me sili na bruhanje. Kaj pa je moje življenje ali pa življenje kateregakoli drugega kaj manj vredno kot so bila njihova?? Zakaj potem država ne odpre računov za vsako družino, ki izgubi člana v prometni nesreči ali pa za te, ki so nekoga izgubili v Kropi?? Vsi smo se rodili goli in vsi smo krvavi pod kožo ... Zakaj je potem moje (ali pa vaše) življenje manj vredno samo zato ker nisem v politiki???

Ma daj ... sem že itak preveč povedala ...


P.S. Volga ali mogoče podobno razmišljaš?? user posted image


Točno to je mene zbodlo, ampak nisem tako obširno pisala.

Ampak potem me je Bambina obsodila ostudnega razmišljanja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , pa sem že začela razmišljati ali je res temu tako, ker v realnosti sem vse prej kot taka in dam še tisto, česar nimam ..............

lp, Mojca



Ne nisi edina, ki tako razmišlja ... Point je sam v tem, da si bila edina, ki je imela "jajca" da si napisala ...

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: po tragediji na Savi - se samo meni zdi č...
8.7.2008 20:48:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga


Ampak potem me je Bambina obsodila ostudnega razmišljanja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,


ja, "ostudna" si.

detajli na zs...user posted image .

(odgovor članu mojcaziga)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: po tragediji na Savi - se samo meni zdi č...
8.7.2008 20:51:05   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga


Ampak potem me je Bambina obsodila ostudnega razmišljanja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,


ja, "ostudna" si.

detajli na zs...user posted image .


O, hvala. Od tebe je to celo komplimet user posted image user posted image

lp, Mojca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: po tragediji na Savi - se samo meni zdi č...
8.7.2008 20:51:25   
kalbo
Zdej je pa meni počasi tehle ogabnih ženskih jezikov dovolj. Ostudno se mi zdi, da na takle način razpravljate po tragediji v kateri je umrlo 13 ljudi, ja ljudi, očetov, bratov, sinov, hčera, mam, sester...13 ljudi, ki so bili v prvi vrsti vse našteto in šele po tem funkcionarji in nevem še kaj. Kako ostudno razmišljanje v prvotnem postu. Če si fovš, da bo kdo dobil pomoč, za dobro človeštva vsaj jezik drži za zobmi.
Prepričan pa sem, da bi stekla enaka reševalna akcija, če bi se ponesrečilo 14 "navadnih smrtnikov", le tako medijsko pokrita nebi bila in prav je tako.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: po tragediji na Savi - se samo meni zdi č...
8.7.2008 20:52:13   
Šarki
ja punce kok ste grozne. kaj pa ve še hočte??sej veste da denar ne prinese sreče... jaz se ga z vsemi štirimi otepamuser posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: po tragediji na Savi - se samo meni zdi č...
8.7.2008 20:53:47   
zvesta
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Prepričan pa sem, da bi stekla enaka reševalna akcija, če bi se ponesrečilo 14 "navadnih smrtnikov", le tako medijsko pokrita nebi bila in prav je tako.



Kalbo, oprosti, ni tako... Ko se je utopil moj znanec, so ga iskali eno popoldne, potem so pa rekli, da ga bo že naplavilo. Tu so bila pa čisto drugačna merila. Žal. Medijska pokritost me ne moti.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: po tragediji na Savi - se samo meni zdi č...
8.7.2008 20:54:29   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: tina a

Tudi jaz se strinjam s prvotnim postom. Pa kljub temu, da je bilo vmes nekaj ljudi, ki niso bili funkcionarji.

Bom pa kljub temu, da me bodo nekatere napadle rekla samo to, da se mi zdi, da če bi se nekaj takega pripetilo meni ali pa kateremukoli navadnemu "smrtniku" ne bi ne imeli takšno obsežno iskalno akcijo, ne dneva žalovanja in še manj bi odprli račun za mojo družino. Žal mi je ampak to me sili na bruhanje. Kaj pa je moje življenje ali pa življenje kateregakoli drugega kaj manj vredno kot so bila njihova?? Zakaj potem država ne odpre računov za vsako družino, ki izgubi člana v prometni nesreči ali pa za te, ki so nekoga izgubili v Kropi?? Vsi smo se rodili goli in vsi smo krvavi pod kožo ... Zakaj je potem moje (ali pa vaše) življenje manj vredno samo zato ker nisem v politiki???

Ma daj ... sem že itak preveč povedala ...


P.S. Volga ali mogoče podobno razmišljaš?? user posted image


Jaz razmišljam enako.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: po tragediji na Savi - se samo meni zdi č...
8.7.2008 20:57:37   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Prepričan pa sem, da bi stekla enaka reševalna akcija, če bi se ponesrečilo 14 "navadnih smrtnikov", le tako medijsko pokrita nebi bila in prav je tako.



Kalbo, oprosti, ni tako... Ko se je utopil moj znanec, so ga iskali eno popoldne, potem so pa rekli, da ga bo že naplavilo. Tu so bila pa čisto drugačna merila. Žal. Medijska pokritost me ne moti.



Tudi jaz se moram strinjat s tabo. Kajti tudi moj bivši sodelavec se je utopil v Muri, pa so ga iskali samo en dan. Vstrajali smo samo prijatelji in sodelavci.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: po tragediji na Savi - se samo meni zdi č...
8.7.2008 20:57:45   
Šarki
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa


Jaz razmišljam enako.

_____________________________

Rada bi shujšala.
______________________


jest tuduser posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: po tragediji na Savi - se samo meni zdi č...
8.7.2008 20:57:47   
Anonimen
meni je pa grdo, da se dan zalovanja ni minil, pa ze na veliko (z veliki crkami med novicami) zbirajo denar.

ce bi bil racun odprt cez teden dni, naprimer, se ne bi obregnila vanj.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: po tragediji na Savi - se samo meni zdi č...
8.7.2008 20:58:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanchi

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa


Jaz razmišljam enako.

_____________________________

Rada bi shujšala.
______________________


jest tuduser posted image


Nemogoce user posted image .

(odgovor članu Šarki)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: po tragediji na Savi - se samo meni zdi č...
8.7.2008 20:58:54   
Volga
Kalbič, brcaš v temo. Sori.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: po tragediji na Savi - se samo meni zdi č...
8.7.2008 20:59:30   
Šarki
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: tanchi

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa


Jaz razmišljam enako.

_____________________________

Rada bi shujšala.
______________________


jest tuduser posted image


Nemogoce user posted image .


ne morš bilivit da je resuser posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: po tragediji na Savi - se samo meni zdi č...
8.7.2008 20:59:53   
puncica
Ne glede na to kakšna dobra duša sem, da pomagam kjer se pomagat da, da sem poštena do amena, da mi je ful hudo za otroke tehle žrtev ampak denarja ne bom nakazala, ga raje nesem klošarju, bo vsaj v roke nekoga prišel ki ga bo porabil zase in za svoje zadovoljstvo pa čeprav za vin in pir in ta nakazan denar po moje očkov in mamic tem otrokom ne bo nadomestil, saj zase vem da meni denar ob taki žrtvi ne bi pomagal a ma nič.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: po tragediji na Savi - se samo meni zdi č...
8.7.2008 21:00:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Kalbič, brcaš v temo. Sori.


Nikakor.

Dejmo hujsat.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: po tragediji na Savi - se samo meni zdi č...
8.7.2008 21:01:11   
tina a
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Zdej je pa meni počasi tehle ogabnih ženskih jezikov dovolj. Ostudno se mi zdi, da na takle način razpravljate po tragediji v kateri je umrlo 13 ljudi, ja ljudi, očetov, bratov, sinov, hčera, mam, sester...13 ljudi, ki so bili v prvi vrsti vse našteto in šele po tem funkcionarji in nevem še kaj. Kako ostudno razmišljanje v prvotnem postu. Če si fovš, da bo kdo dobil pomoč, za dobro človeštva vsaj jezik drži za zobmi.
Prepričan pa sem, da bi stekla enaka reševalna akcija, če bi se ponesrečilo 14 "navadnih smrtnikov", le tako medijsko pokrita nebi bila in prav je tako.



Sigurno, da je to tragedija. Temu nihče ne oporeka. Vsakega življenja, ki ga je vzela reka je škoda. In se to ne bi smelo zgoditi. Vsi, ki so umrli v tej tragediji bi morali danes še vedno biti med nami, praznovati življenje, gledati svoje otroke, vnuke, žene, može ... Ampak na podlagi človeške napake se je zgodil dogodek, ki jih je veke vekomaj odtrgal od njih. Z vsakim posebej sočustvujem  (pa če mi vrjameš ali pa ne).

Ampak tale dogodek me je spomnil na mladeniča, ki je pred parimi leti storil samomor. Oče je non stop prosil policijo, da naj nekaj naredijo, da je njegovo truplo v Ljubljanici ... In kaj se je zgodilo ... NIČ dokler ni tega sam financiral - najel nekaj potapljačev, da so sina našli ... Vse kar je želel je bilo, da sina dostojno pokoplje.

Vem, da ne se ti dve zadevi težko primerjata ... ampak sem prepričana, da če bi se mi RRjevci dobili in šli takole na reko, se spustili čez in se pri tem prevrnili, da bi naslednji dan v časopisih pisali popolnoma drugačni naslovi kot so jih pisali sedaj ... In žal me nihče ne bo prepričal drugače ...

Dejstvo pa ostaja, da je vseh 13 žrtev prehitro zapustilo ta svet in da je vseh po vrsti škoda. Temu pa ne oporekam!!!

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: po tragediji na Savi - se samo meni zdi č...
8.7.2008 21:02:41   
Pikec
Začasno zaklepam temo.

Tema bo ponovno odklenjena takoj ko bo mogoče.
Prosim ne odpirajte novih debat na to temo in temo zakaj je tema zaklenjena.

Prijazen dan.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: po tragediji na Savi - se samo meni zdi č...
8.7.2008 21:02:43   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: tanchi

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa


Jaz razmišljam enako.

_____________________________

Rada bi shujšala.
______________________


jest tuduser posted image


kaj razmišljaš enako al bi rada shujšala user posted image

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: po tragediji na Savi - se samo meni zdi č...
8.7.2008 21:03:10   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: tanchi

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa


Jaz razmišljam enako.

_____________________________

Rada bi shujšala.
______________________


jest tuduser posted image


Kaj? Shujašala ali razmišljala?user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: po tragediji na Savi - se samo meni zdi č...
8.7.2008 21:03:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

Začasno zaklepam temo.



Dobra poteza :)

(odgovor članu Pikec)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?