|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Boštjan Romih
9.7.2008 15:49:14   
Anonimen
Boštjan Romih
bo poletje veliko na gradbišču, saj sta z ženo Laro pred kratkim začela graditi hišo za svojo družinico.
Prav zato se letos ne bodo prav dolgo zadržali na morju, kjer čofotajo prav v teh dneh. Boštjan je namreč hčeri Rosi obljubil, da jo bo letos naučil plavati. Po obisku pri njegovih starših v Zadru gredo proti Splitu, kjer bodo obiskali dobrega prijatelja, ki je zaljubljen v dalmatinsko kuhinjo. »Pri njem vedno skupaj poskrbimo za večere kulinaričnih presežkov,« pravi priljubljen voditelj, ki se veseli tudi dneva ali dveh pri prijatelju na jahti. »Kakšen konec tedna bomo šli še v Alpe, s prijatelji pripravili dobro večerjico, z Laro bova obiskala kakšen koncert na Ljubljanskem poletnem festivalu in poletja bo konec, še preden se bom dvakrat obrnil.«

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Boštjan Romih
9.7.2008 20:00:24   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica

Boštjan Romih
bo poletje veliko na gradbišču, saj sta z ženo Laro pred kratkim začela graditi hišo za svojo družinico.
Prav zato se letos ne bodo prav dolgo zadržali na morju, kjer čofotajo prav v teh dneh. Boštjan je namreč hčeri Rosi obljubil, da jo bo letos naučil plavati. Po obisku pri njegovih starših v Zadru gredo proti Splitu, kjer bodo obiskali dobrega prijatelja, ki je zaljubljen v dalmatinsko kuhinjo. »Pri njem vedno skupaj poskrbimo za večere kulinaričnih presežkov,« pravi priljubljen voditelj, ki se veseli tudi dneva ali dveh pri prijatelju na jahti. »Kakšen konec tedna bomo šli še v Alpe, s prijatelji pripravili dobro večerjico, z Laro bova obiskala kakšen koncert na Ljubljanskem poletnem festivalu in poletja bo konec, še preden se bom dvakrat obrnil.«


Tole smo pa že prebrali, ja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Boštjan Romih
9.7.2008 20:24:22   
lindy
Ja in, bomo pa dvakrat a ne!

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Boštjan Romih
9.7.2008 20:33:41   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica

Boštjan Romih
bo poletje veliko na gradbišču, saj sta z ženo Laro pred kratkim začela graditi hišo za svojo družinico.
Prav zato se letos ne bodo prav dolgo zadržali na morju, kjer čofotajo prav v teh dneh. Boštjan je namreč hčeri Rosi obljubil, da jo bo letos naučil plavati. Po obisku pri njegovih starših v Zadru gredo proti Splitu, kjer bodo obiskali dobrega prijatelja, ki je zaljubljen v dalmatinsko kuhinjo. »Pri njem vedno skupaj poskrbimo za večere kulinaričnih presežkov,« pravi priljubljen voditelj, ki se veseli tudi dneva ali dveh pri prijatelju na jahti. »Kakšen konec tedna bomo šli še v Alpe, s prijatelji pripravili dobro večerjico, z Laro bova obiskala kakšen koncert na Ljubljanskem poletnem festivalu in poletja bo konec, še preden se bom dvakrat obrnil.«


Pa daj trikrat, za srečo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Boštjan Romih
9.7.2008 23:54:54   
lindy
Še bi...

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Boštjan Romih
10.7.2008 7:31:58   
puncica
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Boštjan Romih
10.7.2008 13:25:42   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: *alja*

No saj meni tudi ni nevem kako všeč, ampak sem slučajno danes imela TV prižgan, ko je bla ponovitev oddaje "na zdravje", pa sem mislila mal pogledat kdo sploh je ta Boštjan Romih.


Joj meni pa je ta oddaja neprebavljiva. Sem 1x čist slučajno preklopla na Tvslo 1 in gledam in gledam in se čudim, o.k. ta Romih je itak model kakšen je, vedno isti, težko gledljiv, se mi zdi tako gladek kot kakšna jegulja user posted image , ampak ona Jasna Kuljaj ali kako že ta pa je ...  sej sploh nimam besed. A je vedno tako tupa ali pa je bila samo takrat? Ne vem, ampak kdo to gleda?

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 10.7.2008 13:26:57 >

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Boštjan Romih
10.7.2008 13:33:12   
koala
Meni sicer ni pretirano simpatičen, samo glas pa ma glas ta dečko.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Boštjan Romih
10.7.2008 14:09:42   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: koala

Meni sicer ni pretirano simpatičen, samo glas pa ma glas ta dečko.

mah men pa glas ni ne vem kaj, me pa spreleti od pečotovem glasu (radio hit) to pa jauser posted image

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
10.7.2008 14:57:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Boštjan Romih
10.7.2008 15:01:41   
kjava

IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: puncica

IZVIRNO SPOROČILO: koala

Meni sicer ni pretirano simpatičen, samo glas pa ma glas ta dečko.

mah men pa glas ni ne vem kaj, me pa spreleti od pečotovem glasu (radio hit) to pa jauser posted image





Mene spreleti srh ob njegovi pojavi.




user posted image  Ja, k glede na glas ful pričakuješ...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Boštjan Romih
10.7.2008 15:18:24   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: kjava


IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: puncica

IZVIRNO SPOROČILO: koala

Meni sicer ni pretirano simpatičen, samo glas pa ma glas ta dečko.

mah men pa glas ni ne vem kaj, me pa spreleti od pečotovem glasu (radio hit) to pa jauser posted image




Mene spreleti srh ob njegovi pojavi.



user posted image  Ja, k glede na glas ful pričakuješ...

Mah glih neki uau ni  no, ampak njegov glas je pa božanski, no vsaj menuser posted image user posted image itak pa je tako da tipi ki so na radiu in imajo take nežne, globoke ali kakršne koli glasove so potem v sliki čist neki druga kot si predstavljašuser posted image

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Boštjan Romih
10.7.2008 15:43:07   
kjava
Sej men je pečotov glas tud fajn, pa na splošno mi je tko zabaven, medtem, ko un racman user posted image ...Že ko zapoje tist njegov  jutro, me vse mine.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Boštjan Romih
10.7.2008 17:38:47   
amaya
Kot jaz vem je ona iz Kopra.

No tako, za dodat nekaj user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Boštjan Romih
11.7.2008 20:07:55   
Annny
Žena je arhitektka in mislim, da se ukvarja samo z urejanjem mansard... LP

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Boštjan Romih
14.7.2008 18:02:47   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: kjava

Sej men je pečotov glas tud fajn, pa na splošno mi je tko zabaven, medtem, ko un racman user posted image ...Že ko zapoje tist njegov  jutro, me vse mine.


Saj ga ni več na Hitu. HB. Pa še Špelco naj zamenjajo, ona mi je pa res antipatična. Si ne morem pomagat.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Boštjan Romih
14.7.2008 18:05:30   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Miškapoška

IZVIRNO SPOROČILO: Gordana-3

meni ni nič všeč, ne izgleda kot pravi moški, tak otroški obraz ima ....


Ja, se podpišem pod tole.



Jaz tudi, ženo ima pa res lušno.

(odgovor članu Miškapoška)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Boštjan Romih
14.7.2008 21:27:32   
noe
IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica

Boštjan Romih
bo poletje veliko na gradbišču, saj sta z ženo Laro pred kratkim začela graditi hišo za svojo družinico.


Prav zato se letos ne bodo prav dolgo zadržali na morju, kjer čofotajo prav v teh dneh. Boštjan je namreč hčeri Rosi obljubil, da jo bo letos naučil plavati. Po obisku pri njegovih starših v Zadru gredo proti Splitu, kjer bodo obiskali dobrega prijatelja, ki je zaljubljen v dalmatinsko kuhinjo. »Pri njem vedno skupaj poskrbimo za večere kulinaričnih presežkov,« pravi priljubljen voditelj, ki se veseli tudi dneva ali dveh pri prijatelju na jahti. »Kakšen konec tedna bomo šli še v Alpe, s prijatelji pripravili dobro večerjico, z Laro bova obiskala kakšen koncert na Ljubljanskem poletnem festivalu in poletja bo konec, še preden se bom dvakrat obrnil.«


Pa daj trikrat, za srečo.
IZVIRNO SPOROČILO: Volga


Volga user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?