|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Hrvaška ali Djerba
16.7.2008 13:40:20   
severnica77
Tudi mi drug teden letimo na Djerbo user posted image
Smo bili tudi veliko na dopustih po Hrvaški in je lepa ni dileme. Smo pa se odločili, da poleg Hrvaške in Grčije pač pogledamo še na Djerbo - zakaj pa ne, po svoje je definitivno zanimiva.

Odločili smo se pa zato, ker imamo leto in sedem mesecev starega pamža in je za njega super mivka, veliko animacije ... Bomo tako in tako večino dopusta dirkali za njim user posted image


(odgovor članu Jaz*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Hrvaška ali Djerba
20.7.2008 15:04:18   
Pajaca
Sem ravno dobro z Djerbe prišla.

Morje je bilo meni super, le par dni je bilo močno vetrovno in je bilo razburkano in se nekako ni dalo plavat, ampak drugače me pa nisi videl v bazenih. Je bilo na plaži bolj zabavno.

Mi pa hotel ni potegnil. Predvsem to, da v jedilnici ni bilo klime in je bilo pasje vroče, če nisi sedel na prepihu, si bil v par min čisto moker. V sobi smo imeli pa tudi vse majstre kar jih imajo... menjali so nam ključanico, postelja se je sesula, zadnji dan pa še pokvaril kotliček. Tko da pestro. Pač meni tale LTI ni bil tako strašno lep hotel, kot so ga vsi hvalili. Mi je bil bolj bogi. Pa pijača je bila bolj topla kot mrzla. Tud kak šank zunaj ne bi bil odveč.

Je Djerbo za vidt, ampak ne vem pa če se bom še kdaj vrnila, mogoče ko bodo otroci tako veliki, da bomo šli na 4 dnevni safari, prej pač ne.

Glede turistov pa... ma povsod se najde kakšen kreten, sam meni ne pokvarijo dopusta.

Družba je bila pa fajn, a ne Barbara. Sam men vodičke niso bile tako super sploh una kačjeljubka ne.


(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Hrvaška ali Djerba
20.7.2008 18:34:58   
SANDY
Mi smo bli tud na Djerbi hotel Vinnci Djerba resort, 4 zvezdice. Hrana super. Nič ni dol strupenega, samo voda iz pipe se ne sme pit. Hrana je evropska in ameriška. Za all incusive dobiš še po 1.5 litra vode v plastenkah kukr je hoč za v sobo,plus vse ostalo. Bili smo več časa v hotelu, kjer je bil 2 metra zravn otroški bazen, 1 meter pa igrala na mivki, ki so bila zagrajena. Ta mala in sestrična sta se igrali do onemoglosti..Na obalo smo šli pa večkrat samo pofirbcat, ker so mi šli na živce domačini ki na vsake 2 minute hodijo okol in nekaj prodajajo.
Otok kot sam lep ni, je pa zanimiv. Šli smo na krokodiljo farmo, sami s taxiji, to je bilo vse od izletov, ker za tamale je pač še zmeri mivka in voda oh in sploh.
Jest sem bila zelo zadovoljna..in se bomo zihr že vrnili.

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Hrvaška ali Djerba
20.7.2008 18:48:01   
*bubi*
Pa niso temperature zdaj na Djerbi previsoke user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Hrvaška ali Djerba
21.7.2008 14:43:24   
bt08
IZVIRNO SPOROČILO: Pajaca

Sem ravno dobro z Djerbe prišla.

Morje je bilo meni super, le par dni je bilo močno vetrovno in je bilo razburkano in se nekako ni dalo plavat, ampak drugače me pa nisi videl v bazenih. Je bilo na plaži bolj zabavno.

Mi pa hotel ni potegnil. Predvsem to, da v jedilnici ni bilo klime in je bilo pasje vroče, če nisi sedel na prepihu, si bil v par min čisto moker. V sobi smo imeli pa tudi vse majstre kar jih imajo... menjali so nam ključanico, postelja se je sesula, zadnji dan pa še pokvaril kotliček. Tko da pestro. Pač meni tale LTI ni bil tako strašno lep hotel, kot so ga vsi hvalili. Mi je bil bolj bogi. Pa pijača je bila bolj topla kot mrzla. Tud kak šank zunaj ne bi bil odveč.

Je Djerbo za vidt, ampak ne vem pa če se bom še kdaj vrnila, mogoče ko bodo otroci tako veliki, da bomo šli na 4 dnevni safari, prej pač ne.

Glede turistov pa... ma povsod se najde kakšen kreten, sam meni ne pokvarijo dopusta.

Družba je bila pa fajn, a ne Barbara. Sam men vodičke niso bile tako super sploh una kačjeljubka ne.




Družba je bla cool,sam hmmmmmmmmmmmmm.....ne vem kam naj bi spadala točen,se mi svita,sam ne točen.
Za vodičko mava pa čist isto mnenje!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Hrvaška ali Djerba
22.7.2008 13:53:37   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Pa niso temperature zdaj na Djerbi previsoke user posted image


jaz sem bila na djerbi en mesec nazaj. temperatura je bila okoli 39 stopinj, je pa res, da se vročine ne čuti dol tako kot v tukaj, je drugačna klima, ni vlage...

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Hrvaška ali Djerba
7.8.2008 20:17:55   
Rubin.
Jaz pa pravkar listam katalog pa se ne morem odločit med:

Hotel  Zita beach in Hotel Vincci Djerba resort.

Vidim, da je bila Sandy v Vincciju zadovoljna, a je bila katera v Ziti?

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 7.8.2008 20:22:40 >

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Hrvaška ali Djerba
8.8.2008 21:13:10   
bt08
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Jaz pa pravkar listam katalog pa se ne morem odločit med:

Hotel  Zita beach in Hotel Vincci Djerba resort.

Vidim, da je bila Sandy v Vincciju zadovoljna, a je bila katera v Ziti?


Mi smo se odločal med Vinccijam in LTI Holiday beach in je prevagal LTI in nam ni žal,in če bomo šli še kdaj vem da gremo v ta hotel!Ker smo bli brez pripomb.Itak smo pa v 7 dneh bli na 4  izletih in nam ni žal.Tako da naslednjič gremo tja poležavat,letos smo mel aktiven dopust.Drugič bo pa izležavanje!user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Hrvaška ali Djerba
24.8.2008 8:09:14   
Andra
user posted image

user posted image

To so pa slike obale za tiste, ki pravijo, da je grda obala in umazano morje. user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Osem stvari, ki jih vzemite s seboj na dop...
Dopust ob morju z malimi sončicami in sončki je čudovit, seveda pa je treba pripraviti kar nekaj stvari za s seboj. Da b...
5 pomembne prednosti potovanja z družino
Družinska potovanja so odlična priložnost za krepitev družinskih odnosov, tako med zakonci, starši in otroki ter sorojen...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?