|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 18 19 [20]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: postojna in okolica
13.12.2008 17:30:31   
baba84
Onur sej počasi se boste unesli ;) Jah nevem kaj to klele štrajkamo ;) jst bi že čvekala pa nimam skom user posted image  no ja sej se javljajo pa nevem kakšno temo bi začela, da bi blo znimivo? user posted image

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: postojna in okolica
15.12.2008 15:56:40   
malcekvita
ojla postojnčanke, mi imamo v službi tak kaos, da se enostavno ne morem privoščit it gledat na forum, zvečer sem pa tako zmatrana, da se mi glih ne ljubi sedet za računalnikom. Sej se bo tukaj kmalu umirilo, pa bomo kaj poklepetale user posted image . lepo se imejte še naprej, pa pa user posted image

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: postojna in okolica
16.12.2008 13:39:41   
baba84
malčekvita te držim za besedo! ;) :)

onur kako ste pri vas?

janja? pa vi??


in ostale? pa kej se skrivate? user posted image

(odgovor članu malcekvita)
Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: postojna in okolica
16.12.2008 19:04:14   
onur
Živjo. Za nami je luda noč. Petja je najprej spala od 23.30 do 2.30, ko sem jo previla. Zaspala je, da jo je mož uspaval v zibelki, mene je že prej zmanjkalo. Nato po 2.30 ponoči, pa ne in ne spati v zibelki. Nato sem jo dala na sredo postelje, dvakrat povlekla na joški in vsi smo zaspali. Tako je pri nama spala do 6.00, ko jo je mož dal v zibelko, vendar ni dolgo trajalo. Jo tudi proti jutru malo mučijo krčki.
Drugače pa smo jo danes prvič kopali in je bila zadovoljna. user posted image user posted image user posted image user posted image Še se dojiva in dodajva. Sedaj je na 4 kg. user posted image user posted image user posted image user posted image
Drugač pa sem utrujena, predvsem zaspana. Sem pa sedaj jo za urco in pol, ko je zaspala, pustila možeku v varstvu in sem šla jaz v trgovino. Da grem malo ven.
Je pa bed, ker je slabo vreme in ne moremo iti ven.

user posted image v četrtek zaključi z dopustom, v petek pa na delo. Sem pa full happy, ker ne bo delal več na Rakeku, saj prične z delom v Sežani tako, da bo lahko več časa doma (prej je kar precej porabil za pot).

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: postojna in okolica
18.12.2008 11:00:42   
baba84
Onur no sej se boste kmalu unesli in tudi mamica bo kmalu naspana...  je pa fino ne k je dragi doma kaj? jst bi umrla če ga nebi blo od začetka z mano bi tud jst kr od komirala kkšen jok tko sva se pa mlo izmenjavala in je bilo user posted image  lepo, da je uživala v kopanju user posted image  no to pa fino res za tvojega dragega, da bo prej in bližje doma... 

No le javi se še kaj in sporoči kako in kaj!

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: postojna in okolica
28.12.2008 8:27:45   
onur
Živjo! Kaj je babnice user posted image user posted image user posted image user posted image , kaj ste čist odpovedala pri debati. Mi smo kar v redo. Malo hropemo skozi nos, ga čistimo in upamo, da bo boljše. Po praznikih imamo posvetovalnico in pregled za kolke, pa jaz ginekologa, ... user posted image user posted image user posted image user posted image , tisoč stvari. Smo že pohajali, ven pa itak že hodimo kar nekaj časa user posted image user posted image user posted image user posted image , sam kaj ko je mrzlo, pa sedaj ne gremo prepogosto.
Drugač pa upam, da se tudi Tejci01 kaj oglasi in kaj pove.

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: postojna in okolica
28.12.2008 17:11:14   
malcekvita
ojla bejbe,
sem glih dobila obiske moram it... lep pozdravček vsem

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: postojna in okolica
30.12.2008 18:16:54   
onur
user posted image

Naša princeska.

(odgovor članu malcekvita)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: postojna in okolica
31.12.2008 10:52:35   
malcekvita
user posted image čestitke za tako lepo princesko! user posted image

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: postojna in okolica
31.12.2008 10:54:22   
malcekvita
no, danes sem še v službi, sam bomo prej končali, tako da bo kar fajn user posted image . Želim vam lep večer in začetek Novega leta, v naslednjem letu pa seveda veliko zdravja in medsebojnega razumevanja. 

(odgovor članu malcekvita)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: postojna in okolica
23.1.2009 11:19:58   
baba84
Hojla čveke kako ste?

pa je res neko zatišje tu gor? kje pa se skrivate? user posted image user posted image  nekatere se ziher pridno crkljate, druge pa nimate časa tipkat, ko tako božate trebuščke? kako ste je z vsemi vse okej?

dejmo malo temo obudit ;)

jst sem super, trebušček pridno raste in komaj čakamo našega novega člana (predvsem jaz) user posted image  zdaj sem imela kar nekaj dela z mojo diplomsko nalogo in sem bla pridna zdaj čakam samo še zagovor, ki ga imam naslednji petek.... tako, da še to, da mim in se popolnoma prepustim samo še pripravljanju in čakanju na bebita :D

evo, da vam pokažem kako zgleda moj buško:
user posted image
tole je 24t in 1d bil star :)

no zdej pa ste vse ostale navrsti.... hitro poročat kako vam gre!!!!!

(odgovor članu malcekvita)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: postojna in okolica
23.1.2009 11:20:38   
baba84
IZVIRNO SPOROČILO: onur

user posted image

Naša princeska.


Joooj kok je cotrlih bi ti jo pršla kr mal ukrast za kakšen dan :D

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: postojna in okolica
23.1.2009 11:22:07   
baba84
IZVIRNO SPOROČILO: malcekvita

no, danes sem še v službi, sam bomo prej končali, tako da bo kar fajn user posted image . Želim vam lep večer in začetek Novega leta, v naslednjem letu pa seveda veliko zdravja in medsebojnega razumevanja. 


o marička vidim, da vam tukaj na forumu mojim čvekam sploh nisem voščila.. sej veste kaj vam želim najprej velik velik velik ZDRAVJA za vas in vaše sončke!!!! Ostalo pa bo že prišlo če boste pridne ;)

(odgovor članu malcekvita)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: postojna in okolica
23.1.2009 11:23:05   
baba84
no zdej pa bom prekinla svoj samogovor in čakala na vas! user posted image

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: postojna in okolica
24.1.2009 9:42:24   
onur
Živjo in eno user posted image .

Mi smo včeraj pri Petji doživeli prvi obrat s trebuha na hrbet. Se je na previjalni mizi toliko časa pajsala ko je pasila kravice, dokler se ni obrnila. To se je zgodilo dvakrat. user posted image user posted image user posted image user posted image Se pa tudi v postelji že kar premetava, sicer samo po hrbtu levo in desno. Drugače čakamo lepo vreme, da gremo kaj ven, predvsem pa toplejše, ker mi nič ne pomaga, če je lepo pa mrzlo.


zagovor, ki ga imam naslednji petek
Držimo pesti za zagovor. Kaj pa boš končala?
Drugač je pa tale tvoj buši lep in lepo napreduje. Ko se jaz spominjam svojega je bil majhen še proti koncu nosečnosti (vsaj meni) tako, da sploh ne vem kje se je Petja skrivala.



_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: postojna in okolica
24.1.2009 12:39:26   
baba84
Ja sej tudi jaz se sprašujem kje je bla anaja prvič skrita, je bil tud precej majhen, ko sem šla rodit vn pa je prišla taka ornh "babnca" user posted image user posted image  zdej pa se mi trebušček mal prej začel poznat... pa še zmeri se mi zdi mali glede na to, da je drugič ;)

končala bom pa višjo strokovno šolo - poslovni sekretar huuh komi čakam, da bo za mano!

čestitke Petji za prve obrate joj kok je to lepo, boš vidla kaj te bo vsak dan znova kaj presentilo in pol bo tik tak leto okol k še vedla ne boš razen tega, da boš v službi ;)

nič šibam jst mojo piško mučijo zobeke in smo prov boščki.. tud jst ponoč pol posledično nič ne spim in komi čakam, da gre mim! user posted image

no ostale čveke! dejmo kej povedat!!!

papa


(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: postojna in okolica
6.2.2009 15:53:56   
baba84
vidim, da nobene čvekule ni kej dost prisotne user posted image  

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: postojna in okolica
12.3.2009 11:53:48   
baba84
tale tema tudi sameva user posted image

pa kje ste vse čvekule? mate toliko dela z otročki?

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 493
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 18 19 [20]
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 18 19 [20]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?