|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj vam boža dušo na morju?
11.7.2008 20:10:53   
FLASK_A
user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kaj vam boža dušo na morju?
11.7.2008 21:56:11   
katjes
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Takle pogled z balkona. Ali pa takle na jutranjem sprehodu.


Res dobra slika, drugač pa petje škržatov - noro!

_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!




(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kaj vam boža dušo na morju?
11.7.2008 22:03:28   
Anonimen
Pitje kavice pod borovci, kasneje pivo, proti večeru pa čimdlje ostati na plaži, ker postane mir, in je tko lepo.user posted image

(odgovor članu katjes)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kaj vam boža dušo na morju?
11.7.2008 22:07:36   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Takle pogled z balkona. Ali pa takle na jutranjem sprehodu.


joj punca....kakšen fotoaparat pa imaš ti? noro....itak sem udarjena na fotografiranje....ampak te slike...barve  user posted image user posted image user posted image fulllll dobre.....mi lahko napišeš kaj imaš (lahko tudi zasebno) user posted image

hvala (v naprej)user posted image


Amaya, za tole je zaslužen moj mož. Te slike so narejene z Nikonom D70 in bohsigavedi katerim objektivom, zdaj ima pa še hujšo mašino Fuji S5, oboje sta digitalni zrcalnorefleksni kameri. Več slik si lahko pogledaš na linku v mojem podpisu; tam so razen najstarejših fotk vse narejene z Nikonom, pripravljava pa nove galerije, tiste fotke so pa narejene s Fujijem. Naj bi bile boljše in lepše, pravi možuser posted image .

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kaj vam boža dušo na morju?
11.7.2008 22:49:35   
amaya
fenomenalne so user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ogledala vse slike in sem totalno očarana user posted image user posted image user posted image

zdej moram samo še financ ministra uhvatit user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kaj vam boža dušo na morju?
11.7.2008 23:06:01   
Rubin.
Jaz sem pa že čist srečna, da sedim na kakšni skali, vdihavam morski zrak, gledam morje in sončni zahod. A nisem fajn, tako skromna.
Jupiiiiiii in to me čaka že jutri.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kaj vam boža dušo na morju?
11.7.2008 23:07:43   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: kjava

Moževe izjave drugi dan morja, da ma dost tega izležavanja, če bi šli mal prej domov, kot smo nameravali...user posted image user posted image



Daj kjava menjaj moža ali pa idi drugič sama user posted image . Joj jaz bi bila kar za zmerom na morju.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kaj vam boža dušo na morju?
11.7.2008 23:17:35   
Anonimen
vem, da je mimo teme, ampak da odgovorim Kjavi. Ja bravo, dobro si si zapomnila. Šli smo za prvi maj, možek in Alex in Nina so se vozili v Passatu, jaz pa za njimi v Polotu. Ker sem reva smo šli po stari cesti in vozili po predpisih in rabili do Poreča če verjameš ali ne 5 ur in pol in to še sedaj pove vsakemu, ki ga hoče poslušati. user posted image . Ker v tem času bi bil on že na luni skoraj, jaz pa sem komaj pripeljala ampak sem v avtu imela še dva meseca staro Nejo, ki sem ji skoz pleničko popravljala, ki ji je padala na oči in vmes sem ji na semaforjih še čajček dajala pa je šlo malo bolj počasi.

No pred kratkim smo se vrnili pa iz Medulina, tja smo šli pa že z novim avtom, ki ima 7 sedežev, moj je rekel, da se raje zapufa do konca kot pa da se še enkrat cijazi kam tako daleč in še po stari cesti. No zdaj je pa super, v bistvu sem še dobro naredila s to staro cesto, ker se je takoj odločil za nov avto, prej je o njem samo razmišljal.user posted image

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kaj vam boža dušo na morju?
11.7.2008 23:29:32   
Meggi
No, mi štartamo- ko bo še tema- pa še spat nisva šla- še nč v avtu, be.

V glavnem da damo mozakna off, srečno prispemo in maxi uživamo. Madona ko ne bi takhitr minilo tsth 7 dni / v letu.

Uživajte v senci s pirom ali brez!


p.s. Če ste pozable, dol se lahko še kako pržge kjer ti paše. Ma jst imam municijo zravn- pa nisn pre nikol prpalila ( vegetarka). Ma ima da mi spipa od uživanja!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kaj vam boža dušo na morju?
11.7.2008 23:51:40   
Anonimen
Lezalnik pod palmo,pa ene par macotov ki mi koktejle nosijo,pa s pahlacam okoli skacejo,namesto kopalk pa figov listuser posted image .

(odgovor članu kjava)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kaj vam boža dušo na morju?
11.7.2008 23:54:00   
Anonimen
....sončni zahod...vonj po borovcih...črički...valovanje morja...sonček na moji koži...zraven vsega tega pa še, ko grem z otroci na morje, igra z otroci, spoznavanje novih ljudi...

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   [Brisano sporočilo]
12.7.2008 0:01:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kaj vam boža dušo na morju?
12.7.2008 0:02:40   
Marogica
Kot prvo, menjava lokacije, kar pomeni relaksiranje, nobenega zgodnjega vstajanja, obveznosti, nobenega stresa. (pa odmislimo stres, ki nam ga povzoročajo naši otročkiuser posted image ).

Preživeti dosti več časa z družino, kot pa v vsakodnevnem življenju.

Spanje, kadar mi paše, kuhanje, kadar in kako mi paše, branje kadar mi paše....

V glavnem vse to, kar doma ni tako.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kaj vam boža dušo na morju?
12.7.2008 8:33:12   
pajčolanka
-jutra na morju, sveža in tiha in tako dišijoooo
-sprehod do trgovine v miru ko moj dedc še spi, kupim sveže štručke itd...
-že sam prostor da si nekje drugje...
-da ne rabiš razmišljat na nič
-pa fuuul fajn mi je ker je moj na morju bl romatičen, tko večerni sprehodi in obvezno držanje za rokice, pa ni važno al sva sama al pa kup znancev okoli...
-pa seks je na morju vedno najboljši...

letos morja sicer ne bom videla, ampak gremo drugo leto ko bomo že 3je. že zdaj se noro veselim.



(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kaj vam boža dušo na morju?
12.7.2008 9:48:19   
urši*
-petje škržatov
-pa to, da smo cele dneve skupaj

_____________________________

...na koncu bo vse dobro...če ni dobro, potem še ni konec...

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kaj vam boža dušo na morju?
12.7.2008 11:08:43   
smrka
Men je pa dopust na morju skoraj muka. Skoraj vsako poletje se kuhamo v apartmaju, tamala nemore spat, komarji nas pozrejo. Ce je klima si mal razhladimo, sam potem pa spet vrocina pride, pa nikol nevem kako hladno naj imam da se nebi tamala prehladila. Drgac mi je pa na morju lepo samo zvecer ko sonce malo manj naziga, ko samo sedim ob plazi in zijam v morje.. to me nekako dusevno pomiri. Drgac morje kot morje.... bi lahko zivela tud brez tega.

Pa fajn se mi je sprehodit in vohat tiste borovce k tako fajn disijo mmm


< Sporočilo je popravil smrka -- 12.7.2008 11:09:42 >

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kaj vam boža dušo na morju?
1.8.2008 0:01:36   
Meggi
No, kateri se je že kaj uresničil od zgoraj naštetega! Katera se lahko pohvali z največ doseženimi plani na morju?

A ja ste že pozable, čakate na novo šanso!? Ma en let ne bo nč... user posted image

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kaj vam boža dušo na morju?
1.8.2008 0:41:06   
pravljica
IZVIRNO SPOROČILO: Meggi

No, kateri se je že kaj uresničil od zgoraj naštetega! Katera se lahko pohvali z največ doseženimi plani na morju?

A ja ste že pozable, čakate na novo šanso!? Ma en let ne bo nč... user posted image


ha ha ha...meni! user posted image  

do 11. v postelji (mož malo prej, da gre po kruh, ampak sam tako hoče, ga noben ne sili user posted image  ), direkt v kopalke, svežo puhasto štručko v roke in na plažo, ležalko na pesek, za eni 2 uri ali več v vodo, pa ven na sonce, sudoku pred oči, otroc norijo okoli, nabirajo polže in rake, lovijo ribe z mrežico, gradijo iz mivke, pa spet vsi skupaj po žogo, čoln, desko ali maske + plavutke pa spet za nekaj časa v vodo, pa spet ležat na sonce...enkrat vmes si vzamemo pol ure za "kosilo", večkrat sadno malico na plaži, zvečer obvezen sprehod do sladoleda in trampolina, prebrodit je treba edino krizo "spravit otroke spat", pa dobro, pol ure in je spet mir user posted image

jao, še 11 mesecev, da bo spet tako user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kaj vam boža dušo na morju?
1.8.2008 7:20:10   
Nuna
Na dopustu najraje fotografiram, saj gremo večinoma na dopust v vsak kraj samo enkrat. Če pa fotografijo izvzamem, pa najraje ležim na plaži, se pustim božati soncu in se, ko je žarkov dovolj, ohlajam v morju. Skratka - počivam. To je zame bistvo dopusta.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kaj vam boža dušo na morju?
1.8.2008 8:13:04   
Nogavica
- zvok škržatov in galebov
- vonj po borovcih in morju
- jutranja kavica
- večerno posedanje na terasi ali balkonu
- fotografiranje
- sprehodi ob obali
- kopanje


_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Nuna)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kaj vam boža dušo na morju?
1.8.2008 8:33:11   
petja
Jutranja kava v lokalčki Mistral na plaži - takrat je še totalen mir, ponavadi smo v celem kafiču 3 mamice z otročki.

Večerno posedanje pred prikolico.

Vsakodnevno kurjenje žara.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kaj vam boža dušo na morju?
1.8.2008 8:40:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Takle pogled z balkona. Ali pa takle na jutranjem sprehodu.


No Jančika,sedaj pa si predstavljaj še zgodnje jutro na balkonu in kako uzreš na mirni morski gladini igro delfina.očarano zreš v čudo narave,zmoti te v jutranji tišini le občasno vreščanje galebov,ki se prepirajo v letu,kdo bo napadel ribo tam spodaj pod morsko gladino,ali pa prelet lastovk,ki se podijo za jutranjim zajtrkom.tako je,najlepša so zgodnja jutra in mir te čisto prevzame,ko imaš pre sabo vsa ta čuda. Pravzari tega sem rade volje zgodaj vstajala,da sem lahko doživljala to mirno lepoto.

< Sporočilo je popravil neva6 -- 1.8.2008 8:41:13 >

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kaj vam boža dušo na morju?
1.8.2008 9:37:24   
r1ta
user posted image

user posted image

user posted image

pirček v senčki, sol na koži, poljub ljubezni, smeh otrok, koščice lubenice v laseh moje deklice...



_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kaj vam boža dušo na morju?
1.8.2008 10:32:01   
Freycha
- dobra knjiga ali več njih v senčki ali na soncu (odvisno od razmer) in hladna pijača zraven
- jutranja kava na balkonu ali pred šotorom s pogledom na morje in spokojna tišina
- vonj po borovcih
- kavica ali pijačka v dobri družbi nekje v senci
- prijeten večer v dobri družbi, kako igranje kart, metanje kock, animacija, kako pivo, dve, tri... ampak vse v mejah normale....
- nič radia in televizije......

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kaj vam boža dušo na morju?
1.8.2008 10:54:23   
aprilčica07
- vonj borovcev in šum morja
- hladno pivo v dobri družbiuser posted image
- večerno druženje z kolegi na terasi pred našo bajticouser posted image
- tisti mir in spokojnost tam dol, kjer je življenje lih malo drugačen kot tleuser posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?