|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zgrožena
12.7.2008 1:39:01   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: buček

ta mama  pa pač misli da je dobro da mu že zdaj daje nutelo... user posted image



ccccccccccccccc.....

Buček, punca draga, nisi dobro prebrala. Mama je dala evrokrem in ne Nutele. Veš kakšna razlika je to? Veliiiiiiiiiiiiiika.

Pa kako ji je lahko dala evrokrem in ne Nutele. res ne štekam

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu buček)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Zgrožena
12.7.2008 1:43:40   
Anonimen
Tole z evrokremom pa nutelo,meni tudi ne gre.Mogoce pa ne ve kateri je boljsi,ker ne bere RRuser posted image .

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Zgrožena
12.7.2008 1:50:06   
Paštetka
user posted image user posted image  Kleopatra, to bouser posted image user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Zgrožena
12.7.2008 10:06:00   
buček
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: buček

ta mama  pa pač misli da je dobro da mu že zdaj daje nutelo... user posted image



ccccccccccccccc.....

Buček, punca draga, nisi dobro prebrala. Mama je dala evrokrem in ne Nutele. Veš kakšna razlika je to? Veliiiiiiiiiiiiiika.

Pa kako ji je lahko dala evrokrem in ne Nutele. res ne štekam



ja res je ogromna razlika. glih učeri sem pojedla dva kosa kruha z nutelouser posted image




< Sporočilo je popravil buček -- 12.7.2008 10:09:02 >

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Zgrožena
12.7.2008 10:13:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: xerox

Halooooooo!!!!


Ja in user posted image

(odgovor članu xerox)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Zgrožena
12.7.2008 10:23:45   
CatJa
 

IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

Pa brez kontra komentarjev prosim...



Zakaj pa to?

Sicer se mi pa itak ne da pisat. Sem šla včeraj prepozno spat user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Zgrožena
12.7.2008 15:33:39   
amaya
Še vedno se ne strinjam s Paštetko, ki pravi, da je Nemška boljša od Italijanske user posted image user posted image user posted image ....za Nutelo grem na nož user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Dobro, sej glavno je, da je dala Evrokrem....jaz pa vem zakaj...ker smo v EU, pa z evri ga je kupila user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Zgrožena
13.7.2008 7:49:40   
Naty*Taja

IZVIRNO SPOROČILO: butt3rfly


IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

Punce, ne se no tolk zgražat! Vsi imamo sladko radi in ... ja, na sami pediatrični v LJ malim, do enega meseca dajejo na dudo in v usta samo glukozo, da jih pomirijo in lahko delajo, kar je pač treba!!! Ne bo ga kr konec od tega! Valda da alko in podobne zadeve, ki uničujejo možganske celice ne! Sladkor pa ne škodi! Tudi v materinem mleku ga je ogromno, mogoče več, kot v evrokremu!!!!
Pa brez kontra komentarjev prosim, sej če vsaka pri sebi pomisli...ko boste na tem, da ne spite par mesecev skup, al pa se vsak dan ukvarjate z malčki, ki se non stop jočejo, boste tudi iskale kake take rešitve....Kak smo pa mi preživeli?,,,


moj bo kmal star eno leto, pa spi že ves čas tak, da je katastrofa. zadnje čase se vse to samo slabša. sama ga tolažim čez noč, prav tako sem bolj kot ne ves dan sama doma in zanj skrbim, poleg malega pa moram opraviti še tisoč drugih stvari. in včasih ma mali kar hude napade jeze in joka. pa mi sigurn ne pade na pamet, da bi mu devala evrokrem. pa tud mi ne pravit, da to ni nč kej takiga. pol tud ni nč kej takiga, če mu kr svinjski šnicl ponudim. sam da žuli neki v ustih pa da je tiho. adijo, pamet. sej vredi, če si poskušaš nekak vse skupi olajšat, samo ne pa na tak način. ker ta hrana za dojenčke NI primerna. glede sladkorja v mleku in evrokremu si tud nekak slabo poučena...


Kolikor vidim imaš samo enega otročka...

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Zgrožena
13.7.2008 9:22:15   
anny1
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja


IZVIRNO SPOROČILO: butt3rfly


IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

Punce, ne se no tolk zgražat! Vsi imamo sladko radi in ... ja, na sami pediatrični v LJ malim, do enega meseca dajejo na dudo in v usta samo glukozo, da jih pomirijo in lahko delajo, kar je pač treba!!! Ne bo ga kr konec od tega! Valda da alko in podobne zadeve, ki uničujejo možganske celice ne! Sladkor pa ne škodi! Tudi v materinem mleku ga je ogromno, mogoče več, kot v evrokremu!!!!
Pa brez kontra komentarjev prosim, sej če vsaka pri sebi pomisli...ko boste na tem, da ne spite par mesecev skup, al pa se vsak dan ukvarjate z malčki, ki se non stop jočejo, boste tudi iskale kake take rešitve....Kak smo pa mi preživeli?,,,


moj bo kmal star eno leto, pa spi že ves čas tak, da je katastrofa. zadnje čase se vse to samo slabša. sama ga tolažim čez noč, prav tako sem bolj kot ne ves dan sama doma in zanj skrbim, poleg malega pa moram opraviti še tisoč drugih stvari. in včasih ma mali kar hude napade jeze in joka. pa mi sigurn ne pade na pamet, da bi mu devala evrokrem. pa tud mi ne pravit, da to ni nč kej takiga. pol tud ni nč kej takiga, če mu kr svinjski šnicl ponudim. sam da žuli neki v ustih pa da je tiho. adijo, pamet. sej vredi, če si poskušaš nekak vse skupi olajšat, samo ne pa na tak način. ker ta hrana za dojenčke NI primerna. glede sladkorja v mleku in evrokremu si tud nekak slabo poučena...


Kolikor vidim imaš samo enega otročka...


ja jaz se čisto strinjam z Naty-Taja 
in ja če imaš sam enega, jaz sem bla ista nič nisem hotela da mi pri starejši dajo na dudo sem takoj user posted image  ja ko maš pa dva user posted image , je pa potrebno imeti alternative.... 







_____________________________

Sreča moja so moji sončki, ki sto po čudežu prišli v moje življenje....Čeprav je mami biti težko je to najlepša naloga, ki jo ena ženska lahko ima...

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Zgrožena
13.7.2008 10:06:06   
skuštrana
Jst pa kr težko verjamem, da je to res


Ojaa, jaz pa verjamem..Še vse kaj drugega ljudje počnejo, tole je samo kaplja v morje...Ko vidiš 3 mesečnika sedeti v vozičku, čelega zmučkanega in to zato, ker bi on kao rad sedel..WTF???


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Zgrožena
13.7.2008 10:07:23   
skuštrana
je pa potrebno imeti alternative.... [/quote

Super alternativa, ni kaj..Dobro da vem za naslednjega otroka, si bom naredila zalogo- česa že - Nutele ali evrokremauser posted image user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu anny1)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Zgrožena
13.7.2008 10:16:37   
Raho
Definitivno Nutela iz Mullerjauser posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Zgrožena
13.7.2008 12:07:13   
Naja30
Uh, upam da mi ne bo treba razmišljat, kateri evrokrem bo treba nabavit, ko bom imela dva otroka.user posted image
Če se jih res samo na take načine umiri, ko imaš dva, pa res žalostno... Čeprav pri kolegicah, ki imajo dva nisem vidla tega prakticirat.

user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Zgrožena
13.7.2008 13:42:36   
butt3rfly

IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja


IZVIRNO SPOROČILO: butt3rfly


IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

Punce, ne se no tolk zgražat! Vsi imamo sladko radi in ... ja, na sami pediatrični v LJ malim, do enega meseca dajejo na dudo in v usta samo glukozo, da jih pomirijo in lahko delajo, kar je pač treba!!! Ne bo ga kr konec od tega! Valda da alko in podobne zadeve, ki uničujejo možganske celice ne! Sladkor pa ne škodi! Tudi v materinem mleku ga je ogromno, mogoče več, kot v evrokremu!!!!
Pa brez kontra komentarjev prosim, sej če vsaka pri sebi pomisli...ko boste na tem, da ne spite par mesecev skup, al pa se vsak dan ukvarjate z malčki, ki se non stop jočejo, boste tudi iskale kake take rešitve....Kak smo pa mi preživeli?,,,


moj bo kmal star eno leto, pa spi že ves čas tak, da je katastrofa. zadnje čase se vse to samo slabša. sama ga tolažim čez noč, prav tako sem bolj kot ne ves dan sama doma in zanj skrbim, poleg malega pa moram opraviti še tisoč drugih stvari. in včasih ma mali kar hude napade jeze in joka. pa mi sigurn ne pade na pamet, da bi mu devala evrokrem. pa tud mi ne pravit, da to ni nč kej takiga. pol tud ni nč kej takiga, če mu kr svinjski šnicl ponudim. sam da žuli neki v ustih pa da je tiho. adijo, pamet. sej vredi, če si poskušaš nekak vse skupi olajšat, samo ne pa na tak način. ker ta hrana za dojenčke NI primerna. glede sladkorja v mleku in evrokremu si tud nekak slabo poučena...


Kolikor vidim imaš samo enega otročka...


ja in??? poleg tega, da si očitno sledila v šoli pri matematiki in tako zdaj pokazala, da znaš šteti, nevem, kaj mi hočeš povedat. jaooo....heheuser posted image


_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Zgrožena
13.7.2008 16:00:51   
Seven*
Pol pa je alergik, pa ima krče, pa hodi na fizioterapijo zaradi nepravilnega handlinga, pa atopični dermatitis ima zaradi tone raznih dišečih mil..... pa mati še vedno ni nič kriva, krivi zdravnike in še vedno se tolaži: "Saj smo mi tudi tak gor zrastli..." user posted image user posted image user posted image

Jaz vem, da bi materinsko šolo čist drugače zastavila. Zastrašila bi vse do konca in naprej.. Boljše preventiva kot kurativa.. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Zgrožena
13.7.2008 16:17:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

Pol pa je alergik, pa ima krče, pa hodi na fizioterapijo zaradi nepravilnega handlinga, pa atopični dermatitis ima zaradi tone raznih dišečih mil..... pa mati še vedno ni nič kriva, krivi zdravnike in še vedno se tolaži: "Saj smo mi tudi tak gor zrastli..." user posted image user posted image user posted image

Jaz vem, da bi materinsko šolo čist drugače zastavila. Zastrašila bi vse do konca in naprej.. Boljše preventiva kot kurativa.. user posted image


Jaz pa temu pravim poenostavjeno zivljenje.

Meni pase in se dobro obnese, kar se zdravja tice.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Zgrožena
13.7.2008 16:54:52   
katias
A ste že čule za to, da je več alergij tudi zaradi tega, ker otroke zelo pozno navajamo na kao normalne stvari, ki jih drugače začnejo itak slej kot prej jesti. Zato naj ne bi predolgo čakali, da začnejo jesti še ostale stvari poleg mleka. Lahko se zgodi, da bo otrok, ki ga kao ful čuvaš, prej dobil kako alergijo kot pa tisti, ki že od 3. meseca pozna evrokrem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Zgrožena
13.7.2008 19:12:53   
Annny
IZVIRNO SPOROČILO: katias

A ste že čule za to, da je več alergij tudi zaradi tega, ker otroke zelo pozno navajamo na kao normalne stvari, ki jih drugače začnejo itak slej kot prej jesti. Zato naj ne bi predolgo čakali, da začnejo jesti še ostale stvari poleg mleka. Lahko se zgodi, da bo otrok, ki ga kao ful čuvaš, prej dobil kako alergijo kot pa tisti, ki že od 3. meseca pozna evrokrem.
 Ja, od koga si pa to slišala?? A od kakšne sosedove Zofke?user posted image user posted image Kakorkoli, ta informacija je popolnoma napačna.Ne bom se delala pametne, za to imaš dovolj strokovnih člankov, če bi se rada prepričala, kako je z alergijami. 

(odgovor članu katias)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Zgrožena
13.7.2008 20:32:19   
Paštetka
ups, sem zgrešila post user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 13.7.2008 20:37:39 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Zgrožena
13.7.2008 21:31:33   
Peli
Dobr no, glih evrokrema mu pa nebi šla dajat, za sladkor sm že slišala - ampak kljub temu da mali ni glih dudlar mu tega ne prakticiram.
Se pa spominjam stare mame, ja bratrancu, ko ga je pazila - če se je jokal pomočila dudo v sladkor.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Zgrožena
13.7.2008 23:48:03   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: butt3rfly
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja
IZVIRNO SPOROČILO: butt3rfly
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

Punce, ne se no tolk zgražat! Vsi imamo sladko radi in ... ja, na sami pediatrični v LJ malim, do enega meseca dajejo na dudo in v usta samo glukozo, da jih pomirijo in lahko delajo, kar je pač treba!!! Ne bo ga kr konec od tega! Valda da alko in podobne zadeve, ki uničujejo možganske celice ne! Sladkor pa ne škodi! Tudi v materinem mleku ga je ogromno, mogoče več, kot v evrokremu!!!!
Pa brez kontra komentarjev prosim, sej če vsaka pri sebi pomisli...ko boste na tem, da ne spite par mesecev skup, al pa se vsak dan ukvarjate z malčki, ki se non stop jočejo, boste tudi iskale kake take rešitve....Kak smo pa mi preživeli?,,,


moj bo kmal star eno leto, pa spi že ves čas tak, da je katastrofa. zadnje čase se vse to samo slabša. sama ga tolažim čez noč, prav tako sem bolj kot ne ves dan sama doma in zanj skrbim, poleg malega pa moram opraviti še tisoč drugih stvari. in včasih ma mali kar hude napade jeze in joka. pa mi sigurn ne pade na pamet, da bi mu devala evrokrem. pa tud mi ne pravit, da to ni nč kej takiga. pol tud ni nč kej takiga, če mu kr svinjski šnicl ponudim. sam da žuli neki v ustih pa da je tiho. adijo, pamet. sej vredi, če si poskušaš nekak vse skupi olajšat, samo ne pa na tak način. ker ta hrana za dojenčke NI primerna. glede sladkorja v mleku in evrokremu si tud nekak slabo poučena...


Kolikor vidim imaš samo enega otročka...


ja in??? poleg tega, da si očitno sledila v šoli pri matematiki in tako zdaj pokazala, da znaš šteti, nevem, kaj mi hočeš povedat. jaooo....heheuser posted image




user posted image  Ja, metuljčica, si boš še morala kakšnega umislit, da boš "pametnejša" ratala user posted image

Svašta ...



_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Zgrožena
14.7.2008 9:17:43   
BUBICA17
Ali ni vseeno ali je evrokrem, nutela, med ali sladkor? Pri vsem gre za navajanje na sladko. Nisem proti, če kdo to počne...jaz pri mojem trimesečniku nimam potrebe po tem...zaenkrat. Pogovorim se z njim in potem je uredu...se umiri. Štos je v tem, da moram biti jaz zelo umirjena, da to prenesem nanj in zelo dobro funkcionirava...drgač bom pa tudi jaz iskala alternative. Kar se pa tiče več otrok...vsak zase ve, koliko zmore. Jaz bom nekaj časa ostala pri enem, ker se bom temu posvetila in ko bom čutila, da sem sposobna vzgojiti še enega ali dva se bom podalo v to dogodivščino. Prej pa ne, čeprav res vnaprej ne veš, kakšen bo otrok. Moj je zaenkrat cukrček in ne potrebuje cukrauser posted image

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Zgrožena
14.7.2008 9:33:06   
BUBICA17
Aja, kar se tiče alergij... se pa nagibam k temu, kar pravi Katias. Alergije so 3/4 povezane s psiho. Torej bolj jim vsiljuješ svoje vzorce prehranjevanja...slabše je. Opažam pa, da večina ne verjame, da user posted image  sam najbolje ve, kaj mu odgovarja. Zakaj naj bi strokovnjaki to bolje vedeli...oni sam opazujejo in feedback-a še ni noben od njih dobil. Noben dojenček še ni rekel...ej mami pa daj mi malo nutele, mi je tok zadišala. Mami mora to sama ugotoviti.
Zgodovinski pregled na to temo: Katera od vas ve, kaj so dojenčki cuzali preden so odkrili plastične dudke?
Odgovor: Človeštvo še vedno ne obstaja.
Kako je bilo včasih z alergijami Seven?
Da bi mene strašili v materinski šoli...pošljem vse k user posted image . Otrok je moj in jaz najbolje vem, kaj mu odgovarja. Štekaš, ker je moj in mi nima pravice nihče govoriti kaj naj počnem. Sploh pa glede alergij, ker za vse pa nismo krive mamice.

(odgovor članu BUBICA17)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Zgrožena
14.7.2008 9:34:43   
BUBICA17
Odgovor: Človeštvo še vedno obstaja in bo še naprej.

(odgovor članu BUBICA17)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Zgrožena
14.7.2008 9:37:00   
Annny
IZVIRNO SPOROČILO: BUBICA17

Ali ni vseeno ali je evrokrem, nutela, med ali sladkor? Pri vsem gre za navajanje na sladko. 
 V bistvu je razlika...zlasti medu naj otrok ne bi dobil pred 1. letom, ker je zelo alergen..

(odgovor članu BUBICA17)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?