|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 13:17:13   
bamby
Saj Anaji tudi ne uspe vedno, potem se pa jezi user posted image .

Sem že pokrila cunje, se je ravnokar spet ulilo.

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 13:19:38   
srečka nosečka
IZVIRNO SPOROČILO: bamby

Saj Anaji tudi ne uspe vedno, potem se pa jezi user posted image .



Le zakaj je to tudi meni znano. user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 13:38:15   
Suzi*
IZVIRNO SPOROČILO: srečka nosečka

IZVIRNO SPOROČILO: bamby

Saj Anaji tudi ne uspe vedno, potem se pa jezi user posted image .



Le zakaj je to tudi meni znano. user posted image


uf, ne govorte. user posted image  upam, da naša čimprej skuži tud kontra. se že na roke opira, pa rit v luft daje in noge pod rito, ampak skupej ji pa še ne rata. po moje bo v par dnevih skužila. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 13:38:58   
Suzi*
aja, jaz mam pa danes generalno v kuhni....sem zdele svašta nesla v smeti, zdej grem pa poličke pucat in zlagat nazaj....kako bo lepoooo. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 13:40:02   
larisa
IZVIRNO SPOROČILO: srečka nosečka

IZVIRNO SPOROČILO: bamby

Saj Anaji tudi ne uspe vedno, potem se pa jezi user posted image .



Le zakaj je to tudi meni znano. user posted image


he he he tudi meni je to znano, tako, da imamo že pravi ritual ko smo na podlogi. Obrat pa 10 min igranja, pa jeza in jamranje, pa mami obrne, pa spet takoj obrat pa igranje pa jeza in jamranje, pa mami......itd. itd...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 13:54:24   
Marusah
Ojla čvekice...

Najprej, da ne pozabim - midva jutri tut pridema na srečanje mariborčkov in mariborčic user posted image

Midva sma zdej tut začela kuker tuk spet spat - sma nekako ujela spet en ritem. Hvala bogu, ker nisem več funkcionirala od neprespanosti.

Berem, da naši pikeci in pikice lepo napredujejo....a niso eno samo veseljeuser posted image  

_____________________________

"Don´t warry be happy!!!:))"

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 13:58:22   
mami28
Pozdravljene!

Al vas ne folgam, tko da se sam mal oglašam. Zdele jo mam na rokah in na vsak način bi rada neki napisala. No nej ji bo....


jm u-. cgdf i8  s nk n zjcuz, g zzzhn5

dober, da so še vse tipke na tipkovnici user posted image

Drugače smo super. Zala pridna, upam da se ne poslabša user posted image Sicer še ne spimo po celo noč, najmanj 2x se je treba vstat. Pa tud z GH še nismo začel. Zize delajo še na polno user posted image Zobkov tud ni na spregled.
Gremo pa avgusta na morje, že komaj čakam, da se mal umaknemo. Kak ste pa kej kopale male v morju, baje nek šlavf obstaja za tko male.

Bo treba mal okrog, Zala ni rada dolg na enem mestu.

Mejte se!

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 14:05:10   
ELMA
OJLAAA Mami28user posted image  
Lepo da si se malo oglasila user posted image  , v BC imaš Fredov obroč za tko majhne , kot jih imamo mi .
Naša tudi je 2x ponoči .

Lepo da nas še Lana pozdravlja,user posted image moja še ni poskusila  , samo gleda ko jaz tipkam ,ji je tko zanimivo in se smeji .user posted image

< Sporočilo je popravil ELMA -- 14.7.2008 14:07:16 >


_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu mami28)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 14:05:28   
mesecnica
IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*

aja, jaz mam pa danes generalno v kuhni....sem zdele svašta nesla v smeti, zdej grem pa poličke pucat in zlagat nazaj....kako bo lepoooo. user posted image


Jaz sem predale prejšnji teden prečistla, ker sem v mlečnem zdrobu ene bibe najdlauser posted image . Sem vse kar je blo odprto stran vrgla, pa popucala. Zdaj sem pa prav ene škatle nabavila, da bom odprte stvari še dodatno zaprla. Pa da ne govorim kolk se je teh piz***** nabralo. Za dve taveliki vrečki. Moj je bil pa tako happy. Je rekel, da bodo končno enkrat romale stvari v kanto, ker jih pol itak ne uporabljam user posted image .

Drugač sem pa zdele končala z likanjem user posted image . Naša pa še spi... Upam, da še mal zdrži user posted image .

_____________________________

Mesečnica

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 14:06:46   
mesecnica
Pa Suzi bravo za generalko user posted image user posted image user posted image . A Žana spi?

_____________________________

Mesečnica

(odgovor članu mesecnica)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 14:08:20   
mesecnica
Evo naša me pa tudi že sliši ko po tipkovnici udarjam. Grem jo nafutrat user posted image .

_____________________________

Mesečnica

(odgovor članu mesecnica)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 14:11:08   
mami28
Oj Elma user posted image
Vidim, da ti mala pridno raste. Zala še ni tko težka user posted image Je pa zlo rada priklopljena na zizo, čeprav velikrat kr brez potrebe, sam da se carta. 21.7. mamo drugo cepljenje in pregled, pa bomo vidl, kolk je kej pridelala user posted image

Bom nabavla ta obroč, sej mende ni tko drag. Da jo vsaj lahk v vodo postavmo user posted image Itak uživa v kopanju, posebno v čofotanju user posted image

(odgovor članu mesecnica)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 14:16:21   
Marusah
Mi mamo ta obroč in smo ga že sprobal. Stane pa okrog 20 eur. Lovro je polno užival...

Sam, a ni morje malo premrzlo za naše user posted image ?

_____________________________

"Don´t warry be happy!!!:))"

(odgovor članu mami28)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 14:17:48   
mami28
Sej me tud to zanima. Kolk pa naj bi bil morje, da bi jo lahk kopala?

(odgovor članu Marusah)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 14:20:38   
Marusah
Pojma nimamuser posted image  Lovro se buni, če mu doma mal hladnej vodo naštimam. Je kot penzionist - za v toplice user posted image

_____________________________

"Don´t warry be happy!!!:))"

(odgovor članu mami28)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 14:29:03   
larisa
Naš se tud buni če ga dam v morje. user posted image  kar nogice dviguje ven iz vode, tud penzionist user posted image user posted image user posted image
Sem pa vprašala pediatra kolk more bit topla voda, pa je reku, da kolikor user posted image  hoče, da je user posted image . Če se buni pol mu že ne paše, če mu je pa tud 22 stopinj ok, pol moraš pa sam pazit, da ni predolgo notri, ker se mu ledvičke preveč ohlajajo. Tako lekcijo sem jaz dobila user posted image

A grejo lahko naši user posted image  v tiste hotelske bazene, notranje?

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu Marusah)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 14:30:14   
Suzi*
IZVIRNO SPOROČILO: mesecnica

Pa Suzi bravo za generalko user posted image user posted image user posted image . A Žana spi?


ja, žana je spala, zdej pa že kriči in maha in tolče po mizi kle pr men v naročju. user posted image
ampak res, kol enih pi***** se nabere odprtih. jaz sem tud vse pometala stran. zdej je pa tolk prostora. tud v hladilniku sem čistko nardila. uh. samo upam, da mi tamala dovoli, da še skončam.

ej, dobra ideja to s škatlami. jaz sicer odprti gres pa polento, drobtine, corn flakes, čokolino.....dam kar v večje stelkene kozarce. ampak me moti zdej ker ni roka uporabe. user posted image  

freda bomo pa mi čez vikend v toplicah sprobal, v jeseni pa verjetno pičiva na plavanje za dojenčke. morje pa...hm, bomo vidli če bo dost toplo, da bi jo not dala....je pa verjetno odvisno tud od samga user posted image  kolk kej hladneje vodo prenaša. jaz naši nikol nisem dala 37 st. toplo, kokr priporočajo, vedno po občutku toplo...verjetno kakšnih 30. 

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu mesecnica)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 14:34:00   
ELMA
Elma že je GH mami ,ker je v zizah premal mlekca , ji dajam AM , in GH .
Zafredov obroč vam povem da je moja kr presenetljivo sedela not ,
ji je blo zanimivo , ni se nič bunila.


_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 14:38:51   
Marusah
IZVIRNO SPOROČILO: larisa


A grejo lahko naši user posted image  v tiste hotelske bazene, notranje?


Lahko, samo planičke za v vodo morjo imet oblečene. Ne smejo bit nageci.

_____________________________

"Don´t warry be happy!!!:))"

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 14:38:58   
ELMA
ej, dobra ideja to s škatlami. jaz sicer odprti gres pa polento, drobtine, corn flakes, čokolino.....dam kar v večje stelkene kozarce. ampak me moti zdej ker ni roka uporabe.


Jaz tudi imam vse  shranjeno v plastičnim  škatlami , in je boljš , zdej so v mercatoru imeli za pike , ful lepe škatle in se tko lepo zaprejo da lahko tudi tekućino maš not , pa se nič ne polije .Sem si kr dva kompleta kupila .

_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 14:40:35   
ELMA
Zdej pa res grem stran od računalnika user posted image  pride domou je treba kosilo skuhat .

_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 14:47:55   
larisa
Ja za pleničke vem user posted image  Bolj me zanima zato, ker je ponavadi tak dost vlažen in težek zrak v teh bazenskih kompleksih, pa ful klora v vodi user posted image user posted image user posted image  pa zato ne vem kolk časa smo lahko tam user posted image  

Suzi kam že vi pičite?

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 14:50:19   
mesecnica
IZVIRNO SPOROČILO: ELMA

ej, dobra ideja to s škatlami. jaz sicer odprti gres pa polento, drobtine, corn flakes, čokolino.....dam kar v večje stelkene kozarce. ampak me moti zdej ker ni roka uporabe.


Jaz tudi imam vse  shranjeno v plastičnim  škatlami , in je boljš , zdej so v mercatoru imeli za pike , ful lepe škatle in se tko lepo zaprejo da lahko tudi tekućino maš not , pa se nič ne polije .Sem si kr dva kompleta kupila .


Jaz sem podobne kupila v Merkurju, ker so mi bile te iz Mercatorja prenizke. Pa je tudi pisalo 100% diht, pa sem probala vodo noter natočt pa je prišlo čez user posted image . So pa isti sistem zapiranja kot v Mercatorju Lock Lock od Curverja. Mah saj ni važno. Naš je rekel, da bibe ne morejo not user posted image .

_____________________________

Mesečnica

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 14:53:55   
ella79
larisa uživaj danes na koncertu user posted image

men se morje tudi zdi premrzlo, sploh za takole majhne otročke user posted image naša mora imeti doma obvezno vodo najmanj 37 stopinj, je tudi pravi penzionist user posted image tako da smo mi letos sam nogice mal namakal, pa še to se je prvi dan pritoževala, k je bila bolj mrzla voda, potem k se je mal segrela, pa ni bilo problema user posted image da bi pa celo, mi tudi na misel ni prišlo, ker je bila še meni mrzla user posted image

sem ji danes drugič dala GH, pa ji ne gre najbolje. Bo treba kakšno sadje pobat, bučke ji niso njami user posted image al pa korenček, k je bolj sladek


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 14:53:58   
mami28
Hvala za odgovore. Me prav zanima, kak bo naši pasala mal hladnejša morska voda user posted image





(odgovor članu mesecnica)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?