|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
18.7.2008 10:45:33   
muška
Zakaj ne, daj povej? user posted image

Sem se pa tudi jaz včeraj malo pogovarjala z babico o tej naši parceli, pa kaj je bilo tukaj prej itn., in mi je povedala nekaj strašnega iz bližnje okolice user posted image  , skatka verjamem! No tukaj ni prej ni nič stalo, samo polje in vinogradi, pa tudi tista hiša, katero je dobila skupaj s parcelo za doto - no iz tiste hiše so se takratnji lastniki izselili.
Pa a katera ve, zakaj se že en teden zbujam točno ob 3 zjutraj? user posted image  Potem imam seveda polno glavo vsega in ko se vležem na hrbet me ful tišči dol , kot da bi me nevidne roke tiščale ob posteljo, tako da moram zbrat ful moči in koncentracije, da se obrnem na bok. user posted image  
Malo me že moti vse skupaj in grem ponoči prav z težkim srcem spat.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
18.7.2008 11:08:41   
oka
IZVIRNO SPOROČILO: caffee





Enakouser posted image Samo, ko pa gledam tisto oddajo na Zone Reallty je pa tut mene včasih pošteno strah.

Ps.: a se mogoče še kateri dogaja, da se med spanjem odlepi od lastnega telesa?user posted image Jz imam pogostokrat tak ful čuden občutek - spim, pa vendarle plujem po prostorih. V teh "čudnih sanjah" ali nočni mori, al kako naj temu sploh rečem, ponavadi hočem prižgati luč - pa nobena ne dela oz. nikakor jo ne morem prižgati.
Enkrat se mi je v takih "lebdečih" sanjah zgodilo, da sem v kuhinjskem oknu videla svoj odsev - kako lebdim. Ful sem se ustrašila, kot da bi videla duha - samo sebeuser posted image . S krikom sem se zbudila, vsa sem se tresla. Kar je bilo pa še najbolj "čudno" je bilo pa to, da je bilo moje telo na otip hladno - roke in noge mrzle, trebuh hladen...Ko sem babici to povedala je na moje začudenje rekla samo: "nič hudega, tudi to se dogaja"user posted image Pravi, da sem tako kot ona, rojen medij, ampak, da še nisem dovolj zrela. Da bo že prišel čas...Po teh sanjah in babičini reakciji sem spoznala, da verjetno to sploh niso sanje, ampak dejansko se lahko odlepim od svojega telesauser posted image user posted image

Mah...bom rajši nehala z mojimi zgodbami, ker tiste ki v te stvari ne verjamete me boste imele za čudnouser posted image user posted image



Za to kar si ti doživela je en izraz, ampak se ga za hudiča ne morem spomniti. To zapuščanje telesa je treniral en moj kolega in ko mu je uspelo, se je tako prestrašil, ker obstaja tudi možnost, da se ne vrneš, da ga je minilo. Mi je razlagal, da je to počel Nikola Tesla. Gre za to, da ti telo počiva, tvoje misli pa lahko delujejo normalno oz. še bolj intenzivno kot v budnem stanju. To naj bi trajalo od 2-3 ure in ko se "zbudiš" si spočit kot bi spal 10 ur. Je pa kot sem že rekla to lahko nevarno, ker se moraš znati tudi "vrniti". Velko mi je razlagal o tem, pa sem na žalost kar nekaj že pozabila, verjamem pa, da je to možno.

Kar pa se duhcev in otrok tiče, sem nekje prebrala razlago, da naj bi mali otroci (dojenčki) imeli to zmožnost, da zapuščajo svoje telo in se vračajo v svet iz katerega so prišli, po treh letih pa naj bi jih ta sposobnost zapustila. Zato naj bi tudi imeli sposobnost videnja duhcev in komunikacije. Ne vem če je to res, ampak  sinova izkušnja (njegovo obnašanje v nekem trenutku) kmalu po smrti mojega očeta mi je dala malo misliti tudi o tem.
Imam pa izkušnjo, ko se je ob smrti mojega očeta javila žena enega njegovega prijatelja, ki naj bi komunicirala z mrtvimi in se je odločila, da bo poklicala mojega očeta. Ga je, posnela se je na kaseto in nam jo dala. Ne vem kaj sem pričakovala, ampak tisto kar je ona posnela definitivno ni bil moj oče, temveč nas je gospa gladko nasmodila. Da o tem, da je trdila, da se moj oče zdaj na Merkurju ukvarja z medplanetarnim pravom ne bi izgubljala besed. Več kot očitno je bilo, da je teta ena velika šarlatanka.
Je pa tudi res, da nam je smrt taka skrivnost in vse okoli tega se nam zdi zelo skrivnostno, že kar  strašljivo in mogoče ravno zaradi tega in ker se ne moremo sprijazniti, da potem ni nič več, iščemo razne duhce in s tem dokaz, da obstaja življenje po življenju.

p.s. caffee nisi edina s takimi zgodbamiuser posted image


< Sporočilo je popravil oka -- 18.7.2008 11:11:29 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
18.7.2008 11:19:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: oka

. caffee nisi edina s takimi zgodbamiuser posted image



Vem da ne, zelo rada bi slišala tudi zgodbe ostalihuser posted image

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
18.7.2008 11:54:38   
Anonimen
To mi je pa stara mama povedala;
Bila je se majhna,so sedeli zvecer z druzino za mizo,pa na okno potrka.Na vprasanje,kdo je,dobijo odgovor,stric iz Amerike.So odprli,vendar zunaj ni bilo nikogar,cez cas so pa dobili pismo,da je stric iz Amerike umrl,na dan ko naj bi bil pred njihovimi vratiuser posted image .
Pa eno noc,bilo je se med vojno,ko je sla na WC,je zagledala na polju sosedovega fanta,partizana,kako nekaj kuri oz.pece.Ker je bila zaradi noci in teme prestrasena,se mu ni priblizala,je pa sla naslednji dan tja pogledat,pa ni bilo prav nobenih sledi o kaksnem pogoriscu.
So pa kmalu izvedeli da je fant padel v boju.Stara mama si je razlagala,da se je prisel od nje poslovit,saj sta se rada videla. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
18.7.2008 12:03:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: muška

Zakaj ne, daj povej? user posted image

Sem se pa tudi jaz včeraj malo pogovarjala z babico o tej naši parceli, pa kaj je bilo tukaj prej itn., in mi je povedala nekaj strašnega iz bližnje okolice user posted image  , skatka verjamem! No tukaj ni prej ni nič stalo, samo polje in vinogradi, pa tudi tista hiša, katero je dobila skupaj s parcelo za doto - no iz tiste hiše so se takratnji lastniki izselili.
Pa a katera ve, zakaj se že en teden zbujam točno ob 3 zjutraj? user posted image  Potem imam seveda polno glavo vsega in ko se vležem na hrbet me ful tišči dol , kot da bi me nevidne roke tiščale ob posteljo, tako da moram zbrat ful moči in koncentracije, da se obrnem na bok. user posted image  
Malo me že moti vse skupaj in grem ponoči prav z težkim srcem spat.


Muska, ali se ni Emily Rose iz filma Exorcizmus prav tako ob 3h ponoci zbujala,potem se je pa pricela morauser posted image ...

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
18.7.2008 12:04:22   
oka
caffee imaš zsuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
18.7.2008 12:06:53   
pikica*
Sem ravno začela pisat o tem, da verjamem v te zadeve in da se mi je že zgodilo par stvari, ki so mi to potrdile.....in me je skoraj kap. Kar naenkrat se je vklopil tist Fisher Price-ov  Magični lonček in reče I love you. Pa ni nikogar v njegovi bližini, ker mali spi. Zdaj si pa naj vsak misli svoje.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
18.7.2008 12:07:34   
muška
To, kar si opisala Kleopatra se dogaja moji mami. Kot da bi se prišli umrli poslovit od nje. Slabih 14 dni nazaj, je mami umrl stric. Sanjala je, da je srečala nekje sredi naše vasi, ko je šel mimo nje, bil je zelo lepo oblečen in postaven. Obrnil se je, jo pogledal, nato pa nadaljeval svojo pot. Na vsezgodaj zjutraj je prejela klic, da je umrl točno ob polnoči user posted image  .

Pa ko je umrl naš sosed. Snežilo je, mama je bila doma na bolniški. In sliši pred vrati stopinje in kako si nekdo iz čevljev stresa sneg. No ko ni in ni pozvonilo je šla pogledat, seveda ničesar, niti stopinj. Čez nekaj časa, klic, da je umrl.
Pa še in še takih zgodb ima mama na zalogi. Jaz takih sanj nimam.

Pa mamina mlajša sestra. Njej se zgodi tako 2x letno, da se ponoči zbudi, ker jo nekaj strašno tišči ob posteljo. No ko odpre oči, nad njo lebdi svetloba. je rekla, da jo je bilo prvič in drugič zelo zelo strah, zdaj pa ji je samo neprijetno.
In ko se je malo pozanimala okoli, naj bi bila ta svetloba duša, ki se vrača. Kaj točno naj bi to pomenilo ne vem, da se vrača duša skozi njo? NImam pojma.

< Sporočilo je popravil muška -- 18.7.2008 12:10:38 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
18.7.2008 12:11:58   
muška
joj ne me strašit no user posted image  .


Muska, ali se ni Emily Rose iz filma Exorcizmus prav tako ob 3h ponoci zbujala,potem se je pa pricela morauser posted image ...


< Sporočilo je popravil muška -- 18.7.2008 12:12:50 >

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
18.7.2008 12:13:38   
Anonimen
Ko je meni stara mama umrla,sem imela vec mesecev strasljive sanje,pa v vseh je bila stara mama gl.oseba.Sem se vedno vsa prestrasena zbudila,pa sem jo imela najraje na svetu.
Mi je oce rekel,da mora prihaja od tega,ker se od stare mame se nisem poslovila,oz.nisem se sprejela njene smrti,in ona zaradi mene ne more oditi(med angele,v nebesa...):

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
18.7.2008 13:03:29   
baguSka
uff caffe... ti pa ze nirvano dozivljas vidm... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
18.7.2008 13:58:54   
amaya
Otroci imajo tja nekje do 4 leta še vedno zelo odprto tretje oko. To je intuicija, 6 čut in še marsikaj v enem. Podoživljajo tudi stvari, ki so jih doživeli v prejšnjem življenju in se tudi igrajo. Moja sestra se je kot otrok vedno igrala, da nosi svojemu otroku rožice na grob. Nabirala je rožice, delala šopke in jih nosila na nek imaginaren grobuser posted image . midve z mamo sva jo samo čudno gledali. Danes vem za kaj gre, takrat pa se nam je zdela malo user posted image . Duše so si lahko tudi povezane v več življenjih, kar pomeni, da so lahko že sobivale skupaj. lahko sta si bila v nekem življenju partnerja, v tem pa oče in hčerka, prijatelja, itd.....No, moje sanje iz prejšnjega življenja, so povezane z mojo sestro in njenim grobekom.....v prejšnjem življenju sem bila jaz njena hčerka in je meni nosila rožice......to smo z mamo štekale, po mojih sanjah.........user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
18.7.2008 15:10:08   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

Otroci imajo tja nekje do 4 leta še vedno zelo odprto tretje oko. To je intuicija, 6 čut in še marsikaj v enem.


Se popolnoma strinjam. Naša punči (2 leti in pol) že nekaj časa govori o nekem stricu. Na začetku se ga je še bala, zdaj pa ga ima za svojega. In ko pride domov, najprej pokliče tega stricauser posted image
Pred časom pa je sredi noči začela histerično kričat. Mož je šel pogledat kaj je in hčerka je začela razlagat, da je bil pri njej stric in da jo je prijel za roko. Mož jo je prepričeval, da je sanjala, ona pa je trdila, da je bil res tam. V tistem se je (na drugi strani sobe) oglasil tisti pametni kuža. Naslednje jutro sem jo vprašala kakšen stric je bil ponoči pri njej in spet se je oglasil pametni kuža. Od takrat naprej kužka ponoči raje izklapljamouser posted image .

< Sporočilo je popravil pikica* -- 18.7.2008 15:12:57 >

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
18.7.2008 15:14:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

No, moje sanje iz prejšnjega življenja, so povezane z mojo sestro in njenim grobekom.....v prejšnjem življenju sem bila jaz njena hčerka in je meni nosila rožice......to smo z mamo štekale, po mojih sanjah.........user posted image


Si bila že na regresiji?

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
18.7.2008 16:10:34   
nanč
Jaz pa imam doma skoz feeling,da vidim neke sence ki šibajo sem in tja,pa res nevem al sem malouser posted image al je res kaj na tem?Skoz mi je neprijetno če sem sama doma,da o nočeh ne govorim.Dvakrat sem doživela,da se je duša prišla poslovit ob smrti.Pa vsega tega me je strah....skoz pa čutim nekaj...nevem kaj????!!

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
18.7.2008 21:23:28   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

No, moje sanje iz prejšnjega življenja, so povezane z mojo sestro in njenim grobekom.....v prejšnjem življenju sem bila jaz njena hčerka in je meni nosila rožice......to smo z mamo štekale, po mojih sanjah.........user posted image


Si bila že na regresiji?



ne nisem bila.....lahko pa malo z intuicijo povežeš....pa še pomoč prijatelja user posted image

drugače pa sva z mamo rade kdaj pa kdaj malo v karte pokukale.....sedaj že nekaj časa samevajo in prah nabirajo user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
18.7.2008 21:31:43   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: nanč

Jaz pa imam doma skoz feeling,da vidim neke sence ki šibajo sem in tja,pa res nevem al sem malouser posted image al je res kaj na tem?Skoz mi je neprijetno če sem sama doma,da o nočeh ne govorim.Dvakrat sem doživela,da se je duša prišla poslovit ob smrti.Pa vsega tega me je strah....skoz pa čutim nekaj...nevem kaj????!!


Verjam, ker sem sama že marsikaj doživela a o tem ravno ne govorim rada tako javno.

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
18.7.2008 21:47:42   
nanč
Zakaj ne silvya?

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
18.7.2008 22:11:06   
*žaži*
madoniš punce...kaj vse se vam dogaja user posted image ...men se do sedaj še nikol ni, nič nisem videla.....ne vidim dobro- imam močno dioptrijo user posted image
naša hiša je že zelo stara...sam js nč ne zaznavam, pa je umrlo že veliko generacij tu user posted image
še dobr, da ne...kr če bi....bi začela iskat drugje bivališče, resnično

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
18.7.2008 22:12:48   
silvya


IZVIRNO SPOROČILO: nanč

Zakaj ne silvya?


Zato, ker so zadnje take zadeve povezane z mojo punčko.


(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
19.7.2008 7:24:53   
nanč
ojoj,se mi zdi,da to ne bo nič dobrega,ne drezam več,ker se že čist pahjenauser posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: zone reality- prikazovanje duhov
19.7.2008 8:39:38   
Sonnja
IZVIRNO SPOROČILO: oka

IZVIRNO SPOROČILO: caffee





Enakouser posted image Samo, ko pa gledam tisto oddajo na Zone Reallty je pa tut mene včasih pošteno strah.

Ps.: a se mogoče še kateri dogaja, da se med spanjem odlepi od lastnega telesa?user posted image Jz imam pogostokrat tak ful čuden občutek - spim, pa vendarle plujem po prostorih. V teh "čudnih sanjah" ali nočni mori, al kako naj temu sploh rečem, ponavadi hočem prižgati luč - pa nobena ne dela oz. nikakor jo ne morem prižgati.
Enkrat se mi je v takih "lebdečih" sanjah zgodilo, da sem v kuhinjskem oknu videla svoj odsev - kako lebdim. Ful sem se ustrašila, kot da bi videla duha - samo sebeuser posted image . S krikom sem se zbudila, vsa sem se tresla. Kar je bilo pa še najbolj "čudno" je bilo pa to, da je bilo moje telo na otip hladno - roke in noge mrzle, trebuh hladen...Ko sem babici to povedala je na moje začudenje rekla samo: "nič hudega, tudi to se dogaja"user posted image Pravi, da sem tako kot ona, rojen medij, ampak, da še nisem dovolj zrela. Da bo že prišel čas...Po teh sanjah in babičini reakciji sem spoznala, da verjetno to sploh niso sanje, ampak dejansko se lahko odlepim od svojega telesauser posted image user posted image

Mah...bom rajši nehala z mojimi zgodbami, ker tiste ki v te stvari ne verjamete me boste imele za čudnouser posted image user posted image



Za to kar si ti doživela je en izraz, ampak se ga za hudiča ne morem spomniti. To zapuščanje telesa je treniral en moj kolega in ko mu je uspelo, se je tako prestrašil, ker obstaja tudi možnost, da se ne vrneš, da ga je minilo. Mi je razlagal, da je to počel Nikola Tesla. Gre za to, da ti telo počiva, tvoje misli pa lahko delujejo normalno oz. še bolj intenzivno kot v budnem stanju. To naj bi trajalo od 2-3 ure in ko se "zbudiš" si spočit kot bi spal 10 ur. Je pa kot sem že rekla to lahko nevarno, ker se moraš znati tudi "vrniti". Velko mi je razlagal o tem, pa sem na žalost kar nekaj že pozabila, verjamem pa, da je to možno.

Kar pa se duhcev in otrok tiče, sem nekje prebrala razlago, da naj bi mali otroci (dojenčki) imeli to zmožnost, da zapuščajo svoje telo in se vračajo v svet iz katerega so prišli, po treh letih pa naj bi jih ta sposobnost zapustila. Zato naj bi tudi imeli sposobnost videnja duhcev in komunikacije. Ne vem če je to res, ampak  sinova izkušnja (njegovo obnašanje v nekem trenutku) kmalu po smrti mojega očeta mi je dala malo misliti tudi o tem.
Imam pa izkušnjo, ko se je ob smrti mojega očeta javila žena enega njegovega prijatelja, ki naj bi komunicirala z mrtvimi in se je odločila, da bo poklicala mojega očeta. Ga je, posnela se je na kaseto in nam jo dala. Ne vem kaj sem pričakovala, ampak tisto kar je ona posnela definitivno ni bil moj oče, temveč nas je gospa gladko nasmodila. Da o tem, da je trdila, da se moj oče zdaj na Merkurju ukvarja z medplanetarnim pravom ne bi izgubljala besed. Več kot očitno je bilo, da je teta ena velika šarlatanka.
Je pa tudi res, da nam je smrt taka skrivnost in vse okoli tega se nam zdi zelo skrivnostno, že kar  strašljivo in mogoče ravno zaradi tega in ker se ne moremo sprijazniti, da potem ni nič več, iščemo razne duhce in s tem dokaz, da obstaja življenje po življenju.

p.s. caffee nisi edina s takimi zgodbamiuser posted image



no tole se meni dogaja že od malih nog in nikoli nisem vedela kako naj opišem včasih prav trznem in se zbudim mislim da v trenutku "ko se vrnem nazaj" ampak nisem vedela a je to nekaj neobičajnega sem mislila da je to del spanja in sanjuser posted image
se pa že cel čas izogibam tej temi zdaj pa sem morala pogledat za kaj se gre.(ker sem sama doma moj ej službeno odsoten in potem moram zvečer sama zaspat)

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 97
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?