|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: URBAN ali MAKS; ANA ali ZALA
21.7.2008 12:11:41   
NevenkaP
U Gina, kakšna analiza. Ne bi o tem, ali zdrži vodo ali ne. A se ti da še v eni izčrpni analizi okarakterizirat ime Barbara? To bi me res zanimalo.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: URBAN ali MAKS; ANA ali ZALA
22.7.2008 10:04:12   
byanca
ZALA IN MAKS

(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: URBAN ali MAKS; ANA ali ZALA
22.7.2008 10:20:43   
Jutra
Za imena bi samo komentirala, da je An in Zal že zelo veliko... pa Maksov tudi...

Mi je pa všeč debata, ki se je razvila - kakšen vpliv ima ime na karakter. Se strinjam z Ginouser posted image , pa čeprav nekatere tako zelo user posted image  Čudno, da potem tako upoštevate numerologijo imen, pa horoskope in drugo sranje (očitno).user posted image

Zasmehujemo in smejemo se ponavadi tistim stvarem, o katerih premalo vemo ali pa človeški neumnosti.user posted image

Tudi jaz sem mnenja, da ime delno(!) okarakterizira človeka. Ker sem v življenju spoznala veliko ljudi, sem se že dostikrat čudila, kako so si ljudje z istim imenom podobni v nekaterih stvareh. Da imajo Irene nekaj skupnega, pa Janezi, Katje, Aleši, Barbare, Jani, Tije, ...... Jaz opazim takšne stvari, imam pač srečo neuser posted image  

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu VRTNICA84)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: URBAN ali MAKS; ANA ali ZALA
22.7.2008 11:55:51   
Gina
Pa kje sem napisala, da so VSI Maksi in Zale taki? Kje? Kako je to zanimivo, da čeprav napišeš: "Še enkrat poudarjam, da gre zgolj za tiste, ki jih jaz osebno poznam", ljudje preberejo kakor oni hočejo prebrat. Posplošijo na vse. Žalostno.

Maksica sori, tvojega maksa ne štejem med tiste makse, ki jih poznam, sem ga pa res videla 1x ali 2x, in je bil takrat res eno zelo prijazno bitje, vendar prav gotovo zato, ker si ti take sorte in to prenašaš naprej tako z geni, kot z vedenjem.  Pozabila sem sploh, da je tvoj maks. Tudi to sem napisala, da prav gotovo starši prenašajo svoje vzore naprej - vendar pogosto isti tip starša izbere isti tip imena. Seveda to ni nujno res, večkrat pa je temu tako.

Nevenka, meni je res ime barbara, saj imam napisano to v opisu, ni glih težko do podatka priti, ker je javen. Pomeni pa to, da te zanimam, ker sicer ne bi ti odpirala mojega opisa. Drugače pa čist nobene kaj ekstra nevljudne barbare ne poznam, še manj eksta egoistične. Lahko pa da obstajajo, ker je morda tudi nek drug tip starša izbral to ime za svojega otroka. Je pa to zelo dolgočasno ime, ki ga jaz ne bi dala svojemu otroku.  

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: URBAN ali MAKS; ANA ali ZALA
22.7.2008 12:01:58   
LinaK
urban in anauser posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: URBAN ali MAKS; ANA ali ZALA
22.7.2008 13:33:23   
VRTNICA84
Ojla punce!

Hvala, da ste mi pomagale o izbiri imena.

Glede pomena imen pa nisem nobene nič vprašala in se mi zdijo določeni komentarji nevmesni. Če pa se hočete med sabo prepirat kaj pomeni katero ime pa si odprite novo temo in se lahko tam pričkate o tem.

Pa brez zamere, takšno je pač moje mnjenje!

(odgovor članu LinaK)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: URBAN ali MAKS; ANA ali ZALA
22.7.2008 13:34:02   
tinkatonka



user posted image   Zala
user posted image   Urban



_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu VRTNICA84)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: URBAN ali MAKS; ANA ali ZALA
22.7.2008 14:46:37   
Enolla
Gina sama v numerologijo verjamem - vendar numerološko gledano, je potrebno gledati ime in priimek za resno analizo. Sama nekako ne morem verjeti, da poznaš recimo dve ali tri Zale s popolnoma enakimi lastnosti, ker je recimo en par staršev dal svoje ime deklici zaradi tega kar praviš ti, drugi pa zaradi tega ker je trenutno moderno brez globljih razlogov in analiz. In se mi zdi skoraj nemogoče da bi bile obe sebični, bolj se mi zdi, da je to,da je ena sebična etiketa tudi za drugo.

Zanimivo pa se mi zdi tvoje razmišljanje glede imena Barbara - v izhodišču izhaja iz hebrejščine, koren je barbaros, kar pomeni tujka. Vse kar je iz tujine pa je boljše, bolj skrivnostno ker je nedosegljivo, ima mogoče malček mistični proizvok zato se mi nikakor ne zdi dolgočasno. Imava pa skupnega to, da ga tudi jaz svojim otrokom ne bi dala. Svoje ime sem jaz dobila ker je bilo v tistih časih moderno in smo bile v razredu vedno vsaj dve iz istim imenom - različne kot noč, moj brat pa nosi partizansko ime svojega starega očeta.

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: URBAN ali MAKS; ANA ali ZALA
22.7.2008 14:47:41   
*lenc@*
IZVIRNO SPOROČILO: byanca

ZALA IN MAKS


enako



_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu byanca)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: URBAN ali MAKS; ANA ali ZALA
22.7.2008 15:21:33   
Jutra
IZVIRNO SPOROČILO: VRTNICA84

Ojla punce!

Hvala, da ste mi pomagale o izbiri imena.

Glede pomena imen pa nisem nobene nič vprašala in se mi zdijo določeni komentarji nevmesni. Če pa se hočete med sabo prepirat kaj pomeni katero ime pa si odprite novo temo in se lahko tam pričkate o tem.

Pa brez zamere, takšno je pač moje mnjenje!


Vrtnica84, se ti opravičujem, da sem s svojim postom smetila po tvoji temi. Moje mnenje je bilo res nevmesno glede na tvoje zastavljeno vprašanje. Ker pa se na temah o izbiri imen včasih razvijejo zanimive debate, sem se vključila vanjo.

Drugače pa je moje mnenje med drugim tudi to, da bodoči starši, ki za pomoč pri izbiri imena sprašujejo neznance na forumu, nimajo lastnega mnenja ali pa prešibko hrbtenico, da bi se sami odločili o stvareh v svojem življenju.user posted image

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu VRTNICA84)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: URBAN ali MAKS; ANA ali ZALA
22.7.2008 15:52:09   
Tanik
Urban in Zala

_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: URBAN ali MAKS; ANA ali ZALA
22.7.2008 17:14:51   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: Jutra

IZVIRNO SPOROČILO: VRTNICA84

Hvala, da ste mi pomagale o izbiri imena.



Drugače pa je moje mnenje med drugim tudi to, da bodoči starši, ki za pomoč pri izbiri imena sprašujejo neznance na forumu, nimajo lastnega mnenja ali pa prešibko hrbtenico, da bi se sami odločili o stvareh v svojem življenju.user posted image


A se lahk podpišem, Jutra?

Me pa vseen firbec matra, kaj si izbrala, vrtnica84.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   [Brisano sporočilo]
22.7.2008 17:52:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lyra*)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: URBAN ali MAKS; ANA ali ZALA
23.7.2008 11:49:18   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

IZVIRNO SPOROČILO: Jutra

IZVIRNO SPOROČILO: VRTNICA84

Hvala, da ste mi pomagale o izbiri imena.



Drugače pa je moje mnenje med drugim tudi to, da bodoči starši, ki za pomoč pri izbiri imena sprašujejo neznance na forumu, nimajo lastnega mnenja ali pa prešibko hrbtenico, da bi se sami odločili o stvareh v svojem življenju.user posted image


A se lahk podpišem, Jutra?



Tudi jaz se podpišem.
A veš, če sprašuješ na forumu, kaj je ljudem bolj všeč, potem ti je najbrž pomembno, kako ljudje sprejemajo ime tvojega otroka. In če si hotela vedeti, kaj mislimo, si pač izvedela, tako to je na forumih - včasih slišiš kakšna tebi čist čudna mnenja, meni so pa kakšna druga mnenja čudna, recimo taka, da nekdo ne vidi nobene povezave med imeni, samo tak je lajf, različni smo.

btw, numerološko je barbara nesrečno ime, ker da št. 11 in ni nikdar ok, niti v kombinaciji z ne vem kako krasnim priimkom - ga pa priimek seveda lahko omili na področju, kjer število 11 prinaša slab vpliv - kar pa nima prav nobene veze s hebrejskim tolmačenjem imena.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: URBAN ali MAKS; ANA ali ZALA
25.7.2008 15:45:21   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Ana user posted image + Maks user posted image


Enako.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?