|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vprašanje glede fotografov
17.7.2008 22:58:22   
daddyP
Zanima me kakšne izkušnje imate z fotografi glede poslikanega materiala. Ali dajo fotografi VSE slike na CD, da jih lahko potem še kadarkoli razviješ ali načeloma dobiš samo tiste, ki si jih izbral in naročil takoj za album. Upam, da je vprašanje razumljivouser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vprašanje glede fotografov
18.7.2008 7:19:16   
bankc
Pri meni je fotografinja ta lepe slike dala v album, zraven mi je pa dala vse slike na cd, tako da lahko dajem slike še razvijati. Na cd ni dala samo tistih slik, ki resnično niso ratale in jih je pač zbrisala.

(odgovor članu daddyP)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vprašanje glede fotografov
18.7.2008 7:35:32   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: bankc

Pri meni je fotografinja ta lepe slike dala v album, zraven mi je pa dala vse slike na cd, tako da lahko dajem slike še razvijati. Na cd ni dala samo tistih slik, ki resnično niso ratale in jih je pač zbrisala.


Jap - Najlepše v album. Ostale (plus seveda te najlepše) pa na CD. Kar pa ni ratalo pa niti nismo videli user posted image

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vprašanje glede fotografov
18.7.2008 9:45:44   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: bankc

Pri meni je fotografinja ta lepe slike dala v album, zraven mi je pa dala vse slike na cd, tako da lahko dajem slike še razvijati. Na cd ni dala samo tistih slik, ki resnično niso ratale in jih je pač zbrisala.


Isto.

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vprašanje glede fotografov
18.7.2008 15:58:54   
daddyP
OK tudi pri nas smo dobili CD z vsemi slikami ampak v zelo zmanjšani resoluciji, ki je dejansko primerna samo za pregled in izbor slike nikakor pa ne da bi jo npr. sam sprintal. A je to normalno? Fotografinja je rekla, da so pač njeno avtorsko delo in če jih hočemo vse v polni resoluciji, da jih lahko kupimo user posted image .

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vprašanje glede fotografov
18.7.2008 16:41:23   
lemavrica
Midva sva dobila vse fotke ki jih je naredil, v polni resoluciji in jih lahko kadarkoli printam.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu daddyP)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vprašanje glede fotografov
18.7.2008 18:09:12   
skuštrana
Odvisno kako ste se na začetku dogovorili.

Mi2 sva jih dobila, čeprav jih najin fotograf drugače ne daje, dobiš samo tiste kot v albumu, ostale pa v zmanjšani resoluciji, primerne samo za gledanje.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vprašanje glede fotografov
20.7.2008 21:43:38   
Anja24
Nama je fotograf naredil nekaj čez 300 slik, imava jih le na Cd-ju (ki je, mimigrede, zelo lično izdelan). Te slike pa lahko dava razvit za v album in za svate. Omenjeni fotograf albumov ne dela, zato so slike na CD-ju. Je pa zato cena dosti, dosti nižja.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vprašanje glede fotografov
21.7.2008 8:35:19   
maya2
Midva sva pač iskala fotografa, ki nama bo dal vse slike na cd. Fotografi imajo različno prakso. To bi morala preverit že na začetku, čeprav meni ni jasno kako se lahko zagovarjajo na avtorsko delo, saj mu plačaš da naredi to 'avtorsko delo' zate.... in po moji logiki so zato slike tvoje! Lahko pa se dogovorite, da jih ti njemu dovoliš uporabit za lastne namene (promocija, ....) 

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vprašanje glede fotografov
21.7.2008 14:52:45   
mojca75
se strinjam z Mayo,
vendar če ste se na začetku slabo zmenili te sedaj nataguje da odkupiš še tiste. Moj fotograf mi je dogovorjeno ceno izdelal album, vezan v belo usnje (razvijanje fotk) na CDju pa mi je dal še VSE ostale fotke v originalni resoluciji (1300 slik), le nekaj spacanih je bilo zbrisanih. pa tudi poseben CD z vsemi slikami ki so v albumu, izrezi ...etc, ČB opcijami, tako da če se karkoli zgodi z albumom, lahko al sama naredim al pa prinesem njemu, pa mi ga on še enkrat izdela (jasno ga pač plačam)

mimogrede - Maya javi se kaj na majčicah in čestitke za poroko!user posted image

< Sporočilo je popravil mojca75 -- 21.7.2008 14:53:50 >


_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vprašanje glede fotografov
21.7.2008 15:21:18   
maya2
Mojca75: pozdravljena!! hvala za čestitke... kako ste???user posted image user posted image

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?