|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mariborčanke
20.7.2008 17:31:43   
Vrtnica79
Mi smo bili danes v parku, zdaj pa je šla tavečja z atijem na tekmo. Mi2 z miceno pa sva zdaj same doma in mama malo mira user posted image .


Kaj pa ostale, kje se skrivateuser posted image




_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Mariborčanke
20.7.2008 20:04:11   
koala
Vrtnica mi smo uživali v odlični hrani na čast našega sončka, je bil danes krščen.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Mariborčanke
21.7.2008 9:07:40   
Janey
jutro

kak lep vikend je za nami, v soboto sem tut jaz bla v parku cel popoldan..ta naš park je tak lep. v nedeljo smo pa dolgem času dan preživeli z atijem in smo ful uživali.
vreme nas danes ravno ni naklonjeno za sprehode ane..škoda.



(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Mariborčanke
21.7.2008 10:25:14   
Vrtnica79
Ja, danes pa res vreme ni naklonjeno sprehodom. Škodauser posted image .

Koala čestitke za krstuser posted image .


Kaj pa boste zdaj kaj počele ko nemorete venuser posted image  Me se kar nekak znajdemo, starejša se tako sama zaigra- če ji jeuser posted image - drugače pa hodi za mano in samo jamra kak ji je tečno. Micena pa se tudi trenutno igra na tleh in okoli nje samo pliškoti.

Potem pa tak morem it počasi kuhat, bom Latašo ( starejšo pupo) kar angažirala da mi pomaga. Tako se še malo zamoti, pa še fajn ji je ko lahko pomaga.


Janey a ti pa kr dosti po parku šetašuser posted image Mogoče pa sma celo šle kdaj druga mimo drugeuser posted image .




_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Mariborčanke
21.7.2008 11:04:57   
koala
Vrtnica, midva se nisva pustila motit, na voziček dežno prevleko, mami pa marelo v roke pa črta ven.

Pa hvala za čestitke.
Uspešno kuho vama želim.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Mariborčanke
21.7.2008 12:41:34   
Laubica
Hojla -še ena mariborčanka ki ima doma 2 fanta enega velikega 9 let in enaga 9 mesecev(čez 3 dni)-smo ravnokar iz predčasnega dopusta ker je -ta majhen zbolel-ima vneto uho in grlouser posted image pa 3 dni je imel 40 vročine-greva pol k naši p. se pokazatuser posted image -se beremo

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Mariborčanke
21.7.2008 15:24:43   
willma

...midva se nisva pustila motit, na voziček dežno prevleko, mami pa marelo v roke pa črta ven.
...


Kje pa se sprehajata?

Jaz grem tudi zdaj ven. Greve magari mal po mestu. Je že obema doma skrajno tečno.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Mariborčanke
21.7.2008 17:01:09   
Janey
vrtnica ziher user posted image user posted image moramo se spoznat..čimprej. ko bo prvi lep dan boma mi2 ziher v parku spet.

koala tudi mi2 sma maširala okoli, kaj pa češ, jaka spi ko je tak sveže jaz pa uživam na sprehodu.

laubica pozdravljena. upam da se čimprej pozdravite. bošček maliuser posted image user posted image

punce a se zmenimo en dan v mestu?? prvi dan ko ne bo dežja?? jutri je napovedan??

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Mariborčanke
21.7.2008 20:46:30   
koala
willma midva sva na studencih, tako da je tod okoli najin rajonuser posted image

http://wetter.rtl.de/europa/ubersicht.php?id014026&ort0Maribor   tu je pa link za vremensko napoved

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Mariborčanke
22.7.2008 8:39:49   
Janey
vreme jeuser posted image user posted image samo sonca niuser posted image

dobro jutro

evo moj želodček je poln, jakec še spančka jaz mam pa malo časa za rr. polek tega moram pa naštudirat katero marelo bomo kupili.

prvi lep dan se kaj dobimo ane?

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Mariborčanke
22.7.2008 11:37:08   
Laubica
Od kje ste-ste vse iz centra -jaz sem iz Pobrežja

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Mariborčanke
22.7.2008 14:05:55   
Vrtnica79
Janey a maš kaki zgrešeni klic na telefonuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Mariborčanke
22.7.2008 14:50:10   
Skye
Ojlauser posted image

Končno nam zopet PC dela...ter s tem net, da sem ponovno povezana z zunanjim svetomuser posted image

Punce očitno preveč čvekate, da je tako grdo vreme......marš dež, ga imam počasi dovoljuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79
Skye
joj, tebi pa res svaka ti čast da folgaš 2  princeski . Ja, me zanima če se obedve skupaj zbudita al kaj "motita" druga drugo če katera še spi?


Hvala, hvalauser posted image Ja počasi sta se začeli med sabo motiti...kar pomeni, da kakor hitro se ena zbudi in začne oglašati, ne mine minuta in tud druga že veselo poje...v glavnem mami in oči imata polne roke dela. Še dobro, da imava pomoč babic, ker drugače bi bilo zelo pestrouser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79

Kaj pa boste zdaj kaj počele ko nemorete ven 


Nas to ne ustavi...uporabimo mal večji dežnik, ki prekrije cel voziček, tamali toplo oblečemo in že ga veselo maširamo po dežjuuser posted image

No če boste v parku videle zaporedni voziček za dvojčke od Peg perega...sivo-črne barve...to smo mi.user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

Od kje ste-ste vse iz centra -jaz sem iz Pobrežja


Jaz sem iz centra.

IZVIRNO SPOROČILO: Janey


prvi lep dan se kaj dobimo ane?



Jaz sem za to user posted image user posted image user posted image user posted image


Koala
user posted image user posted image user posted image user posted image za krstuser posted image




_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Mariborčanke
22.7.2008 16:36:02   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

Od kje ste-ste vse iz centra -jaz sem iz Pobrežja



Jaz sem iz centra.

IZVIRNO SPOROČILO: Janey



prvi lep dan se kaj dobimo ane?



Ja, veš da pridem.




_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Mariborčanke
22.7.2008 17:18:46   
Janey
kukuc

vrtnica sori še enkratuser posted image user posted image sem bila najbolj pogrešana oseba v mariboru danesuser posted image mislim ej, pa ko nikoli ne pustim telefona v avtu. potem pa so me vsi klicaliuser posted image user posted image

ja jaz sem tut za to da se čimprej dobimo

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Mariborčanke
22.7.2008 17:19:22   
Janey
laubica jaz sem z bresternice, mam pa mamo na pobrežju in sem vsak dan tam...tam pri malečniškem mostu

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Mariborčanke
22.7.2008 21:35:13   
Laubica
No jaz sem tudi kot punca ali kak naj rečem od 3.razreda živela v centru do 19 leta-je bil park moje igrišče

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Mariborčanke
22.7.2008 21:43:07   
Pandica
Hej bejbe

samo na brzino se vam javim, ker sem v gužvi. Gremo ju3 zjutraj okrog 5h na morje user posted image user posted image user posted image   jeeeee, pa sem dočakala. Kako sem se veselila tega dne, samo še danes spim doma ju3 bom že na morju. Upam, da bomo imeli vreme lepo, da bo se mala lahko veliko kopala, ker full uživa v vodi.

Zdaj pa tut molim, da čimprej zaspi, ker še nimam skoraj nič spakirano in me že panika malo daje, ker sem čakala vse na zadnji trenutek.

No, se tipkamo 1x po 20. avgustu, ko pridemo nazaj domov!

Lepo bodite vse, pazite na svoje user posted image pa naj bodo še v trebuščku al pa tudi ne.

Pa pogrešala vas bom vse user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Mariborčanke
22.7.2008 21:45:43   
Laubica
PANDICA-UŽIVAJTE MAXIMALNOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Moram se potožit da sem ful žalostna-sem ravnokar od dežurnega -je mali ful flekast postal od antibiotika-pa ga dežurna pregleda(zelo fajn dr.Stanislava Ban)pa pravi -saj ima čisto malo uhice in grlo rdeče-zakaj pa ima antibiotik-me je karrrrrrrrrrrrrrrr segreloooooooooooooo -KAKO VČERAJ je imel pri njegovi p. MOČNO VNETE-pa me gleda pa pravi ja nima no-jutri pojdita nazaj -to pa nehajta jest in mu samo fenistil kaplice 3x dnevno dajte-KOMU NAJ VRJAMEM sem jezna kot 100-JUTRI BOM PA ZAROPOTALAAAAAAAAAAAAAAAAAA


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Mariborčanke
23.7.2008 7:56:12   
koala
Laubica upam da se sonček čimprej porihta, danes pa le zahtevaj krvne preizave.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Mariborčanke
23.7.2008 8:24:58   
Intruder24
Pozdravljene Mariborčanke,

še ena se vam pridružujem, nekatere že poznam, nekatere pa še spoznam. Imam 6 mesečnega Vida in sem iz Brezja user posted image .

Je pa vetrovno danes, najbrž ne bova šla ven, da naju ne odpihne...


(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Mariborčanke
23.7.2008 10:44:21   
Vrtnica79
Laubica ojoj, kaj naj ti rečem? Malo se razuser posted image i tam in jim povej svoje. Eh, dandanes res več neveš komu in kaj verjetuser posted image . Pa dobro opraviuser posted image .

Aja, na katero OŠ pa si hodila če je bil park tvoje "dvorišče"user posted image

Pandica uživajuser posted image !

Intruder24 pozdravljenauser posted image user posted image user posted image user posted image . Hmmm imaš pa zanimiv nick- kaj pa pomeniuser posted image


Ja, veter pa piha 100 na urouser posted image .Me prav nič ven ne vleče. Grem zdaj delat testo za pico. Bo to danes naše kosilouser posted image




_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Mariborčanke
23.7.2008 11:16:04   
willma
Mi2 greva čez kakšni dve urci ven.

Mal po mestu (se nama kdo pridruži?), potem greve v porodnišnico še na obisk in naprej k atiju v službo, potem pa skupaj domov user posted image

(odgovor članu Intruder24)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Mariborčanke
23.7.2008 13:49:50   
NadjaB
Halo, tudi jaz se mariborčanka, s Pobrežja.
Janey, od kdo iz Bresternice si ti? lahko na zs. Tam poznam skoraj vse. :))) Imam blizu starše. :))

Laubica, kje pa si ti s Pobrežja??

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Mariborčanke
23.7.2008 14:44:14   
willma

IZVIRNO SPOROČILO: willma

Mi2 greva čez kakšni dve urci ven.

Mal po mestu (se nama kdo pridruži?), potem greve v porodnišnico še na obisk in naprej k atiju v službo, potem pa skupaj domov user posted image

FIGICO!

user posted image dež!
Tako lepo splaniran dan nama je pokvaril.

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?