|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zakaj ne dodajat tekočine dojenčku
20.8.2008 16:31:35   
srki
Ajme, ajme, glede dojenja pa vedno nastane ene dolga kolobocija. Sama obtoževanja zakaj ja in zakaj ne. Vsak naj dela po svoje in verjame v svoj prav in daje otroku tisto, kar misli da je prav. Če pa ni....na napakah se učimo.

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: zakaj ne dodajat tekočine dojenčku
20.8.2008 20:45:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Ajme, ajme, glede dojenja pa vedno nastane ene dolga kolobocija. Sama obtoževanja zakaj ja in zakaj ne. Vsak naj dela po svoje in verjame v svoj prav in daje otroku tisto, kar misli da je prav. Če pa ni....na napakah se učimo.


Se podpišem. Sama sem imela probleme že zaradi dodajanja mleka na flašo, ker potem mala ni znala joške prijet.user posted image Hvala bogu je mleko prišlo nazaj v isti količini kot ga je bilo na začetku in mala je zadovoljna.user posted image Se kar bojim kako bo, ko bo mleka čist zmanjkalo. Je pač nora na joško. user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: zakaj ne dodajat tekočine dojenčku
18.10.2008 13:02:12   
tanja25
Glede dodajanja druge tekočine zraven mleka se meni zdi čisto normalno, ker je otrok po mleku tudi žejen. mene zanima kdo od vas pa ni žejen po mleku?ali vam mleko zadostuje brez da bi še kasneje popil kako drugo tekočino?

lp

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: zakaj ne dodajat tekočine dojenčku
18.10.2008 18:19:51   
kajajaka
No, naša rada pije, velikokrat mleko zavrača, čajček ali vodo pa pije z užitkom tako, da je gotovo žejna. Nikoli ji pa nismo vsiljevali tekočine, smo pač poskusili dati in je pila. Od takrat dajamo vedno za pit.


Mi tudi. In to že od njenega 14 dneva - je bila vročina in smo poskusili...

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: zakaj ne dodajat tekočine dojenčku
18.10.2008 18:27:11   
Doll
tanja kravje mleko ni isto mleko kot materino ;)
Nihče ni rekel,da se ne sme dodajati.Po želji.
materino prvo mleko je vodeno in je za žejo.
Jaz sem rodila po vročini in dokler je bil dojen pa tudi ko smo začeli z GH ni potreboval dodatne tekočine,ker je dobil pri meni

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 105
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?