|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mazanje trebuščkov
22.7.2008 16:10:10   
Šarki
IZVIRNO SPOROČILO: Mandek

Jaz se mažem že od začetka, ker so se mi v preteklosti naredile strije, sedaj pa bi rada vsaj vedela, da sem naredila vse, da do tega ne bi prišlo. Zjutraj se namažem z zelo mastno kremo proti strijam, zvečer pa naredim masažico z oljem. Združim prijetno s koristnim, sploh ker se pustim razvajati mojemu dragemuuser posted image


user posted image tvojuser posted image , jest bi tud tacga melauser posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Mandek)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Mazanje trebuščkov
22.7.2008 18:32:02   
julika
jaz se mažem nekje od 12. tedna,zdaj pa sem v 21. tednu.uporabljam pa olje in kremo od babylove mama.

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Mazanje trebuščkov
22.7.2008 18:32:45   
blackcoffee
user posted image

pozdravljena dekleta,
sem na polovici nosečnosti... in do sedaj pridobila 5 kg.  Trebušček se mi je dokaj hitro začel poznati - že v tretjem mesecu je bil lepo viden, zdaj pa se mi zdi, kot da se je malo ustavil.
Uporablajam kremo Mama donna, ki jo vtrem pred spanjem, to pa je tudi vse.
Pridružujem se mnenju, da je dosti odvisno od strukture kože.
Slišala sem, da je tudi afroditina krema proti strijam dobra.
Lp

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Mazanje trebuščkov
22.7.2008 20:17:28   
ursalara
Jaz sem si mazala trebušček od vsega začetka pa nisem dobila nobene stije je veliko odvisno od kože same!

_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu acitak)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Mazanje trebuščkov
26.7.2008 11:05:44   
ema111
jaz se mažem od 20.tedna z zjutraj z  Bubchen losjonom za nosečnice in zvečer z Bubchen oljem za preprečevanje strij.
Do sedaj še nimam strij, koža je lepo napeta, prožna. Je pa najbrž res odvisno od primera do preimera tipa kože. Pač poskušam čim bolj negovat kožo, da si ne bom pozneje očitala, da nisem mazala pa nebi prišlo do sterij.

Boljše preventiva kot kurativa.user posted image


(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Mazanje trebuščkov
29.7.2008 9:07:34   
T.A.T
Pozdravljene,
zaenkrat se mažem z 100% mandljevim oljem, zanima pa me kje kupujete to eucerinovo kremo(oz.olje al kaj jeuser posted image )???Kakšna jer cena(in koliko je olja)?

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Mazanje trebuščkov
29.7.2008 9:12:25   
sharona
jst se mažem nekje od 15. tedna z WELEDA oljem ... zdaj sem v 26. tednu in koža je še lepa in sijoča ... sem pa nagnjena k strijam, tako da verjetno kakšna kljub vsemu bo ...

(odgovor članu acitak)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Mazanje trebuščkov
29.7.2008 12:31:40   
NATAŠI
jaz sem se začela mazati okrog 15. tedna naprej .... z vichy-jem

(odgovor članu sharona)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
29.7.2008 13:09:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu NATAŠI)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Mazanje trebuščkov
29.7.2008 13:16:00   
Anonimen
Jaz sem se mazala od 10 tedna naprej 2x dnevno z afroditino kremo (dnevna in nočna) in do 8 meseca nisem dobilanobene strije v zadnjih 14 dneh pa sem popokala do konca. Tako da po moje je vseeno s čim se mažeš( krema za telo ali draga krema iz lekarne,..) ker je dosti odvisno od tipa kože, Žal bomo pa čez nekaj časa odšteli kak eur za popravkeuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Mazanje trebuščkov
29.7.2008 18:18:18   
Dali*
T.A.T. Olje Eucerin kupiš v lekarni in stane 14 €, 100 ml ga je v steklenički, prav tako pa tudi mandljevo olje, cene za mandljevo olje pa ne vem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Mazanje trebuščkov
30.7.2008 9:23:25   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

T.A.T. Olje Eucerin kupiš v lekarni in stane 14 €, 100 ml ga je v steklenički, prav tako pa tudi mandljevo olje, cene za mandljevo olje pa ne vem.


200 ml cca. 3 €.


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Mazanje trebuščkov
30.7.2008 14:10:29   
pišapela
Mažem se od 15. tedna dalje in sicer dvakrat na dan. Zjutraj se namažem z mandljevim oljem, zvečer pa me  malo dragi razvaja z eucerinovim oljem. Na začetku sem imela kremo Vichy, vendar mi ni bila tako všeč, pa še hitro jo je zmanjkalo.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Mazanje trebuščkov
30.7.2008 14:49:38   
Izabela_07
Jaz sem se od 3.meseca naprej mazala z olivnim oljem, zjutraj in zvečer, če sem se spomnila pa še kdaj vmes. In nisem dobila nobenih strij user posted image

(odgovor članu pišapela)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Mazanje trebuščkov
30.7.2008 15:33:37   
Bethany
Tudi sama se mažem že od vsega začetka nosečnosti, predvsem zato, ker paše, ko je koža precej suha. Uporabljam pa kar mandljevo olje zvečer in afroditino kremo zjutraj. Neke drage kreme se mi zdi brezveze kupovati, ker če je koža nagnjena k strijam, jih ne bo nič preprečilo. 

(odgovor članu Izabela_07)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Mazanje trebuščkov
5.8.2008 17:16:40   
katja_p
Js se mažem z Eucerinomiv oljem in sem ful zadovoljna z njim. Se pa sploh ne mažem redno, ker se niti ne spomnim ... user posted image  pač ene dvakrat na teden.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Mazanje trebuščkov
5.8.2008 18:21:04   
vesna23
Jaz sem svojega oz. ga maže partner že od 22. tedna. Maževa se z Aventovim oljem, ki je res ful dober, se zelo hitro vpije. Kupiš ga lahko v pikapolonici, babycenter; hkrati pa je to mazanje lep trenutek ko se očka pogovarja in poje najinemu sinčku, le ta pa mu vrača brce.

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Mazanje trebuščkov
5.8.2008 18:46:03   
klavdiy4
Hallo user posted image ......user posted image

Jaz se mažem že vse od začetka z nočno negovalno kremo proti strijem (kozmetika afrodita-skin form) in z bedtime oil (johnson`s baby)...vendar je vse odvisno kakšno kožo imaš- prožno ali ne...

(odgovor članu vesna23)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Mazanje trebuščkov
5.8.2008 18:49:10   
Ploha
jaz se mažem od 3 meseca naprej samo ne vsak dan, recmo vsak 2 ali 3 dan,...uporabljam pa tudi eucerin olje,...

(odgovor članu klavdiy4)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Mazanje trebuščkov
5.8.2008 19:29:30   
Anonimen
user posted image JAZ sem uporabljala pri obehuser posted image DOVE kremo za suho kožo in je delovalouser posted image zdaj pri tretjiuser posted image  isto uporabljamuser posted image upam da bo tudi tokrat delovalouser posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Ploha)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Mazanje trebuščkov
21.10.2008 15:54:51   
T.A.T
Priporočilo babic-Weledino olje za nosečnice-100%naravno...evcerin ni v celoti naraven je kemija in vse ostale v lekarni tudi...
Weleda Dm...škoda da nisem prej zvedla...sedaj mažem in masiram 2-3x na dan in zaenkrat ni nobene nove strije...prej pa vse kaj sem dala na sebe vseeno ni pomagalo...nisem imela sreče...ampak veste kaj to so vseeno najlepše strije na svetu, ker so od moje user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Mazanje trebuščkov
21.10.2008 17:17:50   
annya
Lahko se pocate z ne vem kakšnimi kremami, če ste nagnjene k strijam-imate tanko kožo, vam nobena krema ne bo pomagala!

(odgovor članu acitak)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Mazanje trebuščkov
21.10.2008 17:54:40   
jasminčika
oj. js se mažem že od prvega dneva, pa do 14 dni nazaj nisem mela ene strije. zdaj sem v zadnjem tednu pa mi je trebuh spokal do konca in to tako, da me je prav peklo in močno srbelo. tak, da je to predvsem odvisno od kože in manj od kreme, vsaj po mojem mnenju.

(odgovor članu annya)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Mazanje trebuščkov
21.10.2008 17:56:39   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

nic nisem mazala, strij pa tudi nimam.

se mi zdijo te kreme bolj ali manj mazanje oci, ot kaj drugega.
ce si nagnjena k strijam, jih bos dobila. krema malo omili, odpravi pa ne. ce nisi nagnjena, jih ne bo. samo moje mnenje.


Točno tako. Ker sem se jaz mazala samo s čisto navadnim mlekom za telo in nimam niti ene strije. In to po treh nosečnostih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Mazanje trebuščkov
21.10.2008 17:57:18   
cursa
IZVIRNO SPOROČILO: annya

Lahko se pocate z ne vem kakšnimi kremami, če ste nagnjene k strijam-imate tanko kožo, vam nobena krema ne bo pomagala!


Točno tako, se popolnoma strinjam s tabo. Jest se sem in tja sam tolko namažem, da me ne srbi koža. Sem v 37 tednu in ne pretiravam s kremami in mam čist ok kožo in upam, da bo taka tud do konca ostala. Če pa mi je namenjeno, da se mi pojavijo strije, mi pa tisoč še bolj dragih krem ne bo nič pomagal.

(odgovor članu annya)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?