|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mazanje trebuščkov
27.10.2008 11:56:50   
Pacota
Se ne strinjam! Koza je najvecji cloveski organ, skozi katerega gre marsikaj! In zakaj se ne bi izognili vsaj tistim kemikalijam, ki se jim lahko??

Kot zanimivost (user posted image lahko poskusite, ko ne boste vec nosecke): ce lezimo v banji v katero smo "natankali" tudi alkohol npr. vino, bomo pijani.

(odgovor članu ninca19)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Mazanje trebuščkov
29.10.2008 19:09:58   
T.A.T
Nina ne vem al naj komentiram al naj neuser posted image
sej vem da je najbolje manj komplicirat ipd. bla bla bla...vendar da ne bom dolgovezla(kajti na tvoj post bi lahko roman napisala) bom probala zajet bistvo in odg. na tvoj post-vglavnem če se prehranjujemo z 100 %bio izdelki ipd...hja zelo se trudim, da jem čimbolj zdravo hrano in da se tuširam bolj kot ne samo z navadno vodo in ne uporabljam mil ipd."sran.." ampak kolko je le v mejah zmožnosti kajti bio izdelki so zelo dragi in človek si dandanes težko privošči že nikakvo hrano kaj šele top zdrave zade...zato pa če imam možnost izbrat vsaj pri olju za trebuh kaj v čem ni kemije-bom definitivno to naredila in to za še manj ali isto denarja kot da še z tem škodim otroku!!!kjer lahko naredim nekaj pametnega bom naredila...boljše 5 takih stvari, kot da rečeš ahhh če se že ne prehranjujem normalno zakaj bi se tuširala samo z vodo, zakaj bi si mazala tr. z olji ki so naravni ehhhuser posted image
torej po tem takem če na eni zadevi ne naredimo nič koristnega zakaj bi na katerem drugem področju...hja najboljše da začnemo še kaki liter vinčka na dan prakticirat, sej itaq že z vsem drugim škodimo otrokuuser posted image
sej že z dihanjem mu škodimo, ker v zraku je taka svinjarija da me je groza...nehajmo dihat???
zašla sem v skrajnosti vendar upam da mi je uspelo približat poanto.

(odgovor članu Pacota)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Mazanje trebuščkov
29.10.2008 19:56:52   
Lorencia
A ve katera koliko točno stane Karitejevo maslo - L'occitane..velika doza.

Prej je bilo omenjeno, da je Weleda znamka od Dm-a...to pa slišim prvič, koliko vem je Weleda popolnoma samostojna znamka in jo v Dm-u zgolj prodajajo.

(odgovor članu Pacota)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Mazanje trebuščkov
30.10.2008 16:13:39   
T.A.T
ammm ne vem je znamka od dm al ni...vem da jo imajo samo v dm-u, zato je bilo v tem smislu mogoče predstavljenouser posted image

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Mazanje trebuščkov
30.10.2008 16:19:43   
Lorencia
IZVIRNO SPOROČILO: T.A.T

ammm ne vem je znamka od dm al ni...vem da jo imajo samo v dm-u, zato je bilo v tem smislu mogoče predstavljenouser posted image


Weleda samo v dm-u ??.
Weleda je v vseh bio trgovinah po Sloveniji in tudi trgovinah, ki niso bio ( Tuš drogerija, Mueller itd )....

(odgovor članu T.A.T)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Mazanje trebuščkov
30.10.2008 16:44:26   
Pacota
Res je, ravno vceraj sem videla te izdelke v bio trgovini (sla sem po himalajsko sol)! Sem mislila, da je samo v DM!

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Mazanje trebuščkov
30.10.2008 16:49:28   
T.A.T
žal ne hodim po vseh trgovinah in iščem weledouser posted image rečeno mi pa je bilo tako...zato se opravičujemče sem koga zavedlauser posted image

(odgovor članu Pacota)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Mazanje trebuščkov
31.10.2008 20:39:56   
daisyb
ojla,

jaz sem približno v 7 tednu in uporabljam že kreme....ker se bojim za te strije, ker sem jih dobila že v času, ko sem zelo shujšala. zvečer se namažem kar z mandljevim oljem, ker mi je vseeno, če sem mal bolj mastna. zjutraj pa uporabljam eno drugo kremo. od treh mesecev naprej pa bom uporabljala elancyl kremo od Galenic. moja sestrična mi jo je priporočila..baje je njej kar pomagala. sedaj se je še ne upam, ker piše, da je za od treh mesecev naprej..ne vem, če ima prej kake vplive na plod.

lp

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Mazanje trebuščkov
1.11.2008 15:35:47   
Tinko Polovinko iz M
 
Jaz uporabljam pa kar kokosovo olje iz bio trgovine. pomoje boljse kot vse kreme skupaj.  http://www.indirekt.si/scena/moda/111267/?apage=2

(odgovor članu daisyb)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Mazanje trebuščkov
1.11.2008 15:59:02   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: ninca19

vse ki pišete da olje lahko škodi otroku, če bi, bi najprej škodlo tebi in ne otroku. zato nevem zakaj tak komplicirate. tud tista olja na katerih piše da so naravna vsebujejo nekaj kemije. in če že tak gledate na to kaka so olja, potem se tud prehranjujete sigurno samo z 100% naravno hrano, ki je po možnosti pridelana doma (hrana namreč prej pride do otroka kot pa olje). pa tudi tuširate se z doma narejenimi olji.
nočem bit nesramna sam včasih opažam da ženske rade pretiravate v tistih stvareh ki niti niso tako pomembne.
olje tako ali tako ne pride dalje kot do tvoje kože, do otroka je še dolga pot in olje niti te poti ne opravi. zato je vseeno al uporabljaš naravno olje al tisto ki pač ni tak naravno. sicer pa je v vsakem kozmetičnem preparatu nekaj kemije, ker drugače ne bi blo tak obstojno kot je ampak bi ga morala porabiti v dveh tednih.
pa brez zamere


Olje škoduje koži bolj v smislu, da tanjša kožo. Vsaj za dojenčke ni priporočjivo in ker imamo v user posted image  tudi bolj občutljivo kožo, se odsvetuje. Vsaka pa naj dela kakor ji paše.

(odgovor članu ninca19)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Mazanje trebuščkov
1.11.2008 19:43:52   
ninca19
T.A.T. jaz sem sam hotla povedat da so nekatere stvari pomembnejše v življenju kot pa gledanje na izbiro olja in na njegovo vsebino. sicer pa ma vsaka svoje mišljenje in uporablja tisto kar hoče.

_____________________________

Nina

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Mazanje trebuščkov
1.11.2008 20:09:19   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: Lorencia

IZVIRNO SPOROČILO: T.A.T

ammm ne vem je znamka od dm al ni...vem da jo imajo samo v dm-u, zato je bilo v tem smislu mogoče predstavljenouser posted image


Weleda samo v dm-u ??.
Weleda je v vseh bio trgovinah po Sloveniji in tudi trgovinah, ki niso bio ( Tuš drogerija, Mueller itd )....



Weledo prodajajo drugač tud v lekarnahuser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 87
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?