|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Varanje brez slabe vesti
23.7.2008 15:37:52   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Glede spoštovanja do partnerja:
jaz ga noro ljubim,pa tudi spoštujem.Zanj bi naredila vse,do smrti bi mu ostala zvesta.
Poraja pa se vprašanje,če on mene spoštuje,ko me ignorira,se noče ljubit,me zavrača,gleda ko jokam pred njim,to pomeni,da se ponižujem,skratka ne sprejema kompromisa.
Zdaj pa mi povejte,na kakšni meji je pol tukaj beseda spoštovanje??


Torej stvari resnično ne štimajo, ne? In zakaj mu nisi ostala do smeti zvesta? Ker ga ne spoštuješ - in ne moreš reči, da spoštuješ nekoga, ki ga istočasno varaš. Bullshit.

Hmmm, če pa bi on tebe silil v seks ipd.. pa bi pričakovala komentarje kakšen pacek je mar ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Varanje brez slabe vesti
23.7.2008 15:57:59   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

....In, če samo pomislim na tisto bolečino, ki bi jo povzročila njemu, me v trenutku mine vsa želja po kakšni avanturi...


Se strinjam tudi pri meni so tile občutki prevagali.



enako je bilo pri meni.


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Varanje brez slabe vesti
23.7.2008 16:00:41   
Anonimen
Madonca,madonca.Dokler tega ne izkusiš,si ne moreš mislit,kak je hudo.
če bi hodil po gostilnah,ga okol sral.....bi si bila na jasnem.Ampak ko te sredi največje idile nekdo začne tako ignorirat,pa ti vsak dan govori,da te ima rad in da je vse ok.Pol pa več ne veš kdo je tu nor in kdo pameten.In ti ponuja tak lajf v nadaljno.edina rešitev je pomoje varanje.Kot rečejo.Volk sit,pa koza cela.

(odgovor članu maruškaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Varanje brez slabe vesti
23.7.2008 16:06:29   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Glede spoštovanja do partnerja:
jaz ga noro ljubim,pa tudi spoštujem.Zanj bi naredila vse,do smrti bi mu ostala zvesta.
Poraja pa se vprašanje,če on mene spoštuje,ko me ignorira,se noče ljubit,me zavrača,gleda ko jokam pred njim,to pomeni,da se ponižujem,skratka ne sprejema kompromisa.
Zdaj pa mi povejte,na kakšni meji je pol tukaj beseda spoštovanje??


če si ti anonimna, ki je varala brez slabe vesti, potem je moj komentar naslednji:

Če nekoga ljubiš in spoštuješ, zanj storiš vse in mu ostaneš zvest. Tu ni nikakršnega pogojnika, ki si ga uporabila (bi naredila, bi bila zvesta, ipd.)

Če storiš za zvezo vse, kar je v tvoji moči in vidiš, da ne gre, potem zvezo prekineš. To pa je spoštovanje do sočloveka. Zarad mene če potem vsako noč drugje spiš. Avanture za eno noč niso boleče, pa čeprav imaš miljon partnerjev. Nobenega nič ne boli. Je pač samo fu.k. Taka zveza, avantura, pa ne vsebuje spoštovanja. Nudi le užitke.

Srečno.

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Varanje brez slabe vesti
23.7.2008 16:07:51   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Madonca,madonca.Dokler tega ne izkusiš,si ne moreš mislit,kak je hudo.
če bi hodil po gostilnah,ga okol sral.....bi si bila na jasnem.Ampak ko te sredi največje idile nekdo začne tako ignorirat,pa ti vsak dan govori,da te ima rad in da je vse ok.Pol pa več ne veš kdo je tu nor in kdo pameten.In ti ponuja tak lajf v nadaljno.edina rešitev je pomoje varanje.Kot rečejo.Volk sit,pa koza cela.


V tem primeru idile sploh ni bilo, ampak je bila samo slaba iluzija. Kajti če bi bilo prejšnje stanje vsaj blizu idile - bi bila oba vpletena pripravljena narediti veliko več, predvsem se pogovoriti? A v teh 'idiličnih' razmerah res vsi živite en mimo drugega in stvari pač po nekem srečnem slučaju v tistem trenutku štimajo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Varanje brez slabe vesti
23.7.2008 16:12:22   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Madonca,madonca.Dokler tega ne izkusiš,si ne moreš mislit,kak je hudo.
če bi hodil po gostilnah,ga okol sral.....bi si bila na jasnem.Ampak ko te sredi največje idile nekdo začne tako ignorirat,pa ti vsak dan govori,da te ima rad in da je vse ok.Pol pa več ne veš kdo je tu nor in kdo pameten.In ti ponuja tak lajf v nadaljno.edina rešitev je pomoje varanje.Kot rečejo.Volk sit,pa koza cela.


Še vedno moraš pa doma gledat faco človeka, ki te odbija in si z njim ne želiš sexa. Noge daš pa možu narazen sam zato, da ni ločitve al kajuser posted image Volk sit pa koza cela?? Ja, lahko bi temu tko rekli, jauser posted image user posted image



_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Varanje brez slabe vesti
23.7.2008 16:44:36   
sinnerka
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Madonca,madonca.Dokler tega ne izkusiš,si ne moreš mislit,kak je hudo.
če bi hodil po gostilnah,ga okol sral.....bi si bila na jasnem.Ampak ko te sredi največje idile nekdo začne tako ignorirat,pa ti vsak dan govori,da te ima rad in da je vse ok.Pol pa več ne veš kdo je tu nor in kdo pameten.In ti ponuja tak lajf v nadaljno.edina rešitev je pomoje varanje.Kot rečejo.Volk sit,pa koza cela.


Še vedno moraš pa doma gledat faco človeka, ki te odbija in si z njim ne želiš sexa. Noge daš pa možu narazen sam zato, da ni ločitve al kajuser posted image Volk sit pa koza cela?? Ja, lahko bi temu tko rekli, jauser posted image user posted image




hm potem pa mora mož imet dost dinarčkov, ker se ona boji ločitve. Ali zakaj bi se je bala?
Če jaz svojega nebi mogla videti ali kaj podobnega ga nebi prevarala ker tolko spoštujem človeka bi se pa enostavno ločila in potem z drugimi po postli skakala. Ker ni hujšega ko misliš da te ima nekdo rad ti pa ga varaš za njegovim hrbtom.

To da daš možu noge narazen samo  da nebo ločitve oz da je tvoja rit preskrbljena je pa zelo zelo nizkotno in pa cenjeno.  Hm  res eden te preskrbuje drugi pa nudi spolne užitke kaj pa če bi za oboje bil samo eden? a to pa nebi šlo? Zakaj ta ki ima delebo denarnico je zanič ljubimec drugi pa ki ima v hlačah korenjaka pa ima praznino v denarnici??

to je samo moje mnenje in če sem te užalila to ni bil moj namen

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Varanje brez slabe vesti
23.7.2008 17:30:56   
FLASK_A
Sinnerka- nevem, če tvoj post leti name...

Saj jaz se isto sprašujem kot ti. V bistvu je bil moj post napisan kot vprašanje, ker ne zastopim, zakaj tipa ni pustila in šla naprej z drugim, ki jo bolj osrečuje. Saj bolj podrobno sem pa že više gor opisala, kaj si mislim o takem dejanju.

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu sinnerka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Varanje brez slabe vesti
23.7.2008 17:38:35   
sinnerka
FLASK_A

ah ni letl nate pač pa na anonimno no nasploh na tiste ki varajo in ne zapustijo svojih mož


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Varanje brez slabe vesti
23.7.2008 17:42:25   
FLASK_A
Aha, ok. Sm mislila, ko je bil citat tudi od meneuser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu sinnerka)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Varanje brez slabe vesti
23.7.2008 17:59:14   
Anonimen
jah,če seksa ni doma je pa denar...

anonimna,ki si pisala o svojem očetu casanovi...ti zagovarjaš očeta,ki je varal tvojo mamo..mamo pa kritizitraš,ker je imela moške,ko ni bila več z očetom??? zanimivo...no pol pa ko boš ti varala,tud svojga otroka vzem zraven..

(odgovor članu FLASK_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Varanje brez slabe vesti
23.7.2008 19:05:54   
Anonimen
Spet jaz,tadruga anonimna.Bom se kar z 2 poimenovalauser posted image .
Nevem zakaj vas toliko to obtožuje.ko sem napisal,da bo volk sit,pa koza cela.
Če pa je res.Ne da je bila idila.še je.Človek nas kot družino res spoštuje,se trudi bit vedno doma,ne hodi po gostilnah,otroka ima nadvse rad.A to pol ni idila?Sicer pa sem mu jaz tak life predlagala,sicer si ni strinjal,je pa reko da se bo prilagodil,če tako želim.Vse je na njemu.Če bo želel it,pa naj gre.Jaz pa ga kljub vsemu še vedno imam rada.Ampak še enkrat ponavljam,da je vse na njem.
Glede financ,pa ne igra tu vloge nobena debela denarnica.je pa po pravici povedano dost lažje živet v dvoje,si delit stroške,kot pa en sam,sploh pa mati z otroci.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 9:03:08   
mojcapr
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

je treba izkoristit dan, ki je tu, ker je le ta dan tvoj, kaj bo jutri ne vemo. Pa tudi: samo enkrat se živi

Je že res. A to ne pomeni zlorabiti tvoj dan, tvoje življenje, ki ga živiš samo enkrat. Zloraba vedno uničuje.

Ker se samo enkrat živi, si ustvari življenje v polnosti. Ravno zato ne zapravljaj časa z minljivim užitkom, ki uniči tvoj odnos za vedno.

Saj nihče ne pravi, da ni luštno. Pravim samo, da to, luštno, uničuje nekaj drugega, kar je težko zgraditi.


S tabo se pa popolnoma strinjamuser posted image user posted image user posted image . Treba je pomisliti, če je res vredno izgubiti tisto, kar gradiš dolga leta s partnerjem - zaupanje je vse...

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 10:14:01   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Spet jaz,tadruga anonimna.Bom se kar z 2 poimenovalauser posted image .
Nevem zakaj vas toliko to obtožuje.ko sem napisal,da bo volk sit,pa koza cela.
Če pa je res.Ne da je bila idila.še je.Človek nas kot družino res spoštuje,se trudi bit vedno doma,ne hodi po gostilnah,otroka ima nadvse rad.A to pol ni idila?Sicer pa sem mu jaz tak life predlagala,sicer si ni strinjal,je pa reko da se bo prilagodil,če tako želim.Vse je na njemu.Če bo želel it,pa naj gre.Jaz pa ga kljub vsemu še vedno imam rada.Ampak še enkrat ponavljam,da je vse na njem.
Glede financ,pa ne igra tu vloge nobena debela denarnica.je pa po pravici povedano dost lažje živet v dvoje,si delit stroške,kot pa en sam,sploh pa mati z otroci.


To je zate idila? Zame je idila, da se spoštujeva (vzajemno), čutiva en drugega, pogovarjava o vsem možnem, zaupava, enakovredno skrbiva za dom in družino, se zavedava svojih odgovornosti, sva predana en drugemu,.... pa ser včasih prav tako glasno skregava in pošljeva en drugega ne vem kam vse, si poveva tut kaj ne tako lepega.

In kot sem že rekla - ne idila - pri vas je iluzija ...

In osebo, ki jo iskreno ljubiš NE MOREŠ tako prizadet, NE MOREŠ varat...še manj ti je lahko vseeno ali ostane ali gre.

In ne gre toliko za obtoževanje - mene osebno zelo moti - je idealen mož, vse štima, je idealno - pa sem ga prevarala. ČE si ga prevarala niti v sanjah vse ne štima, ni idealno. Pika.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 10:57:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Spet jaz,tadruga anonimna.Bom se kar z 2 poimenovalauser posted image .
Nevem zakaj vas toliko to obtožuje.ko sem napisal,da bo volk sit,pa koza cela.
Če pa je res.Ne da je bila idila.še je.Človek nas kot družino res spoštuje,se trudi bit vedno doma,ne hodi po gostilnah,otroka ima nadvse rad.A to pol ni idila?Sicer pa sem mu jaz tak life predlagala,sicer si ni strinjal,je pa reko da se bo prilagodil,če tako želim.Vse je na njemu.Če bo želel it,pa naj gre.Jaz pa ga kljub vsemu še vedno imam rada.Ampak še enkrat ponavljam,da je vse na njem.
Glede financ,pa ne igra tu vloge nobena debela denarnica.je pa po pravici povedano dost lažje živet v dvoje,si delit stroške,kot pa en sam,sploh pa mati z otroci.


To je zate idila? Zame je idila, da se spoštujeva (vzajemno), čutiva en drugega, pogovarjava o vsem možnem, zaupava, enakovredno skrbiva za dom in družino, se zavedava svojih odgovornosti, sva predana en drugemu,.... pa ser včasih prav tako glasno skregava in pošljeva en drugega ne vem kam vse, si poveva tut kaj ne tako lepega.

In kot sem že rekla - ne idila - pri vas je iluzija ...

In osebo, ki jo iskreno ljubiš NE MOREŠ tako prizadet, NE MOREŠ varat...še manj ti je lahko vseeno ali ostane ali gre.

In ne gre toliko za obtoževanje - mene osebno zelo moti - je idealen mož, vse štima, je idealno - pa sem ga prevarala. ČE si ga prevarala niti v sanjah vse ne štima, ni idealno. Pika.


se čisto strinjam s teboj  maruškaŠ.
če imaš nekoga res rad in bi zanj naredil vse ga ne boš varal in s tem prizadel. Pa tm ko pravijo da je vse ok da se nikol ne skregajo itd. tam ponavadi ne štima, ker v vsakem zakonu se kdaj pa  kdaj skregaš, pa si poveš svoje pa greš dalje. kdor pravi da se doma nikol ne skrega laže al pa živijo en mem drugega.

(odgovor članu maruškaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 11:15:55   
snake
In kot sem že rekla - ne idila - pri vas je iluzija ...



bravouser posted image


_____________________________

življenje je lepo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 11:28:48   
Anonimen
po moje bi bla iluzija,če ga ne bi bilo domov,če bi pohajkoval s kolegiuser posted image
On pa vsak prost trenutek rezervira za nas,še vse vikende hoče bit z nami,skratka vedno.
Pa mnogo je pri nama cartanja,pa božanja,pa lubčkanja.
Samo  intimnosti ni.

(odgovor članu snake)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 11:32:05   
Anonimen
Ja pa mu stoji in to ... ?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 11:39:23   
mojcapr
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

po moje bi bla iluzija,če ga ne bi bilo domov,če bi pohajkoval s kolegiuser posted image
On pa vsak prost trenutek rezervira za nas,še vse vikende hoče bit z nami,skratka vedno.
Pa mnogo je pri nama cartanja,pa božanja,pa lubčkanja.
Samo  intimnosti ni.


Pa sta se pogovorila, zakaj ni intimnosti??? Ve, da ti to pomeni zelo dosti, da ti cartanje in lubčkanje ni dovolj...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 11:40:27   
baguSka
Meni doma nič ne manjka, zato sploh ne vem zakaj sem to naredila. Se razumeva z možem na vseh področjih. Sexa je več kot dovolj, samo on me je premamil in kar je najhuje ni mi bilo žal...


user posted image  ok mogoce sem blond.. ampak jst tega res en razumem.. in verjetno nikol ne bom.. user posted image  kako se lahko z mozem cist v vsem razumes in se spostujes in nic ne manjka, gres z drugim, pa vseeno se naprej gledas enako na svojega moza user posted image  sori, ne gre..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 11:45:07   
mojcapr
Pa tm ko pravijo da je vse ok da se nikol ne skregajo itd. tam ponavadi ne štima, ker v vsakem zakonu se kdaj pa kdaj skregaš, pa si poveš svoje pa greš dalje. kdor pravi da se doma nikol ne skrega laže al pa živijo en mem drugega.
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen



Midva se zelo zelo redko skregava in ne živiva en mimo drugega, sva se pač našla dva, ki se prilagajama in seveda komunicirava...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 11:49:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Meni doma nič ne manjka, zato sploh ne vem zakaj sem to naredila. Se razumeva z možem na vseh področjih. Sexa je več kot dovolj, samo on me je premamil in kar je najhuje ni mi bilo žal...


user posted image  ok mogoce sem blond.. ampak jst tega res en razumem.. in verjetno nikol ne bom.. user posted image  kako se lahko z mozem cist v vsem razumes in se spostujes in nic ne manjka, gres z drugim, pa vseeno se naprej gledas enako na svojega moza user posted image  sori, ne gre..


Ja saj jaz sebe tudi ne razumem, ampak tako čutim.

Mogoče pa res gre za športni sex, kot je napisal en anonimni, mal adrenalina za popestritev.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 11:58:10   
devo
To je tko kot se meni zdi ... kakšni grejo radi na masažo, kakšni na golf, kakšna rada hodi v fitnes, k so tako fejst fantje tam ... pa da jo mal pogledajo in tako. user posted image
Kakšni (in verjemte ni jih malo user posted image ) majo pa radi športni seks - samo pohoto in strast - brez tistih ljubezenskih dodatkov. Pač eni nimajo želodca za to, eni pa. Zato smo si seveda vsi tako različni. Kitajci jedo pač pse in verejtno še kaj ... mi se zgrozimo ipd.

Tko da, če te zna lepo pocartat in poljubčkat ... uredu. Če mu ni za kaj več ... uredu. Je prijeten človek za živet z njim ... uredu.

Sej tud deci grejo(mo) radi kakšno frišno na štango pogledat ... uredu.

Bottom line ... nobena tle mi ne more zagotovit tega, da bo neskončno zvesta in oh in sploh ... nikoli ne veš kdaj se ti zareče .... user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 11:59:14   
baguSka
Midva se zelo zelo redko skregava in ne živiva en mimo drugega, sva se pač našla dva, ki se prilagajama in seveda komunicirava...


user posted image

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Varanje brez slabe vesti
24.7.2008 12:00:37   
Anonimen
Anonimna 2 sem.
Ja mu stoji.s tem ni problemov nikoli.
Mi reče da imam jaz očitno večjo potrebo kot pa on.

(odgovor članu devo)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Napoved spola?
qloq

Ali vrjamete v kitajski kolendar za napoved spola ali bo vaš otrok fantek ali punčka ta starodavni kitajski kolendar naj bi napovedal spol vašega otroka glede na starost mesec spočetja?

Da (45%)

Ne (44%)

Nevem (11%)


Število vseh glasov: 100

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!