|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tia za punčko, Rene ali Liam za fantka
28.7.2008 12:56:12   
Anonimen
Imaš ZSuser posted image

(odgovor članu petra *k)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Tia za punčko, Rene ali Liam za fantka
28.7.2008 14:11:03   
sakuL
vi trije so  mi lepiuser posted image

_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu petra *k)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Tia za punčko, Rene ali Liam za fantka
5.2.2010 17:58:55   
metuljcica89
za fantka: Tey-Lan
za punčko:Tiana-Tia

(odgovor članu petra *k)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Tia za punčko, Rene ali Liam za fantka
16.2.2010 22:18:47   
witch
Če mora biti kratko:
user posted image - Mi(j)a, Naja, Neja, Taja, Lea, Tea, Rea, Ni(j)a
user posted image - Nal, Lan, Nace, Lian, Maj, Črt

(odgovor članu metuljcica89)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: dilema
16.2.2010 23:45:28   
thevenus
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: Perunika

Pa mora biti  kratko ime oz. tako, ki nima posebnega pomena? Se mi zdi, da je zadnje čase zelo veliko Tianov in Tij (2. skl. Tia).  V moji generaciji so bile pa same Nataše, Mateje, Vesne. In v šoli je bil problem, ko smo imeli štirirazmišljali Nataše, tri Mateje... Enkrat sem že pisala o tem, da naj bi starši malce širše pri izbiri imen in da naj se zavedajo, da bo otrok enkrat odrasel in vprašanje, če mu bo izbrano ime všeč. Če se ne moreš odločiti, poglej knjigo janeza Kebra: Leksikon imen, obstaja nešteto lepih imen in prepričana sem, da boš našla kakšno, ki bo pravšnje za tvojega sončka.  Moji predlogi: Barbara, Svetlana, Rosana, Ema, Petra, Helena - Marko, Andrej, Jan, ...

O Jezus Kristus no, a se mora res vsakič najti neka vsevedna ženščina, ki pridiga kako so predlagana imena prekratka, prepogosta, pa ne vem kaj še vse. Če ti ime ni všeč, preprosto napiši ni mi všeč, ne pa da avtorici teme najedaš kako bo njen otrok s tem imenom nesrečen in podobne kozlarije. Vsaka mamica SVOJEMU (!) otroku izbere tisto ime, ki je zanjo najlepše. Ker so okusi različni, pa to ne pomeni, da bo všeč prav vsem ljudem. Sreča v življenju je pa še najmajn odvisna od našega osebnega imena. Perunika, ti pa le skrbno izbiraj med Rosano, Svetlano in ostalimi skrajno blestečimi imeni.

Sicer pa, od predlaganih imen sta mi všeč Tia in Rene, Liam pa ne preveč.


BAMBINA,
meni pa se zdi prav, da nekdo utemelji, zakaj mu ni všeč ime; na nevsiljiv način, jasno. No, ko vidiš otročka, ti tudi ime postane všeč.
Meni osebno tudi ta trenutna moda kratkih imen kot so Tia ni najbolj simpatična, a se mi zdijo imena sprejemljiva, mislim, da nobena Tia ne bo imela travm zaradi tega. Danes smo tako bolj odprti za različna imena, naši otroci bodo pa še bolj. 

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?