|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
21.9.2008 8:27:36   
petja
Jst grem na 10 km, ker ne vem, če bi zmogla 21 km. Zdaj več kot dva tedna nisem tekla, ker sem imela nenormalne bolečine v nogi, včeraj sem pa šla in je bilo super. Upam, ostane tako vreme čim dlje, da ne bo premrzlo.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu katjes)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
27.9.2008 17:40:03   
eya
Kje ste tekačice?
Jaz sem danes pretekla 15 km, se moram malo pohvalit user posted image

Pa ve, kaj laufate? Rok za cenejšo štartnino se bliža-do konca septembra...

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
27.9.2008 18:06:48   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: eya

Kje ste tekačice?
Jaz sem danes pretekla 15 km, se moram malo pohvalit user posted image

Pa ve, kaj laufate? Rok za cenejšo štartnino se bliža-do konca septembra...

--------------------------
user posted image user posted image user posted image  Ti se kar hvali, imaš za kaj user posted image !
Verjetno pa ne grem, no... ni še ziher user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
1.10.2008 12:21:30   
giotti
Hej, kaj ne bo nobenega seznamčka za mini maratonke in pa tiste, ki bomo samo četrinke user posted image

Rok je potekel, ja, jaz sem se prijavila samo na 10ko, drugo leto pa definitvno 21.

Sem včeraj malo sprobala, kako gre teh 10.5 km, kot jih bo treba pretečt, no, pa je kar šlo brez težav, sem pa rabila celo uro user posted image . Lahko pozabim na tistih 55 minut, nisem več tako v formi, kot sem bila user posted image  Sicer važno, da se sodeluje, a ne Jančika? Bravo za tisti tek user posted image . Je pa tudi res, da te na sami tekmi vseeno malo not potegne tisti adrenalin, pa si ponavadi hitrejši kot takole, ko sam tečeš. Danes me edino kolki bolijo, ampak to me itak že eno leto, pa kaj naj zdaj... Je pa dobra stvar, da mi pulz ni narasel nad 160.
Upam, da bo tale tema malo bolj zaživela, da bomo eno drugo vzpodbujale do dneva D za treniranje. Dajmo punce, gremo laufat, dokler nas zima popolnoma ne dohiti, tek je gotovo pol zdravja user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
1.10.2008 21:11:24   
katjes
Jaz se še vedno zelo aktivno pripravljam na svojo prvo polovičko. Danes sem imela namen preteči cca. 20 km, sem šla 2 uri predčasno iz službe, da bi res imela čas in mir. Pretečem 1o km, grem naprej še en krog, pridem do gozda, pa sem samo obrnila nazaj. Ob 18h. je bilo v gozdu že tako temačno, da me je bilo kar strah.
Pa vseeno, naredila sem cca. 15 km. Na začetku me kar malo utruja, potem pa, dalj časa tečem, lažje tečem.

_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!




(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
1.10.2008 21:19:11   
katjes
Aja, pa sploh nisem bila dobro pripravljena. Po dobri uri teka sem bila tako žejna, pa nekaj mi manjkalo za poživitev. Naslednjič si bom na začetku kroga skrila v gozd kakšne bonbone, pa pijačo.

Mogoče katera ve, na koliko razdalje so na LM postavljene okrepčevalnice?user posted image

_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!




(odgovor članu katjes)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
1.10.2008 21:32:29   
katjes
Ja, pa še tole sem se spomnila:
Tiste, ki še niste uredile prijave na LM (pa ni važna razdalja), lahko izkoristite tole ugodnost: 50% popusta.
Vse informacije pa so tule: TULE



_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!




(odgovor članu katjes)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
1.10.2008 23:37:52   
eya
katjes, evo okrepčevalnice user posted image

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu katjes)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
2.10.2008 10:06:46   
giotti
Katjes, fantastična si, bravo user posted image
Ideja je super, tole z vodo v gozdu user posted image
Kar pa se tiče maratona, pa ne skrbi, pijače bo, kolikor boš želela. Sem bila že na večih tekih, pa s tem res ni bilo nikjer težav.
Ja, 21 sem prepričana, da bi tudi jaz zmogla, sem trmasta kot bik, ker ne čutim po 10 km kakšne posebne utrujenosti. Je pa tako, da vseeno ne želim pretiravat, pa bi si želela kakšno leto trenirat za tako veliko razdaljo, da bi bil tudi pulz ves čas nizek, da bi skoz dihala skozi nos, skratka, da mi to ne bi bil poseben napor. Druga stvar pa je, da moram nekaj zrihtat v zvezi z mojimi kolki, ker več kot pretečem, večje bolečine so drug dan user posted image  Včasih sploh ne morem hodit, med samim tekom pa ne čutim ničesar. Ima še kera bolečine v kolkih, ko se mišice ohladijo?


(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
2.10.2008 13:33:55   
katjes
IZVIRNO SPOROČILO: giotti

da bi skoz dihala skozi nos, skratka, da mi to ne bi bil poseben napor. Druga stvar pa je, da moram nekaj zrihtat v zvezi z mojimi kolki, ker več kot pretečem, večje bolečine so drug dan user posted image  Včasih sploh ne morem hodit, med samim tekom pa ne čutim ničesar. Ima še kera bolečine v kolkih, ko se mišice ohladijo?


Pri samem laufanju tudi jaz zelo pogosto pozabim na dihanje, ko pa diham že na šrge, se spomnim na dihanje, in začnem intenzivno dihati skozi nos - to mi zelo pomaga in tako prebrodim krizo in laufam naprej.

Giotti - tole z kolki zna pa biti zelo neprijetna zadeva. Upam, da bo obisk zdravnika pomagal razrešiti problem!user posted image

Mene pa med samim tekom - sploh na dolgih tekih, začne boleti ramenski del + vrat. Zato se takrat malo ustavim - hitro hodim, potelovadim oz. si razgibam ramena, pa pomigam z glavo levo desno in grem dalje.
Me pa danes nič ne bolijo noge, temveč samo ramenski del - bi mi pasala ena fest masaža.user posted image user posted image

_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!




(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
8.10.2008 16:53:54   
giotti
Ja, nič, izgleda, da tale tema ne bo zaživela in bo treba najti kak drug forum, bolj športu namenjen, saj je razumljivo. Sam tko, se mi je zdelo fino, da obstaja tukajle neka taka tema, da bi se lahko pogovarjale tudi o športu pred in med nosečnostjo, pa po porodu... take bolj "ženske" teme plus šport. No, saj gotovo obstaja nekje tudi to, samo moram malo pobrskat.

Katjes, drugače se pa strinjam, da bo treba k športnemu dohtorju, ker res ni normalno, da me to boli. Le zakaj, ker se že celo življenje ukvarjam s športom? No, po drugi strani pa sem res naivna, če mislim, da bom večno mlada, sem že kar nekaj čez trideset, torej, enkrat lahko tudi telo malo pojamra, mar ne? user posted image

Pa srečno vsem na maratonu user posted image  Se vidimo tam, čeprav se ne bomo prepoznale, pa nič zato. Važno, da tečemo in se imamo fino user posted image

Danes je spet en mega dan za tečt!

(odgovor članu katjes)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
12.10.2008 14:26:41   
petja
Evo, sem pojedla kosilo, zdaj dobro urco počakam in grem en krog odlaufat. Zdaj 14 dni nisem tekla, ker sem imela tako paniko v službi, da sem hodila domov, ko je bilo že temno.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
12.10.2008 20:26:50   
katjes
Tudi jaz sem danes popoldan malo tekala naokoli - cca 10km, pa me je tale sonce čist "ubijal".
Moram do konca meseca poštimat moje podplate, me vsi podplati, pa prsti čist
žulijo!
Mogoče katera ve za kakšno dobro kremo za noge!user posted image

_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!




(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
13.10.2008 15:04:03   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: katjes

Tudi jaz sem danes popoldan malo tekala naokoli - cca 10km, pa me je tale sonce čist "ubijal".
Moram do konca meseca poštimat moje podplate, me vsi podplati, pa prsti čist
žulijo!
Mogoče katera ve za kakšno dobro kremo za noge!user posted image


Problem so zihr superge, isto se je men dogajal. Potem sem šla pa v Tomas šport, kjer te dajo na trak, posnamejo kako tečeš, naredijo analizo in predlagajo superge. Sem sprobala cca 6 parov, vzela ene Adidas in so ZAKON!

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu katjes)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
13.10.2008 19:41:49   
katjes
IZVIRNO SPOROČILO: petja

Problem so zihr superge, isto se je men dogajal. Potem sem šla pa v Tomas šport, kjer te dajo na trak, posnamejo kako tečeš, naredijo analizo in predlagajo superge. Sem sprobala cca 6 parov, vzela ene Adidas in so ZAKON!


Se bojim, da mi malo zmanjkuje časa še za nakup in utečenost novih superguser posted image user posted image .
Sem brala na nekem drugem forumu, da so tudi nogavice zelooooo pomembne!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!




(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
14.10.2008 12:06:07   
giotti
O, kako lepo, debatica še ni umrla user posted image
Nogavice? Hm, jaz imam une z odebeljenim podlatom, to je res. Ampak če pomisliš, da eni znajo tečt tudi bosi, spet Indijanci v Mehiki laufajo v sandalih, kaj pa vem... Je treba bit udobno obut seveda, nič ne sme žulit, samo to lahko dosežeš tudi s čisto navadnimi supergami, samo res morajo bit udobne. Pa pravilne velikosti! Sem pomislila, Katjes, ko sem te prebrala, da imaš preprosto premajhne superge. Jaz mam raje tudi za pol cifre večje, pa si potem z vezalkami zrihtam, da nič ne pleše, kot premajhne. Za kremice pa ne vem. Mogoče oljna kopel? Daš v lavor toplo vodo, notri pa na primer sezamovo ali pa šentjanževo olje, in potem not pomočiš noge. Gotovo jim bo pasalo.
Kar se mene tiče, pa sem zdaj lepo skoraj cel teden ležala, ker sem zbolela, zdaj moram pa še cel teden počivat, preden si spet upam tečt user posted image Tako da bom taman za maraton, čist brez kondicije user posted image
Aja, pa napotnico za medicino športa sem dobila zaradi kolkov.
Uživajte in izkoristite še te lepe dni user posted image , mene je ravno zdaj zeznilo vse skupaj user posted image
Ciao user posted image

(odgovor članu katjes)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
15.10.2008 11:41:46   
petja
Glede nogavic - imam nogavice za tek, so super. Pri meni je bul pri supergah problem, da sem imela premajhne - premajhne za tek ... zdaj imam 1 številko večje in je čist druga zgodba.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
15.10.2008 16:34:01   
katjes
Včeraj sem šla v Intersport - sem si kupila dvoje zelo hude nogavice (en par stane 17 EUR). Jih bom šla v petek zjutraj pred službo stestirat.
Sem pa še izvedla, da bo naslednji teden dodaten popust na tekaško opremo v Intersportu - glede na to, da so sponzorji LM - cca. 20%. Imajo čist nore cene tekaške opreme - ful lepa majica - tekaška - 80 EUR.user posted image user posted image

_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!




(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
19.10.2008 19:52:36   
katjes
Kje ste vse tekačice? Čas se nam že počasi izteka - tik, tak, tik.....
Včeraj sem pretekla - več kot 20 km. Med samim tekom so me že na koncu malo matrala kolena, pa stegna, pa dihanje, pa ramena in vrat so me boleli za pop....
Pa se nisem dala, sem morala krog odteči  do konca, ker sem imela na koncu kroga spravljen  bidon pijačeuser posted image user posted image .
Ko sem prišla domov, sem hitro popila en aspirin C - in danes nimam nič "musklfibra". Samo ramenske mišice čutim. Jutri pa grem še na en kratek krog, potem pa do nedelje počivam in varčujem moči za prvih uradnih 21km.user posted image

_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!




(odgovor članu katjes)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
19.10.2008 20:22:32   
Jančika_
Katjes, ob priliki si res daj v TS svetovati pri nakupu laufačk, se splača. Nogavice se pri meni najboljše obnesejo Hoferjeve (ogromno ljudi na Tekaškem forumu prisega nanje, so pa smešno poceni; prodajajo jih 1-2x letno).

Obstaja tudi krema, ki je zakon za dolge proge - Gerlachs Gehwol Fusskrem, namenjena je za preprečevanje žuljev. Jaz sem jo uporabljala, ko sem prehodila Camino de Santiago - 860km peš, pa nobenega žulja (oba z možem). Če to ni dokaz, da deluje, potem pa res ne vemuser posted image . Vedno jo uporabljam tudi za dolge teke in res še nikoli nisem fasala nobenega žulja.

Kar se tiče oblačil, se prav tako splača nabaviti, ko ima Hofer akcijo, ker so njihove stvari zelo kvalitetne. Trenutno se pa najde nekaj poceni stvari v Sportu 2000 - dolge pajkice Nike sem dobila za 34€, kar je več kot ugodno. Predvsem poletne zadeve imajo smešno poceni, recimo tekaške majice brez rokavov ene manj znane firme (a so čisto vredu) po 8€.

Vsem, ki boste naslednji teden tekle, želim predvsem veliko zabave.

(odgovor članu katjes)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
20.10.2008 16:58:03   
giotti
IZVIRNO SPOROČILO: katjes

Kje ste vse tekačice? Čas se nam že počasi izteka - tik, tak, tik.....



Katjes, tale forum nikakor ni tapravi za nam podobnim. user posted image  Moramo najdet nekje drugej prostor pod soncem. Jančika, nam namigneš, kateri je kakšen fajni tekaški forum, ker vidim, da imaš izkušnje user posted image
Ma, jaz se pa s temi oblekami kao za tek sploh tolko ne ukvarjam, imam navadne bombažne majice ter trenirkaste hlače, pa mi je čist okej.
Sem pa zdaj bila na bolniški slab teden, potem pa sem si še rekla, da še en teden ne smem tečt, da se res do konca pozdravim, tako da sem bila kar žalostna, ker so bili takiiii lepi dnevi za tečt, pa tudi kondicija potem pada z extremno hitrostjo user posted image  user posted image  Sicer pa ne tečem zaradi končnega rezultata, ampak zaradi dobrega počutja.
No, srečno in uspešno vsem nam na maratonu user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu katjes)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
20.10.2008 17:08:59   
Jančika_
http://www.tekaskiforum.net/index.php
user posted image

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
21.10.2008 23:55:16   
eya
Super za tale nasvetJančika, grem jutri v lekarno, mene tudi žulji matrajo, sploh na prstih.
Sama sem tudi pretekla med vikendom 20 km, včeraj 11 km... Še jutri in v četrtek mislim it dva na easy teka, potem pa dva dni mir do polovičke user posted image user posted image  Komaj čakam štart, ziher bo noro vzdušje v taki množici športnikov.

Jančika, ti ne greš na LM? Čestitke za Camino de Santiago, koliko časa sta rabila za pot?

lp vsem!

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
26.10.2008 16:52:42   
pika74
O tekačice... kako je šlo danes?

Jaz sem ves čas mislila na vas (medtem, ko sem pospravljala user posted image ).

Čestitke vsem, ki ste šli na maraton!!!

Drugo leto se vam pa pridružim!

Lp
user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
26.10.2008 21:07:15   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: eya
Jančika, ti ne greš na LM? Čestitke za Camino de Santiago, koliko časa sta rabila za pot?

Ne, že v osnovi nisem imela ravno namena it, ker sem že bila in mi vzdušje tu ni tako všeč kot drugje; ko sem pa dobila datum za operacijo (jutri grem not), me je pa tak čisto minilo, da bi se danes kaj udejstvovala. Camino sva pa prehodila v 34 dneh, super je bilo. Komaj čakava, da otroc zrastejo in greva spet, tokrat verjetno od juga gor ali pa čez Portugalsko. Čez kakih 20 let, hahahauser posted image .

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?