|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
27.10.2008 17:46:04   
giotti
Jaz sem tekla mičken manj kot eno uro. Ampak ni bilo pa nič težko, ker si naredim, da je tečem ful na easy in da diham skozi nos. Sem pa danes dobila kar prehitro menstro, ki ni nič zaželjena, pa sem kar začela fantazirat, da pa mogoče le ne bi smela tolko tečt v času, ko čakam na plusek, kaj pa vem user posted image . Mate kakšne izkušnje s tem? Pušenjak mi je rekel, da ni problema, samo moja G pa ni čisto prepričana. Ma, saj vem, neumnosti kvasim.
Nič, lepo se mejte. Jaz grem v Radence naslednji tek.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
28.10.2008 22:30:26   
eya
Hej!

Jančika, držim pesti za operacijo, upam, da ni kaj resnejega.

Meni je šlo kar dobro na teku, sem pretekla v neto času 1:46, 21 km. Mi je bilo pa vzdušje res dobro, ogromno sotekačev, pa ob progi veliko vzpodbude.

Jaz grem tudi v Radence, spet na 21, če bo šlo tako naprej s tekom.

Giotti, jaz bi se kar strinjala s Pušenjakom, neka zmerna športna aktivnost ne vpliva na plusek...držim pesti, da ga čimprej zagledaš.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
29.10.2008 12:29:32   
Jančika_
Eya, super čas, bravouser posted image . Operacija je za mano, nič hujšega, odstranitev pregrade.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
29.10.2008 13:21:48   
giotti
Eya, si pa hitra, čestitamo user posted image

Kaj že imaš kaj otrok? Kako si tekla pred in med nosečnostjo, če imaš? Povej svoje izkušnje, prosim.

Jančika, super za odstranitev pregrade. Tudi meni so jo odstranili, no, nosečka še nisem. Zdaj grem šele v peti krog za plusek, tako da časa je še kar nekaj, preden zaženem paniko user posted image

Uspešno okrevanje ti želim!


(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
29.10.2008 16:00:25   
katjes
Giotti, Eya - bravo!user posted image user posted image user posted image  Zelo dober čas sta "natekle".
Tudi jaz sem še danes zelo ponosna nase in na mojo prvo uradno polovičko. Čas pa - no ja - 2:06h! Me je prijelo, da grem definitivno drugo leto ponovno, pa da izboljšam čas. Vzdušje ob progi, pa sam štart - noro, res krasno doživetje. Ko sem tekla proti cilju, je tekač pred mano še zavil na en krog (42km). Hvala bogu, da sem se prijavila samo na 21. V cilj sem pritekla še polna moči, pa je kmalu utrujenost prišla za menoj. Že popoldan pa zelo boleči palci na nogah.user posted image
Jančika, hvala za priporočilo glede kreme - rezultat - nič žuljev. Pa čim hitrejše okrevanje!user posted image
Čez zimo bom tekala res samo ob lepem vremenu, me pa moj ta velk otrok že celo večnost prosi, da bi hodila skupaj na tenis, pa še smučarska sezona se začenja.user posted image user posted image

_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!




(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
30.10.2008 12:16:28   
giotti
Katjes, tudi tebi bravo user posted image
Ma, meni se zdi 21 km max za žensko, je le skoz po asfaltu in ful se zabija telo ob tla. Sva se zadnjič z ginekologinjo pogovarjale in je rekla, da je tek po asfaltu kar malo agresiven za ženske organe, ker skoz maternica in joški skačejo, in da to gotovo ni zelo naravno. Čisto drugo je sproščen tek v naravi.
Aja, še poročilo od športne doktorce. Skratka, te bolečine v kolkih, ki jih imam jaz, so zaradi vnetja, in naj bi mi jih fizioterapija pozdravila. Tako da bom zdaj začela hodit na fizioterapijo, lahko grem kamorkoli. Poznate kje je kaj fajnega v Ljubljani?



(odgovor članu katjes)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
30.10.2008 13:36:44   
petja
Jaz sem odtekla 10 km, moj prvi "maraton", ampak me je tako prevzelo, da grem naslednje leto zagotovo na 21 km. Ful je bilo dobro vzdušje, ful sem uživala cel dan, popoldne smo šli z vsemi prijatelji na kosilo, se družili ... v glavnem, super dan!

Se vidimo naslednje leto - jaz bom že zdaj začela trenirati za 21 km.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
30.10.2008 19:50:01   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: giotti

Kaj že imaš kaj otrok? Kako si tekla pred in med nosečnostjo, če imaš? Povej svoje izkušnje, prosim.

Jančika, super za odstranitev pregrade. Tudi meni so jo odstranili, no, nosečka še nisem. Zdaj grem šele v peti krog za plusek, tako da časa je še kar nekaj, preden zaženem paniko user posted image

Uspešno okrevanje ti želim!


Hvala za dobre želje. Prvo vprašanje sicer ni namenjeno meni, pa ti bom vseeno odgovorila. Imam dva otroka, noseča sem bila 5x in v nobeni nosečnosti nisem tekla. Sicer se mi je ponoči sanjalo, da bosa tečem po zelenem travnikuuser posted image , ampak mi ni bilo vredno tvegati. V drugi uspešni nosečnosti pa sem skoraj do konca po 4x tedensko eno uro gonila eliptik, ker tu ni udarcev ob tla in ni pritiska na sklepe. Pred prvo nosečnostjo sem tekla kakih pet let. Preberi si še tole temo: KLIK

Petjauser posted image .

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Ljubljanski maraton - katera gre?
30.10.2008 21:06:37   
eya
Hej,

ja imam sina, pa tudi jaz nisem tekla med nosečnostjo...mogoče na začetku še malo, ampak na easy. Sem pa na aerobiko za nosečnice hodila, to pa do konca. Ampak dokler še nisi noseča, pa lahko normalno migaš, po moje. Aja, preden sem zanosila, pa sem laufala, sparkrat na teden.

Kremo sem si pa tudi jaz nabavila, vseeno dobila dva žulja na prstih, ma ni bilo strašne panike.



_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 109
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?