|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: vozichki
3.8.2008 17:32:31   
chebeltza
kdo je kje primerjal? samo sprashujem, che vam delajo drugi jeziki tudi toliko preglavic, glede na to, da se vechina stvari pishe popolnoma drugache, kot izgovarja?

nikjer she niso jemali mojega nachina pisanja za zhaljivega, bila je kakshna pripomba, toj blo pa tud use. che me nochte brat, me pach ni treba - na zhalost tukej ni ignore gumba, ki bi vam ga priporochila, v primeru, da res ne morate shajat z mojim pisanjem.
che me boste izobchle zarad tega, ker nekaj ni tako, kot bi po vashem moralo biti, pa izvolte. ne, da bi mi bilo v najvechje veselje, jokala pa pach zarad tega ne bom. bom pach harala naprej po tujih forumih, ker ljudje ne dramatizirajo tako prekomerno, che nekaj ni po njihovo :)


_____________________________

09.08.2006 smo dobili malo, a glasno, princesko leo :)

08.03.2008 nasha princeska prichakuje konkurenco :P
od 17.03.2008 nashi lei dela druzhbo david :)

- - - - - - - - - - - - -

kam.si :)

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: vozichki
3.8.2008 17:45:08   
Anonimen
na zhalost tukej ni ignore gumba, ki bi vam ga priporochila,


je, je user posted image  spodaj imaš rdečo roko Blokiraj user posted image

(odgovor članu chebeltza)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: vozichki
3.8.2008 17:52:25   
Anonimen
samo sprashujem, che vam delajo drugi jeziki tudi toliko preglavic, glede na to, da se vechina stvari pishe popolnoma drugache, kot izgovarja?


Ne mi ne gre na jetra, ker pač ko sem se jezik učila sem se tudi slovnico. Tebi priporočam isto. Navadi se slovenščine.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: vozichki
3.8.2008 19:20:42   
mama54
jokala pa pach zarad tega ne bom. bom pach harala naprej po tujih forumih, ker ljudje ne dramatizirajo tako prekomer
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

na zhalost tukej ni ignore gumba, ki bi vam ga priporochila,


je, je user posted image  spodaj imaš rdečo roko Blokiraj user posted image



Ravno to sem ji jaz mislila povedat. Si me prehitela NataškAuser posted image .

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: vozichki
3.8.2008 19:25:38   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

IZVIRNO SPOROČILO: 2.2.

user posted image user posted image joj, joj....
vem da se me ne tiče.....samo tema je bila čist drugačna.


Ja, ja, sploh ni spadala na čvek. user posted image


pa smo jo hitro v čvek spremenile user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: vozichki
3.8.2008 19:26:45   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

samo sprashujem, che vam delajo drugi jeziki tudi toliko preglavic, glede na to, da se vechina stvari pishe popolnoma drugache, kot izgovarja?


Ne mi ne gre na jetra, ker pač ko sem se jezik učila sem se tudi slovnico. Tebi priporočam isto. Navadi se slovenščine.



Ma Karin ...ti si mi pršla pa malo nadrkana iz dopusta, al se motim? user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: vozichki
3.8.2008 19:26:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: chebeltza

torej boste trdile, da vam tudi branje angleschine (nemschine in kakega 2gega tujega jezika) povzrocha neznanske tezhave, kjer je vse polno ph.jev namesto f.jev, sh.jev namesto š.jev itd.?



user posted image user posted image user posted image  V nemščini napišem napišem Tschuess (pa če bi vedela, kje vklopiti umlaut ali kako se jim že reče, torej U s pikicami, bi namesto ue, ki je sicer tudi pravilno, napisala U s pikicami). Ne napišem Čus, ker mi je to lažje in veliko preprostejše, trudim se upoštevati pravila nemške slovnice. Ker me nemško govoreči
edino tako razumejo.

Glej, jaz te ne mislim izobčiti, verjetno si ena čisto fajn in prijazna punca, ampak sem pa vseeno mnenja, da v javnih zadevah, kamor spadajo tudi forumi, obstajajo določeni standardi govora in pisanja, v našem primeru pogovorne slovenščine (verjetno kaj o tem piše tudi v pravilih RR).  Ringaraja je vseslovenski forum in tu gor sodelujejo ljudje različne starosti, spola (OK, tu je izrazita neuravnoteženost user posted image ), izobrazbe, poklicev,... in se pogovarjamo po določenih (nenapisanih) standardih. Na kakšnih računalniških forumih bo stil pisanja in izražanja povsem drugačen, na najstniških spet prevladuje sleng,... Priložnosti primerno torej.

user posted image user posted image user posted image user posted image  Nataša, ne nisem Madžarka, potem tudi narečje ne bi bilo, a ne, ampak drugi jezik. Imamo pa močno narečje, ja.

< Sporočilo je popravil Ankica -- 3.8.2008 19:28:13 >

(odgovor članu chebeltza)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: vozichki
3.8.2008 19:36:21   
dory
Tuji jeziki mi ne delajo težav, ampak jih imam popredalčkane...tukaj na forumih se srečujemo z veliko narečji, pa vseeno se mi zdi,da je toliko natačno že napisano,da se razumemo....tvoje pisanje čebelca je pa grdo popačevanje jezika in grozno berljiva zadeva.....sej loh da si ful fajn punca in vse, ampak pišeš pa lahko mal bolj berljivo...ali si pač že tko navajena...grozno je res...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: vozichki
3.8.2008 19:37:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

samo sprashujem, che vam delajo drugi jeziki tudi toliko preglavic, glede na to, da se vechina stvari pishe popolnoma drugache, kot izgovarja?


Ne mi ne gre na jetra, ker pač ko sem se jezik učila sem se tudi slovnico. Tebi priporočam isto. Navadi se slovenščine.



Ma Karin ...ti si mi pršla pa malo nadrkana iz dopusta, al se motim? user posted image



Pa ne. Jaz sm z dopusta pršla k nova, spočita, nasmejana, zaljubljena....user posted image

Sam me je skor kap k sm zgruntala da je punca slovenka. Sem pač mislna da je priseljena in se trudi. Pol pa ugotovim da je slovenka. Za crknt. Sploh ne dojemam. Sploh dela kjer piše da v službi tako pišeuser posted image
Pa tolk pismenega folka brezposelnega.

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: vozichki
3.8.2008 19:43:11   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

samo sprashujem, che vam delajo drugi jeziki tudi toliko preglavic, glede na to, da se vechina stvari pishe popolnoma drugache, kot izgovarja?


Ne mi ne gre na jetra, ker pač ko sem se jezik učila sem se tudi slovnico. Tebi priporočam isto. Navadi se slovenščine.



Ma Karin ...ti si mi pršla pa malo nadrkana iz dopusta, al se motim? user posted image



Pa ne. Jaz sm z dopusta pršla k nova, spočita, nasmejana, zaljubljena....user posted image

Sam me je skor kap k sm zgruntala da je punca slovenka. Sem pač mislna da je priseljena in se trudi. Pol pa ugotovim da je slovenka. Za crknt. Sploh ne dojemam. Sploh dela kjer piše da v službi tako pišeuser posted image
Pa tolk pismenega folka brezposelnega.



Za tvojega upam, da v istega user posted image


Brat od mojega koruznika ima tudi take fore, ampak še zdaj ne štekam zakaj. Celo podpisuje se namesto Saša s Sasha user posted image Ahhhhhhh........


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: vozichki
3.8.2008 19:45:40   
Anonimen
Za tvojega upam, da v istega


Itakuser posted image
Sva že pozabila kako je k si cele dneve skupaj, pa tri ure skupaj kofetkaš, pa sladoled zvečer na obali ližeš in sončni zahod gledaš, pa se tunkaš, loviš po plaži, žgečkaš .... si čist brez problemov v glavnem. Matr je blo lušnouser posted image . Priporočamuser posted image

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: vozichki
3.8.2008 19:55:56   
BAMBINA_
Čuj čebelca a imaš ti kakšen manjvrednostni kompleks? Mislim, a se sramuješ materinega jezika, ali kako? Me pa zanima na kakšnem delovnem mestu si zaposlena? Ker vsak vsaj malo izobražen človek pozna osnovna pravila olike pisanja. Ma dobro, klepetalnice, MSN, maili prijateljem... ampak, da takole pišeš na javnem forumu in službene zadeve... user posted image Pa kolikor mi je znano, v Sloveniji zakon prepoveduje delati osebam mlajšim od 15 let, zate si ne bi upala trditi, da si jih že dopolnila toliko.
Eh, pa še nekaj me zanima. Oki doki, šumniki te je.bejo, ampak zakaj hudiča si pa potem chebeltza in ne chebelca?


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: vozichki
3.8.2008 20:01:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

zakaj hudiča si pa potem chebeltza in ne chebelca?



as ti imela nemščino cvek?! user posted image



(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: vozichki
3.8.2008 20:06:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *Matilda

IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

zakaj hudiča si pa potem chebeltza in ne chebelca?



as ti imela nemščino cvek?! user posted image





Chebeltza ne piše v nemščini, ampak v slovenščiniuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: vozichki
3.8.2008 20:10:17   
arielca
chebeltza, če imaš preveč časa, ti lahko pošljem kakšno čtivo v bohoričici, dančici ali metelčici ... Res. Samo ne utrujaj in ne pametuj po forumu s svojo čebelščino.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: vozichki
3.8.2008 20:11:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: *Matilda

IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

zakaj hudiča si pa potem chebeltza in ne chebelca?



as ti imela nemščino cvek?! user posted image





Chebeltza ne piše v nemščini, ampak v slovenščiniuser posted image



ježeš, kolk si pa ti slovenščino imela v šoli? user posted image user posted image

Che zhe ischemo dlako v jajcu, oz. che rechemo bobu bob - chebeltza ni ne v slovenschini in ne v nemschini

che - angleško in se prebere "če"
tz - nemško in se prebere "c"   (npr. Leibnitz se prebere Leibnic)

kenede user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: vozichki
3.8.2008 20:14:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *Matilda

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: *Matilda

IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

zakaj hudiča si pa potem chebeltza in ne chebelca?



as ti imela nemščino cvek?! user posted image





Chebeltza ne piše v nemščini, ampak v slovenščiniuser posted image



ježeš, kolk si pa ti slovenščino imela v šoli? user posted image user posted image

Che zhe ischemo dlako v jajcu, oz. che rechemo bobu bob - chebeltza ni ne v slovenschini in ne v nemschini

che - angleško in se prebere "če"
tz - nemško in se prebere "c"   (npr. Leibnitz se prebere Leibnic)

kenede user posted image



Jaz to vse vem, hvalauser posted image . Slovenščino sm mela triuser posted image
Sam čebelca pač trdi da piše v slovenščini. Ne jaz. Jaz trdim da piše v spakedranščiniuser posted image . Vzrokov zakaj tako piše pa raje ne grem raziskovatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: vozichki
3.8.2008 20:14:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *Matilda

Che zhe ischemo dlako v jajcu, oz. che rechemo bobu bob - chebeltza ni ne v slovenschini in ne v nemschini

che - angleško in se prebere "če"
tz - nemško in se prebere "c"   (npr. Leibnitz se prebere Leibnic)

kenede user posted image



aja, naša čebela je torej poliglot. samo škoda, ker je vse pomešala med sabo.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: vozichki
3.8.2008 20:19:47   
Anonimen
No, sej drugač ima čebela prov, res se po Trubarju zgleduje...Ampak glede na to, da zdaj Toporischich rula, bi se lohk vsaj malo prilagodila. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: vozichki
3.8.2008 20:29:13   
Klarita
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica
user posted image user posted image user posted image  V nemščini napišem napišem Tschuess (pa če bi vedela, kje vklopiti umlaut ali kako se jim že reče, torej U s pikicami, bi namesto ue, ki je sicer tudi pravilno, napisala U s pikicami).


Ankica, če boš slučajno kdaj potrebovala, umlaut se napiše tako, da stisneš najprej alt in vprašaj skupaj, potem pa stisneš črko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: vozichki
3.8.2008 20:33:30   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: *Matilda

IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

zakaj hudiča si pa potem chebeltza in ne chebelca?



as ti imela nemščino cvek?! user posted image




Hm, pravzaprav sem na gimnaziji kot II. tuji jezik imela nemščino in res je tudi, da sem imela popravca user posted image Ampak vidiš, ona trdi, da jo samo šumniki matrajo, c pa ni šumnik. To sem pa sigurna, ker slovenščino sem imela pa petko user posted image

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: vozichki
3.8.2008 20:33:51   
benika
Ankica, če boš slučajno kdaj potrebovala, umlaut se napiše tako, da stisneš najprej alt in vprašaj skupaj, potem pa stisneš črko.


Al pa skupej stisneš ctrl in alt, pa potem pritisneš ?...šele nato pritisneš še u ali a....takole ü, ä

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: vozichki
3.8.2008 20:35:00   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: arielca

chebeltza, če imaš preveč časa, ti lahko pošljem kakšno čtivo v bohoričici, dančici ali metelčici ... Res. Samo ne utrujaj in ne pametuj po forumu s svojo čebelščino.

user posted image user posted image


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: vozichki
3.8.2008 20:35:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

To sem pa sigurna, ker slovenščino sem imela pa petko user posted image



user posted image user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: vozichki
3.8.2008 20:36:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: arielca

chebeltza, če imaš preveč časa, ti lahko pošljem kakšno čtivo v bohoričici, dančici ali metelčici ... Res. Samo ne utrujaj in ne pametuj po forumu s svojo čebelščino.

user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




frizer
piule

Kako pogosto obiskujete frizerja?

1 tedensko (3%)

1mesečno (8%)

1 na 2 meseca (26%)

1 na 3-4 mesece (32%)

1na 6 mesecev in več (25%)

ga ne obiskujem (5%)


Število vseh glasov: 416

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!