|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kje kupujete zelenjavo in sadje?
16.8.2008 22:14:05   
Anonimen
Tam kjer Volga.

(odgovor članu butt3rfly)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kje kupujete zelenjavo in sadje?
23.8.2008 23:01:28   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: butt3rfly

zaka pa čudn? men se pa tle čist nč čudnega ne zdiuser posted image


Čudno je to, da sprauje ekstra za sadje&co. Kaj bi morali reči, da na kaki ekokmetiji, ker za naše sončEke pa samo najboljše? Sadje kupujem tam, kjer kupujem tudi olje, sol, testenine, kruh, pralni prašek in jogurt. Pa kupim za tamalo, moža in sebe, pa še kak obisk dobi kdaj škrinco ali pa dve.



_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kje kupujete zelenjavo in sadje?
24.8.2008 21:06:47   
čipči
Vedno pogosteje v Lidlu in vedno redkeje v Sparu.
Al pa z domačega vrta, dokler še kaj bo user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kje kupujete zelenjavo in sadje?
3.9.2008 19:57:58   
ROmama
Nekaj na temo sadja. Pred parimi dnevi sem bila pri P, ker sva imela z user posted image  posvetovalnico pri 9 mesecih. In kaj mi ona prijaviuser posted image , da če nimamo domačega sadja, naj reje kot sveže, kupujem sadne kašice od Hippa ali Alette (ne vem če saem prav napisala), ker so narejene iz bio sadja. Pa saj ne bom mogla otroka nikoli zaščititi pred onesnaženjem. Razumem, da jo moti, da starši dajo otrokom čipse, pa smokije, za sadje pa si nisem milsila.

(odgovor članu čipči)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kje kupujete zelenjavo in sadje?
2.1.2009 22:52:13   
frutka_
Običajno na tržnici od branjevke, ki jo poznam. Ko je sezona vrta pa imamo v glavnem domače. Po trgovinah zelo malo sadja in zelenjave kupim. Kupujem pa sezonsko. Trenutno zelje, kislo, sladko rdeče, krompir, korenje. Od sadja pa pojemo veliko jabolk, nekaj imam zmrznjenih jagod (maline, borovnice).
Sem fuuull proti trgovinskim  "svežim" izdelkom. Občasno ja, sicer pa se jim raje izognem.
Poznam dve prodajalki iz Spara. Ena mi je povedala kako se jim veselo podgane pasejo po skladišču in plazijo po hraniuser posted image . Druga pa pravi, da si od barvil v "sveži" zelenjavi in sadju sploh rok ne more oprat.user posted image

Mami mi je rekla, da ko sem bila jaz majhna so mame pozimi hodile po2 uri prej na tržnico, da so dobile svežo zelenjavo iz Dalmacije. Pripeljali so ji s kamionom v ogromnih koših. Samo za info. user posted image

(odgovor članu ROmama)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kje kupujete zelenjavo in sadje?
2.1.2009 22:57:38   
Anonimen
Druga pa pravi, da si od barvil v "sveži" zelenjavi in sadju sploh rok ne more oprat.user posted image


Toliko o svezem sadju in zelenjavi sredi zime.

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kje kupujete zelenjavo in sadje?
2.1.2009 23:04:31   
čipka
v e.leclercu

_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kje kupujete zelenjavo in sadje?
2.1.2009 23:19:18   
frutka_
Sicer je off topic ampak v Leclerc grem tudi  jaz rada po nakupih in sem opazila, da imajo slabo deklarirane izdelke. Recimo porekla nekaterih izdelkov ne najdeš gor. A, ni to nujno, da je navedeno?!

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kje kupujete zelenjavo in sadje?
4.1.2009 15:08:48   
Senci
Hvala za odgovore. Zanimalo pa me je predvsem zato, ker zaenkrat nameravam kupovati čim bolj bio sadje in zelenjavo, pa so me zanimale vaše izkušnje.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?