|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Rada bi nekoga,...
15.8.2008 14:34:31   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Moški sam sebi uničujejo družine.Vsi so isti,da veš,sam na sex mislijo,pa so lahk samski ali pa poročeni.Zato se pa sama ne bom nikoli poročila,ker iz lastnih izkušenj vem kaki so.Brez sexa pač ne morem,sem čisto normaln človek z potrebami.


u, ti pa vse moške poznaš?


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Rada bi nekoga,...
15.8.2008 14:35:42   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

zato ker uničuješ družino


Tu se pa ne strinjam: družino uniči tisti, ki izda partnerjevo zaupanje, ne pa tisti, s pomočjo katerega je to naredil! Saj vendar ima skoraj vsak možnost seksat še s kom drugim, pa se zato pač ne odločimo, ker smo rajši z enim izbranim...



s tem se strinjam, pa dodajam še, da mi ni jasno, kako se lahko ena baba hvali s tem, da zabite dece lovi okoli


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Rada bi nekoga,...
15.8.2008 19:05:30   
ronja
amaya, vsak po svoje ptiček poje, hehe. Če je njim fino, pa naj seksajo brez resne zveze. Nam so take punce samo koristne, ker zaradi njih veš, da te tvoj dečko ne bi prevaral - ga pecajo, on pa noče in imaš dokaz. Če ga nobena ne bi povohala, ne bi vedela, če ni mogoče s tabo samo zato, ker nobene druge ne dobiuser posted image Tak jaz gledam.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Rada bi nekoga,...
15.8.2008 20:04:21   
macka22
nemorem verjet,kaj ste nardile iz ene potrebne ženske.Pa a ni to forum o seksu ,in ne radio ognjišče oz. podruznica stolnice .Amen.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Rada bi nekoga,...
19.8.2008 9:10:23   
devo
To je hujš kot radio ognjišče .. user posted image
No comment

(odgovor članu macka22)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Rada bi nekoga,...
24.8.2008 1:22:56   
benc
Mah, to da vas moški, varajo ste tudi same krive user posted image ... Če doma tako moralizirate svojim možem, kot počnete tukaj na forumu... potem verjetno druge izbire kot da varajo ali se zapijejo, itak nimajo... Meni je recimo moja povedala za to temo, če je katera za, naj se javi na ZS pod šifro: "Tudi malce bolj svobodne zveze obstajajo" user posted image

(odgovor članu devo)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Rada bi nekoga,...
2.9.2008 9:46:20   
jackfizio
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Uuuuuu še jaz bi nekaj dol dala. Tudi samska, že nekaj let nič telovadilauser posted image

A potem res ne bo nobene? Jaz bi še vedno rad...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Rada bi nekoga,...
19.9.2008 14:52:58   
Preprost
Ne vem sicer katerega datuma je tole sporočilo...Če pa si še istih misli se lahko spoznava ob kavici.Lp
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Madona sem sama sebi smešna.user posted image Zdaj me je prijelo,kot sploh ne vem kdaj,če sploh že.
Sem samska in bi želela nekoga za sex. Samo sex, mogoče 2-krat, 3-krat, potem pa adijo.
Jah, razganja me kaj čem, poletjeuser posted image user posted image .


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Rada bi nekoga,...
19.9.2008 15:36:11   
kjava
IZVIRNO SPOROČILO: Preprost

Ne vem sicer katerega datuma je tole sporočilo...Če pa si še istih misli se lahko spoznava ob kavici.Lp
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Madona sem sama sebi smešna.user posted image Zdaj me je prijelo,kot sploh ne vem kdaj,če sploh že.
Sem samska in bi želela nekoga za sex. Samo sex, mogoče 2-krat, 3-krat, potem pa adijo.
Jah, razganja me kaj čem, poletjeuser posted image user posted image .




To sporočilo je iz dne 4.8.2008 ob 14.02.30

(odgovor članu Preprost)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Rada bi nekoga,...
19.9.2008 17:09:59   
Preprost

IZVIRNO SPOROČILO: kjava

IZVIRNO SPOROČILO: Preprost

Ne vem sicer katerega datuma je tole sporočilo...Če pa si še istih misli se lahko spoznava ob kavici.Lp
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Madona sem sama sebi smešna.user posted image Zdaj me je prijelo,kot sploh ne vem kdaj,če sploh že.
Sem samska in bi želela nekoga za sex. Samo sex, mogoče 2-krat, 3-krat, potem pa adijo.
Jah, razganja me kaj čem, poletjeuser posted image user posted image .




To sporočilo je iz dne 4.8.2008 ob 14.02.30

Hvala Kjava sem potem našel datum :)

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Rada bi nekoga,...
19.9.2008 22:18:00   
*žaži*
U madoniš kolk pohotnežev user posted image ...se vas je kr nabralo. Hja... anonimna je vrgla kost in zgasnla user posted image

(odgovor članu Preprost)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Rada bi nekoga,...
20.9.2008 13:23:10   
Preprost

IZVIRNO SPOROČILO: *žaži*

U madoniš kolk pohotnežev user posted image ...se vas je kr nabralo. Hja... anonimna je vrgla kost in zgasnla user posted image

Z moje strani ni zgolj potreba po seksu...Sicer pa kakrkoli bi napisal bi izpadel potrebnež.Lp

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Rada bi nekoga,...
20.9.2008 22:53:18   
amaya
Nimam se za redovnico, še manj pa tako zgledam. So pa nekje meje....vsaj zame. Zaradi mene lahko počneš karkoli in ne oraliziram o tem. Moja pripomba ni letela na sam post ampak na ....ah...pa kaj čem razlagat...preberi si še enkrat....ali pa tudi ne....sem pa lahko tudi SUOR IMMACOLATA user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Preprost)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Rada bi nekoga,...
20.9.2008 22:54:02   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Preprost


IZVIRNO SPOROČILO: *žaži*

U madoniš kolk pohotnežev user posted image ...se vas je kr nabralo. Hja... anonimna je vrgla kost in zgasnla user posted image

Z moje strani ni zgolj potreba po seksu...Sicer pa kakrkoli bi napisal bi izpadel potrebnež.Lp


sploh ne....samo lahko si pa razlagaš sam tudi tako


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Preprost)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Rada bi nekoga,...
21.9.2008 11:00:31   
Anonimen
Pa kaj se nekatere delate tok fine,v mislih bi pa vsakem dale,ko bi le mal zanimanja pokazu.Men grejo pa take na živce.Doma se delajo zveste žene,pa skrbne mamice ja ziher,ko pa en pir zlijejo v rit so pa največje .......!Takih moških,ko pa to izkoristjo je pa veliko.pa ni važn al so poročen al pa samski.Sicer pa kerga vprašaš je vsak samski,zato pa men čist dol visi ala je samski al pa poročen,jst se vsaj ne delam fino,ker priznam,da rada sexam.Moški pa itak sam to iščejo.Če pa tega doma al pa drugje ne dobijo pa po internetu brskajo pa se slinjo ob filmih in slikah.Ja kaj čemo tak je p pika.Pa ne pol rečt moj pa že ni tak......vsak je tak.

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Rada bi nekoga,...
21.9.2008 11:47:06   
Preprost

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

IZVIRNO SPOROČILO: Preprost


IZVIRNO SPOROČILO: *žaži*

U madoniš kolk pohotnežev user posted image ...se vas je kr nabralo. Hja... anonimna je vrgla kost in zgasnla user posted image

Z moje strani ni zgolj potreba po seksu...Sicer pa kakrkoli bi napisal bi izpadel potrebnež.Lp


sploh ne....samo lahko si pa razlagaš sam tudi tako


Res je,vsak si lahko razlaga po svoje.No jaz nisem poročen pa tud ne vem kako mlad nisem več.Pač ne poznaš mene in moje zgodbe.Lep pozdrav v Izolo.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Rada bi nekoga,...
21.9.2008 12:05:07   
Anonimen
Ej Preprost, a si bil ti včasih preprosta? user posted image  

(odgovor članu Preprost)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Rada bi nekoga,...
21.9.2008 22:55:38   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pa kaj se nekatere delate tok fine,v mislih bi pa vsakem dale,ko bi le mal zanimanja pokazu.Men grejo pa take na živce.Doma se delajo zveste žene,pa skrbne mamice ja ziher,ko pa en pir zlijejo v rit so pa največje .......!Takih moških,ko pa to izkoristjo je pa veliko.pa ni važn al so poročen al pa samski.Sicer pa kerga vprašaš je vsak samski,zato pa men čist dol visi ala je samski al pa poročen,jst se vsaj ne delam fino,ker priznam,da rada sexam.Moški pa itak sam to iščejo.Če pa tega doma al pa drugje ne dobijo pa po internetu brskajo pa se slinjo ob filmih in slikah.Ja kaj čemo tak je p pika.Pa ne pol rečt moj pa že ni tak......vsak je tak.


pa kaj se potem pod anonimno skrivaš?


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 118
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Število otrok!
Alter_ego

Koliko otrok imate?

0 (16%)

1 (41%)

2 (28%)

3 (9%)

4 (3%)

več (2%)


Število vseh glasov: 457

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!