|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vožnja v natikaćih
4.8.2008 21:43:51   
amaya
tUDI Z GIBSOM NA NOGI NE SMEŠ VOZIT user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Vožnja v natikaćih
4.8.2008 21:44:11   
Anonimen
Ma jaz vozim v japonkah, pa coklih sem tudi že in tudi če imam visoko peto lahko komot vozim. Le enih japonk se izogibam, saj se mi potem full drsi, ko pritisnem na pedal. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Vožnja v natikaćih
4.8.2008 21:45:41   
frrrr
kolkr js vem, je prepovedano.
čeprav je pri ženski obutvi težko definirat kaj so to natikači, ker je veliko čevljev narejenih kot natikač.
ne vem pa še za noben primer, da bi dejansko težili.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Vožnja v natikaćih
5.8.2008 6:18:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: SANDY

jest sem ti citirala direkt iz zakona..drgač pa vrjem, ne morš si določenih stvari kr tko mal po  domače razlagat.


Sploh si ne razlagam kar tako malo domače. Verjemiuser posted image , imam sama dnevno opravka z zakonodajouser posted image

Me pa zanima kaj rečeš na razlago predstavnika stike z javnostjo iz MNZ?...


Predvidevam, da si policistka, zato mi ne gresta skupaj tvoja razlaga in razlaga g. Kedra, še enkrat citiram: Odgovor: Zakon o varnosti cestnega prometa (ZVCP) nikjer ne predpisuje obleke ali obutve za vožnjo avtomobila, torej vožnja z natikači ni prepovedana. Leon Keder, predstavnik policije za odnose z javnostmi, pa pojasnjuje, da je tako početje lahko v nasprotju s prvim odstavkom 72. člena ZVCP, ki pravi, da voznik med vožnjo ne sme uporabljati opreme ali naprav na način, ki bi zmanjševal njegovo slušno ali vidno zaznavanje ali zmožnost obvladovanja vozila. Če torej policist ugotovi, da neprimerna obutev (natikači) zmanjšuje zmožnost obvladovanja vozila, oziroma ugotovi kršenje omenjenega člena, lahko v skladu s četrtim odstavkom istega člena voznika kaznuje z globo 83,46 evra. Ne glede na ZVCP pa policija svetuje, da ste med vožnjo primerno obuti, natikači pa med to obutev ne sodijo. Obuvalo se namreč lahko sname z noge in zagozdi pod pedal zavore ali sklopke in s tem prepreči pravilno ukrepanje voznika v morebitni kritični situaciji, kar lahko povzroči nesrečo. Vira: ZVCP, policija

"lahko" je v nasprotju z 72. členom....in besedica lahko se razume precej dvoumno, celo daje diskrecijsko pravico odločanja. Torej - policist te lahko kaznuje, lahko te pa ne kaznuje.

Sicer imam pa tudi sama v družini policista, on se pridružuje tvojim trditvam Sandy, oz. njegovo mnenje je tako: dokler v zakonu izrecno ne piše, da je prepovedano in kaznivo, nisem in ne bom nikogar kaznoval. user posted image Pohvalno sicer, ampak....user posted image

Upam, da je zdaj bolj jasno, kaj sem želela povedatuser posted image .


< Sporočilo je popravil *Matilda -- 5.8.2008 6:24:39 >

(odgovor članu SANDY)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Vožnja v natikaćih
5.8.2008 7:09:58   
LoCa
to da se pa bulerjev ne bi smelo pa res prvič slišim, pol bi js vedno kršila pravila user posted image .
mene zanima, kako oni ocenijo, da si neprimerno obut. mislim, ko sem se učila vozit, mi je blo z bulerji zelo težko vozit, zdej pa mi je najlažje, ker sem pridobila občutek. v japonkah pa tut vozim, čeprou moram priznat, včasih se res zataknejo, ampa to še ne pomeni, da obstaja od nekoga pravica, da to preprove user posted image . ja pete so za moje pojme hujše :P. pa bosa sem tudi že vozila, hehe, še hujše.
kaj vse dela folk v avtomobilih, k je neprimerno, zdej mi bo pa še nekdo obutev ocenjeval...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Vožnja v natikaćih
5.8.2008 7:46:20   
Mikica
Mene je policist že prijazno opozoril, da natikači niso primerno obuvalo.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Vožnja v natikaćih
5.8.2008 8:22:32   
kalbo
Ma jaz vozim v japonkah, pa coklih sem tudi že in tudi če imam visoko peto lahko komot vozim.


Komot že voziš, sam kamot se ne ustaviš, ker v japankah niti slučajno ne moreč pohoditi bremze tako kot je treba.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Vožnja v natikaćih
5.8.2008 12:31:29   
HuAnita
Jaz pa pozimi vozim z bulerji, poleti pa z japonkami ---- pismo, jaz potemtakem vse leto ne bi smela voziti....user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Vožnja v natikaćih
5.8.2008 12:34:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

tUDI Z GIBSOM NA NOGI NE SMEŠ VOZIT user posted image


svaka ti čast, če sploh lahko user posted image user posted image

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Vožnja v natikaćih
5.8.2008 12:36:31   
Anonimen
Kakor sem slišala, da so natikači problem, če narediš nesrečo, ker lahko tisti, ki naj bi bil kriv, dokazuje zaradi obutve krivdo na tvojo stran.  V bustvu lahko izpodbija zaradi nasprotnikove neprimerne obutve.

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Vožnja v natikaćih
5.8.2008 12:37:40   
tanikaa
Samo ne spista zdaj diplomske naloge s te teme.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Vožnja v natikaćih
5.8.2008 12:40:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Samo ne spista zdaj diplomske naloge s te teme.


jz sem imela namen magistriratuser posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Vožnja v natikaćih
5.8.2008 20:55:58   
SANDY
Sicer imam pa tudi sama v družini policista, on se pridružuje tvojim trditvam Sandy, oz. njegovo mnenje je tako: dokler v zakonu izrecno ne piše, da je prepovedano in kaznivo, nisem in ne bom nikogar k
kaznoval. Pohvalno sicer, ampak....


jest tud ne bi..sicer pa še nikoli nisem imela takega primera..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Vožnja v natikaćih
5.8.2008 21:32:40   
Anonimen
tudi meni je fajn voziti v natikačih ali pa japonkah.

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?