|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: p...... komarji
6.8.2008 17:30:49   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: hmm...

IZVIRNO SPOROČILO: tanchi

jooj, mi mamo pa en kup muhuser posted image  pa en roj jih še letauser posted image user posted image  zamenjam za enga komarjauser posted image



user posted image user posted image  Veš kako imam jaz nareto. Okno odprto. Obetlift ali kako naj rečem, in potem zunanje rolete dol spuščene. Pa nimam skoraj nobene muhe.

Če me razumeš kaj mislim.user posted image



Oberlift.*user posted image

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: p...... komarji
6.8.2008 17:38:15   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: hmm...

Oberlift.*user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz pa skozi pravim oberliht



Aja, komarjev pa letos pri nas ni ničuser posted image .





_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: p...... komarji
6.8.2008 17:50:23   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79

IZVIRNO SPOROČILO: hmm...

Oberlift.*user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz pa skozi pravim oberliht



Aja, komarjev pa letos pri nas ni ničuser posted image .








Pa veš. Se mi zdi, da ima vsak svojo različico. user posted image user posted image

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: p...... komarji
6.8.2008 19:28:18   
Šarki
mi pa nimamo oberlifhtauser posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: p...... komarji
6.8.2008 19:47:17   
Anonimen
pri nas je tamala najbolj boga, ker ima očitno alergijo na te tigraste komarje!

1,5 mes nazaj jo je 2x pičil, mesto pika postalo zatečeno, naredili so se mehurčki, nekroza..hrasta......še zdaj se vidi. pa še cela pikasta je postala po telesu- sva dobile Claritin in ga je 3 tedne jedla. Potem so fleki izginili.......pri nas doma so jo po tem, ko smo prišli z morja pičili 4 komarji, pa ni bilo flekov...zdaj je bila 2 dni spet (kot v prvo) pri babici in danes spet oteklina z že 1 mehurčkom- ne pomaga ne fenistil ne nič, dobila je Claritin in upam, da bo kaj bolje!

Drugače so nas pa na morju komarji vztrajno pikali podnevi, v hiši, kjer smo imeli Raid jih pa res ni bilo. Pa še to je bilo čudno, da Tinkare niso nič popikali- očitno ne marajo Claritinauser posted image . Smo pa domov prišli pa takoj v prvi noči 4 piki.

Pri nas je ful vrtičkarjev in vsi imajo sode s po min. 300l vode- stoječe seveda, ker imamo štirno in je vodo treba nanosit....pa noben ne verjame, da se komarji razmnožujejo v stoječi vodi. En sosed ima 1000l bazen za vodo za zalivat, pa mu pokažeš ličinke v vodi, pa pravi, da to pa že ni resuser posted image  Potem pa sediš pred blokom in misliš, da te bodo komarji živega požrli!

(odgovor članu Šarki)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: p...... komarji
7.8.2008 20:57:56   
poliloni
pri nas so jih letos spet špricali in tako kot vsako leto zamudili s tem. Tako, da nas sedaj veselo pikajo.
Imam čez polovico podlahti flek! In to od samo enega!!!

_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: p...... komarji
8.8.2008 11:24:28   
klarisima
Od pred eno uro nazaj sta dva manj user posted image
Sem tako mahala da je po moje mislil, da ga je tornado ubiluser posted image
Golazen nemarnauser posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: p...... komarji
8.8.2008 12:49:39   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: klarisima

Od pred eno uro nazaj sta dva manj user posted image
Sem tako mahala da je po moje mislil, da ga je tornado ubiluser posted image
Golazen nemarnauser posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Polulala sem se skoraj.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu klarisima)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: p...... komarji
10.8.2008 19:14:05   
srki
Najprej moram temo zasmetit, pa vprašat, kdo se je spet izpisal?

Drugače pa imamo kar mir pred komarji. Pri nas tista reč ki jo v vtičnico daš, deluje. Pred tem so nas pa malo popikali.

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 59
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?