|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zakaj še kar vztrajate?
12.8.2008 13:54:53   
Lepotica
Msilim, da se tema lahko zaklene.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu piksna)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   [Brisano sporočilo]
12.8.2008 13:56:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lepotica)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Zakaj še kar vztrajate?
12.8.2008 13:56:54   
Angellina
IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Angie itak imaš zs.


Veeem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

V glavnem, čist tko hipotetično...če jaz stojim na SVOJEM balkonu in mečem smokije na soseda, ki je od moje ograje oddaljen cca 5 cm in obira moj ribez, ki čez ograjo visi na njegovo stran. A ga lahko jaz upravičeno obmetavam z smokiji? Sej konec koncev bo imel on polno skledo ribeza, pa še smokije lahko poje.

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Zakaj še kar vztrajate?
12.8.2008 13:57:13   
mojamura
IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Msilim, da se tema lahko zaklene.


pa ne no....ravno zdaj, ko je postalo zanimivo...sicer pa si sama temo odprla, tako da


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Zakaj še kar vztrajate?
12.8.2008 13:57:20   
Katey
Pa te imamo, še posnetek Zdravljice na štadionu prilepiš pa si zmagala.

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Zakaj še kar vztrajate?
12.8.2008 13:58:13   
mojamura
IZVIRNO SPOROČILO: Angellina

V glavnem, čist tko hipotetično...če jaz stojim na SVOJEM balkonu in mečem smokije na soseda, ki je od moje ograje oddaljen cca 5 cm in obira moj ribez, ki čez ograjo visi na njegovo stran. A ga lahko jaz upravičeno obmetavam z smokiji? Sej konec koncev bo imel on polno skledo ribeza, pa še smokije lahko poje.




good point


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Zakaj še kar vztrajate?
12.8.2008 13:59:01   
amaya
Vidite...jaz pa vsega tega ne razumem. ne razumem, zakaj se je potrebno spravitit na eno osebo, kar tako iz lepega. Pa če je blond, naj bo blond. Če je lepa, naj bo lepa. Če je debela, naj bo debela, če je pametna, OK. Do ene mere mi je vse smešno, zdej mi pa že preseda. Ne vem kako bi bilo vam, če bi se vse kar naenkrat na vas spravile....Pa brez zamere, amapak mislim, da se je vse skupaj začelo takrat z Volgo, potem pa kot pri črednem sindromu...vse za njo.

Seveda je to moje mnenje...samo ni mi preveč fanj, ker nimam več kaj brat tukaj, kot samo podjebavanje uporabnic.


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Zakaj še kar vztrajate?
12.8.2008 13:59:01   
piksna
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Zakaj še kar vztrajate?
12.8.2008 13:59:29   
mojamura
ne vem zakaj mi zdaj prihaja na pamet ricky lake user posted image user posted image


go ricky go ricky go ricky go ricky go ricky go rickygo ricky go ricky go ricky go ricky

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Zakaj še kar vztrajate?
12.8.2008 14:01:10   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

Vidite...jaz pa vsega tega ne razumem. ne razumem, zakaj se je potrebno spravitit na eno osebo, kar tako iz lepega. Pa če je blond, naj bo blond. Če je lepa, naj bo lepa. Če je debela, naj bo debela, če je pametna, OK. Do ene mere mi je vse smešno, zdej mi pa že preseda. Ne vem kako bi bilo vam, če bi se vse kar naenkrat na vas spravile....Pa brez zamere, amapak mislim, da se je vse skupaj začelo takrat z Volgo, potem pa kot pri črednem sindromu...vse za njo.


A veš kaj, jaz bi tudi do nevadnega še lahko kaj takega mislila in tudi sem nekako približno. Ampak zdaj, ko pa punca res že sama teme odpira, kjer naj bi se o njej diskutiralo ... zdaj pa vidim, da sem se zmotila.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Zakaj še kar vztrajate?
12.8.2008 14:01:16   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

sej ni blo nobene slike.



loooooooooooooooooooluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


pa to crkneš...


punce, dajmo, vstanimo malo, nekdo nekomu sedi na lajtungi....to me spominja na eno uporabnico na DIPO je nekaj pisala, nick pa ima s5vesela ali nekaj podobnega user posted image user posted image user posted image


o moje trebušne mišice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




No vidiš pa je tudi ta tema za nekaj dobra. Verjetno so že tem podobne:

user posted image


user posted image


(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Zakaj še kar vztrajate?
12.8.2008 14:02:10   
Anonimen
user posted image  

Rubinuser posted image

Končno nekaj pametnega na tej temiuser posted image

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Zakaj še kar vztrajate?
12.8.2008 14:02:12   
piksna
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

Vidite...jaz pa vsega tega ne razumem. ne razumem, zakaj se je potrebno spravitit na eno osebo, kar tako iz lepega. Pa če je blond, naj bo blond. Če je lepa, naj bo lepa. Če je debela, naj bo debela, če je pametna, OK. Do ene mere mi je vse smešno, zdej mi pa že preseda. Ne vem kako bi bilo vam, če bi se vse kar naenkrat na vas spravile....Pa brez zamere, amapak mislim, da se je vse skupaj začelo takrat z Volgo, potem pa kot pri črednem sindromu...vse za njo.

Seveda je to moje mnenje...samo ni mi preveč fanj, ker nimam več kaj brat tukaj, kot samo podjebavanje uporabnic.



Jaz pa enostavno ne morem razumeti, zakaj vedno znova in znova odpira take poste user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Itak se ve, kaj vedno nastane iz tega user posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Zakaj še kar vztrajate?
12.8.2008 14:02:45   
Šarki
IZVIRNO SPOROČILO: Angellina

V glavnem, čist tko hipotetično...če jaz stojim na SVOJEM balkonu in mečem smokije na soseda, ki je od moje ograje oddaljen cca 5 cm in obira moj ribez, ki čez ograjo visi na njegovo stran. A ga lahko jaz upravičeno obmetavam z smokiji? Sej konec koncev bo imel on polno skledo ribeza, pa še smokije lahko poje.



ti maš pa res ideje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Zakaj še kar vztrajate?
12.8.2008 14:02:55   
Angellina
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

Vidite...jaz pa vsega tega ne razumem. ne razumem, zakaj se je potrebno spravitit na eno osebo, kar tako iz lepega. Pa če je blond, naj bo blond. Če je lepa, naj bo lepa. Če je debela, naj bo debela, če je pametna, OK. Do ene mere mi je vse smešno, zdej mi pa že preseda. Ne vem kako bi bilo vam, če bi se vse kar naenkrat na vas spravile....Pa brez zamere, amapak mislim, da se je vse skupaj začelo takrat z Volgo, potem pa kot pri črednem sindromu...vse za njo.

Seveda je to moje mnenje...samo ni mi preveč fanj, ker nimam več kaj brat tukaj, kot samo podjebavanje uporabnic.






< Sporočilo je popravil shorty -- 13.8.2008 22:32:31 >

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Zakaj še kar vztrajate?
12.8.2008 14:03:58   
mojamura
Ruby. naaaaaaaaaaaaaajs hehehe, a maš še kerega takega godnega za odstrel?user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Zakaj še kar vztrajate?
12.8.2008 14:04:56   
Angellina
prevelika slika je bila brisana

lp shorty


< Sporočilo je popravil shorty -- 13.8.2008 22:33:10 >

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Zakaj še kar vztrajate?
12.8.2008 14:05:00   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Msilim, da se tema lahko zaklene.



Poskusi:

user posted image .


Če pa ne bo uspelo, se pa lahko tudi izpišeš - tema garantirano zaklenjena. user posted image

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 12.8.2008 14:06:36 >

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Zakaj še kar vztrajate?
12.8.2008 14:07:35   
mojamura
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

Vidite...jaz pa vsega tega ne razumem. ne razumem, zakaj se je potrebno spravitit na eno osebo, kar tako iz lepega. Pa če je blond, naj bo blond. Če je lepa, naj bo lepa. Če je debela, naj bo debela, če je pametna, OK. Do ene mere mi je vse smešno, zdej mi pa že preseda. Ne vem kako bi bilo vam, če bi se vse kar naenkrat na vas spravile....Pa brez zamere, amapak mislim, da se je vse skupaj začelo takrat z Volgo, potem pa kot pri črednem sindromu...vse za njo.

Seveda je to moje mnenje...samo ni mi preveč fanj, ker nimam več kaj brat tukaj, kot samo podjebavanje uporabnic.




zase govorim, da nisem sledila nobeni čredi. na nobeni prejšnji temi nisem bila sarkastična ali podjebatorska (a obstaja taka besedauser posted image ) do Lepotice. celo to temo sem se ji trudila najprej na lep način nekaj dopovedati, a glej ga zlomka....ni haska.

tak da zdaj le uživam in se smejem....kaj pa naj drugega


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Zakaj še kar vztrajate?
12.8.2008 14:07:44   
amaya
Totalno ste otročje.....


Berete vse na pol, pa kar nekaj brez veze limate zraven.....Dej ti s pesom, preberi si še enkrat!


Sama sem lepo napisala, da ne brenim nobenega, samo nimaš več kaj brat. Tudi jaz opažam, pač da punci ne gre gljih ne vem kako, pa je še ne pljuvam iz vseh strani. Pač preskočiš.


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Zakaj še kar vztrajate?
12.8.2008 14:09:52   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

Vidite...jaz pa vsega tega ne razumem. ne razumem, zakaj se je potrebno spravitit na eno osebo, kar tako iz lepega. Pa če je blond, naj bo blond. Če je lepa, naj bo lepa. Če je debela, naj bo debela, če je pametna, OK. Do ene mere mi je vse smešno, zdej mi pa že preseda. Ne vem kako bi bilo vam, če bi se vse kar naenkrat na vas spravile....Pa brez zamere, amapak mislim, da se je vse skupaj začelo takrat z Volgo, potem pa kot pri črednem sindromu...vse za njo.

Seveda je to moje mnenje...samo ni mi preveč fanj, ker nimam več kaj brat tukaj, kot samo podjebavanje uporabnic.




zase govorim, da nisem sledila nobeni čredi. na nobeni prejšnji temi nisem bila sarkastična ali podjebatorska (a obstaja taka besedauser posted image ) do Lepotice. celo to temo sem se ji trudila najprej na lep način nekaj dopovedati, a glej ga zlomka....ni haska.

tak da zdaj le uživam in se smejem....kaj pa naj drugega



sej pravim, da je vse res, kar pišete itd.....samo če punci ne potegne se je fanj kdaj pa kdaj tudi brzdat. Ne vem no, meni ne bi bilo lepo, če bi me tako drkali. Mogoče sem danes bolj raznežena kot druge dni....fešta in to...


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Zakaj še kar vztrajate?
12.8.2008 14:13:12   
mojamura
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

Sama sem lepo napisala, da ne brenim nobenega, samo nimaš več kaj brat. Tudi jaz opažam, pač da punci ne gre gljih ne vem kako, pa je še ne pljuvam iz vseh strani. Pač preskočiš.



jaz ne špukam, ker se baje ne spodobi špukanje. hebat ga, mam danes svoj dan....ti povem zakaj, ker več ne vem če se naj režim ali jočem. najprej se je včeraj moj spotaknil in razbil celo šipo na vhodnih vratih in se kar pošteno porezal. me kliče pred eno uro, pa mi pravi, da je v zmrzovalniku vse meso mehko, pa da je vse pogledal, da je z elektriko vse ok, pa da je bil zaprt. ampak kaj ko zdaj vse lahko tja vržem.

in kaj zaj....??? naj se obesim, ne ne bom se (pa ravno pred mescem dni sva do daske nafilala zmrzovalnik z mesom)

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Zakaj še kar vztrajate?
12.8.2008 14:14:50   
Rubin.
Glej Amaya, ne jemli vsega preveč resno, sej bo septembra boljše user posted image , zdaj je pač čas kislih kumaric.

To je pač JAVNI forum, kjer lahko v bistvu VSAK piše kar želi in če začneš drezati v osje gnezdo je res zelo NAIVNO, če pričakuješ da bodo iz njega prileteli metulji?

Ampak tebi itak ne rabim razlagat, a ne?

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Zakaj še kar vztrajate?
12.8.2008 14:17:30   
Rubin.
da je v zmrzovalniku vse meso mehko, pa da je vse pogledal, da je z elektriko vse ok, pa da je bil zaprt. ampak kaj ko zdaj vse lahko tja vržem.

in kaj zaj....??? naj se obesim, ne ne bom se (pa ravno pred mescem dni sva do daske nafilala zmrzovalnik z mesom)



Takšna veselica je nas pričakala, ko smo prišli z morja. Kaj se češ sekirat je kaj je, gremo v šoping. user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Zakaj še kar vztrajate?
12.8.2008 14:17:39   
amaya
 OF KORS MAJ HORS user posted image

Se bom umaknila, ker danes nisem za tukaj. Grem brat oglase user posted image user posted image user posted image user posted image





_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?