|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Problem!
14.8.2008 8:55:19   
Mojca20
Ja pa, sej si prej samo uriniral.... user posted image Mislim da ni nevarnosti.

(odgovor članu dejavu)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Problem!
14.8.2008 10:24:18   
bayb77
JOOOOOOJ NE GA SRAT NO!!! Od urina ni še nobena zanosilauser posted image

Srečni ti želim, pa malo si preberi o teh stvareh, saj si očitno odgovorna, vendar premalo izobražena oseba.

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Problem!
14.8.2008 13:47:18   
sanca
naslednjič preberi kako knjigo o tem preden se boš spustil v kak oralni ali neoralni sex ne pa da delaš budalo iz sebe. verjetno si se bolj med mlečnimi. zresni se al pa mal počakaj s temi stvarmi. žalostno da sem kaj takega prebrala.user posted image        user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bayb77)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Problem!
14.8.2008 14:54:58   
baguSka
glede uriniranja... fant je tok odgovoren in preplasen hkrati... da se je pozanimal okol tega tud pri dohtarjih in v razni literaturi... in je prisel do tega, da se semenska tekocina lahko zadrzuje v luletu tud po dva dni se... ali tri... in ko je uriniral, bi lahko nekaj te semenske tekocine prenesu na roke... in potem je s temi rokami pac saril po prijateljicini noznici... in tako res obstaja pac moznost... ampak je ta moznost res toook minimalna, da res nima kej skrbet... :)

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Problem!
14.8.2008 18:57:51   
dejavu
Joj to z uriniranjem mi vsi menjujete. Sj to valda vem. Moja težava je ta(vprašanje poslano ginekologinji): "Danes sem se srečal s punco s katero sva se zadovoljevala in dopuščam možnost, da sem imel na roki kaj predsemenske tekočine(pred zadovoljevanjem sem dvakrat uriniral - to bi naj izločilo spermije?) Menstruacija ji zamuja 3 dni, a je rekla, da je imela prejšni mesec 2 se pravi, da ima nereden cikel? Seksala je tudi s fantom se pravi, če mi lahko strokovnjak pove ali je iz moje strani realen preplah? Ker po literaturi, ki sem jo prebral naj bi ti spermiji se odstranili z uriniranjem+crknejo na zraku. Ne vem kaj naj naredim, njej je to normalno seveda, ker verjetno nima rednega cikla. Res prosim, da mi poveste tudi tako iz izkušenj, ker sem jo zadovoljeval mogoče 3 sekunde ali je iz moje strani razlog za preplah? Hvala za odgovor ter LP"  Z uriniranjem(vsaj tako sem bral) izločimo stare semenčece v sečovodu, ti ostanejo od starih orgazmov v sečovodu tudi do 2 dni. LP

_____________________________

Only when we are no longer afraid do we begin to live.(Dorothy Thompson)

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Problem!
14.8.2008 19:21:42   
macka22
Glej vem da si cist adijo od razmisljanja in meni se zdi da to nebo prineslo otrok ampak čir na tvoj zelodec.me ti lahko povemo in svetujemo do nezavesti pa se se vedno nebos bolš počutiu.**** moraš pač počakat in mal potrpet.Lahko pa meni poveš zakaj mi rože na pultu puščajo.user posted image

(odgovor članu dejavu)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Problem!
14.8.2008 21:27:12   
benika
Glej vem da si cist adijo od razmisljanja in meni se zdi da to nebo prineslo otrok ampak čir na tvoj zelodec.me ti lahko povemo in svetujemo do nezavesti pa se se vedno nebos bolš počutiu


Se kr strinjam, glede na to, da ti po 4 straneh nasvetov in mnenj, kako je skorajda nemogoče, da je punca noseča s njim, še vedno nikakor ne verjame in nas označu8je za idiote.

(odgovor članu macka22)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Problem!
15.8.2008 12:22:02   
Anonimen
Pa sej je fajn otroke met.Drugič si pa roke razkuži,pa ne šari po nožnici,ki ni tvoja.user posted image

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Problem!
15.8.2008 12:26:36   
Anonimen
Dejavu......a ti si ne umiješ rok po tem k lulašuser posted image

Pol jih pa še bejbam v gate vtikuješ. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Problem!
15.8.2008 12:28:19   
Anonimen
Dejavu......a ti si ne umiješ rok po tem k lulaš

Pol jih pa še bejbam v gate vtikuješ.


Po vsem prebranem je nujen nov solski predmet.

Osnove higiene in spolnosti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Problem!
15.8.2008 20:15:43   
macka22
Ubogi revež saj so te cist popljuvale,zgleda da je danes nekaj v zraku,kaj jez vem,luna,sonce,dez,veter piha prepostrani,pri ženskah je vedno kaj.Zanima me če je že kaj novosti okol tvoje avanture?Čir ali nosečnost?Malo heca no u bistvu me res zanima.

(odgovor članu dejavu)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Problem!
18.8.2008 0:40:44   
dejavu
Čir! Test je bil negativenuser posted image

_____________________________

Only when we are no longer afraid do we begin to live.(Dorothy Thompson)

(odgovor članu macka22)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Problem!
18.8.2008 7:07:44   
kaj@
kot bi brala zaupne besede v anteni,tam se vedno nasmejem,enkrat je ena spraševala,če je možno da je noseča,ker je pogoltnila spermo...user posted image user posted image user posted image ,spet en najstnik ali eden popolnoma brez izkušenj,na žalostuser posted image

(odgovor članu dejavu)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Problem!
18.8.2008 9:12:59   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Dejavu......a ti si ne umiješ rok po tem k lulašuser posted image

Pol jih pa še bejbam v gate vtikuješ. user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Problem!
18.8.2008 10:52:53   
macka22
No zdaj lahko po mili volji spet lulaš na okrog,in utikaš svoje prste vse povsod,vendar si ne pozabi rokovic nataknt.user posted image

(odgovor članu dejavu)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Problem!
18.8.2008 10:57:12   
baguSka
joj kok vas bojo spet brisal....

(odgovor članu macka22)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Problem!
18.8.2008 11:00:18   
macka22
zakaj

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Problem!
18.8.2008 17:34:33   
dejavu
IZVIRNO SPOROČILO: macka22

No zdaj lahko po mili volji spet lulaš na okrog,in utikaš svoje prste vse povsod,vendar si ne pozabi rokovic nataknt.user posted image


Ti si funkcionalno nepismena. Tega ti pa leta ne dajo ampak ti dajo tvoji možgani. Krivi levo polovico;)  Sploh ni bil problem, da bi zanosila z urinom in sem povedal že. Roke si pa vsakič umijem, ko končam v WC-ju. Priporočam ti kakšne didaktične vaje tam se mogoče lahko malo več funkcionalne pismenosti naučiš. Pa brez zamere sam, ko se že tko lepo norčuješ ti jaz povem resnico:)


_____________________________

Only when we are no longer afraid do we begin to live.(Dorothy Thompson)

(odgovor članu macka22)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Problem!
18.8.2008 19:15:01   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: macka22

zakaj



ker niste prve, ki smetite tuki.. in se hihljate iz njegovga problema..

(odgovor članu macka22)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Problem!
18.8.2008 19:38:24   
macka22
če se nemotim sem te glih jaz naslovila z UBOGI REVEŽ ČISTO SO TE POPLJUVALE kar pomeni da sem se malo zavzela zate in na koncu tudi malo pohecala ker nisi več imel skrbi ker je biu test negativen.**** če nimaš malo smisla za humor.Ko se ti je problem rešil je čas za zabavo ane.Ampak ne ti greš in me užališ do konca z pripombami o možganih.Koga je zdej treba brisat,ko so mene demuleral ko sem imela kaj za povedat se nisem skor ubila tle na računalniku.Sigurn ti nisem jaz pisala da si prašič ker si kok ne umivaš.Nazaj kaj preber .Se bom sama odjavla če sem res tok grozna.

(odgovor članu dejavu)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Problem!
18.8.2008 20:01:05   
macka22
in tudi nisem jaz napisala da si koga oplodil z tvojim urinom ,tolk o nepismenosti,tudi jaz sem večkat poudarila,da imam moža in 2 otroka pa da je v tujini da mi je hudo pa so me takoj v nadalnem obtožle da si žensko iščem na netu.HALOOOO .Pa sem se zato na zobe vrgla ne nisem ampak sem uzela kot hec in na ta račun še tri k seb povabla.Očitno si se pač mogu nek spraznt,in ne zato nemorem zanosit ce te bo skrbel.NO ZDEJ ME PA PO MILI VOLJI ZBRISTE ,MATE RAZLOG.

(odgovor članu dejavu)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Problem!
18.8.2008 20:42:34   
benika
Muci, čil aut, se ne splača živčkov zgubljat zaradi enega mulca.

(odgovor članu macka22)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Problem!
18.8.2008 21:20:45   
macka22
o hvala ,skor bi mi dlake odfrčale.malo me edino skrbi zakaj si se glih ti z tole slikico  oglasla.Me menda neboš v spodnje prostore odpeljala kjer je precej vroče,ker sem prekršila nekaj zapovedi tekom razburjanja.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Problem!
18.8.2008 21:26:17   
Anonimen
skor bi mi dlake odfrčale


Jaz bi to patentirala. Depilacija z razburjenjemuser posted image ......bi se kar dal zaslužit pomojeuser posted image

(odgovor članu macka22)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Problem!
18.8.2008 22:15:45   
amaya
Če bi bila pa ta punca noseča bi se moral sinček definitivno klicat David Copperfield 

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?