|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja III.
15.8.2008 18:26:41   
pikicao.
aqua ti pa res skrbis za nase potrebe user posted image user posted image  me kr prstki srbijo hhihihiihi

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Nova borba se pripravlja III.
15.8.2008 18:29:50   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: pikicao.

aqua ti pa res skrbis za nase potrebe user posted image user posted image  me kr prstki srbijo hhihihiihi



ja en more dežurat, pa tud umazane posle opravljat......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kje je pa LuNa, njej take teme baje ležijo..... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu pikicao.)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Nova borba se pripravlja III.
15.8.2008 18:37:32   
aqua77
Kako pa kaj naše frišne mamice, Erin pa Beyba??? user posted image user posted image user posted image  Jaz bi še kakšno slikico na hitro rada vidla zdaj, ko mamo tako lep parček......user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Nova borba se pripravlja III.
15.8.2008 18:46:07   
aqua77
no, pa mam spet monologe.... user posted image user posted image user posted image

nč hudga, sej eden more skrbet, da je naša tema skoz na vrhu na prvi poziciji user posted image user posted image user posted image  , drugače nas bodo še vse ostale čveke prehitele...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Nova borba se pripravlja III.
15.8.2008 18:58:05   
aqua77
punce,

tukaj na obali je ratala taka nevihtauser posted image , da sploh ne vem, kako bom prišla do avta, zdaj ko grem počasi domov iz službe... user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Nova borba se pripravlja III.
15.8.2008 19:10:05   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

punce,

tukaj na obali je ratala taka nevihtauser posted image , da sploh ne vem, kako bom prišla do avta, zdaj ko grem počasi domov iz službe... user posted image user posted image


Malo čez 17 mi je dragi iz istre poslal MMs, kako dere voda po kampu. Samo pravi, da je nevihta trajala samo 1/2 ure, potem pa se je umirilo.


Pri nas na gorenjskem pa piha v sunkih in pada rahel dež. Upam, da ne bo toče. user posted image

Mene je tako strah neviht. Spet ne bom spala celo noč. user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Nova borba se pripravlja III.
15.8.2008 20:12:20   
miska73

miška, ta je zasluženo moj, danes....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Na žalost je tako, da v trenutku ko ga daš na net, ga deliš še z drugimi....user posted image
Tako da jaz zopet uživam ob pogledih nanj... AHHHHHHHHHH
jezik mam spet do tal...user posted image user posted image user posted image


Upam, da nevihta ne bo prehuda.
Pri nas na spodnjem štajerskem je samo malo dežja - zaenkrat.

< Sporočilo je popravil miska73 -- 15.8.2008 20:14:41 >

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Nova borba se pripravlja III.
16.8.2008 10:29:54   
aqua77
Jutrčka punce...

spet sem tukaj...user posted image  in spet v službi....user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Nova borba se pripravlja III.
16.8.2008 10:35:26   
ledenka
jutro, aquica! user posted image  

a ti pa si tako pridna user posted image  upam, da ste user posted image  tudi opravili, da bo tvoj lepi folikelcek nasel plavalcke, ki mu prihajajo naproti!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Nova borba se pripravlja III.
16.8.2008 11:21:05   
PENCA
Pozdravljene borke

Sm najdla tole Novo borbo, pa sem vas prišla mal pogledat. Pa vidim, da so že skor vse naše Klomifenke tukaj. Saj nič čudnega, ko pa ste tukaj same fajn punce, pa te luštne slikce, pa za jest, za pit mate, prov luštno je pri vas.

Za tiste, ki me še ne poznate: Za user posted image se trudim že od 19. leta, stara sem pa 31 let. Aktvno se zdravim zdaj kake dve leti. Najprej je G opazoval moje folikle kako rastejo, potem sem šla na HSG, dobila sem K za 7 mesecev. Ampak sem se sama odločila, da ga jem samo 6 ciklusov, potem sva mela dopust, pa sem dala vse malo na off. Zdaj kar malo pavzeram in se nočem obremenjevat s tem. Počasi se bom naročila na laparo, vmes bom probala še ena homeopatska zdravila, pol sem pa že zrela za IVF.

Moja user posted image se že nakazuje, tako, da grem v nove boje. Mogoče mi pa tokrat čisto naravno uspe, nikoli se ne ve...

Za vse vas držim pesti, da vam čimprej uspe zagledat user posted image user posted image . user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Nova borba se pripravlja III.
16.8.2008 11:24:22   
jazzz27
Dan!!!

Aqua...ja ti revčka pa spet v službiuser posted image !! Hvala za tvojo ponudbo na ZS ampak saj vidiš vreme je obupno in mi ni za nikamor!!!user posted image  Smo včeraj rajši en piknik užgal!!!user posted image
Drugače pa, držim pesti zate, saj ponavadi so kar ok ti ščipi...pa ne obstaja zdaj neko cepivo za te zadeve....mislim preventiva.user posted image  Ne vem....držim pesti, da bo vse ok. Kdaj dobiš izvide?


Erin....jao kak cuker mate pr vas doma!!! Jaz bi tud mela takoj enga tazga...res je lušen!!!!


ajsi....si se nabasou čevapčiče, tako kot jaz?user posted image user posted image  Bi me kmal razneslo....komaj čakam torek.....ob kateri uri si naročena!!!!!!????????


murkica....ja naš krompir je bolj hobi program....in še vedno je v zemljiuser posted image user posted image


oktavija...user posted image user posted image držim pesti, da tvoji folikelčki še mal nahajajo...pivce!!!!


lučka....jaz ne vem, če bom lahko to sama naredila....bom kar svojga zaposlila s tem špikami. Sicer pa bo guzi vsaj še en mesec celauser posted image ....


jaz pa našo špelko misam!! HELOUUUUU????

nč dečvice lep dan naprej....pr nas je ostalo mesa kot drv in bomo še tisto spekli....v ponedeljek pa na dietouser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil jazzz27 -- 16.8.2008 11:26:19 >

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Nova borba se pripravlja III.
16.8.2008 12:06:20   
aqua77
Ojla,

vidim, da je pa danes končno malo bolj živahno tukaj... Jupiii, bo vsaj kaj za brat, in ne bojo več prevladovali moji monologi.... user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Nova borba se pripravlja III.
16.8.2008 12:06:27   
ledenka
PENCA, dobrodosla med nami user posted image  sam nekaj pri tvoji zgodbi me zanima - a tvoj je ze dal svoje plavalcke na ogled? nic ne pises o tem. se pa strinjam, da traja pri tebi RES ze noro dolgo user posted image

jazzzika user posted image  cevapov sem se nabasala user posted image  sam problem je, ker sem se nabasala tud peciva user posted image  tak da mam ta vikend bolj strogo. v torek mam pa ob 12.45. pravzaprav komaj cakam, da grem potem se ta teden v Italijo user posted image   aja, pa spelkica je na dopustu, uziva! tako da je ni treba missat user posted image  

< Sporočilo je popravil ledenka -- 16.8.2008 12:07:21 >


_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Nova borba se pripravlja III.
16.8.2008 12:07:01   
aqua77
Penca,

dobrodošla.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Nova borba se pripravlja III.
16.8.2008 12:12:24   
aqua77
Sam neki vas na hitro prašam...user posted image

V četrtek dopoldne je moja G vidla dva folikelčka. Se pravi, da je bil ravno čas O, akcijo smo pa imeli v torek zvečer, v sredo zvečer in v četrtek zvečer. Včeraj v petek pa sem bila preveč utrujena, tako da ni bilo nič. A mislite, da je bilo vseeno dovolj akcije, a bi morala tud slončkat včeraj? Sem danes mal razmišljala, pa ne vem, če ga nismo posrali, ker nismo slončkal še včeraj...

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Nova borba se pripravlja III.
16.8.2008 12:21:21   
gigi1
Hojla žabice

Kako smo danes?

Aqua po mojem skromnem poznavanju te zadeve user posted image  bi rekla, da je dovolj slončkati na 48 ur, ker plavalčki kar nekaj časa preživijo in delajo. Nič ni narobe, da včeraj nista. Če pa O kaj zamuja, pa lahko spet danes, da bo zih user posted image

Jazzyka dans pa nič monologov user posted image

Ajsi, tebi pa tko tud na drugi temi pišem user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Nova borba se pripravlja III.
16.8.2008 12:26:42   
LuNa73
aqua mislim, da nisi nič zamudila, če nisi včeraj... sej pa migitalčki preživijo noter ene pet dni al kak. Tak da nč ga nisi posrala. Po moje je še boljš, da majo oni ta nartabolši več manevrirnega prostora in lahk hitreje plavajo k cilju. Po moje če bi še včeri, bi bla not taka gužva, da bi se pobil med seboj. sej veš...boj za obstanek. Uni tamočni pa bi itak omagal... user posted image user posted image user posted image user posted image  Jaz upam, da sem razumljivo napisala. user posted image  Mi zadnje cajte ne gre prevč dober razumljivo pisat.... ker ko pridem do konca, mam že možgane čist nahoruk, ko mi same take mačote lepiš sem gor.... cedi se pa iz vsepovsod... pol pa še sam na neki mislim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Nova borba se pripravlja III.
16.8.2008 13:30:45   
jazzz27
Aqua...ja nič niste zamočil...user posted image user posted image ...v nobenem smisluuser posted image user posted image ...je dost baje da na dva dni....user posted image ....čeprav jaz mam obdobje, ko mojga non-stop....iiihhhaaa!!user posted image user posted image user posted image  

Lunca...a maš morbit že kaj vpliva, ker men se že mal rrrroooooooollllla!user posted image

ajsi....mah saj boš poročala kako je bilo.....saj veš....iiittaaallliijjjja me juser posted image user posted image .


gigi...jaz pa monologi....JAZ?...nikoliuser posted image user posted image user posted image  kakšno je stanje pr vas???

polaris....ti se itak tako mal oglasiš, da smo me že na novi borbiuser posted image ....


aja, pripravljam želodec na nov rukaruser posted image
lep dan...

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Nova borba se pripravlja III.
16.8.2008 13:41:18   
LuNa73
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

Lunca...a maš morbit že kaj vpliva, ker men se že mal rrrroooooooollllla!user posted image



Luninin mrk danes


Danes ob 23.17 si boste lahko ogledali delni lunin mrk. Seveda, če vam bodo oblaki to dopuščali.  Sicer pa je Lunin mrk povezan z čutenjem. Na dan Luninega mrka lahko na primer sami pri sebi nekaj sklenete, kar se vam kasneje obrestuje. Ščip se dogodi na osi vodnar-lev. Luna  v vodnarju je zelo konkretna, a prinaša s sabo polno novih idej in humanih vzgibov. Tokratni mrk vam omogoča,da izboljšate odnose s svojimi bližnjimi ali zaključite konflikte. Predajte se pozitivnim vibracijam.. četrtek srečata Merkur in Venera v konjunkciji, v znamenju device. Je pomemben  aspekt  in označuje začetek predvolilnih kampajn. Ter vzpodbuja lepa občutenja.
 
Jazzzz, sama pozitiva.... se ti rola od česa druzga po moje... mrbit od tehle napolnagecov user posted image user posted image user posted image user posted image , ki jih naša akvica tak fajn in vestno popa kle gor user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Nova borba se pripravlja III.
16.8.2008 13:41:36   
gigi1
user posted image  user posted image  user posted image  Jazzyka. Bo spet mesna pojedina?

Hmmm jst kuham famozno zeljno župco, pa piščančja prsa pohana (vem, da bi me mr. Monti po rit). Sam čist vsej beli moki se ne morem odpovedat. Sam moka (malo!) in jajca, brez drobtin (to je pa tud nekaj, a ne?)

Drugače se pa skušam privadit na misel, da je treba v ponedeljek v službico. Sej službica je moja lubica, sam po dopustu se je mal težko nazaj spravit user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Nova borba se pripravlja III.
16.8.2008 13:48:00   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: LuNa73

IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

Lunca...a maš morbit že kaj vpliva, ker men se že mal rrrroooooooollllla!user posted image



Luninin mrk danes


Danes ob 23.17 si boste lahko ogledali delni lunin mrk. Seveda, če vam bodo oblaki to dopuščali.  Sicer pa je Lunin mrk povezan z čutenjem. Na dan Luninega mrka lahko na primer sami pri sebi nekaj sklenete, kar se vam kasneje obrestuje. Ščip se dogodi na osi vodnar-lev. Luna  v vodnarju je zelo konkretna, a prinaša s sabo polno novih idej in humanih vzgibov. Tokratni mrk vam omogoča,da izboljšate odnose s svojimi bližnjimi ali zaključite konflikte. Predajte se pozitivnim vibracijam.. četrtek srečata Merkur in Venera v konjunkciji, v znamenju device. Je pomemben  aspekt  in označuje začetek predvolilnih kampajn. Ter vzpodbuja lepa občutenja.
 
Jazzzz, sama pozitiva.... se ti rola od česa druzga po moje... mrbit od tehle napolnagecov user posted image user posted image user posted image user posted image , ki jih naša akvica tak fajn in vestno popa kle gor user posted image



lunca...a ma to kaj veze z levom in vodnarjem? Ker moj dragi je user posted image ...jaz pa sem user posted image  (zamisli fontano)user posted image

gigi....mah kak monti....jaz sem že pozbila na to in se bom morala v ponedeljek spet spomnit....rajši ne stopim na vagouser posted image user posted image

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Nova borba se pripravlja III.
16.8.2008 13:54:25   
LuNa73
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27
lunca...a ma to kaj veze z levom in vodnarjem? Ker moj dragi je user posted image ...jaz pa sem user posted image  (zamisli fontano)user posted image



po moje nima kake veze, ker to sta v sončnem znamenju... tu pa je govora o luni, ki vsem skupaj kroji razpoloženje.  Enim manj, drugim bolj.
Uh, mam velik vpliv na vse ljudi...dober nick sem si zbrala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Nova borba se pripravlja III.
16.8.2008 14:01:46   
jazzz27
user posted image user posted image user posted image mogoče pa tebe najbolj trkauser posted image user posted image user posted image .....

pa kaj spet to pomeni lunin mrk...če bo pa polna lunauser posted image ....to si ti nekaj starga potegnila doluser posted image user posted image

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Nova borba se pripravlja III.
16.8.2008 14:14:50   
~Biba~
uuu ste že na 3...pa kolko novega folka, samo se gužvate..dobrodošle vse..pa lep pozdrav starim koklamuser posted image
men se pa danes niiič ne da

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Nova borba se pripravlja III.
16.8.2008 14:15:55   
~Biba~
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

user posted image user posted image user posted image mogoče pa tebe najbolj trkauser posted image user posted image user posted image .....

pa kaj spet to pomeni lunin mrk...če bo pa polna lunauser posted image ....to si ti nekaj starga potegnila doluser posted image user posted image



prvo bo polna luna..potem pa bo to luno zadel mrk

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?