|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ime za fantka-tri/štiri črke
13.8.2008 22:34:50   
Anonimen
user posted image  Tjuš
user posted image  Luaj
user posted image  Jaš
user posted image  Evan
user posted image  Kaj
user posted image  Mak
user posted image  Nil
user posted image  Zal

(odgovor članu glen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ime za fantka-tri/štiri črke
13.8.2008 22:37:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

****, kaj pa Nik pomeni?


Me bodo moderatorji blokirali če napišem...Zato takole: Nik je beseda za spolno občevanje, ampak najbolj nagravžna oziroma najbolj prostaška beseda ki opisuje spolni akt...Razumeš?
Recimo še mal huje kot pri nas  fu*anje...

Aja še to Nik je dejanje tako nasplošno kot recimo - vožnja, košnja...
Nika je pa je potem kot bi rekel -  kosim, vozim...

Ne znam bolje razložit, sorry.

Evo mala ura arabskega ( egipčanskega) slenga...user posted image


Aja?! Zanimivo. user posted image  Pri meni je bil NIK v ožjem izboru.


Mi je pa VAL všeč, kot sem že v začetku napisala. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ime za fantka-tri/štiri črke
13.8.2008 22:42:58   
Rubin.
Če se ti zdi Val pogosto, kaj pa Zal. Mi smo zadnjič bili na enem RD in sem to ime slišala prvič. Ker pa je fantek, ki ga nosi tako zelo simpatičen, mi je tudi ime postalo user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ime za fantka-tri/štiri črke
13.8.2008 22:46:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

****, kaj pa Nik pomeni?


Me bodo moderatorji blokirali če napišem...Zato takole: Nik je beseda za spolno občevanje, ampak najbolj nagravžna oziroma najbolj prostaška beseda ki opisuje spolni akt...Razumeš?
Recimo še mal huje kot pri nas  fu*anje...

Aja še to Nik je dejanje tako nasplošno kot recimo - vožnja, košnja...
Nika je pa je potem kot bi rekel -  kosim, vozim...

Ne znam bolje razložit, sorry.

Evo mala ura arabskega ( egipčanskega) slenga...user posted image


Aja?! Zanimivo. user posted image  Pri meni je bil NIK v ožjem izboru.


Mi je pa VAL všeč, kot sem že v začetku napisala. user posted image


Nič hudega, ne me narobe razumet Nik / Nika je meni čist uredu ime, celo všečno...


Sicer pa je takih imen veliko verjetno da je v eni državi lepo ime nekje drugje na svetu pa pomeni kaj čudnega ali grdega...

Evo ne paše v to temo toda mi je glih na pamet padlo pravilno arabsko se družina reče usrati...user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ime za fantka-tri/štiri črke
13.8.2008 22:50:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Evo ne paše v to temo toda mi je glih na pamet padlo pravilno arabsko se družina reče usrati...user posted image user posted image


user posted image  user posted image  user posted image

Of topic: A si imela full težave z učenjem jezika? Če prav razumem, si Slovenka in imaž moža iz Egipta?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ime za fantka-tri/štiri črke
13.8.2008 22:57:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: ****

Evo ne paše v to temo toda mi je glih na pamet padlo pravilno arabsko se družina reče usrati...user posted image user posted image


user posted image  user posted image  user posted image

Of topic: A si imela full težave z učenjem jezika? Če prav razumem, si Slovenka in imaž moža iz Egipta?


Off topic:

Jih imam še vedno, full težave.Še posebej z branjem. Če lutam z avtom in ne vem kam se pred vsako tablo ustavim, dam vse 4 smernike in berem....user posted image user posted image user posted image  10 minut vsako vrstico.user posted image user posted image

Zato če me kdo vpraša za kaj prevest vedno dam v kontrolo še možu, da je ja 100% pravilno...

Ja in prav razumeš, poročena sem v Egipt.


In da ne bomo samo smetili, avtorici teme:

Všeč mi je :

Val
Nil
Zal

Še posebi Zal. A ni lepo ko lahko rečeš :" Zal je zelo zal fant. " Saj zal pomeni lep, čeden a ne??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ime za fantka-tri/štiri črke
13.8.2008 23:03:41   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: glen

ja res je smešno tole z imeni.
Rene je tudi ime za oba spola


Ja v izgovorjavi res. Drugače pa se za punčko napiše z dvema E, torej Renee.

Drugače pa mi vse te "sestavljanke črk", ki ste jih navedle kot imena, niso všeč. Svojega in otrokovega karakterja se s "posebnimi" imeni ne izoblikuje. Izoblikuje ga človek sam.

Kaj naj rečem. Katastrofa od imen.Vsaj večina predlaganih.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ime za fantka-tri/štiri črke
13.8.2008 23:05:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: ****

Evo ne paše v to temo toda mi je glih na pamet padlo pravilno arabsko se družina reče usrati...user posted image user posted image


user posted image  user posted image  user posted image

Of topic: A si imela full težave z učenjem jezika? Če prav razumem, si Slovenka in imaž moža iz Egipta?


Off topic:

Jih imam še vedno, full težave.Še posebej z branjem. Če lutam z avtom in ne vem kam se pred vsako tablo ustavim, dam vse 4 smernike in berem....user posted image user posted image user posted image  10 minut vsako vrstico.user posted image user posted image

Zato če me kdo vpraša za kaj prevest vedno dam v kontrolo še možu, da je ja 100% pravilno...

Ja in prav razumeš, poročena sem v Egipt.


In da ne bomo samo smetili, avtorici teme:





A tako. Zanimivo. Hvala za razlago. user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ime za fantka-tri/štiri črke
13.8.2008 23:05:07   
Anonimen
Kaj naj rečem. Katastrofa od imen.Vsaj večina predlaganih.


Vsaj Pin bi ti lahko bil vsec,no.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ime za fantka-tri/štiri črke
13.8.2008 23:26:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Kaj naj rečem. Katastrofa od imen.Vsaj večina predlaganih.


Vsaj Pin bi ti lahko bil vsec,no.


Sarkazem ali pa morda cinizem?

Pa kaj a morajo bit glih sami Franceljni, pa Gašperji pa Urške in Špele...

Meni osebno so všeč imena z dobrim pomenom. Toda me prav nič ne moti če, da kdo pač ime otroku kot se njemu zdi prav in lepo, pa če se še ne vem kako čudno sliši za moje uho...
Saj prav "odbitih" staršev je bolj malo. Z besedo v narekovajih mislim na to da bi dali otroku ime s katerim bo imel težave ali bo zasmehovan.
Vsak ima svojega otroka najrajši in mu želi le dobro, vsaj to je moje mnenje.. In iz tega sklepam, da tudi glede imena dobro premislijo predno se odločijo...

In ja vem kaj bo sedaj kdo napisal na ta tvoj komentar:

Naprimer da sestrica naj bo pa Pong... če bo bratec Pin ( g). Ali pa naj ji bo ime Kartica...

Ampak potemtakem bi lahko rekli tudi vsem tistim, ki sprašujejo imam sina ime mu je Lan kako naj dam ime hčerki? Naj bo Konoplja...

Zloben je lahko bit  mal težje je pa najdet prave argumente zakaj katero ime ja in zakaj ne...

Matr sem zakomplicirala hočem sam povedat, da če se že norčuješ vsaj podaj argumente zakaj , pa našteta imena niso uredu po tvojem mnenju.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ime za fantka-tri/štiri črke
13.8.2008 23:30:11   
Rubin.
**** a je skrivnost kako je tvojim otrokom ime? Če ni, a lahko izdaš. Me zanima kako sta z možem izbirala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ime za fantka-tri/štiri črke
13.8.2008 23:34:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

**** a je skrivnost kako je tvojim otrokom ime? Če ni, a lahko izdaš. Me zanima kako sta z možem izbirala.


Sploh ni skrivnost:

Patrick ( je iz prvega zakona )

Samia
Omar

Kako in zakaj ima kateri med njimi tako ime se mi pa ne da pisat. Je pa za vsakim od teh imen zgodba. Kako in zakaj.

Kako je pa tvojim ime? user posted image user posted image

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ime za fantka-tri/štiri črke
13.8.2008 23:55:18   
glen
****
Res je fajn s tabo klepetetat in še posebej te brat,meni pravi užitek.
Hvala za predloge.
Zal je tudi lepo ime, bom jutri predlagala možu,bomo vidli,če ne pa naj bo Val,tako kot je naša tamala 4 letnica predlagala.
Glede negativnih opazk glede imen pa napišem lahko samo to, da kakor preberem tudi pozabim ker me neganejo.
Res pa je ,da nekatere osebe neznajo samo podat odgovora na vprašanje ampak morajo obvezno še zraven komentirat.
Mene to nemoti,saj smo na javnem forumu in vsak lahko izraža svoje mnenje a ne?
Meni so tudi dločena imena čisto mimo oz. nebi nikoli dala svojemu otroku ime Mojca ali pa Jakob(to mi je trenutno padlo na pamet-brez zamere),samo če pa so nekomu drugemo ta imena všeč zakaj pa ne.
In mislim da je vsak otrok oz.oseba  poseben zaradi svojega značaja in ne imena.
Spomnem se, ko sem rodila Lin in sem na sprehodu spoznala mamico ki je imela punčko z imenom Bruna(to ime mi ni všeč)ampak punčka je tako simpatična da zdaj nemore biti nič drugega kot Bruna.
lep večer


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ime za fantka-tri/štiri črke
14.8.2008 0:11:11   
Rubin.
A tako. Pa, pa enkrat ob priliki jih povej user posted image .

Pri nas je tudi bil Patrik v ožjem izboru za fantka, mi pa imamo Larouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ime za fantka-tri/štiri črke
14.8.2008 0:20:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

A tako. Pa, pa enkrat ob priliki jih povej user posted image .

Pri nas je tudi bil Patrik v ožjem izboru za fantka, mi pa imamo Larouser posted image


Jah , enkrat...user posted image

Lara mi je tud všeč. Čeprav nimam pojma kaj pomeni. V arabščini ni tega imena je pa Laraib kar pomeni brez dvoma.
Smo se pa ravno zadnjič tukaj na forumu menile o Larini pesmi iz filma dr. Živago. Smo se kar skupinsko strinjale, da nam je ta pesem zelo všeč...
Dr. Živaga je pa igral Omar Sherif...user posted image user posted image

Sorry, verjetno nič ne štekaš je tko nepovezano napisan, ma sem že utrujena, samo od tvoje Lare sem prišla do mojega Omarja...z nakladanjem user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ime za fantka-tri/štiri črke
14.8.2008 0:21:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: glen

****
Res je fajn s tabo klepetetat in še posebej te brat,meni pravi užitek.




Hvala enako.... pa daj nam sporoči kaj boste izbrali... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu glen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ime za fantka-tri/štiri črke
14.8.2008 7:36:48   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

A tako. Pa, pa enkrat ob priliki jih povej user posted image .

Pri nas je tudi bil Patrik v ožjem izboru za fantka, mi pa imamo Larouser posted image


Jah , enkrat...user posted image

Lara mi je tud všeč. Čeprav nimam pojma kaj pomeni. V arabščini ni tega imena je pa Laraib kar pomeni brez dvoma.
Smo se pa ravno zadnjič tukaj na forumu menile o Larini pesmi iz filma dr. Živago. Smo se kar skupinsko strinjale, da nam je ta pesem zelo všeč...
Dr. Živaga je pa igral Omar Sherif...user posted image user posted image

Sorry, verjetno nič ne štekaš je tko nepovezano napisan, ma sem že utrujena, samo od tvoje Lare sem prišla do mojega Omarja...z nakladanjem user posted image user posted image user posted image


Ne, ne razumem user posted image , je vse povezano ja. Sicer je film lep, ampak žalosten, pa upam, da moje Lare ne bo čakala takšna usoda.

Sicer pa je Omarjev kar veliko, a ne? Pa tudi v Slo je eden poznan http://www.omar.si/.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ime za fantka-tri/štiri črke
14.8.2008 7:43:44   
mateyka
no, bom še jaz piskerček "ne dajat tega imena" pristavila - ne dat imena Naja, če bo kdaj na Finsko zašla. v slengu ima isti pomen kot Nik v arabščini.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: ime za fantka-tri/štiri črke
14.8.2008 11:56:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

no, bom še jaz piskerček "ne dajat tega imena" pristavila - ne dat imena Naja, če bo kdaj na Finsko zašla. v slengu ima isti pomen kot Nik v arabščini.






Zanimivo. user posted image

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: ime za fantka-tri/štiri črke
14.8.2008 12:10:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

no, bom še jaz piskerček "ne dajat tega imena" pristavila - ne dat imena Naja, če bo kdaj na Finsko zašla. v slengu ima isti pomen kot Nik v arabščini.






E vidiš zanimivo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: ime za fantka-tri/štiri črke
17.8.2008 21:32:40   
spacey
IZVIRNO SPOROČILO: glen


Če bo sedaj slučajno user posted image bo Inti.

Inti je moško ime.
Inti (kečuansko sonce) je inkovski sončni bog. Po tradiciji je bil oče prvega inkovskega vladarja, Manqu Qhapaq. Zato so se inkovski vladarji imenovali intip churin, kar v kečuanščini pomeni »sin sonca«.

Moja sestrična ima sina Intija.


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: ime za fantka-tri/štiri črke
19.8.2008 0:37:25   
sirenetta
Jaz tudi poznam fantka Intija in vem, da je moško ime, brez dvoma. Tako da, če bo user posted image , naredi otroku uslugo in ji ne dat moškega imena.

Če pa bo user posted image , pa podpiram Inti, ravno zaradi močnega pomena. Osebno sem pa bolj za imena s pomenom in ne za raznorazna pasja imena v stilu Taj, Baj, Laj, Vaj, Čaj, Jaj..........

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: ime za fantka-tri/štiri črke
19.8.2008 0:39:59   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Doma imamo Lin.


In Pin.


Če bo user posted image Pin, če user posted image Koda, še boljše je če sta dvojčka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Malo heca, no! user posted image


< Sporočilo je popravil sirenetta -- 19.8.2008 0:47:14 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: ime za fantka-tri/štiri črke
19.8.2008 12:00:55   
glen
Sirenetta me neganejo takšni in podobni odgovori,vsak da ime svojemu otroku tako kot je njemu všeč.
Kot so nekaterim bedasta imena Taj,Val,......so drugim Marko,Matej ampak se jim zato vseeno ne posmehujemo a ne?
Spacey kot zgleda je pol res Inti ime zauser posted image če vse tako pravite,ampak jaz poznam eno punco s tem imenom in sem vedno mislila da je touser posted image ime.user posted image
No sej zauser posted image mamo še kako rezervo.Ampak mislim da bouser posted image ,ampak user posted image nebi dala imena Inti,nevem nekako čudno se mi zdi,ker sem bila vsa ta leta prepričana da je ime Inti zauser posted image user posted image
Kako je kaj Liam?



(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: ime za fantka-tri/štiri črke
20.8.2008 12:09:58   
sirenetta
No Glen, saj sem napisala, da se hecam! user posted image

Val mi je všeč, kljub temu da je kratko. Na našem koncu pa to ime sploh ni pogosto, ravno nasprotno. Res mi je zelo lepo ime Val (in to kljub temu, da sama nisem za kratka imenauser posted image ).

Je pa kar nekaj Liamov naokoli (sama poznam tri otroke s tem imenom), mi je pa tudi Liam všeč, kljub temu, da je kratko ime.

Če se ne moreš odločit med tema dvema imenoma predlagam, da odpreš novo temo in daš na glasovanje Val in Liam. Ali pa da poslušaš svoje srce, se v mislih povežeš s svojim otročkom in pomisliš, kaj mu bolj paše.
(Jaz se sem tudi dala na glasovanje tri imena, na koncu pa sem itak naredila po svojeuser posted image user posted image user posted image ).

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?