|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ime za fantka-tri/štiri črke
28.8.2008 12:40:16   
glen
Punce naj vas opomnem da so na svetu otroci ki nosijo taka imena.
S ponosom povem da je moja user posted image Lin in s tem ko se tako posmehujete jih žalite.
Vem da se samo hecate,ampak ste prestople mejo okusnega.
Naj vam povem,da v 4 letih nisem slišala(v živo)niti enega podobnega kometarja vašemu.
Večini je ime všeč, tistim ki pa jim ni, mi pa povejo da jim je čudno in da jim ni všeč,,in v takem primeru cenim iskrenost.
Pa brez zamere.

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: ime za fantka-tri/štiri črke
28.8.2008 13:19:49   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

Aja, pa za punčko sem pozabila dodat. Torej...

user posted image Lin Tin Tin

user posted image Le Ssie ali pa Les Sie ali pa Les Sije user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja ampak tale Les Sije se pa Les piše, a ne?
Ker mama je pa Mal Čez Les. 

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: ime za fantka-tri/štiri črke
28.8.2008 13:22:40   
bumerang
Glen, če si imela pogum dati otroku tako ime, potem imej tudi pogum ob komentarjih.
Sicer pa se nihče ne posmehuje tvoji Lin.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: ime za fantka-tri/štiri črke
28.8.2008 13:30:54   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

****, kaj pa Nik pomeni?


Me bodo moderatorji blokirali če napišem...Zato takole: Nik je beseda za spolno občevanje, ampak najbolj nagravžna oziroma najbolj prostaška beseda ki opisuje spolni akt...Razumeš?
Recimo še mal huje kot pri nas  fu*anje...

Aja še to Nik je dejanje tako nasplošno kot recimo - vožnja, košnja...
Nika je pa je potem kot bi rekel -  kosim, vozim...

Ne znam bolje razložit, sorry.

Evo mala ura arabskega ( egipčanskega) slenga...user posted image



Mah, pa kaj! Pač ne bo šel v tiste kraje!
Saj se je meni tudi kolega s Priporske smejal, ni verjel, da je hči Pina - ker baje je to dol sinonim za putano - lahko žensko....user posted image    Pa mi je ravno do Bagdada. Če ti je všeč Til Cu Čil, daj tako ime, če pa Miha ali Luka, pač tako....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: ime za fantka-tri/štiri črke
28.8.2008 13:40:12   
bumerang
Ne, Pina ni sinonim za puttano, Pina je televizijska oseba oz. bolj kot oseba karakter. Če te lahko potolažim, raje Pina kot MariaAngela.



_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: ime za fantka-tri/štiri črke
28.8.2008 14:53:09   
glen
Bumerang imam pogum in ponos ,sej sem povedala, da sem ponosna da ji je ime Lin tako kot je vsaka mama za svojega otroka ali je to Marko,Mojca,Nik,Pia,.......user posted image
Smo na javnem forumu, kar pomeni, da če želiš sodelovati moraš znati sprejemati takšne in drugačne komentarje.
Mene nemoti,nekoga pa morda bi,hotela sem vas samo opozoriti da ste šle malo predaleč in ste se oddaljile od teme.Naslov oz vprašanje je bilo predlog imen ne pa mnenje o imenu.
Lep dan pa brez zamer in še enkrat ti povem da me tvoji komentarji osebno nemotijo in me neganejo.
lep dan pa z veseljem še kdaj s teboj počvekam na kakšni drugi temi.
user posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: ime za fantka-tri/štiri črke
28.8.2008 16:09:34   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: glen

Mene nemoti,nekoga pa morda bi,hotela sem vas samo opozoriti da ste šle malo predaleč in ste se oddaljile od teme.Naslov oz vprašanje je bilo predlog imen ne pa mnenje o imenu.




Saj so bili predlogi imen user posted image , takšni in drugačni. Nisem opazila, da bi bili kaka posebna mnenja o imenu user posted image , samo predlogi, malo za hec, malo zares user posted image .

S tem, ko odpreš temo na javnem forumu, sprejmeš pač vse, kar sledi. Vsak napiše svoje in itak da ni nujno, da ti je vse všeč...

Ne bi rekla, da se je kdo oddaljil od teme...

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: ime za fantka-tri/štiri črke
28.8.2008 16:13:52   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Ne, Pina ni sinonim za puttano, Pina je televizijska oseba oz. bolj kot oseba karakter. Če te lahko potolažim, raje Pina kot MariaAngela.




Potrjujem. Tisti kolega te je malo nahecal. Pina je italijansko ž.ime (oz.lahko tudi okrajšava za Giuseppina) in znani lik iz znanega italijanskega filma, prvič pa slišim, da bi bilo sinonim za tisto, kar pravi tvoj kolega user posted image . Pa živim od rojstva na obali.

< Sporočilo je popravil sirenetta -- 28.8.2008 16:14:30 >

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: ime za fantka-tri/štiri črke
28.8.2008 17:21:59   
bumerang
Res je, dajala sem samo predloge. In to je bila tudi tema posta.
Če se je zraven čutil pridih user posted image  mojega mnenja, je bilo to mnenje kvečjemu mnenje o starših, ne o otrocih. Kaj so pa oni krivi!

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: ime za fantka-tri/štiri črke
28.8.2008 17:31:50   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Res je, dajala sem samo predloge. In to je bila tudi tema posta.
Če se je zraven čutil pridih user posted image  mojega mnenja, je bilo to mnenje kvečjemu mnenje o starših, ne o otrocih. Kaj so pa oni krivi!



Se podpišem pod tole, sem podobnega mnenja tudi glede tega. user posted image

user posted image "rahel" pridih, ja.



(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: ime za fantka-tri/štiri črke
28.8.2008 17:32:58   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: glen


lep dan pa z veseljem še kdaj s teboj počvekam na kakšni drugi temi.
user posted image



Kaj to pomeni, a da nas elegantno mečeš ven iz svoje teme? user posted image

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: ime za fantka-tri/štiri črke
28.8.2008 17:36:25   
baguSka
mnenje o starših, ne o otrocih


se 100% strinjam...

glen al kako ze: ime otroka pove nekaj o starsu, ne pa o otroku... tko da tega ne mores vzet kot 'zalitev' otroka user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: ime za fantka-tri/štiri črke
28.8.2008 20:28:46   
glen
sirenetta
Zakaj bi se samo kregale,tako kot ste vi svoje mnenje napisale sem tudi jaz svoje in to da bi rada z bumerang še na kakšni drugi temi poklepetala sem mislila resno,zakaj pa ne.A misliš da sem kiri zamerila?
In nevem zakaj bi vas s zeme metala,a imam mogoče pravico?Ampak tudi če bi jo imela vas nebi ker to ni moj imen,sprejmem kritiko tako ali drugačno.


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: ime za fantka-tri/štiri črke
28.8.2008 20:30:57   
glen
Se opravičujem zaradi pisarniškega škrata,user posted image opažam da nisem vešča opravljati dveh stvari hkrati

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: ime za fantka-tri/štiri črke
30.8.2008 12:31:04   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: glen

sirenetta
Zakaj bi se samo kregale,tako kot ste vi svoje mnenje napisale sem tudi jaz svoje in to da bi rada z bumerang še na kakšni drugi temi poklepetala sem mislila resno,zakaj pa ne.A misliš da sem kiri zamerila?
In nevem zakaj bi vas s zeme metala,a imam mogoče pravico?Ampak tudi če bi jo imela vas nebi ker to ni moj imen,sprejmem kritiko tako ali drugačno.





Ok user posted image sorry, sem si narobe razložila.

Upam, da res nisi zamerila, ker res ni bilo osebno.

Z moje strani prav tako "rahel" pridih kaže predvsem na moje mnenje nasploh do trenda dajati čimbolj kratka, čimbolj nenavadna, čimbolj tuje zveneča imena otrokom. Kot pri vsaki stvari dopuščam tudi izjeme in zakaj ne, se zgodi tudi, da mi je kakšno kratko in tuje zveneče in nenavadno ime všeč, saj res ne gre toliko za mnenje o imenih samih kot o modi dajat taka imena. Se mi zdi, da gremo res že v ekstreme s tem.
Gre bolj za šalo z moje strani na račun te splošne tendence, ki je preplavila svet otrok in ki ji večina mam slepo sledi - pač moderno je kar je kratko, tuje, neobičajno. Eni imamo pač drugačno mnenje in ga tudi izrazimo. Vsak naredi pa na koncu to, kar misli, da je zanj ali za otroka najbolje.

No, zdaj pa sem napisala svoje mnenje user posted image . Pa upam, da tudi to ne zameriš user posted image .



(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: ime za fantka-tri/štiri črke
30.8.2008 21:53:05   
glen
sirenetta PEACE user posted image     user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: ime za fantka-tri/štiri črke
30.8.2008 22:05:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: glen

sirenetta PEACE user posted image     user posted image user posted image user posted image user posted image


sem prebrala samo zadnji post, pa sem mislila, da je to predlog za imeuser posted image
user posted image user posted image user posted image

No, naš je Blaž- 4 črkeuser posted image

(odgovor članu glen)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: ime za fantka-tri/štiri črke
31.8.2008 23:37:50   
glen
natašauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Blaž mi je zelo lepo imeuser posted image ,samo mojemu ni všečuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: ime za fantka-tri/štiri črke
1.9.2008 9:12:57   
Splet.Ka
Zdi se mi, da je v končni fazi vseeno, kakšno ime daš otroku, glavno da je všeč ožjim družinskim članom, pa če je to magari Les Sije.

Dejstvo je, da okolica otroka sprejme s tem imenom in ga nekako z njim poistoveti. Pri nas imajo sosedje fantka Montaža. Ne vem, ali se tako napiše, ampak meni se je zdelo tako hecno. Ampak zdaj je on tisti Montaž in ne bi mogel biti nič drugega.

Saj iščete ime za svojega otroka, ne za bodočega predsednika, za katerega je treba že zdaj paziti, da ne bo spominjalo na to ali ono, ker mu bo uničilo kariero...

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: ime za fantka-tri/štiri črke
2.9.2008 14:35:57   
glen
Splet.ka
kaj pa veš,mogoče pa bo mojuser posted image nekoč predsednik?Hecam seuser posted image .
Ampak nikoli se neve

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 95
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?