|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kopalke na plaži
14.8.2008 11:36:07   
yellowcrystalstar
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31


Mene bi bolj zmotila trditev, da so kateri nagi otroci všeč, kot pa da niso.


Jaz pa priznam, da so mi otroške ritke ful lepe. Pa zaradi tega nisem nikakršen čudak ali celo pedofil.



ja itak. pa saj, če ti je nekaj všeč, to ne pomeni, da te to spolno vzburja. mislim, res, kam smo prišli... v Demolition Man svet. če katera ne ve kaj to je, naj si pogleda film.


_____________________________

When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace. (Hendrix)

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   [Brisano sporočilo]
14.8.2008 14:15:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Kopalke na plaži
14.8.2008 17:44:59   
hanita
Dokler hoče bit nagica se mi zdi, da ni lepšega tudi doma jo pustim da je naga če hoče in laufa okrog hiše , se mi zdi, da mora bi zelo lepo tak občutek svobode, k ga mi ne moremo več občutit, razen v nudo kampu, ma pa 3 leta. Meni so nagi otroci lepi, simpatični.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Kopalke na plaži
14.8.2008 19:11:23   
tins
Moja 3 letnica je tudi nudistka, doma in na morju- ker sama tako hoče, pa tudi zato, ker nisem malenkostna mama (ampak, hvala bogu, da smo si različni :)

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Kopalke na plaži
14.8.2008 21:28:04   
Pupa1
Matr, ste mi ene kle gor čudne, pa kakšne fobije pa pomisleke mate, ej... Sem čist šokirana nad odgovori. Valjda da je otročiček na morski plaži lahko nagec, prav nič grdega ni v tem... Kakšne kopalke pri dveh letih, lepo prosimuser posted image ... Pa tale paranoja pred pedofili. PA kam gre ta svet? (retorično vprašanje, itak)

(odgovor članu tins)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Kopalke na plaži
14.8.2008 21:41:04   
mehurčica
IZVIRNO SPOROČILO: Veverička

Še najbolj se strinjam s Seven... Moj je tudi nagec, razen na bazenih.

Enako.


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu Veverička)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Kopalke na plaži
14.8.2008 22:37:53   
Pobalami
Mene nagci otročki niti malo ne motijo, niti se mi ne zdi grdo. Pravzaprav je fino da so nagci.
Če imajo kopalke mi je pa tudi vseeno. Moj je tako nagec, kot v kopalkah.

Če pa se vam zdijo nagi otroci na plaži ali javnem bazenu bljek, potem se vam najbrž zdijo tudi zgoraj brez ženske neprimerne. In tudi mamica, ki doji na naslovnici revije isto (kot so se pred časom zgražali nad tem američani in mi nad njimi kako so puritanski saj je to ja naravno).

Če bo šlo tako naprej bo zgoraj brez prepovedano, nagi otročki... kot v Ameriki.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Kopalke na plaži
14.8.2008 22:57:01   
eya
Naš je tudi na morju večinoma nagec, včasih pa ima kopalke, bolj takrat ko je na suhem, da si ne drgne rito ob kamne in pesek. na bazenih pa ima kopalno pleničko.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Kopalke na plaži
14.8.2008 22:58:51   
Anonimen
  tamala k je bla z nami je bla občasno naga, pa mi nekak ni sedlo. Ne da mi je grdo, sam to je še tko malo da kar lula k hodi in pol ljudje brisače tam devajo.....bljak

Pa ni bla edina k je lulala po plaži, tud večji so. Eno sm celo slišala(mamico), k je rekla sinu nej gre v vodo lulat


(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Kopalke na plaži
14.8.2008 23:03:53   
Anonimen
Če pa se vam zdijo nagi otroci na plaži ali javnem bazenu bljek, potem se vam najbrž zdijo tudi zgoraj brez ženske neprimerne. In tudi mamica, ki doji na naslovnici revije isto


Da, tudi zenske zgorja brez so mi neprimerne, tako na morju, se bolj pa na bazenu.

Tudi mama, ki postavi vse obilje svojega oprsja na pogled, mi ni lepa. Do zdaj sem videla samo eno in mi je grdo. Ostale mame zgleda dojijo diskretno.

(odgovor članu Pobalami)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Kopalke na plaži
14.8.2008 23:59:34   
ZmajTolovaj
Mene pa sploh nič ne moti ... Ne motijo me mali nageci, ne motijo me ženske zgoraj brez, ne moti me lulanje v morje ali otroci, ki se hipotetično polulajo na plažo in daš potem brisačo čez, ker sploh ne razmišljam o tem. Bohve koliko psov in mačk se je že polulalo ali pa še kaj hujšega, saj ne pričakujem čistoče. Zato pa dam brisačo gor in jo potem operem, ne vležem se direkt gor.
Ne vem, veliko stvari je, ki me velik bolj motijo, zato se ne ubadam s tem. Naša mala je stara eno leto in na plaži ni imela kopalk, samo kakšne plavalne pleničke, pa še to ne non stop (pa jaz ne prakticiram toplessa).



_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Kopalke na plaži
15.8.2008 0:10:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II



Da, tudi zenske zgorja brez so mi neprimerne, tako na morju, se bolj pa na bazenu.

Tudi mama, ki postavi vse obilje svojega oprsja na pogled, mi ni lepa. Do zdaj sem videla samo eno in mi je grdo. Ostale mame zgleda dojijo diskretno.


Jaz se popolnoma strinjam s tabo MičII.user posted image

Evo sem že pod eno drugo temo tole zapisala, ampak bi morala verjetno tukaj,  zato copy paste:

Doživeto in videno na lastne oči:

Ženska se je sončila zgoraj brez, ne daleč stran se je en malček igral na pesku. Potem se je ženska zgoraj brez malce poigrala z tem malčkom na poti v vodo in očitno sta skovala neko prijateljstvo...
Vse skupaj je iz varne razdalje opazovala mamica, očka je bral časopis...

Čez čas pa iz take idile nanenkrat vpitje. Veste kaj se je zgodilo?
Malček se je hotel podojiti kar na tisti prijazni gospe zgoraj brez...So bile pač njene prsi očitno najbljižje in kaj pa on ve da so prazne

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Kopalke na plaži
15.8.2008 0:28:12   
piščanc
jao, zaplankanost.

malo blaga na riti in joškah ne spremeni dejstva da smo ljudje. in ja, kopalke so samo zaplankanost. dokler bodo želeli, bodo moji otroci na morju nageci, na bazene pa ne hodimo, ker nam klor v vodi ne odgovarja.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Kopalke na plaži
15.8.2008 8:34:56   
Anonimen
Naša je na plaži nagica. V bazenih ima gor plavalne hlačke.
Higiena v morju? Ah, koliko drekcev iz kanalizacije plava mimo, pa nobeden tega ne porajta.

Zanimivo se mi zdi, da pred 20-imi leti nisi videl otroka pod 5-imi leti v kopalkah. In 90% žensk se je sončilo zgoraj brez. Danes pa, kot da se moramo skrivat, ker nas je sram. Očitno smo vse bolj zategnjeni.

(odgovor članu yellowcrystalstar)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Kopalke na plaži
15.8.2008 10:12:00   
Anonimen
in ja, kopalke so samo zaplankanost


Ko vidim, da si fajn razgledana user posted image .

Kje po svetu pa imas plaze, da hodis, kako ti je ljubo, malo nag, malo oblecen?

(odgovor članu piščanc)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Kopalke na plaži
15.8.2008 14:47:05   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

in ja, kopalke so samo zaplankanost


Ko vidim, da si fajn razgledana user posted image .

Kje po svetu pa imas plaze, da hodis, kako ti je ljubo, malo nag, malo oblecen?


Ja tam, kjer niso zaplankani user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Kopalke na plaži
16.8.2008 15:45:38   
pety78
Očitno kar je naravno ni več lepo...user posted image

Pa zakaj se vedno govori o tem, kaj je lepo oziroma kaj ni. Na zdravje pa pozabljamo.

_____________________________



(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Kopalke na plaži
17.8.2008 21:06:31   
picola1
Malo razmišljam pa to...Vsepovsod golota: na obcestnih jumbo plakatih (playboyeva reklama je bla zame res too much , da ne govorim o provokativnih reklamah za revijo se mi zdi...Anja al neki tazga...kjer vidiš na celem jumbo plakatu samo joške...), v revijah...vseh možnih od Playboya dalje (da ne govorim o Lady ipd.), vse več golote in erotičnih prizorov na TV sredi dneva...Vse to je javno. Vse to doživljamo vsak dan in za večino nas je vse to postalo že normalno in se NIHČE NE RAZBURJA več...(čeprav sama osebno menim, da smo že zdavnaj prestopili vse meje in bi bilo občasno razburjanje na mestu...)
In potem vas motijo nagi otročki?

< Sporočilo je popravil picola1 -- 17.8.2008 21:07:07 >

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Kopalke na plaži
18.8.2008 8:14:40   
Volga
lepo ste se pomenile, ni kaj.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Kopalke na plaži
18.8.2008 11:06:04   
bini
jooooooooj... ampak tole me je pa šokiralo kot že dolgo ne... nekateri odgovori pač... kateri presodite po mojem odgovoru..

naša dva nagca sta stara 2 in 4, naga sta bila celo poletje doma na vrtu in dvorišču (pa sploh nimamo kakšne ograje okol hiše, naga sta bla večino časa na morju na plaži - no, prišla sta v kopalkah, ampak ko smo jih slekli sta bla pač brez, naga sta bla tud v nemčiji na vrtu pri sorodnikih večino dneva, ker je pač blo vroče, ker se takoooo rada igrata z vodo, ker sta otroka in ker so meni vsi otroci nagci tako zelo srčkani da sploh ne morem povedat in mi besedi 'grdo' ali 'neprimerno' ali 'nespodobno' sploh nista prišli na pamet dokler nisem tega čuda brala user posted image ...
hvala punce - danes sem ugotovila, da sploh nisem zaplankana. bravo jaz user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Kopalke na plaži
18.8.2008 12:38:08   
*raci*
Ejj, tud jaz sem čist šokirana nad tem pisanjemuser posted image . Moja bo stara konec leta 3 leta, pa tud pomislila nisem na kopalke, kaj šele, da bi jih kupila.

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Kopalke na plaži
18.8.2008 13:37:21   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

lepo ste se pomenile, ni kaj.



Anede? Znanje, znanje, Volga.user posted image user posted image Zgleduj se po nas.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Kopalke na plaži
18.8.2008 13:44:15   
kjava
Ej, kaj je to FKK?

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Kopalke na plaži
18.8.2008 16:04:17   
sabri
Meni se je zdelo vprašanje čisto na mestu, ampak odgovori pa sicer različni, ampak na tak način napisani, da te kar mine kaj spraševat na forumu. Vidim, da moraš biti prav previden in imeti trdo kožo, če želiš kakšno mnenje tukaj. Nisem si mislila, da se lahk "skoraj skregate" zaradi nedolžnega vprašanja.
Glede kopalk pa, tistim ko paše, naj imajo otročke v kopalkah ali pač brez, otrok pa meni osebno ni grd, v kopalkah ali brez. So odrasli lahko dosti bolj nagravžni, tudi v kopalkah, sem prav poslušala letos na morju, da so večinoma hodili v morje lulat, tako da če otroku brez kopalk uide kaka kapljica, bomo očitno preživeli. LP

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Kopalke na plaži
18.8.2008 18:15:19   
Anonimen
Mene tudi nagi otročki ne motijo ... ne motijo me niti toples ženske ... pa če ženska na javnem mestu diskretno doji me tudi ne moti ... pač vsak po svoje ...


IZVIRNO SPOROČILO: kjava
Ej, kaj je to FKK?


FKK pa je oznaka za nudistično plažo/kamp. V nemščini pomeni Frei Klaider Kultur ... no ne vem, če sem slovnično čisto prav napisala, pomeni pa v takem hitrem prevodu kulturo brez obleke.

(odgovor članu kjava)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?