|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomivalni stroj Gorenje - račun!!
18.8.2008 12:15:27   
Ženkica
Sem kar tu odprla temo in sicer imam sledeč problem: lansko leto smo kupili pomivalni stroj Gorenje; model GV 63320. Zadevo sem kupila preko nekih vez, od nekega znanca, ki mi je spedenal zadevo cca 30% ceneje od MPC (novo zapakirano iz Merkurjevega skladišča), skratka, problem je v tem, ker brez računa. Sedaj pa ne morem uveljavljat garancijeuser posted image ; hudič mi je začel puščat; včeraj pridemo domov in voda v kuhinji. user posted image
Ima morda katera tak stroj in seveda račun, bi bila zeloooooooo hvaležna. Ali pa morda katera dela v Gorenju, Merkurju, BigBangu - da dobimi kak lanski račun.

Hvalaaaaaa,

Ženkica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pomivalni stroj Gorenje - račun!!
18.8.2008 14:03:19   
malenaa
kak te nisi dobila računa, če pa sma z mojim na podoben način prišla do TV kar fajn ceneje, pa je bil z računom in z vsem potrebnim.


(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pomivalni stroj Gorenje - račun!!
18.8.2008 14:15:26   
Ženkica
IZVIRNO SPOROČILO: malenaa

kak te nisi dobila računa, če pa sma z mojim na podoben način prišla do TV kar fajn ceneje, pa je bil z računom in z vsem potrebnim.




Morala bi ga, ampak ga je pošiljal tako dolgo, da je na koncu pozabil, jaz pa tudi. user posted image

(odgovor članu malenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pomivalni stroj Gorenje - račun!!
18.8.2008 14:15:58   
aprilčica07
V vsakem primeru bi mogla dobit račun. Tud če ste za stroj plačali 30% MPC.
Žal nimam takega stroja, da bi ti lahk račun posodla.

(odgovor članu malenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pomivalni stroj Gorenje - račun!!
18.8.2008 14:40:05   
Nika v službi
Kontaktiraj tistega znanca, ki ti je zrihtal zadevo. Če ti je zrihtal nižjo ceno, ti bo tudi račun.

Jaz pa žal nimam ne računa ne zvez v omenjenih trgovinah.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pomivalni stroj Gorenje - račun!!
18.8.2008 14:41:36   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Ženkica
Zadevo sem kupila preko nekih vez, od nekega znanca, ki mi je spedenal zadevo cca 30% ceneje od MPC (novo zapakirano iz Merkurjevega skladišča

Tako so takrat, ko se je Leclerc odprl, študentje kradli robo iz skladišča.

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pomivalni stroj Gorenje - račun!!
18.8.2008 15:04:52   
Anonimen
Kerensa, vzeli si mi "misel z  jezika". Najprej sem tudi sam pomislil na to. Tisti ki je obljubljal račun je ftaknil dinarčke v žepek. Verjetno je Merkur oškodovan za en Gorenjev pralni stroj, samo se ne ve kako user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pomivalni stroj Gorenje - račun!!
18.8.2008 17:07:58   
bt08
Ne to ni fora da je bil ukraden.

Fora je v tem,da kak poslovodja lahko zrihta znancem ( seveda če želi ) po MPC ceni in ti ga proda z rabattom ( ne vem 10, 15,20,30 % ceneje ).Ti mu pač plačaš v kešu seveda on pa pošlje prevzemnico oz dobavnico neki firmi,kjer so to zmenjeni,in naj bi ti tista firma poslala račun za to robo ki si jo dobil pač po cenejšei ceni!



_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pomivalni stroj Gorenje - račun!!
18.8.2008 22:02:45   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: bt08
Ne to ni fora da je bil ukraden. Fora je v tem,da kak poslovodja lahko zrihta znancem ( seveda če želi ) po MPC ceni in ti ga proda z rabattom ( ne vem 10, 15,20,30 % ceneje ).Ti mu pač plačaš v kešu seveda on pa pošlje prevzemnico oz dobavnico neki firmi,kjer so to zmenjeni,in naj bi ti tista firma poslala račun za to robo ki si jo dobil pač po cenejšei ceni!

No, prav... eurokapitalistična kraja... oz. Šrot v malem. user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pomivalni stroj Gorenje - račun!!
18.8.2008 22:51:40   
ZmajTolovaj
To zdaj sploh ni tema tle, kako je kdo prišel do kake mašine. Vprašala je sam, če ma kdo kak račun. user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pomivalni stroj Gorenje - račun!!
18.8.2008 22:54:12   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

To zdaj sploh ni tema tle, kako je kdo prišel do kake mašine. Vprašala je sam, če ma kdo kak račun. user posted image


Točno.

Žal ga nimam.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pomivalni stroj Gorenje - račun!!
18.8.2008 22:57:30   
Kerensa*
Jaz tudi ne... moj Gorenje je starejši. user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?