|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomočnica vzgojiteljice
20.8.2008 14:37:37   
kakteja
Živjo punce! Mene pa zanima, kolikšna je približno plača za pomočnico vzgojiteljice? Jaz se nameravam zaposliti v vrtcu in bi bila zelo hvaležno za podatke. Katere so vaše naloge v vrtcu in ali ste zadovoljne z odločitvijo, da delate kot pomočnice? Hvala za odgovore. Pozdravček
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pomočnica vzgojiteljice
20.8.2008 16:01:32   
Naja30
Plača je zelo slaba glede na vse skupaj, ma ne bom opisovala. Plača je cca 650 evrov.

(odgovor članu kakteja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pomočnica vzgojiteljice
20.8.2008 16:08:40   
nizozemka
Hmm, moja mama je zelo zadovoljna s placo. Mislim, da s potnimi in malico dobi okoli 1100. Kar se meni ne zdi tako malo za peto stopnjo...

_____________________________

Slovenija: 19.9.-30.9.2008 :):)

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pomočnica vzgojiteljice
20.8.2008 16:14:36   
Sandra*
S 1100 bi bla tut jaz zadovoljna na pomočniškem mestu. Ampak tut pri nas majo pomočnice mal čez 600, za vzgojiteljice pa ne vem! Če bi mi pa še malico plačali pa bi bla še posebej zadovoljna. Kje pa dela?


< Sporočilo je popravil Sandra* -- 20.8.2008 16:15:26 >

(odgovor članu nizozemka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pomočnica vzgojiteljice
20.8.2008 16:21:15   
tažana
jaz dobim cca. 650 € (brez prevoza in malice)
Naše naloge v vrtcu: Vse kar se vzgojiteljici ne da naredit user posted image . Šalo na stran ampak po eno letnem garanju uporabljam "črni" humor user posted image .
Veliko je odvisno tudi od vzgojiteljice user posted image . Drugače pa: urejanje igralnice, priprava sredstev za igro in zaposlitve, načrtovanje z vzgojiteljico, zaposlitve otrok v primeru, da je vzgojiteljica odsotna, sprejemanje otrok, oddajanje...
In še mnogo in mnogo stvari user posted image . Ni stavari, ki je pomočnice ne obvladajo user posted image .

(odgovor članu nizozemka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pomočnica vzgojiteljice
20.8.2008 16:28:30   
jakaracman
A smo 650 vam dajo, jaz pa sem mislila, da vsaj 800.Kolikor naredite za naše malčke, hvala in upam, da bo v prihodnosti kaj več.

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pomočnica vzgojiteljice
20.8.2008 17:18:46   
K_a_t_i
Šokirana sem nad temi 650€ user posted image . Pa tako lepo skrbite za otročke user posted image

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pomočnica vzgojiteljice
20.8.2008 17:59:52   
mayci
Jaz tudi dobim pribl.650 eur brez malice in prevoza...

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pomočnica vzgojiteljice
20.8.2008 18:09:46   
Anonimen
Jaz zdaj študiram na PeF Mb-predšolska vzgoja, imam pa že SŠ iz te smeri, tako da sem pred kratkim dobila neko ponudbo za službo-640€ brez dodatkov.

(odgovor članu mayci)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pomočnica vzgojiteljice
20.8.2008 19:42:38   
žarnica
Jap,plača je čist boga- jaz imam cca 650 eur s potnimi in malico,5 let delovne dobe.

Pri nas se pomočnice za vsa dela porabi:od čiščenja igralnice(zjutraj,popoldan), kidanja snega, nadomeščanje čistilke poleti,...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pomočnica vzgojiteljice
20.8.2008 19:44:53   
tažana
Dober no, da te ne bomo čisto prestrašili, jaz uživam v svojem delu. user posted image

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pomočnica vzgojiteljice
20.8.2008 20:26:08   
Maleal
Meni je to tudi premalo za delo,ki ga opravljate,upam,da se vam pišejo boljši časi,koliko pa ima potem vzgojiteljica višjo plačo in koliko let več šole?

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pomočnica vzgojiteljice
20.8.2008 20:42:56   
Pingvinčica
Jap plača je res bolj boga, ampak jaz grem takoj delat na takšno delovno mesto, če bi doblauser posted image . Kar pa ni tako zelo enostavno.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pomočnica vzgojiteljice
20.8.2008 20:56:11   
mayci
MarcelAlina, jaz sem se ravno pred kratkim o plači pogovarjala s sodelavko, ki je vzgojiteljica, pa imava približno enako delovne dobe. Ona ima 300 eur več plače.(od 1.9. tudi jazuser posted image , ker bom na mestu vzgojiteljice)
Šola pa traja tri leta (pedagoška fakulteta, smer predšolska vzgoja).user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pomočnica vzgojiteljice
20.8.2008 22:52:24   
Maleal
Mayci najlepša hvala za obrazložitev,a potemtakem opravljate tudi vzgojiteljice delo pomočnice,če ni za vas prostega mesta,joj 300€ pa je že lep kupček ja.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pomočnica vzgojiteljice
21.8.2008 18:06:36   
mayci
Ja, seveda tudi delo pomočnice opravljamo, samo da imamo službo...user posted image  Jaz sem diplomirala že pred skoraj štirimi leti, pa prej ni bilo mesta, kot šele sedaj, pa še to zato, ker gre moja vzgojiteljica v drug vrtec.user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pomočnica vzgojiteljice
23.8.2008 0:54:12   
* Mateja *
Običajno ima vzg. skor šenkrat toliko plače kot pomočnica.
In je velika razlika med delom vrz. in pomočnice. Pomočnica gre načeloma fraj domov, vzg. pa lahko doma še tuhta in piše priprave za naslednji dan, teden,.. Sem pravkar izvedela, da bom vzg. in me je kar mal strah. Dokler sem mislila, da bom pomočnica pa mi ni bilo panike, saj taglavno delo opravi vzg. zato naj bo tudi več plačan. Je pa res, da pomočnice delamo vse, ampka nam vsaj ni nikoli dolgčas. Pr nas imajo pomočnice okol 800 evrov z vsemi didatki, vzg. pa tudi do 1500, sam te imajo kako mentorstvo, pač dodatke.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pomočnica vzgojiteljice
23.8.2008 21:07:36   
mayci
O, *Mateja*, a ti boš tudi letos vzgojiteljica? Bravo!user posted image  Sva že dve, ki naju malo stiska, a ne?user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pomočnica vzgojiteljice
23.8.2008 21:19:40   
Pi-kica 1
IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *

Običajno ima vzg. skor šenkrat toliko plače kot pomočnica.
vzg. pa tudi do 1500, sam te imajo kako mentorstvo, pač dodatke.



To pa je garantirano močno pretirano.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pomočnica vzgojiteljice
23.8.2008 21:21:34   
Anonimen
Mene pa zanima, kolikšna in katero izobrazbo moraš imeti, da si lahko vzgojitelj?

(odgovor članu Pi-kica 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pomočnica vzgojiteljice
23.8.2008 21:26:21   
Pi-kica 1
Za delovno mesto vzgojiteljice je potrebno imeti visoko strokovno izobrazbo - smer vzgojitelj predšolskih otrok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Pomočnica vzgojiteljice
23.8.2008 21:30:35   
Anonimen
Hvala. user posted image

(odgovor članu Pi-kica 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Pomočnica vzgojiteljice
29.8.2008 14:03:24   
Tarja
Mene pa zanima kdaj placa je? Katerega v mesecu? Js 1.9 zacnem kot osebna spremljevalka otroka s posebnimi potrebami.Kolk je pa tu placa cca? Glede na to,da sm bla zdaj zaposlena v Tusu slabse ne more bitiuser posted image ,
Lp

(odgovor članu kakteja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Pomočnica vzgojiteljice
29.8.2008 14:09:10   
frutka_
Tarja odvisno pod kaj spadaš. Če ste pod OŠ potem je plača menda 5., če pa ste samostojni vrtec pa je plača 10..
Mayci in Mateja jaz sem diplomirala že pred 5-imi leti, naredila strokovnega, vodila krožke pa še bom na del. mestu pomočnice kar nekaj časa.
Za plačo so ti napisale.
Delo je zelo lepo ampak starši pa postajajo pravi zmaji.user posted image

(odgovor članu Tarja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Pomočnica vzgojiteljice
29.8.2008 14:40:28   
Martina27
Delo je zelo lepo ampak starši pa postajajo pravi zmaji
IZVIRNO SPOROČILO: frutka
In zakaj to? A smo vsi starši zmaji? Naj se tiste vprašajo ko rečejo da so starši zmaji, zakaj so zmaji? Potem že ni kaj ok a ne? Za brezveze definitivno niso zmaji. Moj tudi hodi v vrtec pa nisem zmaj in se prav super razumem z vzgojiteljico in pomočnicouser posted image


(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?