|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vem, najbolj neumno vprašanje, toda...
21.8.2008 14:30:01   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Ahh... potem pa to tako povej, ker je to drugače slišat.

Alora še:
5. Poglej si okoli, po komu ali čemu v tvojem okolju povprašujejo, in se na podlagi tega in svojih želja odloči. Mogoče "policijska" (eh, sem pozabila naziv) varianta v tem primeru ne bi bila slaba, ker tam službe večinoma so. Pa ta policijska menda ni kriminalistika, ne, je nekaj drugega?
Pa mogoče na zavod za zaposlovanje skoči po kako informacijo, mogoče ti pa znajo povedat kaj uporabnega o realnih potrebah na vašem trgu.

Poslušaj, kaj pa kaki jeziki? In potem prevajanje? 
Pravnike tudi povsod ponucajo.


Potrebe po zaposlovanju bom pregledala, ja.

jeziki me blazno veselijo, samo se mi zdi, da je pa to pretežak študij. In kaj naj potem? Prevajam? Kaj pa vem, nekako sam zase mi je spet bad, v kakšni firmi pa ne vem, če rabijo.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Vem, najbolj neumno vprašanje, toda...
21.8.2008 14:33:10   
BarbaraE
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Policija, recimo.


kot sem ze rekla: tuki ni glih neki denarja...user posted image


Koliko je denarja, ne bom pisala, je pa zagotovo redna plača in zagotovljena služba. S tem se najbrž strinjaš, baguSka

Volga -  za vstop v policijo imaš neko 6 mesečno izobraževanje (poglej si možnost zaposlitve na www.policija.si ), ne ta faks, ki ti ga je lukrecija omenila.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Vem, najbolj neumno vprašanje, toda...
21.8.2008 14:35:03   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: BarbaraE

Volga  - pogumna si, da se sedaj odločaš o študiju in kakor koli se boš odločila, ti želim veliko uspeha. Odloči pa se za tak študij, ki te bo veselil. Le tako ti ne bo odveč bedeti ob knjigah. Veliko sreče ti želim.



S temle se pa ne bi prav strinjala. Količina bedenja ob knjigah ni odvisna od tega, koliko te študij veseli, ampak od zahtevnosti posameznega predmeta oz. od tega, koliko je ta predmet zate in za tvoj način funkcioniranja možgan zahteven.
Ker mene lahko srčno veseli nekaj tehničnega ampak čez matematiko II se na kakem elektrofaksu se ne bi prerinila niti po petih letih inštrukcij.
Za kak teoretični predmet mi pa lahko dol visi pa bi ga naredila prvič z desetko po enotedenskem učenju, ker imam pač odličen spomin. Ali pa sem ga imela. user posted image

Se tudi ne strinjam s tem, da naj nekdo študira to, kar ga veseli, ker bo sicer trpel. Poznam en kup ljudi, ki bi lahko študirali karkoli, in so potem študirali tisto, "kar jih je veselilo", in so zdaj vsi nesrečni.
In kar nekaj takih, ki so šli na fakulteto zato, ker drugam niso mogli, pa so zdaj zadovoljni. Ali pa takih, ki so se vpisali na takrat prestižne naslove brez minimalnih afinitet, in zdaj uživajo v svojem prestižu.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Vem, najbolj neumno vprašanje, toda...
21.8.2008 14:35:54   
BarbaraE
PISNO PRIJAVO DO 19. 9. 2008 POŠLJI NA:
elektronski naslov: uok@policija.si
ali po pošti na naslov:
MNZ - Policija,
Urad za organizacijo in kadre,
Štefanova 2, 1501 Ljubljana,
z navedbo: "za javno objavo - št. 1100-68/2008".
 
 
No, še prej pa preveri, ali izpolnjuješ pogoje na prej omenjenem spletnem naslovu.

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Vem, najbolj neumno vprašanje, toda...
21.8.2008 14:36:04   
baguSka
Koliko je denarja, ne bom pisala, je pa zagotovo redna plača in zagotovljena služba. S tem se najbrž strinjaš, baguSka


ja okvirno vem tud jst kok ga je... pa ne bom pisala... je ze res kar pravis, ampak Volgin prvi post je vkljuceval vprasanje: Kje je najvec denarja!?user posted image

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Vem, najbolj neumno vprašanje, toda...
21.8.2008 14:39:59   
BarbaraE
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Koliko je denarja, ne bom pisala, je pa zagotovo redna plača in zagotovljena služba. S tem se najbrž strinjaš, baguSka


ja okvirno vem tud jst kok ga je... pa ne bom pisala... je ze res kar pravis, ampak Volgin prvi post je vkljuceval vprasanje: Kje je najvec denarja!?user posted image


Ja, to imaš prav, ampak saj vidiš, da se Volga čedalje bolj nagiba k policiji. user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Vem, najbolj neumno vprašanje, toda...
21.8.2008 14:46:12   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: BarbaraE

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Koliko je denarja, ne bom pisala, je pa zagotovo redna plača in zagotovljena služba. S tem se najbrž strinjaš, baguSka


ja okvirno vem tud jst kok ga je... pa ne bom pisala... je ze res kar pravis, ampak Volgin prvi post je vkljuceval vprasanje: Kje je najvec denarja!?user posted image


Ja, to imaš prav, ampak saj vidiš, da se Volga čedalje bolj nagiba k policiji. user posted image


user posted image   Ja, samo glej da je ne boš preveč nagnila.

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Vem, najbolj neumno vprašanje, toda...
21.8.2008 14:48:21   
BarbaraE
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: BarbaraE

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Koliko je denarja, ne bom pisala, je pa zagotovo redna plača in zagotovljena služba. S tem se najbrž strinjaš, baguSka


ja okvirno vem tud jst kok ga je... pa ne bom pisala... je ze res kar pravis, ampak Volgin prvi post je vkljuceval vprasanje: Kje je najvec denarja!?user posted image


Ja, to imaš prav, ampak saj vidiš, da se Volga čedalje bolj nagiba k policiji. user posted image


user posted image   Ja, samo glej da je ne boš preveč nagnila.



Jaz nje nikamor. Se bo pa kar sama. user posted image  Sicer pa, saj veš - fajn je imet veze v policiji, zakaj ne bi imele veze še na Volginem območju, a ne. user posted image

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Vem, najbolj neumno vprašanje, toda...
21.8.2008 14:50:18   
bumerang
Volga, če te jeziki veselijo oz. če imaš talent za jezike, če ti gredo lahko v uho, če kak jezik celo že govoriš, potem bi se jaz odločila za jezike.
Prvič ker študij ni težak, če si tip za jezike. Drugič, ker so rezultati študija veliko odvisni od tvojega lastnega dela in ne toliko od obiskovanj predavanj. Nadalje je izobrazba, ki ti daje velik spekter zaposlitev, in delo, ki ga boš lahko opravljala tudi če ostaneš v sedanji službi honorarno ali pa pač na črno. In si v tem času naredila lahko tudi ime.
Lotiš se lahko prevajanja knjig (baje, da prevajalce kar iščejo, če so zanesljivi in obvladajo posel) in delo opravljaš takrat ko imaš čas in voljo, lahko se zaposliš v kaki firmi, ki posluje v tem jeziku v tajništvu ali na katerem drugem delovnem mestu in imaš redno službo, lahko inštruiraš mularijo ali jo celo učiš.
Študij lahko tudi malo razpotegneš, ker znanje ne zastara, in se tržiš že na drugi polovici študija.

Če pa je vprašanje samo keš, potem mi je šele zdaj kapnilo. Definitivno eno in edino - notarka!

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Vem, najbolj neumno vprašanje, toda...
21.8.2008 15:11:24   
Pikec
Definitivno eno in edino - notarka!


So tko klanovsko spedenani, da niti pomoći trikova zdraven ne prideš....če nisi že njihov.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Vem, najbolj neumno vprašanje, toda...
21.8.2008 15:35:21   
Anonimen
... sledi srcu...

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Vem, najbolj neumno vprašanje, toda...
21.8.2008 15:36:05   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica

... sledi srcu...

user posted image user posted image user posted image



user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Vem, najbolj neumno vprašanje, toda...
21.8.2008 16:05:01   
maniac
Vsekakor se odloči za jezike. Študij ni nič pretežek, če imaš malo talenta in malo samoiniciative, ker veliko reči se lahko naučiš tako mimogrede - iz knjig, filmov, radia, potovanj ... Samo premisli pa pri izbiri jezika, nekateri so trenutno bolj perspektivni kot drugi, nekateri morda malce lažji (oz. je študij lažji) kot drugi ... Španščina je zadnja leta zelo popularna, potem pravijo, da se splača študirat srbski, hrvaški in makedonski jezik (pridejo vsi trije v kompletu); pobrskaj malo na spletni strani FF user posted image .

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   [Brisano sporočilo]
21.8.2008 16:05:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ssevin)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Vem, najbolj neumno vprašanje, toda...
21.8.2008 16:17:10   
Pobalami
Jezike in sicer jezike novih članic EU (recimo tebi najljubšo madžarščino). Tu imaš prednost, ko prevajaš uradne dokumente, ki morajo biti v vseh jezikih EU.

Drugače pa so vredu keramičarji, malarji...kot si uganila in pa zobarji. Jaz za kerga vem ima ful denarja.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   [Brisano sporočilo]
21.8.2008 16:17:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Vem, najbolj neumno vprašanje, toda...
21.8.2008 19:10:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Kaj se "splača" delat? Kje je največ denarja? user posted image


Nisem brala odgovorov, mogoče ti je že kateri dala predlog... idi v politiko!!user posted image  Malo boš roko dvigovala v parlamentu, plača pa bajnauser posted image  ok malo heca ne škodiuser posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Vem, najbolj neumno vprašanje, toda...
21.8.2008 19:45:39   
mišk
Definitivno pejt na katerga izmed tehničnih faksov, če te le mal zanima!user posted image  Pa če obožuješ mehaniko, fiziko, statistiko, matematiko, dinamiko ipd.user posted image
Elektrotehnika, strojništvo, gradbeništvo,...
Lukrecija, a je po končanem policijsko varnostnem faksu še zmeri tak težko službo dobit? Jst sem se po SŠ hotla vpisat na ta faks, pa je bil tak naval, da so sprejemali samo odličnjake!user posted image  Še dobr po eni strani, pristala sem na FG-ju.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Vem, najbolj neumno vprašanje, toda...
21.8.2008 20:15:55   
ZARA
Če narediš faks, stara, se pripeljem k tebi in se ga naflikam do mambe.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Vem, najbolj neumno vprašanje, toda...
21.8.2008 20:48:31   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: *TaMiKaaaa*
Nisem brala odgovorov, mogoče ti je že kateri dala predlog... idi v politiko!!user posted image   


Ampak tole je pa res super ideja. A se ne bi mogla kam uturit? Pa zdaj so kvoto žensk povečali, tako da bo lažje. Saj potem študiraš zraven še vedno lahko, za vsak slučaj, če si napačno stranko izbereš ali kaj takega.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Vem, najbolj neumno vprašanje, toda...
21.8.2008 21:47:53   
bumerang
Pa službeno stanovanje boš dobila v Ljubljani, študirala pa kar med sejami. Pa še fajn bo zgledalo. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Vem, najbolj neumno vprašanje, toda...
22.8.2008 0:07:51   
Anonimen
jeziki me blazno veselijo


Potem pa to studiraj, kar te veseli.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Vem, najbolj neumno vprašanje, toda...
22.8.2008 1:46:51   
nananaja
pa sej ti že študeraš: kje je največ denarja?

nadaljuj z: kako do dnarja pridet?

resno: študij ni težak, če te veseli.
za matematiko pravijo, da je en najtežjih faksov, samo zame je bil lažji od vsakega jezika... ja sem pa tam pristala zato, ker po gimnaziji nisem vedla kaj bi!?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Vem, najbolj neumno vprašanje, toda...
22.8.2008 7:08:10   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: *TaMiKaaaa*

IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Kaj se "splača" delat? Kje je največ denarja? user posted image


Nisem brala odgovorov, mogoče ti je že kateri dala predlog... idi v politiko!!user posted image  Malo boš roko dvigovala v parlamentu, plača pa bajnauser posted image  ok malo heca ne škodiuser posted image


Joj, od politike se mi tako kozla, samo je pa res, da če prideš not, da si car. Vedno sem rekla, da kdor si v tistih štirih letih (najmanj) ne nabere dnarja za cel lajf, da je luzer. user posted image

jeziki, morda, se še vedno odločam. Samo se da tudi izredno, a ne? No, saj bom pogledala.

zara, tisto pa veljam, ni panike.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Vem, najbolj neumno vprašanje, toda...
22.8.2008 7:15:08   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Karnisa, kaj pa naj v taksiju delam? Mislim, misliš, da naj grem taksi vozit ali kaj?

Lahko voziš taxi, lahko pa sediš v pisarni (to je cca. 50€/dan)... lahko si celo nadzorna v firmi... faxa pa ne potrebuješ nobenega... prišparaš šolnino, čas in živce user posted image .

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?