|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako pogosto vam povedo?
22.8.2008 16:58:50   
Anonimen
Mu pa včasih rečem,da nikdar v življenju ne sme pozabit, da je ženske treba crkljat


Lepa vzgoja :).

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kako pogosto vam povedo?
22.8.2008 19:09:41   
_andreja_
moj je star 21 mesecev pa sedaj že kakšna dva tedna vsak dan po večkrat na dan reče... moja moja mami in ob tem me tudi objame... mu pa tudi jaz večkrat na dan povem mojamoj Žan mami te ima rada.... no toliko besed še ne obvlada... kako bo pa dalje bomo pa videli...

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
22.8.2008 22:31:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kako pogosto vam povedo?
25.8.2008 14:06:05   
Sofi
Ta veliki je star 3 leta in nam vsem večkrat na dan pove, da nas ima rad, nikoli pa v smislu, da bi s tem kaj pridobil. Mali pa še ni dve leti star in mi zdaj kakšna dva tedna govori "VEŠ KAJ, RADA MAM", pač ponavlja za mano. Ja, jaz jima to trobim skozi, ker imam pač tako potrebo, da jima to povem in tako sem srečna, ko to slišim od takih malih lumpastih pajacov.

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako pogosto vam povedo?
30.8.2008 19:25:46   
*andy*
Večkrat na dan!user posted image

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kako pogosto vam povedo?
30.8.2008 21:33:09   
frutka_
Nazadnje mi je izkazal največjo možno mero ljubezni, ko smo domov prinesli našo dojenčico in je rekel "hvala mamica, da si mi rodila sestrico". Jaz sem bila čisto paf.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kako pogosto vam povedo?
30.8.2008 21:41:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Da vas imajo radi, vasi otroci, mislim?


sto in stokrat na dan: ti si moj/a najljubša mami/ati user posted image in jaz njemu: ti si moj najljubši sin user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kako pogosto vam povedo?
30.8.2008 22:26:31   
blaža
Danes smo šli v kino jaz, moj mož in ta starejši sin, ki ima pet let. Smo šli gledat Wallija. Zadnjič pa sva šla sama  gledat Kung fu pando. In mi je prav pogrelo srce, ko sem ga vprašala, da katera risanka mu je bla bolj všeč in je rekel: Ta danes in to pa zato, ker smo šli vsi skupaj. ful je čustven in pozoren fantek in pokaže, da nas ima rad, še posebaj pa bratca, ki ima sedem mesecev. Se obnaša do njega kot kaka stara nona, in ga non stop cmaka,...user posted image  Mu pa tudi mi večkrat na dan pokažemo in povemo, da ga imamo radi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
1.9.2008 7:46:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kako pogosto vam povedo?
1.9.2008 8:46:28   
tinkatonka
Aneju vsak večer, ko se polubčkamo za spat, povem da ga imam rada in takrat tudi on reče "rad te imam". Se pa naslošno veliko lupčkamo, objemamo, božamo. Smo vsi trije ful crkljivi. user posted image

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kako pogosto vam povedo?
1.9.2008 9:04:40   
Splet.Ka
Naša dveletnica mi to po ovinkih pove, če jo sprašujem, ali ji je določena oseba pri srcu.

Zdaj ima na primer novo vzgojiteljico, stari dve je že poleti pogrešala. Sem ji povedala, da ju bo kmalu spet videla in sem rekla: "Andrejo imaš pa rada, ane?"

Mala mi je odgovorila, da ne, da Andreje nima rada. Sem jo vprašala, koga pa ima rada, pa je rekla: "Mamico!"

user posted image

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kako pogosto vam povedo?
1.9.2008 14:04:52   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: Lunc_a

Vsak dan.Preden to reče pravi: mami jaz bi te stisnil...me stisne,da lubčka in pravi da me ima rad


ke lepo!!!!!!!!!!!!!!!!!

komaj čakam, da bo moj mišek tolko star, dabo znal to reči!
zdaj se zna tako lepo stisnit in dat ljubčka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

no, zna pa tut udarituser posted image , star pa je 1 leto


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kako pogosto vam povedo?
1.9.2008 21:31:00   
Anonimen
sto in stokrat na dan: ti si moj/a najljubša mami/ati user posted image in jaz njemu: ti si moj najljubši sin user posted image


Meni tudi vsaj desetkrat, kadar smo skupaj.

Sem mislila, da je s tem kaj narobe, da me vmes pogresa in mi zato potem veckrat pove, pa vidim, da je to kar pogosto.
Hvala za odgovore.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kako pogosto vam povedo?
1.9.2008 22:12:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

sto in stokrat na dan: ti si moj/a najljubša mami/ati user posted image in jaz njemu: ti si moj najljubši sin user posted image


Meni tudi vsaj desetkrat, kadar smo skupaj.

Sem mislila, da je s tem kaj narobe, da me vmes pogresa in mi zato potem veckrat pove, pa vidim, da je to kar pogosto.
Hvala za odgovore.


No, jaz tega nisem bila navajena, ker mene ni noben stiskal in objemal. Zato mi gre vsakič na jok od sreče in veselja. Še sama sem rabila nekaj časa, da sem bila sploh sposobna izreči te besede.

Obožujem svojega sinkota.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kako pogosto vam povedo?
2.9.2008 0:10:42   
rija
user posted image no, mi smo družinica cartavčkov in stiskalcev

se non stop nekaj objemamo, poljubčkamo....in hb je tudi mali ful cartav....

prvič sem se topila nekje pri 2 letih, ko mi je rekel:

sečen san, mamico sojo man....../srečen sem, mamico svojo imam/user posted image

joj, tega ne bom pozabila resnično nikoli v življenjuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kako pogosto vam povedo?
2.9.2008 8:35:23   
dory
Moj največkrat zvečer,ko se stisne k meni in preden zaspi mi pove,kako me ima rad....oh ja...to so lepi momenti ja :)

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 41
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?