|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
24.8.2008 20:27:53   
srki
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Veš, včasih je bila higiena marsikomu nepoznana. Če pomislim, ljudje si s scavnico rano polulajo, jo razkuži, baje. Tako sem slišala. Eni si umivajo z njo obraz, drugi jo v izrednih razmerah pijejo. Hm, čudno da ne umrejo.

Kaj veš, s kom vse si se že rokovala in kaj je prej držal ali držala v rokah. Mogoče denar, ki je tudi umazanuser posted image

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
25.8.2008 21:20:20   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: srki

Kaj veš, s kom vse si se že rokovala in kaj je prej držal ali držala v rokah. Mogoče denar, ki je tudi umazanuser posted image


Ah dej srki...genitalije so pa nekej čist druzga, kot pa denar pa kljuke...To je tist, kar je ful umazano pa o čemer se ne govori...(tako da se nehejmo pogovarjat o tem, ker je grdo...)user posted image user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
25.8.2008 21:28:38   
Anonimen
Kaj veš, s kom vse si se že rokovala in kaj je prej držal ali držala v rokah. Mogoče denar, ki je tudi umazan


Ravno tako bi bilo smiselno vprasati, ce si roke umijemo prej.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
25.8.2008 21:43:14   
Pobalami
jaz nisem glih freak na higieno ali pospravljanje a vendar se mi zdi pranje rok po tem ko greš na stranišče osnovna higiena. Tudi kljuke na straniščih in drugje se od česa umažejo, niso same po sebi usrane.Na splošno se pa pretirava s higieno.
Drugače je pa bilo enkrat objavljeno, da ima dila na sekretu manj bakterij kot telefon-aparat.

To, da otroku obrišeš spolovilo in jo o temu učiš je čist ok. V vrtcu pa jaz ne bi težila, ker tistih nekaj kapljic na gatkah ni nič. Če je ravnokar iz plenic se bo itak večkrat zgodilo, da ji bo par kapljic ušlo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
25.8.2008 21:45:17   
Pobalami
Drugače pa scavnica nima bakterij (če jih ima si bolan), tako da jo komot recikliraš user posted image . Se pa te zelo hitro razvijejo zunaj.

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
26.8.2008 21:14:11   
Kristina_1
Pr nas v vrtcu tud punčkam ne brišejo spolovila po lulanju, razen, če starši tako zahtevajo. Roke pa tud pr nas umivamo, ko gremo na stranišče, pa vedno ko pridemo domov tud. 

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
28.8.2008 8:23:51   
srki
Hm....sem mislila, da se bo bolj burna razprava odvila, pa se na žalost niuser posted image user posted image .
Se strinjam, da se s higieno pretirava. Še dobro, da nekatere niste živele v času naših babic in prababic....

(odgovor članu Kristina_1)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
28.8.2008 10:13:17   
dory
Mojega malega sem tudi naučila,da si ga obriše...in tako bo tudi ostalo...

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
28.8.2008 10:20:26   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: dory

Mojega malega sem tudi naučila,da si ga obriše...in tako bo tudi ostalo...


Enako.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
28.8.2008 10:28:09   
Volga
Ampak si pa pri odraslih ne predstavljam, da se po lulanju ne obrišejo. Še bolj žensk ne. Predvidevam, da tudi dnevnih vložkov ne nosijo, se pravi da so sp. hlače vsaj petkrat na dan pomokrene in ja, urin smrdi. Ker tolk je ne more pa nobena otrest, da ne bi vsaj še kapljica stekla. Hecno mi je to.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
28.8.2008 11:08:05   
Anonimen
sam jst si pa ne predstavljam, da se ne obrišeš, ko greš lulatuser posted image in kako si jo ženska sploh "otrese", to si pa še manj...in pol kaj, ko se polulaš in dvigneš rit iz školjke, kaplja tam po školjki, pa malo po stegnih stečeuser posted image al si pol tolk streniran da tolk hitro gate gor potegneš, da vse ulovijouser posted image sam pol v tem primeru kake ultra mini tange ne pridejo v poštev...mogoč pa najboljš tolk časa na sekretu sedet, da se osušiuser posted image

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
28.8.2008 13:07:40   
kjava

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Kaj veš, s kom vse si se že rokovala in kaj je prej držal ali držala v rokah. Mogoče denar, ki je tudi umazan


Ravno tako bi bilo smiselno vprasati, ce si roke umijemo prej.


A misliš pol?

Volga, ne vem, jest ne nosim dnevnih vložkov, ker me tista plastika nervira in se mi zdi, da tamala bolj diha sam skoz gate, kot pa skoz vložek. Niti ne prenesem kakih drugih gat, kot samo bombažne, ker drugač koj vnetje fašem.Obrišem se pa vedno.

Sicer je pa kle debata o otrocih, ne o nas user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
28.8.2008 13:50:20   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Tinkula

Ali pred obedom umejete otroku roke?

Ali po mali / veliki potrebi umijete otroku roke?

user posted image



Si jih vedno sam. Je tako naučen.


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
28.8.2008 13:51:24   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: kjava

Volga, ne vem, jest ne nosim dnevnih vložkov, ker me tista plastika nervira in se mi zdi, da tamala bolj diha sam skoz gate, kot pa skoz vložek. Niti ne prenesem kakih drugih gat, kot samo bombažne, ker drugač koj vnetje fašem.Obrišem se pa vedno. 




Obrišeš pa se. Saj o tem je govora. In vmes smo tudi že na odrasle prešaltale.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
28.8.2008 13:56:22   
srki
ja saj jaz to hočem povedati, da mene noben ni učil, da si naj jo obrišem, pa si jo ravnotako. Nihče pa ne garantira, da si jo bo hči ali sin, četudi ga bom na to učila in opozarjala, brisal-/a. Spraševala je/ga pa tudi ne bom, če si jo je obrisala oz. če si ga je obrisal. Me pa res zanima, koliko odraslih moških si ga obriše po končanem lulanju.

In menstra je čisto nekaj drugega. Definitivno bolj zaudarja menstrualna kri, kot pa kapljica urina.

Pa še enkrat napišem, da dam roko v ogenj, da si je moja stara mama ne briše, pa je še nisem zavohala, čeprav ima že zelo oslabljen mehur, kar ni nič čudnega pri 77. letih.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
28.8.2008 13:56:47   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Angellina

IZVIRNO SPOROČILO: BigWhale

Jaz pa Jakoba ucim naj si ga otrese, ko se polula. Jaz isto pocnem! Kakrsen oce, taksen si! Grozota.
Po lulanju si rok ne umivam, ker se ponavadi ne polulam po rokah. Cemu bi si potem roke umival? Sem preprican, da je moj mali lulek bolj cist kot povprecna kljuka na povprecnem straniscu... Jakob pa itak nima cajta, da bi si se roke umival po lulanju. Je pa res, da vcasih pobrisem skoljko po tem, ko se polulam, Ce je slucajno kaka kapljica kam padla, ker mi niso vsec rumeni fleki na snezno beli skoljki, kaj sele dolge crne sramne dlake.


Wiuuuuuu teb pa že ne bi segla v roko! Zdaj ko vem, da na wc držiš svjega pocastega fonzija, pazljivo lulaš, da ne gre kaj po rokah, ga fino otreseš (itak, da se še pol kaka kapljica iztisne na hlače) in odmaherdaš ven ko taprav jack! Pa, da mi ne boš ugovarjal, da nimaš pocastega, ker te bom kr okol ušes! Da pri tej vročini, ves zvit in zdručkan, po možnosti v kavbojkah, ne bi tvoj free willy vsaj malo zašvical...te ga pa slikaj, pa napiši članek, boš postal slaven in vse bomo hotle tvoj avtogram!
Jao pa kok je takih patronov, ki jim je poleg tega, še higiena nasploh španska vas? Raje ne pomislim.
Jaaaaaaaaaaj zdaj se ne bom z nobenim več rokovala.

Ti free willy, pa da ne pisneš in si bejž roke umit!user posted image




Anđi je spet v svojem elementu. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
28.8.2008 13:58:33   
Anonimen
Polulala se bom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
28.8.2008 13:58:45   
Anonimen
Mislm,  depilirajo se pač ženske starejše, pa tud mlajše ene ne večinoma ne, tko da .... fak to je čist mokrouser posted image
Ne me j.... da ne smrdi.

Pa tud včasih so se brisal. Se spomnim da je bil pri stari mami narezan časopis k za sekret papir ni blo dnara.
Pa včasih so se tud sam ob sobotah kopal, za kmaš. Pol nej se tud miuser posted image
Aja....pa smrdel so. Pa še zmer smrdijo tisti k se enkrat tedensko tuširajo pa scanijo v gatah nosjo.

bljak

Še mačka si rit umije k se vserje madonauser posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
28.8.2008 14:00:01   
tanikaa
Meni se brisanje fčefele in pranje rok po uporabi wc-ja zdi samoumevno. Pa saj če si jo ne obrišeš, potem maš mokre spodnje gate ... jaj, pa kak to zgleda. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
28.8.2008 14:02:16   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Mislm,  depilirajo se pač ženske starejše, pa tud mlajše ene ne večinoma ne, tko da .... fak to je čist mokrouser posted image
Ne me j.... da ne smrdi.

Pa tud včasih so se brisal. Se spomnim da je bil pri stari mami narezan časopis k za sekret papir ni blo dnara.
Pa včasih so se tud sam ob sobotah kopal, za kmaš. Pol nej se tud miuser posted image
Aja....pa smrdel so. Pa še zmer smrdijo tisti k se enkrat tedensko tuširajo pa scanijo v gatah nosjo.

bljak

Še mačka si rit umije k se vserje madonauser posted image


karin imaš zelo prav. In ja, spodnje hlače zagotovo smrdijo, če urin gor kaplje. me ne bo noben prepričal v obratno. Nikoli in še potem ne. Meni je to...pa dajmo...zanemarjenost. Nič več in nič manj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
28.8.2008 14:03:53   
srki
Nisem nobeni rekla ali nobenemu, naj tega ne počne. Samo ne se tako zgražat, madona, če si jo pa kdo ne.

Papir so verjetno imeli za brisat tudi, ko so šli na veliko potrebo. Tisto pa smrdi ja, bolj sigurno, kot urin.

Mene moti samo to zgražanje, kako je nekdo nemaren in ostuden, če pač tega ne počne. To je to.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
28.8.2008 14:04:52   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: srki


Mene moti samo to zgražanje, kako je nekdo nemaren in ostuden, če pač tega ne počne. To je to.


Ja no, a tebi se ne zdi, da je nemaren? Daj no, srki, te imam za pametno punco.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
28.8.2008 14:06:05   
Anonimen
kako je nekdo nemaren in ostuden, če pač tega ne počne. To je to.


ja....če pa jeuser posted image

Mislm pol pa folk joka da ma beden seks, pa da dedci nočjo seksat.....koji k... bo pa seksal z bejbo k cel dan po vročini scanijo v gatah nosuser posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
28.8.2008 14:07:15   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

kako je nekdo nemaren in ostuden, če pač tega ne počne. To je to.


ja....če pa jeuser posted image

Mislm pol pa folk joka da ma beden seks, pa da dedci nočjo seksat.....koji k... bo pa seksal z bejbo k cel dan po vročini scanijo v gatah nosuser posted image


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: ali po lulanju obrišete spolovilo?
28.8.2008 14:10:15   
srki
Ja, kaj naj pol moji stari mami rečem, da je nemarna? Si ne upam, nimam srca ne poguma.

Zdaj je itak vse drugače in dvomim, da mlade punce in pa tudi mogoče ženske, ki so starejše, mogoče mestne, ko so bile vedno fine dame, tega ne počnejo. Samo ne vem no, zakaj sem tako prepričana, da naše stare mamce tega ne počnejo.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj pa, če nočem biti "samo"...
Sem slaba mama? Prevec delam? Premalo dam sebe otrokom? Sem sebična, ker uživam še v toliko drugih stvareh in ne samo v ...
Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?