|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kakno se vam zdi...
25.8.2008 20:00:23   
ključek
če se vama dopade..........potem ga imenujta tako. ne ozirajta se pa na druge.

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kakno se vam zdi...
25.8.2008 20:54:38   
Detece
Tudi jaz sem mnenja, da se je imena potrebno navaditi in ga večkrat slišati. Navsezadnje je tudi našim babicam Terezijam, Marijam ipd, verjetno zdelo grozno ime kot je Anej, Zala...ipd..Prepričana sem, da so se tudi one zgražale, danes pa imajo verjetno vnuka in vnukice s tem imenom. Morda se tudi kateri od Vas zgodi, da bo pa vaš vnuk imel kakšno pasje ime..kdo ve...drugač pa to ime ni izmišljeno, veliko tega imena se najde na Portugalskem,...Jah, nekdo ga mora prvi uvoziti...Hvala za Vaša mnenja....

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kakno se vam zdi...
25.8.2008 21:52:26   
Pobalami
Ruj bi jaz dala v enako kategorijo kot Urh recimo. Zveni lepo, ko se ga navadiš je pa čist ok.

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kakno se vam zdi...
25.8.2008 22:24:47   
Ivanča
Bi še šlo, če bi se napisalo Ruj.

Mene fuuul moti, ko si predstavljam otroka, ki bo govoril, da je Ruj z i-jem na koncuuser posted image

Smo spoznali eno punčko, ki je rekla, da je "Skarlet" s c-jem. A razumete......otrokovo ime je potem v celoti: Ruj z i-jem na koncu.


(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kakno se vam zdi...
25.8.2008 22:27:13   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu Detece)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kakno se vam zdi...
25.8.2008 22:36:29   
Nobeden
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Prvič slišim za tako ime. Ima mogoče kak poseben pomen? Drugače pa res ne vem, kaj manjka dobrim starim imenom kot so npr. Matija, Miha, Luka... Zakaj taka potreba po nenavadnih imenih pri katerih včasih ne veš niti to kako se pravilno izgvorijo?


Zakaj bi pa morali imeti vsi "stara dobra  imena"? Sem za inovacije in so mi všeč "nova" imena. Ti boš pa očitno  kmalu "zastarela".

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kakno se vam zdi...
25.8.2008 22:56:35   
bumerang
Ni ravno treba, da imajo otroci dobra stara imena, vsekakor pa naj imajo človeška imena ne pa neke spakedranke in skovanke z vseh možnih vetrov, ki so bile sestavljene samo zato, da ime ne bo pogosto.
Tudi, če zveni kot bi lonci po stopnicah padali.

Podpis:
Moj sin bo Car Lo Priimek.


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Nobeden)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kakno se vam zdi...
26.8.2008 9:27:05   
Detece
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Ni ravno treba, da imajo otroci dobra stara imena, vsekakor pa naj imajo človeška imena ne pa neke spakedranke in skovanke z vseh možnih vetrov, ki so bile sestavljene samo zato, da ime ne bo pogosto.
Tudi, če zveni kot bi lonci po stopnicah padali.

Podpis:
Moj sin bo Car Lo Priimek.



Rui je človeško ime in ni sestavljeno zato, da bi bilo drugačno. Je tuje ime (Rui Costa-nogometaš, Rui Gonzalez-motokrosist,...), in pač res pri nas ni znano. Se tudi sama ne pomnim, da bi komu od moje generacije bilo ime Tiana, Anej, Zala, Enej.....A to zdaj pomeni, da imajo današnji otroci pasja imena??..

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kakno se vam zdi...
26.8.2008 9:37:57   
diamantina
Ne vem, mene bolj asociira na pasje ime, kuža od moje babice je bil Run in imam zato tak priblisk (tako kot Timi, Kimi ... ).

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kakno se vam zdi...
26.8.2008 19:28:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: *TaMiKaaaa*

ni mi všeč...

Jaz imam en predlog, ampak čisto resničen... Kupite si male živali, dajte jim ime Rui, Roj in podobna čudaška novodobna imena tega časa, dajte si duška na polno, svojim otrokom pa dajte normalna imena, ker boste z njimi zaznamovali njihovo celotno življenje!!!

Pa drugače, ženska, a je s teboj vse v najlepšem reduuser posted image Kdo hudiča pa si ti, da boš ljudem diktirala, kako naj dajo ime SVOJEMU otroku in zraven pripisala tri klicaje? Ti le pazi, da tvoj otrok ne bo zaznamovan z materjo, ki kot ena kura povsod vtikuje svoj kljun.



user posted image user posted image user posted image  to je bil samo PREDLOG, nikomur nisem diktiralauser posted image  Drugače pa umiri živčke, to škodi vešuser posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kakno se vam zdi...
26.8.2008 19:58:00   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: Detece

Rui je človeško ime in ni sestavljeno zato, da bi bilo drugačno. Je tuje ime (Rui Costa-nogometaš, Rui Gonzalez-motokrosist,...), in pač res pri nas ni znano. Se tudi sama ne pomnim, da bi komu od moje generacije bilo ime Tiana, Anej, Zala, Enej.....


Tiana je itak kar nekaj, enako Anej.
Enejev in Zal pa je bilo že v moji mladosti kar nekaj. Pa sem verjetno starejša kot ti.



A to zdaj pomeni, da imajo današnji otroci pasja imena??..


Ja, veliko otrok ima pasja imena, če ravno želiš uporabiti ta termin. Jaz jim pravim spakedranke.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kakno se vam zdi...
26.8.2008 21:31:07   
Mandek
Meni je črka R full groba tu...No, niti ostali dve mi ne pašeta glih v vrsto.
Eh, čudno ime je to,no.
če ste želeli dati pa kitajsko ime, ma pa več pomenov, ja..ampak Oster ali Drastičen?user posted image


_____________________________

Bistvo je očem skrito. Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. (Mali princ)

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kakno se vam zdi...
27.8.2008 10:27:14   
Nobeden




A to zdaj pomeni, da imajo današnji otroci pasja imena??..


Ja, veliko otrok ima pasja imena, če ravno želiš uporabiti ta termin. Jaz jim pravim spakedranke.


Ali pa imajo psi človeška imena?

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kakno se vam zdi...
27.8.2008 10:35:24   
Detece
IZVIRNO SPOROČILO: Mandek

če ste želeli dati pa kitajsko ime, ma pa več pomenov, ja..ampak Oster ali Drastičen?user posted image



Rui pomeni v kitajščini Oster in Drastičen?

(odgovor članu Mandek)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kakno se vam zdi...
27.8.2008 10:40:14   
Volga
Glede na to, da smo navajeni že mnogih tajev, majev, Gaje, pakov, Žakov, Makov, ....en Rui ne bo pravzaprav nič posebnega.

predlagam pa ti, da ko se otrok rodi, da mu posadiš en grm z imenom ruj, pa boste potem lahko primerjali, kdo hitreje raste. Res, jaz bi ga.

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kakno se vam zdi...
27.8.2008 10:47:51   
Mišni
Samo a ni Rui tisti tiger iz risanke?

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kakno se vam zdi...
27.8.2008 10:48:52   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Nobeden

Ja, veliko otrok ima pasja imena, če ravno želiš uporabiti ta termin. Jaz jim pravim spakedranke.


Ali pa imajo psi človeška imena?


Oboje, to je zdaj vse pomešano. Pa to mene sploh ne moti. Saj so obojni taki sončki.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Nobeden)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kakno se vam zdi...
29.8.2008 19:27:47   
Tonchka
Mi ni všeč. 

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kakno se vam zdi...
1.9.2008 9:14:20   
Splet.Ka
Meni ni všeč. Če je pa vam všeč, mu bo pa zagotovo to ime pristajalo!

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu Tonchka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kakno se vam zdi...
6.9.2008 22:59:12   
awwa
Meni se ne sliši napačno, bi ga pa vsekakor zapisala z j-jem, če se tako izgovori. Ampak te razumem, da ti je všeč, če si se navadila. Ko so naši znanci pred 10-imi leti dobili Svena, nam je bilo vsem čudno, nenavadno .. danes pa moram reči, da mi je eno lepših imen za moške, pa tudi precej Svenov je že. Slovenci, se mi zdi, se težko navadimo na kakšne spremembe, ampak treba je it v korak s časom. Kako pa bi konec koncev bilo, če bi bili sami Andreji, MAteji, Uroši, Marki ... Tako da - če vama je všeč, ga tako tudi poimenujta in se ne ozirajta na mnenja drugih, ker tako ali tako ni imena na tem svetu, ki bi bil všeč vsem. V vsakem primeru bosta naletela na nekaj "odobritev" in nekaj "zgražanj". Tudi meni so všeč malo nenavadna imena - takšna, ki so redka, čeprav sem pa vsekakor zato, da je ime takšno, kjer otrok ne bo trpel zaradi zbadanj sošolcev. Ruj je čisto ok. 

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kakno se vam zdi...
7.9.2008 11:12:33   
sazi
Bere se pa Ruj...
Zakaj potem ne bi bil kar Ruj? Meni je všeč. Komentarji na temo izmišljenih imen pauser posted image . Koliko imen je bilo "izmišljenih" pred 30imi- 40imi leti, pa se vam zdijo zdaj tako NORMALNA - no, takrat so bila pa nova. Če starši ne bi dajali otrokom novih imen, bi meli še vedno samo Marije, Micke, Ane, Francete in Jožete.
Najbolje, da nareidte peticijo za omejevanje imen, določite 1000 (no, po vašem izboru jih menda ne bi bilo več kot 100) moških in 100 ženskih imen, ki so dovoljena za nadaljno uporabo, ostale, ki izstopajo pa preimenovat ali pa žigosat.
Mah, ne vem iz katerega stoletja (pardon, tisočletja) ste.

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kakno se vam zdi...
7.9.2008 11:15:18   
sazi
naj imajo človeška imena ne pa neke spakedranke in skovanke z vseh možnih vetrov, ki so bile sestavljene samo zato, da ime ne bo pogosto.

Če lahko komentiraš, zakaj so imena Bor, Brina, Ajda, Gaber in še kakšno sprejemljiva, ime Ruj pa npr. ne? OK, avtorica teme sprašuje za Rui, ampak kolikor lahko sklepam, ti tudi Ruj ne odgovarja.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kakno se vam zdi...
7.9.2008 21:55:22   
muki1
Ime Ruj je meni fuj user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kakno se vam zdi...
7.9.2008 22:03:25   
taška30
Jaz sem sicer bolj za klasična imena (ne mislim s tem Jožete in Marijeuser posted image ), ampak Ruj mi je kar simpatično. Ampak z J, ker resnično ne vidim smisla v I, če se pa itak izgovori J. Vsakič ko se bo predstavil, bo moral reči: Sem Ruj, z i-jem na koncu.
Tako da predlagaj tvojemu možu to kot kompromis.user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: ime Rui za fantka?
8.9.2008 8:19:33   
puncica
Ni mi všeč, ker mi je kr neki.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?