|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ime Rui za fantka?
8.9.2008 8:55:34   
Naja31
Ne, v risanki je kenguru Ru in ne tiger.

MEni ni všeč.
Komnetirati pa očitno ne smemo več, ker so nekatere občutljive dušice in jih lahko prizadanemo, ker nam ni všeč  njihov izbor imena.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: ime Rui za fantka?
8.9.2008 11:27:34   
pancottina
Rui je en grm. Ki ima take rdeče liste.
Mi imamo doma 7 let starega nemškega ovčarja, ki mu je ime Rui. Ime mu paše user posted image  Zato si malo težje predstavljam otročka s tem imenom. Slišala sem za ime Roj za fantka.
In res je Rui Costa nogometaš.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kakno se vam zdi...
8.9.2008 11:28:05   
sazi
Enejev in Zal pa je bilo že v moji mladosti kar nekaj. Pa sem verjetno starejša kot ti.


Ne vem, koliko si stara, ampak pred letom 1971 le bilo v Sloveniji 18 punc z imenom Zala. Če si jih poznala celo več si poznala res skoraj vse, ker je bilo ime izjemno redko. Šele po letu 1991 se jih pojavi znatno več, se pravi, da je ljudstvi potrebovalo 2 desetletji, da je ime sprejelo in zdaj punčke množično poimenuje s tem imenom. Podobno velja za Eneja, ki jih je bilo pred letom 1991 samo 9.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: ime Rui za fantka?
8.9.2008 14:50:38   
Detece
user posted image user posted image user posted image  Sazi.
V bistvu našega otročička že ves čas kličemo Rui/j, tako da bo kar tako ostal.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: ime Rui za fantka?
8.9.2008 14:53:15   
Doll
Da na kratko odg. takšno ime mi je nikakvo in mi je totalno neprimerno za otroka.
Odločitev je pa vaša seveda

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: ime Rui za fantka?
8.9.2008 14:55:26   
Detece
IZVIRNO SPOROČILO: Doll

Odločitev je pa vaša seveda



Res je.

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: ime Rui za fantka?
8.9.2008 16:55:12   
Skye
nenavadno...ampak nekako všečno user posted image

_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: ime Rui za fantka?
9.9.2008 18:39:29   
L & L
Meni je všeč, ne oziraj se na druge važno da je tebi in tvojemu všeč.
Sam nekej bi pa vseen pripomnila ko otrok ne bo znal izgovoriti črke R se bo slišalo ime čist kontra.

Drugač pa goo for it user posted image

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: ime Rui za fantka?
10.9.2008 17:27:06   
glen
Mi je všeč in mi lepo zveni.
Če pa je vama tako zelo všeč, in ga že seda,j ko je v trebuščku kličeta Ruj pa mora obvezno biti Ruj.
Srečno

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: ime Rui za fantka?
11.9.2008 20:38:00   
*kinnie*
Niti pod razno mi ni všečuser posted image

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: ime Rui za fantka?
11.9.2008 20:46:57   
pika74
Meni je pa všeč ime Ruj, ker me spominja na sonce, kras, toplino...

pa še en link:

http://images.google.si/imgres?imgurl=http://www.krtina.com/Hana/content/binary/ruj_sisljan.jpg&imgrefurl=http://www.krtina.com/Hana/CommentView.aspx%3Fguid%3D4e8f5aa3-391d-4aa2-9452-cbdef4e0efb6&h=350&w=460&sz=290&hl=sl&start=1&um=1&usg=__sS-7X5rAp0kJx_P5lGAutP4irZA=&tbnid=itK2CX1UmCnYpM:&tbnh=97&tbnw=128&prev=/images%3Fq%3Druj%26um%3D1%26hl%3Dsl%26sa%3DN 

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: ime Rui za fantka?
11.9.2008 20:47:14   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: Detece

Kakšno se vam zdi moško ime Rui?



Zdaj sem se ga že navadila user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: ime Rui za fantka?
11.9.2008 23:24:38   
Nogavica
Sicer se ne nanaša direktno na vprašanje, pa vseeno - a se to ime ne prebere Hui? Poznam namreč fanta, Portugalca, ki mu je ime Rui, pa izgovarja svoje ime Hui (on pravi, da ti naši komentatorji tekem ne izgovarjajo pravilno imen).

No, kakorkoli, ime mi ni napačno. user posted image

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kakno se vam zdi...
11.9.2008 23:59:23   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: *TaMiKaaaa*

ni mi všeč...

Jaz imam en predlog, ampak čisto resničen... Kupite si male živali, dajte jim ime Rui, Roj in podobna čudaška novodobna imena tega časa, dajte si duška na polno, svojim otrokom pa dajte normalna imena, ker boste z njimi zaznamovali njihovo celotno življenje!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dober predlog pa naj se jih še tolko zbuni na tej ali na kateri drugi temi!

Najbrž res ne bi škodilo, če bi starši sprostiti svoje fantazije tako da bi si, preden si omislijo otroka, omislili en velik akvarij z zlatimi ribicami in vsako od njih poimenovali po mili volji z vsemi mogočimi in nemogočimi imeni a la ruj, raj, pin, pan, taj, bay, laj. Ko bi se lepo potešili, bi pa otroku dali eno (kot je enkrat ena napisalauser posted image ): človeka vredno ime.

Moje mnjenje s petimi klicaji ali brez.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kakno se vam zdi...
12.9.2008 0:04:47   
Anonimen
Najbrž res ne bi škodilo, če bi starši sprostiti svoje fantazije


In ti svojo ustvarjalnost s komentarjem na kaksni drugi temi.
Je lepo napisano, naj se vzrdzimo svojih komentarjev v tem stilu.

(odgovor članu sirenetta)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kakno se vam zdi...
12.9.2008 0:05:57   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: *TaMiKaaaa*

ni mi všeč...

Jaz imam en predlog, ampak čisto resničen... Kupite si male živali, dajte jim ime Rui, Roj in podobna čudaška novodobna imena tega časa, dajte si duška na polno, svojim otrokom pa dajte normalna imena, ker boste z njimi zaznamovali njihovo celotno življenje!!!

Pa drugače, ženska, a je s teboj vse v najlepšem reduuser posted image Kdo hudiča pa si ti, da boš ljudem diktirala, kako naj dajo ime SVOJEMU otroku in zraven pripisala tri klicaje? Ti le pazi, da tvoj otrok ne bo zaznamovan z materjo, ki kot ena kura povsod vtikuje svoj kljun.



Avtorica posta je dala svoj predlog, ne pa kot praviš ti, bambina, karkoli diktirala. Kdo kam kaj vtikujeuser posted image . Avtorica posta je napisala svoje mnenje, po katerem je tudi avtorica prvega posta spraševala. Slepa kot kura si pa ti, ki očitno ne vidiš dobro, da pišeš take klamfarije. Mah, kaj sploh komentiram, saj nima smisla user posted image .

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: ime Rui za fantka?
12.9.2008 10:11:09   
Detece
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica

IZVIRNO SPOROČILO: Detece

Kakšno se vam zdi moško ime Rui?



Zdaj sem se ga že navadila user posted image user posted image user posted image



Ja ti druga ne preostane. Drugač bo pa menda Ruj in ne Rui, ker je verjetno res za naše okolje bolj primerno.

Komentarji kot so "človeka vredno ime" so pa globoko pod nivojem, verjetno tudi avtorice takšnih izjav, zato kaj preveč ne bom kometirala, ker se tako nizko v nosečnosti ne mislim spuščati- se mi lahko zvrti.


(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: ime Rui za fantka?
12.9.2008 10:15:16   
Detece
Ali se izgovarja hui pa ne bi vedela, mi pravimo Ruj. Drugač je pa to na user posted image  zeljniku zrastlo in to s tako močno korenino, da nam druga ne preostaneuser posted image user posted image .

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: ime Rui za fantka?
12.9.2008 10:47:01   
Ylenia
kaj pa ce bi se s priimkom izracunala kaksno numerolosko zadevo. pa se potem odlocis a naj bo Rui al Ruj. ce je fora samo v eni crki, se pa mogoce splaca!

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kakno se vam zdi...
12.9.2008 10:54:19   
dbo
še eno ime na seznamu nemogočih...
brala sem blog, na katerem so bila taka omenjena kot, imena za katere starši dobesedno prosijo, da se kdo dela norca iz njih...
ista kategorija kot maj taj (mai tai, koktejl), kok tej itd...

nč osebnga, sam sem mogla..

_____________________________

Dreams do come true.

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: ime Rui za fantka?
12.9.2008 12:11:15   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: Detece

ker se tako nizko v nosečnosti ne mislim spuščati- se mi lahko zvrti.





user posted image user posted image user posted image

Itak, da ne. Ti samo uživaj, božaj trebuščka in pazi na user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: ime Rui za fantka?
12.9.2008 12:21:14   
khurde
Meni je ime res všeč, samo bolj z J-jem. user posted image

Če obstajajo Bori, pa Višnje, Tise in ne vem katera še rastlinska imena, zakaj ne bi bil še Ruj (piše, da jih je pri nas 6 s takim imenom LINK).

user posted image  Go for it!

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: ime Rui za fantka?
12.9.2008 16:12:38   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: Detece

IZVIRNO SPOROČILO: Pandica

IZVIRNO SPOROČILO: Detece

Kakšno se vam zdi moško ime Rui?



Zdaj sem se ga že navadila user posted image user posted image user posted image



Ja ti druga ne preostane. Drugač bo pa menda Ruj in ne Rui, ker je verjetno res za naše okolje bolj primerno.

Komentarji kot so "človeka vredno ime" so pa globoko pod nivojem, verjetno tudi avtorice takšnih izjav, zato kaj preveč ne bom kometirala, ker se tako nizko v nosečnosti ne mislim spuščati- se mi lahko zvrti.




Saj si se že (kot temu praviš ti) "spustila nizko"  s svojim komentarjem  user posted image user posted image user posted image .
Sploh pa zakaj sprašuješ za mnenje, če si pa tako občutljiva, da potem ne preneseš odgovorov, ki jih dobiš user posted image . Ali si mislila, da boš dobila same pohvalne odgovore, češ kakšno oh in sploh izvirno ime si izbrala svojemu sinu???

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kakno se vam zdi...
12.9.2008 16:18:58   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: dbo

še eno ime na seznamu nemogočih...
brala sem blog, na katerem so bila taka omenjena kot, imena za katere starši dobesedno prosijo, da se kdo dela norca iz njih...
ista kategorija kot maj taj (mai tai, koktejl), kok tej itd...

nč osebnga, sam sem mogla..


Saj to kar pravim, sprašujejo, potem pa se čudijo nad odgovori user posted image .

(odgovor članu dbo)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kakno se vam zdi...
12.9.2008 16:22:05   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: gloria

Kr neki.. to mi je glih tko k un zadnjic.. Rio al kaj ze.


...kaj je pa tebi sploh všečuser posted image ....verjetno kaj z (x,y,q)....



Od kje pa teb to kaj je men vsec user posted image user posted image user posted image

No, mi je npr ze Janez bl vsec kot vsa taka cudna imena.

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?