|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kakno se vam zdi...
12.9.2008 16:39:22   
Detece
Sireneta človek lahko izraža svoje mnenje na takšen in drugačen način. vsak pokaže svojo kulturo. Ko sem vprašala za mnenje nisem pričakovala samih pohval, saj mi je jasno da smo si ljudje različni, da imamo različen okus...in prav je tako...Sem pa zgrožena nad komentarji, ki so poniževalni, zaničevalni itd. Če ti ime ni všeč pač komentiraš, da ti ni všeč,da se ti ne dopade,...in ne daješ komentarjev kot so "človeka dostojno ime", "pasje ime", itd...s tem pač pokažeš svojo kulturo, osebnost,...In brez skrbi, da me takšni komentarji niso niti malo užalili, ker nisem takšna, ki bi se obremenjevala z mnenji drugih, imam hvala bou svoje dovolj močno izoblikovano...
Vsako mnenje je dobrodošlo, kaj želite pa s svojim načinom komentiranja povedati o sebi, pa razmislite same.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Kakno se vam zdi...
12.9.2008 16:51:02   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: Detece

Sireneta človek lahko izraža svoje mnenje na takšen in drugačen način. vsak pokaže svojo kulturo. Ko sem vprašala za mnenje nisem pričakovala samih pohval, saj mi je jasno da smo si ljudje različni, da imamo različen okus...in prav je tako...Sem pa zgrožena nad komentarji, ki so poniževalni, zaničevalni itd. Če ti ime ni všeč pač komentiraš, da ti ni všeč,da se ti ne dopade,...in ne daješ komentarjev kot so "človeka dostojno ime", "pasje ime", itd...s tem pač pokažeš svojo kulturo, osebnost,...In brez skrbi, da me takšni komentarji niso niti malo užalili, ker nisem takšna, ki bi se obremenjevala z mnenji drugih, imam hvala bou svoje dovolj močno izoblikovano...
Vsako mnenje je dobrodošlo, kaj želite pa s svojim načinom komentiranja povedati o sebi, pa razmislite same.



Bravo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Kakno se vam zdi...
12.9.2008 16:54:47   
tanci29
IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: *TaMiKaaaa*

ni mi všeč...

Jaz imam en predlog, ampak čisto resničen... Kupite si male živali, dajte jim ime Rui, Roj in podobna čudaška novodobna imena tega časa, dajte si duška na polno, svojim otrokom pa dajte normalna imena, ker boste z njimi zaznamovali njihovo celotno življenje!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dober predlog pa naj se jih še tolko zbuni na tej ali na kateri drugi temi!

Najbrž res ne bi škodilo, če bi starši sprostiti svoje fantazije tako da bi si, preden si omislijo otroka, omislili en velik akvarij z zlatimi ribicami in vsako od njih poimenovali po mili volji z vsemi mogočimi in nemogočimi imeni a la ruj, raj, pin, pan, taj, bay, laj. Ko bi se lepo potešili, bi pa otroku dali eno (kot je enkrat ena napisalauser posted image ): človeka vredno ime.

Moje mnjenje s petimi klicaji ali brez.




zakaj bi si pa male živali zaslužila čudaška novodobna imena? kaj so manjvredna kot smo ljudje..ali smo mi tako bolj pomembni da imamo človeka vredno ime, na živalih si pa sproščate fantazije.

sploh pa Ruj ni čudaško ampak lepo ime, ki ga čaka lepa prihodnost.

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Kakno se vam zdi...
12.9.2008 19:01:53   
nu_tella
Meni je pa ime zelo lepo. Ampak bi izbrala varianto z črko J, ker vem kako je zoprno, če moreš vedno ponavljat katera črka je ;)

Jaz bom pa verjetno imela Bora ali Brina/Brino ali Ajdo...ko pač bom imela user posted image

Kaj čmo. Sem taprava Krašouka ;) in če bo moj otročiček že odraščal daleč od Krasa user posted image nej ve kje je najlepše na svetu user posted image





_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Kakno se vam zdi...
12.9.2008 23:14:28   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: Detece

Sireneta človek lahko izraža svoje mnenje na takšen in drugačen način. vsak pokaže svojo kulturo. Ko sem vprašala za mnenje nisem pričakovala samih pohval, saj mi je jasno da smo si ljudje različni, da imamo različen okus...in prav je tako...Sem pa zgrožena nad komentarji, ki so poniževalni, zaničevalni itd. Če ti ime ni všeč pač komentiraš, da ti ni všeč,da se ti ne dopade,...in ne daješ komentarjev kot so "človeka dostojno ime", "pasje ime", itd...s tem pač pokažeš svojo kulturo, osebnost,...Opa, vidim, da imamo pravo psihologinjo med nami ali bolje povedano psevdopsihologinjo, ki razbira osebnost posameznika iz nekaj njegovih postov. In brez skrbi, da me takšni komentarji niso niti malo užalili, ker nisem takšna, ki bi se obremenjevala z mnenji drugih, imam hvala bou svoje dovolj močno izoblikovano... Torej zgrašaš se, poste pišeš, zvrti se ti (beri svoj prejšnji post), istočasno pa se ne obremenjuješ? Praviš, da imaš svoje mnenje dobro izoblikovano, zakaj torej sprašuješ za mnenje glede imena (ki ga imaš itak že izbranega) tu na forumu? Jao, jao, naredi malo reda sama pri sebi.
Vsako mnenje je dobrodošlo, kaj želite pa s svojim načinom komentiranja povedati o sebi, pa razmislite same.






(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Kakno se vam zdi...
12.9.2008 23:24:57   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: *TaMiKaaaa*

ni mi všeč...

Jaz imam en predlog, ampak čisto resničen... Kupite si male živali, dajte jim ime Rui, Roj in podobna čudaška novodobna imena tega časa, dajte si duška na polno, svojim otrokom pa dajte normalna imena, ker boste z njimi zaznamovali njihovo celotno življenje!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dober predlog pa naj se jih še tolko zbuni na tej ali na kateri drugi temi!

Najbrž res ne bi škodilo, če bi starši sprostiti svoje fantazije tako da bi si, preden si omislijo otroka, omislili en velik akvarij z zlatimi ribicami in vsako od njih poimenovali po mili volji z vsemi mogočimi in nemogočimi imeni a la ruj, raj, pin, pan, taj, bay, laj. Ko bi se lepo potešili, bi pa otroku dali eno (kot je enkrat ena napisalauser posted image ): človeka vredno ime.

Moje mnjenje s petimi klicaji ali brez.




zakaj bi si pa male živali zaslužila čudaška novodobna imena? kaj so manjvredna kot smo ljudje..ali smo mi tako bolj pomembni da imamo človeka vredno ime, na živalih si pa sproščate fantazije.

sploh pa Ruj ni čudaško ampak lepo ime, ki ga čaka lepa prihodnost.
Aha, in vedeževalko očitno tudi user posted image .


Ja, buh ne daj poimenovati ribice s kakšnimi neobičajnimi ekstravagantnimi imeni, saj ko gre ribica v osnovno šolo in jo vprašajo, kako ji je ime, ji je lahko zelo nerodno zaradi imena, ki so ji ga zaradi trenutne modne muhe dali starši pardon lastniki. Se iskreno opravičujem za takšno netaktnost. user posted image ... A rastline bodo v redu za ta moj predlagani kruti eksperiment poimenovanja s, kot sama praviš, čudaškimi novodobnimi imeni, imeni, ki bi jih ve sicer btw dale svojim otrokom. Če ne lahko izberete tudi kakšne lesene figurice...ajoj, ne spet les je tudi živa narava in torej ne pride v poštev...

< Sporočilo je popravil sirenetta -- 12.9.2008 23:33:41 >

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Kakno se vam zdi...
13.9.2008 8:42:14   
tanci29
čudaška novodobna imena si sama poimenovala oz. si se strinjala z eno ki je tako napisala, zaradi mene lahko daš komur želiš kakaršnokoli ime, samo sem vprašala zakaj se je treba izživljat nad živalmi če ti ime ni všeč, pač vsak ima svoj okus.

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Kakno se vam zdi...
15.9.2008 21:43:29   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

čudaška novodobna imena si sama poimenovala oz. si se strinjala z eno ki je tako napisala, zaradi mene lahko daš komur želiš kakaršnokoli ime, samo sem vprašala zakaj se je treba izživljat nad živalmi če ti ime ni všeč, pač vsak ima svoj okus.


Ok, da ne bo pomote, nikoli nisem napisala, da mi ime ni všeč ali da je grdo ime!

Na primer: Fruppy mi je lepo ime za kak sokec, Bia (iz ene risanke iz mojega otroštva) mi je lepo ime in sem tako pred časom poimenovala eno svojo muco (ki sem jo imela med drugim nadvse rada, da ne bo pomote o tem, kakšen je moj odnos do domačih živali)), Kobe (prebere se Kobi po mojem nekdanjem idolu user posted image košarkarju Kobe Bryantu) mi je prav tako zelo lepo ime, ampak ga pač ne bi dala sinu.
Nikoli nisem napisala, da mi Tay, Rui, Ruj, itd. itd. niso lepa imena, napisala sem le svoje mnenje in to je, da mi ne "grejo na otroka".

V resnici mi Rui ali pa Ruj ni ne lepo ne grdo ime, nekako nevtralno mi je. Enostavno mi ne gre na posameznika. Če pa dodamo še slovenski priimek zraven pa mi sploh še manj zveni.

Zdaj sem se pa kar malo razpisala, ampak to je poudarjam moje mnenje, vsak ima pač svoje mnenje pa ni nujno, da se vsi strinjamo z vsem.

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Kakno se vam zdi...
16.9.2008 13:15:31   
Detece
Ja sireneta, sej je prav da imaš svoje mnenje in ga tako slikovito izražaš. Tudi mi smo podali samo mnenje na tvoje izražanje mnenjauser posted image .

Zato pa so različna imena, si predstavljaš, da bi imeli enak okus in bi imeli vsi enaka imena?? Ne bi bilo zanimivo in ne bi se imeli o čem kregat na forumih.

V glavnem, se vam dopade ali ne, naš user posted image  bo Ruj. In kot je že ena napisla, celo ne bo prvi, ampak že 7 v Sloveniji. Nam se zdi, da mu drugo ime sploh ne paše več, ker ga tako imenujemo že od nekdaj (še preden je bil spočet). Če pa mu slučajno ko zraste ne bo všeč, se bo pa s fotrom zmeno user posted image user posted image .


(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Kakno se vam zdi...
16.9.2008 17:05:01   
klavdiy4
čaw!

Tudi meni se zdi, da je najbolj važno da je vama všeč!!!!!!user posted image .....sj če otroku ne bo si ga lahk da kasneje spremenituser posted image user posted image ...

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Kakno se vam zdi...
16.9.2008 17:54:43   
ElaM
Ni mi všeč.

_____________________________

:)

(odgovor članu klavdiy4)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Kakno se vam zdi...
16.9.2008 18:26:10   
bumerang
Jaz pa ne da bom napisala, da ta imena niso lepa (citiram sirenetto), s po(po)lno odgovornostjo izjavljam, da so meni ta imena grda. In še to je milo rečeno.
Če imam pravico, in povem, da čokoladnega sladoleda ne maram in da se mi paradižnikov gnusi, potem imam tudi pravico napisati, da mi je neko ime grdo. Če je kdo užaljen, je to njegov problem. Pravzaprav s svojo užaljenostjo samo dokazuje, da je izbral neprimerno ime.

Veliko tročrkovnih imen in vse skovanke in naključno nametane črke so človeka nevredne in nič drugega kot spakedranke.
Tuja imena in taka, ki vsebujejo črke, ki niso iz naše abecede, pa k slovenskim priimkom čudno zvenijo. Včasih pa celo smešno.

Kar se mene tiče, se bobu reče bob in ne stročnica!



_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Kakno se vam zdi...
16.9.2008 20:02:37   
BAMBINA_
sirenetta, se mi kar malo smiliš, revica. Pa saj bo tudi zate 1x bolje, boš videla user posted image
Sicer pa, važno, da je Mihael takšno lepo slovensko klasično ime, kajne  user posted image

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Kakno se vam zdi...
16.9.2008 22:48:55   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: Detece

Če pa mu slučajno ko zraste ne bo všeč, se bo pa s fotrom zmeno user posted image user posted image .





user posted image user posted image user posted image



_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Kakno se vam zdi...
16.9.2008 23:33:58   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

sirenetta, se mi kar malo smiliš, revica. Pa saj bo tudi zate 1x bolje, boš videla user posted image
Sicer pa, važno, da je Mihael takšno lepo slovensko klasično ime, kajne  user posted image



Bambina, kolk si pa ti otročja user posted image . Hja no, saj že nick sam pove...

Upam, da se hecaš tisto o slovenskem klasičnem imenu, ker toliko tumbasta najbrž nisi. BTW nikjer nisem rekla, da mora ime bit klasično slovensko, pa nabavi si očala, če ne vidiš dobro brat. Ali je morda problem nekje drugje in ne v vidu, hmhuser posted image .

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Kakno se vam zdi...
16.9.2008 23:40:37   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

važno, da je Mihael takšno lepo slovensko klasično ime, kajne  user posted image



Še vedno lepše kot Griža pardon Grša ups Griša user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Kakno se vam zdi...
17.9.2008 20:41:41   
BAMBINA_
Ja, sirenetta, Griša je precej nenavadno ime za naše okolje. Ampak, vidiš, nisem jaz na robu živčnega zloma, ker se je neka mamica odločila svojemu sinu dati ime Rui, ne delam jaz doktorske disertacije, zakaj starši ne smejo otroka poimenovati s tistim imenom, ki je njim najbolj všeč. Zato pa sem izpostavila ime tvojega sina, ker mi je hecno, da si ravno ti tako glasna, ko pa tvoj otrok prav tako ne nosi za slovensko okolje povsem običajno ime. Ravno toliko kot je Mihael, toliko je tudi Rui običajno tuje ime. In Griša.
Še naprej ti želim veselo zabavanje ob norčevanju iz imen. Mene osebno se izjave o sinovem imenu od ljudi tvojega kova ne dotaknejo. Žal mi je edino, ko te čitam, da se primitivnosti ne da zdraviti. 

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Kakno se vam zdi...
17.9.2008 20:45:54   
Zamima
meni je brezvezno to "ime"

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Kakno se vam zdi...
17.9.2008 23:15:29   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

Žal mi je edino, ko te čitam, da se primitivnosti ne da zdraviti. 


Ja, in ti si živi dokaz za to user posted image .

Neukosti in nevednosti na žalost tudi, čitaš že razumeš pa bore malo...

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Kakno se vam zdi...
17.9.2008 23:21:58   
sirenetta

http://www.stat.si/imena_baza_imena.asp?ime=mihael&priimek=&spol=M
http://www.stat.si/imena_baza_imena.asp?ime=rui&priimek=&spol=M
http://www.stat.si/imena_baza_imena.asp?ime=gri%9Aa&priimek=&spol=Z

To je pa zate, Bambina, in za tvojo nevednost.


(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Kakno se vam zdi...
17.9.2008 23:35:24   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Jaz pa ne da bom napisala, da ta imena niso lepa (citiram sirenetto), s po(po)lno odgovornostjo izjavljam, da so meni ta imena grda. In še to je milo rečeno.
Če imam pravico, in povem, da čokoladnega sladoleda ne maram in da se mi paradižnikov gnusi, potem imam tudi pravico napisati, da mi je neko ime grdo. Če je kdo užaljen, je to njegov problem. Pravzaprav s svojo užaljenostjo samo dokazuje, da je izbral neprimerno ime.

Veliko tročrkovnih imen in vse skovanke in naključno nametane črke so človeka nevredne in nič drugega kot spakedranke.
Tuja imena in taka, ki vsebujejo črke, ki niso iz naše abecede, pa k slovenskim priimkom čudno zvenijo. Včasih pa celo smešno.

Kar se mene tiče, se bobu reče bob in ne stročnica!




O hvala za to, da se lahko samo podpišem in mi ni treba vedno znova isto pisati.

Se v glavnem 100% strinjam z napisanim. In ja, tudi meni so določena imena GRDA, vse ostalo so izrazi, ki pomenijo isto, le malce lepše se slišijo. Isto sranje drugo pakovanje.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Kakno se vam zdi...
18.9.2008 6:06:03   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_
Ravno toliko kot je Mihael, toliko je tudi Rui običajno tuje ime. In Griša.


Saj bi človek počil od smeha.
Ime Mihael primerja z "imenom" Rui.

Ti kar daj svojemu sinu (ali hčeri, koneckoncev je itak vseeno) ime Rui. Potem pa s sirenetto štejta, kolikokrat bo kdo njenega sina vprašal: "Kakooo?" in kolikokrat kdo tvojega.
Pa saj nisi resna!

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Kakno se vam zdi...
18.9.2008 7:16:45   
BAMBINA_
Sirenetta samo še nekaj za tvojo nevednost: Griša je rusko moško ime user posted image
O primitivnosti in žaljivosti pa... vsak ima priložnost prečitati tvoje in prečitati moje poste.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Kakno se vam zdi...
18.9.2008 7:33:23   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Saj bi človek počil od smeha.
Ime Mihael primerja z "imenom" Rui.


Govorim za tujino. Ravno tako kot je v tujini Mihael običajno ime, je tudi Rui. V Slo se je ime Mihael že ustalilo, Rui se pa mogoče še bo. Nekdo pač mora biti prvi oz. med prvimi. Res ne morem razumeti, zakaj se toliko obremnjujete, kako bo nekdo živel z nekim imenom. Sicer se mi pa ne ljubi več ubadati s takšnimi "ljudmi" (navednice tukaj označujejo enako, kot pri tvojem "imenu", torej razlaga z moje strani ni potrebna user posted image ).


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Kakno se vam zdi...
18.9.2008 8:24:03   
Detece
IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta


http://www.stat.si/imena_baza_imena.asp?ime=mihael&priimek=&spol=M
http://www.stat.si/imena_baza_imena.asp?ime=rui&priimek=&spol=M
http://www.stat.si/imena_baza_imena.asp?ime=gri%9Aa&priimek=&spol=Z

To je pa zate, Bambina, in za tvojo nevednost.




http://www.stat.si/imena_baza_imena.asp?ime=ruj&priimek=&spol=M 

Sem v enem postu prej že zapisala, da sva se odločila za različico z J.
Sireneta čas je da prenehaš "srati" in se že sprijazni s tem, da bomo imeli še enega Slovenca Ruja. In ja vemo, da ti ime ni všeč, zato se ne rabiš več s svojimi komentarji na vso moč truditi, da nam pokažeš kako zelo ti ime ni všeč. Sploh pa se ne mislit ozirat na tvoje mnenje.
Prepričana sem, da pa najin Ruj ne bo tudi ne zadnji Ruj pri nas.


(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?