|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009
16.1.2009 15:18:47   
Dudica1
U_SURDI tako je ja,srečanje je v btc-ju v city parku

(odgovor članu U_SURDI)
Neposredna povezava do sporočila: 4676
   RE: Majčice 2009
16.1.2009 15:20:15   
2mak
Flask_a, tale tvoj kofe na kolesu me je pa ful nasmejal! Jaz se ravnokar crkljam s kapučinom. Mmm... A je katera med vami že slišala, da je lahko otroček v 24. tednu že pravelik, da bi lahko videli spol na morfologiji? Kao, da ima premalo prostora in je že bolj skrčen? In kam bi se lahko naročila na kak dober uz? V sredo, ko imam navaden pregled, bom v 22. tednu, samo mi ne bo naredil uz, sploh pa ne zato, ker sem samo firbčna glede spola. Meni VSI napovedujejo fantka. Prav na smeh mi gre, ko mi še kdo to reče. Ker na NS je kazalo, da bo punčka, ampak, lahko da se je zmotil. Vsaj v drugo se mi je... Pridne bodite!!!

(odgovor članu U_SURDI)
Neposredna povezava do sporočila: 4677
   RE: Majčice 2009
16.1.2009 15:23:47   
FLASK_A
SREČANJE:
Naslednji teden v torek, ob 17h

BTC CITY PARK- prvo nadstrojpje, slaščičarna POD VODO (NJAMIIII!!!!)

user posted image user posted image user posted image

Prijavljene:

1- Blueeyes
2- Dudica1
3- BarbyD 
4- FLASK_A 
5- Copka
6- OliveOyl ??

7- U_SURDI
8- ledenka

ALI SE STRINJATE Z NOVO LOKACIJO? OBARVAJTE SE RDEČE, ČE SE!

< Sporočilo je popravil FLASK_A -- 16.1.2009 15:38:09 >


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4678
   RE: Majčice 2009
16.1.2009 15:36:40   
Dudica1
 se strinjam  dudica1

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4679
   RE: Majčice 2009
16.1.2009 15:38:25   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: 2mak

Flask_a, tale tvoj kofe na kolesu me je pa ful nasmejal! Jaz se ravnokar crkljam s kapučinom. Mmm... A je katera med vami že slišala, da je lahko otroček v 24. tednu že pravelik, da bi lahko videli spol na morfologiji? Kao, da ima premalo prostora in je že bolj skrčen? In kam bi se lahko naročila na kak dober uz? V sredo, ko imam navaden pregled, bom v 22. tednu, samo mi ne bo naredil uz, sploh pa ne zato, ker sem samo firbčna glede spola. Meni VSI napovedujejo fantka. Prav na smeh mi gre, ko mi še kdo to reče. Ker na NS je kazalo, da bo punčka, ampak, lahko da se je zmotil. Vsaj v drugo se mi je... Pridne bodite!!!



no to pa še nisem slišala,nevem ne morem nič rečt ker ne vem samo zdi se pa mi da v 24t še ne more bit tolk velk da se to nebi vidlo...user posted image

(odgovor članu 2mak)
Neposredna povezava do sporočila: 4680
   RE: Majčice 2009
16.1.2009 15:47:03   
petrazg
2mak jst to tudi prvič slišim. Moj g mi je še na zadnji mesec pred porodom potrdil, da je fantek. Pa v 28. tednu sva bila na 3d oz 4d oz. kasnejši morfologiji pri Strahovi, pa nama je ona takrat tudi slikco lulija nardila. In se je videlo čisto lepo... user posted image Tako, da se vidi, samo če ni bejbi preveč sramežljiv...user posted image
Poštar je prionesel podaljšanje od zzzs user posted image ... mi je kar odleglo...

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4681
   RE: Majčice 2009
16.1.2009 15:50:16   
Dudica1
petrazg čestitke za podaljšano bolniškouser posted image user posted image user posted image
UŽIVAJ IN POČIVAJ

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 4682
   RE: Majčice 2009
16.1.2009 15:54:55   
petrazg
Na, zdej ste pa še lokacijo srečanja zamenjale... user posted image da mi bo še bolj žal user posted image ... Tam imajo pa takooo dobre tortice in sladoled... Njami... Smo se z majčicami 2007 večkrat tam dobile...

Dudica hvala za lepe želje...

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4683
   RE: Majčice 2009
16.1.2009 17:49:32   
Anonimen
najprej en lep pozdravček

sem dopoldne delala, do zdaj sem pa stanovanje pospravljala, je blo tako umazano da je bilo že zelo potrebnouser posted image user posted image user posted image

mali mi brca direkt v mehur, pa kaj mu je da ima kar naprej s tem mehurjemuser posted image user posted image user posted image user posted image

naš triletnik je pa danes tako tečen da komaj čakam da gre v pojslo spat, ker mi počas živce najedauser posted image user posted image

drugače pa smo kar vredu, sam utrujena sem ful, še jutr moram zdržat pol sem pa en dan doma, hvala boguuser posted image user posted image user posted image user posted image

l.p.

(odgovor članu petrazg)
  Neposredna povezava do sporočila: 4684
   RE: Majčice 2009
16.1.2009 17:55:32   
Anonimen

dones je bil v službi moj področni, in tako veselga šefa kot je bil on da me je videl, še nisem videla, potem pa je moji poslovodkinji rekel da me mora ful mirkat, da ne bo kaj narobeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tako da sem bla kar mal bolš vole, ker drugače ni nič od nje kar ji rečem je glih tako kot da bi govorila z steno!user posted image

sploh ne vem kaj ste pisale ,zdaj sem čist ven padla odkar delam!

tiste ki ste izvedele kakšno dobro novico čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

tako, malo sem se javila, pol pa malo še jutri

l.p.



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4685
   RE: Majčice 2009
16.1.2009 17:57:23   
Dudica1
ma a vse pospravljate?

CVEKA30 tud pri nas je neznosen mali že cel teden user posted image pa bo že.No pa še jutri zdrži pa bo pol en dan počitkauser posted image .

Men se nič ne da bi mogla tud mal pospravt pa danes ne bom,bom jutriuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4686
   RE: Majčice 2009
16.1.2009 18:18:47   
alijana
Pozdravljene.

Tako, pa sem le prišla do računalnika. Danes je bil tako lep sončen dan, pa sva s hčerkico bile zunaj, potem sem kuhala, pa malo sem se mogla vlečt. Drugače sem kar vredu, glede na včerajšnji pregled, ko je G rekla da je vse vredu. Naslednji pregled pa imam 12-2-2009.

Vidim, da vas je kar nekaj iz istega konca, da se lahko dobite na kavici - lepo.

Skratka uživajte v vikendu in se vam javim kaj.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4687
   RE: Majčice 2009
16.1.2009 18:57:12   
majuška10
Čao punce.
Pri meni danes otroček brca nonstop, ma pol ure ni pri miru. Prej mi je bil v legi čez trebuh-prejšnji teden (v ležečem) sedaj pa se mi zdi, da je v položaju kot da sedi. Dopoldne, ko sem bila na šihtu me je ful brcnu  "na dol", da sem kar skočila iz stola- bilo je nepričakovano. Pa tudi sedaj je nonstop v akciji.
A mu mogoče kej ne paše? user posted image  
Kdaj boste kej začele šolo za starše (mislim če imate namen) Jaz bom verjetno že v februarju začela, zaradi mojega.
Problem je, da odhaja v tujino na šolanje za 5tednov, (pa še sedaj ne ve točno kateri datum bo šel, mu v službi sploh ne povejo točnega datuma, ker ga še nimajo) me je vedno bolj strah da bom mogla it sama rodit!!

(odgovor članu alijana)
Neposredna povezava do sporočila: 4688
   RE: Majčice 2009
16.1.2009 19:10:19   
Anonimen
Mene me pa zanima, če hodi katera na telovadbo za nosečnice? Razmišljam, da bi začela hodit, ker se redim kot prašič. Pa še nekaj. V zadnjem mesecu sem pridobila fuuuuullllll celulita. Mislite, da bo celulit splahnel, če bodo kile dol šle po porodu? Ne bi rada bila debela mamica.

(odgovor članu majuška10)
  Neposredna povezava do sporočila: 4689
   RE: Majčice 2009
16.1.2009 20:48:25   
KatMat
danes smo dali cez morfologijo!!!
vse je supr...no ja,dohtar je bil mal sokiram ko sem ga uprasala ce je kaj sramezljiv...hehehe...zato ker sem sabo privlekla kar kamero in vse skupi posnela...

dobili bomo user posted image ,juhu!!

lpuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4690
   RE: Majčice 2009
16.1.2009 21:30:03   
2mak
Oj! Tisto v zvezi z velikostjo ploda in spolom ne vem kje sem slišala, ampak saj če realno pomislim, je mogoče res kar ena buča vse skupaj. Ne vem kaj sem razmišljala...
KatMat, super za morfologijo!!! Joj, jaz jo tudi že komaj čakam, da vidim malo dete. Zadnje dni kar intenzivno brca in včeraj po nuteli se mu je ful dogajalo tam v trebuhu, ker je ful brcal.
Danes je moj dragi prišel končno spet domov in sedaj uspava tamalo - uf, kakšno razkošje, da sem malo frej, ker je bilo kar malo preveč, ker je tako navezana name, pa sva bili skupaj noč in dan (dobesedno) cele tri dni. Je tudi ponoči pri meni (no, skoraj na meni) spala in potem se skos stiska! Saj je to ful ful lepo, ampak par minut je tudi lepo imeti zase.
Zdaj pa bom šla kar spat, ker sem to noč spet skoraj tri ure bedela in se mi zdaj malo pozna. Tko bi si rada pogledala kakšen dober film, pa na tv ni nič pametnega, na dvd-ju pa tudi nimam nič takega. Lepe sanje!!!

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 4691
   RE: Majčice 2009
16.1.2009 22:41:45   
FLASK_A
SREČANJE:
Naslednji teden v torek, ob 17h

BTC CITY PARK- prvo nadstrojpje, slaščičarna POD VODO (NJAMIIII!!!!)

user posted image user posted image user posted image

Prijavljene:

1- Blueeyes
2- Dudica1
3- BarbyD 
4- FLASK_A 
5- Copka
6- OliveOyl ??

7- U_SURDI
8- ledenka

ALI SE STRINJATE Z NOVO LOKACIJO? OBARVAJTE SE RDEČE, ČE SE!


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4692
   RE: Majčice 2009
16.1.2009 22:44:14   
FLASK_A
KatMat, super za morfouser posted image user posted image user posted image

Chiara, jaz bom začela hodit počasi, ja... V Fužinah imajo tako fino telovadbo za nosečke. A še katero zanima?

Sva se pa z mojim vpisala na plesne, tako da imava zdaj vaje vsak petekuser posted image Kako je to fino mal migat ritko pa trebuhuser posted image

Zdej grem pa počivat. Lepe sanje pa pobožajteuser posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4693
   RE: Majčice 2009
17.1.2009 7:23:39   
Dudica1
dobro jutro čveke!
pr nas smo že vstal pa bomo meli zajtrk pol greva pa z malim v hoferja pogledat za eno rožo k sm vidla da majo ful poceni...ker gremo jutri na eno kosilo,da bomo neki daliuser posted image
Drugače smo pa zdaj že kr vredu mal še z noskov teče ampak tud to bo minil samo da bo enkrat poletje in sončekuser posted image user posted image user posted image
V torek pa pregled komaj čakamuser posted image da vidim če je vse kot mora bit.

No lepo se imejte in veliko se smejteuser posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4694
   RE: Majčice 2009
17.1.2009 7:29:41   
OliveOyl
Jutro

Tudi mi smo že od 6h pokonci...user posted image

user posted image  je na pol mrtev,se tud pogovarjat ne more,ga bo treba verjetno še do Lj. peljat,ker ni nič boljše tisto oko,verjetno ni vsega vn dobila.Vse narobe,tak da bomo tudi R.D. prestavili na drug teden.Bog je že vedel,koga mora narest za rojevat.user posted image user posted image

Dudica1 a greš po une velike rože-plastične?

Za v torek,če mi bo uspelo prit...ja se strinjam z lokejšn...user posted image user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4695
   RE: Majčice 2009
17.1.2009 7:31:03   
OliveOyl
Aja sem spregledala...verjetno ne boste nesli ta plastične rože..user posted image

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 4696
   RE: Majčice 2009
17.1.2009 7:31:20   
Dudica1
oliveoyl ne une taprave so tud v reklami,mislim da jih majo še če ne pa nič.Ma nevem plastične pa ne morm datuser posted image

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 4697
   RE: Majčice 2009
17.1.2009 7:34:17   
OliveOyl
Ja zdaj vem katere...so prsti hitrejši kot pamet.

Nč,lepo se imej,grem invalidu oko ščistit pa namazat.Je spregovoril...user posted image user posted image
Ku sem žleht.user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4698
   RE: Majčice 2009
17.1.2009 7:38:08   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: OliveOyl

Ja zdaj vem katere...so prsti hitrejši kot pamet.

Nč,lepo se imej,grem invalidu oko ščistit pa namazat.Je spregovoril...user posted image user posted image
Ku sem žleht.user posted image


Moški user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 4699
   RE: Majčice 2009
17.1.2009 8:37:55   
psaša
Jutro. Mi smo tudi že od 6h pokonci, pozajtrkovali, sedaj gleda risanke. Jaz grem pa mal počivat, se bom kar namerno izogibala vsega dela user posted image . Pa hvala punce za lepe besede, mi je bilo kar malo lažje.

_____________________________

Miha 25.10.2006
Lara 06.05.2009

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?