|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  146 147 [148] 149 150   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
29.9.2008 10:54:20   
gold fish
..... no evo mene s pregleda.....  vse je OK, naredil mi je bris (mater je bolelo, ko je šaril tam spodaj) in lahko se začne akcijauser posted image .... Moje tečke ni na vidiku, mogoče je bil samo lažni alarm....user posted image

.... Naš pikec pa je bil danes prvič v varstvu pri babici...v bistvu ga je pazila pri nas.... pa je dete kljub temu, da jo že #pozna# ful čutilo, da mamice ni doma......
 
.. zdaj pa šibam ga previt, ker tega pa ni bilo zajetega v varstvu user posted image ...smo pa ravnokar sračkali....pa ga še minutko pustim, da dokonča, pol pa ...akcijauser posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 3676
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
29.9.2008 10:56:34   
petrax
Pozdravljene!
Joj js pa sploh ne vem kok naš mali poje pri meni. Sam mislm da kr dost, čeprov jeva ko je buden lahko tud vsake pol ure. Pa to zato k vmes mal zaspi na joški, pol se pa čez pol ure zbudi, k prej valda ni dost pojedu, pa gremo jovo na novo. No sam mi ni težko tko delat. Verjetn je pa tud bl lene narave.
No mali se pa pr men tako dobro počut v lupinci, pa se mi zdi da če je bl v takem položaju, da ga manj zvijajo krči.

Amor in Petra držim pesti da bo kmal vsega konc in bosta držale zakladka v svojih rokah.

user posted image pol pa le v akcijo. Eni bomo mogl še neki časa počakat, mam pregled šele 22.oktobra. Joj kok se to zdi deleč!user posted image

(odgovor članu petra1978)
Neposredna povezava do sporočila: 3677
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
29.9.2008 10:59:28   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft


Vidi ti njo.... sexala bi.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




...počasi bi bil že časuser posted image ........  


......aja,


..........dobila zeleno luč user posted image ......user posted image



srečnicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... yihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... Pa na kondome ne pozabi.... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 3678
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
29.9.2008 11:06:11   
Lara Croft
Ma veste kaj.... jst bom šla z našim paketkom danes malo ven..... Imamo sonček in baje, da bo naslednje dni dež.... TK. user posted image user posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 3679
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
29.9.2008 11:09:46   
Tejchy
Ojla!

Evo, je tud men uspel dat par slikic v albumček, tko da lahko vidite kak je moj angelček...

Sprehodi - mi smo bli zunaj 10 dan nekje 15 min, pa včeraj - 15 dan nekje pol urce... pa danes bomo spet šli, ko je tak lep sonček.... tud nekje za kake pol urce al pa dlje... Niku ful paše to rukanje.. neverjetno miren je v vozičku... Tko da.. pač tko počasi podaljšujemo sprehode... če bi bilo bolj toplo, bi ziher bili dlje časa zunaj. Oblečenega imam pa v bodi, pajac, pa pol mu dam gor čez še ene plišaste hlače in oblečem v toplo podloženo jaknico. Na glavo obvzno kapica in to je to. Pokrivam ga ne, ker ga imam itak v košari, ki je pokrita, tko da se mi zdi da bi blo čist preveč, če bi ga še z dekico pokrila user posted image  

Dojenje - js včasih res ne vem kaj je mojmu user posted image  ... a ma dost al ne user posted image  ... pa a mam js dost mleka al ne?? kako ste ve vedle, da morate začet dodajat?? pa da nimate več mleka... ?? js si stisnem dojko pa vedno še neki vn priteče... sam kolk dejansko tega je še not ?? bi blo mogoče pametno, da si enkrat izčrpam? al je dost tehtanje otročka?? ma js bom enkrat še diplomirala zraven tega dojenja....

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 3680
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
29.9.2008 11:16:16   
petrax
Tejchy ja sem nekak istga mnenja kot ti. Glede tega dojenja mene tud skoz skrbi a ma dost al bi mogla začet dodajat. Men tud zmer še vn prteče če si stisnm. Ma bomo vidl čez en teden k mamo pediatra, pa bo ona povedala a se je dost zredu al ne. Pol me pa še folk straši da je pač dedno to z mlekom. Moja mat je mene dojila samo 1mesec, sestro pa sam 14dni, ker ni blo mleka. Pol je pa tud mene strah da js nimam dost.

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3681
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
29.9.2008 11:26:18   
Lara Croft
Vam neki povem....... user posted image

Amor real je pravkar šla v porodno..... Sem rekla, da danes bo.... jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petrax)
Neposredna povezava do sporočila: 3682
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
29.9.2008 11:27:51   
Lara Croft
Tejči..... Ko Lara pocuza z obeh jošk in se dere ko jesihar, takrat vem, da je treba dodatek..... Pol to popije in je pomirjena... user posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 3683
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
29.9.2008 11:27:52   
petra1978
Amor real je pravkar šla v porodno.....


Juuuuuhhhhhhhhhhhhhhuuuuuuuuuuuu!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 3684
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
29.9.2008 11:39:17   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

ker bo kmalu oktober, se bomo počasi selile na forum dojenček...........še velja, da bo naslov - septembrski sončki 2008?????


Meni je naslov OK. Imam pa še predlog, da se ob naslovu izbere ena druga ikonica (jaz sem zdaj npr. dala lučko). V bistvu vseeno, katera, ampak mora bit v 1. postu!!! Na Starši čvekamo je namreč veliko aktivnih tem in se po tej ikonici ful hitro najde ta prava user posted image  

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 3685
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
29.9.2008 11:41:46   
*bubi*
Amor real je pravkar šla v porodno..... Sem rekla, da danes bo.... jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 3686
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
29.9.2008 11:48:12   
petrax



Amor real je pravkar šla v porodno..... Sem rekla, da danes bo.... jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii


bravo Amor real user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3687
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
29.9.2008 12:44:39   
ključek
Evo, je tud men uspel dat par slikic v albumček, tko da lahko vidite kak je moj angelček...


kak cortek!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ima isti pajacek kot lana neja. si ga v BC kupila???

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3688
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
29.9.2008 12:57:08   
petrax
Sam tale ringaraja stran so pa čist zmešal. Mi ni prov nč všeč. Sem prej kr iskala kje je forum, zdej pa še ta album - tok je čudn. Administrator NI MI VŠEČ STRAN!!!

Alysa srčkan tale tvoj Anže!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 3689
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
29.9.2008 13:27:57   
coko
Sem vas morala priti malo pogledat. Mi je kar dolgčas po vas.
Vesela sem, da sem za vse nove mamice, in vam čestitam user posted image


Hvala vam za vse besede, ki so bile namenjene meni, mojemu user posted image  in pa najini Eli.  

(odgovor članu petrax)
Neposredna povezava do sporočila: 3690
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
29.9.2008 14:21:37   
petrax
čoko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu coko)
Neposredna povezava do sporočila: 3691
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
29.9.2008 14:22:45   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

Ma veste kaj.... jst bom šla z našim paketkom danes malo ven..... Imamo sonček in baje, da bo naslednje dni dež.... TK. user posted image user posted image


midva sva tud bila zdaj skoraj 2 uri zunaj.....  zdaj pa hitro kosilo pripravituser posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 3692
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
29.9.2008 14:29:12   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: petrax

Tejchy ja sem nekak istga mnenja kot ti. Glede tega dojenja mene tud skoz skrbi a ma dost al bi mogla začet dodajat. Men tud zmer še vn prteče če si stisnm. Ma bomo vidl čez en teden k mamo pediatra, pa bo ona povedala a se je dost zredu al ne. Pol me pa še folk straši da je pač dedno to z mlekom. Moja mat je mene dojila samo 1mesec, sestro pa sam 14dni, ker ni blo mleka. Pol je pa tud mene strah da js nimam dost.


.... ne verjemi tega...ni dedno....moja mama je mene dojila samo 3 meseca, jaz sem prvega 13 mesecev, pa še sem imela mleko.....  Sedaj ga tudi imam, ampak je spet okoiščin drugi in se ne dojiva polno...

Kako veš, da ima dovolj? Če nimaš mleka bi tako ful neutolažljivo jokal, pa to nonstop.....  Ko je lačen ti tako da alarm..... Jaz sem imela iste probleme pri prvem......strahove mislim.....   pa so bili neutemeljeni....

Če mene vprašata ...pristavljajta ga kolikor pač želi, če pa res joče, ko je pristavljen...pol šele razmišljajta o dodatku....

Meni je ful hudo, da se mali noče dojit, ampak pri najinem spletu okoliščin mu niti ne zamerim oz. ne razmišljam o tem, da ne bi dobil dodatka.....

Vztrajajta..... bosta videli kako easy je, ko ne rabiš cele kuhinje zraven vlačiti.....user posted image

(odgovor članu petrax)
Neposredna povezava do sporočila: 3693
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
29.9.2008 14:30:39   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

Tejči..... Ko Lara pocuza z obeh jošk in se dere ko jesihar, takrat vem, da je treba dodatek..... Pol to popije in je pomirjena... user posted image


...točno to sem  mislila.....user posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 3694
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
29.9.2008 14:31:17   
gold fish

Amor real je pravkar šla v porodno..... Sem rekla, da danes bo.... jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3695
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
29.9.2008 14:35:07   
gold fish
coko - vedno si dobrodošla user posted image



(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 3696
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
29.9.2008 14:39:46   
petrax
user posted image hvala ti za tole, si me čist pomirila. Ja sej nekak mi je blo jasn da bi jokal ko dež, sam sej veš kako je to, se še učim, pa ti vse pride na misel. Pol ti pa še drugi kej pametujejo pa smo tam. Zadnjič me je ena znanka čist prestrašla da je dedno in da je pri njej blo tko. Ma kaj pa druge poslušam a ne?

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 3697
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
29.9.2008 15:07:15   
lana luna
ojla punce...

pa ne se še selit na drug forumuser posted image pol vas pa jest z mojmu oktobrskmu zakladkam ne bom najdla...

jest sem bla zjutri spet na amnioskopiji... odprta nism še nič, plodovnica je očitno OK glede na to da ni nč rekla. je bla ena čudna G. prou nč zgovorna... mam šele u petk kontrolo...

tko da jest bom rodila enkrat u pondelk al pa tm nekje. user posted image se še nkamr ne mudi. jest bom pa pomojem začela ratovat neučakana ker gledam slikice vaših lepotcevuser posted image user posted image user posted image pa bi jest tut že imela svojega zakladka u naročjuuser posted image

pa mičkn me že živcira to, da me vsak dan folk klicar če je že kej. če se bo to še stopnjevalo, bom kr telefon izklopla!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pol nej pa kličejo...

amor real dejmo punca!!! še mal pa boš mela v naročju svojega otročka!!

(odgovor članu petrax)
Neposredna povezava do sporočila: 3698
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
29.9.2008 16:52:44   
lana17
Amor real, dajmo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !

Mi smo danes bli tud skoraj dve uri zunaj, je bil tak lep sonček. Ni velik spal, ker so ga krči črvičli in se je zbujal, tak da sem ga morala tud v naročje vzet. Pa celo pot do doma se je potem jokal, je bil lačen. Zdaj pa spi. Upam, da bo do zime še veliko tako lepih dni.user posted image user posted image user posted image Je tolk luštn bit zunaj.


_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 3699
   RE: Septemberke 2008-4. del!!!!!!!
29.9.2008 17:13:58   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: petrax

Sam tale ringaraja stran so pa čist zmešal. Mi ni prov nč všeč. Sem prej kr iskala kje je forum, zdej pa še ta album - tok je čudn. Administrator NI MI VŠEČ STRAN!!!



MENI TUDI NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petrax)
Neposredna povezava do sporočila: 3700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  146 147 [148] 149 150   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  146 147 [148] 149 150   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?