|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2008 - 4. del
26.8.2008 17:35:58   
meta21
Pf je pa zdaj že mamica, ne? Kak fajn!!!user posted image

A veste kaj se pa meni zdej 2 dni dogaja? Ko se sklonim, da stisnem skupaj prsi in trebuh na eni strani (npr. z desno roko si hočem obrisat tazadno al pa kaj pobrat) mi v tem stisnjenem delu trebuha nekaj zabrbota, kot da bi stisnila zrak (podobno dela včasih v črevesju, ko nam prebava nagaja). Potem čez nekaj časa pa spet malo spoka in zabrbota, kot da bi šel zrak nazaj.user posted image  A se še kateri kaj podobnega dogaja?
Vsakič se prav ustrašim, ker čutim in slišim, da se nekaj zgodi. Upam, da revežu ne stiskam ritke, ki jo imaglih tukaj nekje!user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Septembrke 2008 - 4. del
26.8.2008 17:42:24   
arabela*
meta21,po moje ni tako hudouser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Septembrke 2008 - 4. del
26.8.2008 17:42:47   
arabela*
lana luna,lepo se imejuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Septembrke 2008 - 4. del
26.8.2008 17:43:29   
arabela*
za našo pf pauser posted image user posted image user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil Saraya -- 26.8.2008 17:44:01 >


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Septembrke 2008 - 4. del
26.8.2008 17:51:14   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

meta21,po moje ni tako hudouser posted image


Mogoče ma pa mali kakšne prebavne motnje pa si je naredil mali jacuzzi (al kak se že napiše) v trebuhu.

user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Septembrke 2008 - 4. del
26.8.2008 18:43:35   
ključek
ampak res........... me to you - septemberke ?!?user posted image user posted image user posted image


jah.............ne morem nas zdej v avgustovke preimenovati....................user posted image user posted image user posted image .............četudi so ene avgustovke, smo "uradno" septemberke..................user posted image user posted image user posted image ...............edino če popravim na "malo avgustovke in septemberke 2008"..................user posted image

< Sporočilo je popravil Me to you -- 26.8.2008 18:55:54 >

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Septembrke 2008 - 4. del
26.8.2008 18:45:32   
ključek
pol pa hitro proti Krvavcu,


user posted image user posted image user posted image

uživaj!!!

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Septembrke 2008 - 4. del
26.8.2008 18:54:21   
ključek
Pf je pa zdaj že mamica, ne?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Septembrke 2008 - 4. del
26.8.2008 18:56:24   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

ampak res........... me to you - septemberke ?!?user posted image user posted image user posted image


jah.............ne morem nas zdej v avgustovke preimenovati....................user posted image user posted image user posted image .............četudi so ene avgustovke, smo "uradno" septemberke..................user posted image user posted image user posted image


Jaz mislim, da so ti hotle sam povedat, da se napiše septembrke in ne septemberke. Čeprav res nekaj ratujemo kar avgustovke!

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Septembrke 2008 - 4. del
26.8.2008 18:57:28   
ključek
Jaz mislim, da so ti hotle sam povedat, da se napiše septembrke in ne septemberke. Čeprav res nekaj ratujemo kar avgustovke!


slovnica šus..........................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Septembrke 2008 - 4. del
26.8.2008 18:58:21   
ključek
user posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Septembrke 2008 - 4. del
26.8.2008 19:10:07   
amor real
user posted image user posted image user posted image user posted image  4. del user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Septembrke 2008 - 4. del
26.8.2008 19:10:55   
amor real
user posted image user posted image user posted image Že katera ve, kako je z našo PF? user posted image user posted image

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Septembrke 2008 - 4. del
26.8.2008 19:12:53   
amor real
SEPTEMBERKE ALI SEPTEMBRKE, saj se razume, da smo to mi ne user posted image

Ah, imamo smolo, ko je tukaj kar nekaj tovarišic, ups učiteljic user posted image user posted image user posted image user posted image  pa nas ulovijo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Septembrke 2008 - 4. del
26.8.2008 19:38:26   
Tejchy
slovnica šus..........................


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  ......... sj lahko maš popravnega.......... ti bomo zarad trebuščka skoz prste pogledale user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Septembrke 2008 - 4. del
26.8.2008 19:39:22   
Tejchy
SEPTEMBERKE ALI SEPTEMBRKE, saj se razume, da smo to mi ne

Ah, imamo smolo, ko je tukaj kar nekaj tovarišic, ups učiteljic pa nas ulovijo


ja itak... sam mal heca pa mora biti ......... user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  
........ ene se pa ob tem še kaj naučijo user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Septembrke 2008 - 4. del
26.8.2008 19:39:39   
Lara Croft
Jaz mislim, da so ti hotle sam povedat, da se napiše septembrke in ne septemberke.


Yes.....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Septembrke 2008 - 4. del
26.8.2008 19:40:08   
Tejchy
Že katera ve, kako je z našo PF?


po moje se že carta......... srečnica user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Septembrke 2008 - 4. del
26.8.2008 19:49:18   
Lara Croft
Mene je pa glava začela bolet prej..... imam od vedno migrenske glavobole in je vse kazalo, da prihala.....user posted image Čeprav sem v celi nosečnosti imela samo dvakrat.... prvič zaradi stresa ob horionski biopsiji, drugič pa zaradi stresa zaradi zobobola... drugače pa vsak mesec oz vsak drugi...

Ja ****, ne znam se soočat s stresom....

Sem pa imela migreno decembra... sva ble s frendico na Dunaju.... mraz za krepat, stres in evo ti migrene.... ma to pišem zato, ker me ponavadi bolečina drži dva dni.... Takrat sem bla pa glih v času ovulacije in je bil valda na sporedu sex.... sem si mislila... oh škoda, spet ne bo nič....že  tko 8 mesecev ni ratalo.... no, pa me je glavobol drugo jutro minil... zanimivo, ne.... in sva lahko..... no in takrat je bla tudi spočeta najina pupika....

Aja.... no, glavobol me je minil, sem si pomagala z eno tehniko - no, moj dragi.... ne vem, če ste že čule.... thetahealing....

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Septembrke 2008 - 4. del
26.8.2008 19:49:45   
ključek
user posted image
user posted image

user posted image



za vas, prfokse..................................user posted image

< Sporočilo je popravil Me to you -- 26.8.2008 19:54:02 >

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Septembrke 2008 - 4. del
26.8.2008 19:53:28   
Lara Croft
Ma kok so dobri..... glih te sem mislila prej, da bi ti jih podarila.... user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Septembrke 2008 - 4. del
26.8.2008 19:55:08   
ključek
Ma kok so dobri..... glih te sem mislila prej, da bi ti jih podarila....user posted image


aha.................jz ti lupčke pošiljam ti pa men tkole??????????user posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Septembrke 2008 - 4. del
26.8.2008 19:55:30   
ključek
user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Septembrke 2008 - 4. del
26.8.2008 19:56:24   
Lara Croft
Babetine..... kaj maste pomivalni stroj? Mi ga imamo zdej par tednov, ma jst še zdej ne znam vanj zlagat... se mi zdi, da na pol polnega dam prat.... al se mi samo zdi, ki tiste plastične skledice in kozice ful prostora vzamejo.... user posted image

Kaj lahko se da tudi kej čez kozarce? Recimo skleda za solato? Opere?

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Septembrke 2008 - 4. del
26.8.2008 19:58:05   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

Ma kok so dobri..... glih te sem mislila prej, da bi ti jih podarila....user posted image


aha.................jz ti lupčke pošiljam ti pa men tkole??????????user posted image


Ma ne takrat noooooooo.... tisti post prej..... Nikar ne joči... sej te imam rada.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?